Jump to content

iPhone 3G / 3GS


pperiklis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Kαι δεν είναι μόνο για τα mail.. Πολλές εφαρμογές υποστηρίζουν τ push όπως IM+ (για msn κτλ), facebook κ.ά. συνεχώς αυξάνονται
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Kαι δεν είναι μόνο για τα mail.. Πολλές εφαρμογές υποστηρίζουν τ push όπως IM+ (για msn κτλ), facebook κ.ά. συνεχώς αυξάνονται

 

Α ναι αυτο το εχω προσεξει. Στο ebuddy/facebook μου πεταγονται μυνηματα ακομα και οταν εχω τερματισει την εφαρμογη και με κανουν να αναρωτιεμαι, "μα καλα αυτο πως γινεται".

 

Αλλα στο gmail δεν εχω ακομα ρυθμιστει ωστε να ερχεται κατευθειαν.

Ήρθε η ώρα για ένα νέο Σπίτι

http://www.aeginahomes.gr/

Link to comment
Share on other sites

Παιδια αν κανω JB, οτι εχω τωρα στο κινητο μου θα παραμεινει οπως είναι?

Κ ας περναω καποιες εφαρμογες μεσω Cydia?

Δηλαδη, μπορουν να συνυπαρξουν ολα αυτα που συγχρονιζω απο το itunes και τις εφαρμογες απο το appstore + τα νεα που θα κατεβαζω απο Cydia??

Often imitated, never duplicated...

ELA MWRI PANATHA! ELA MWRI ARWSTIA!! :luck:

Link to comment
Share on other sites

Παιδια αν κανω JB, οτι εχω τωρα στο κινητο μου θα παραμεινει οπως είναι?

Κ ας περναω καποιες εφαρμογες μεσω Cydia?

Δηλαδη, μπορουν να συνυπαρξουν ολα αυτα που συγχρονιζω απο το itunes και τις εφαρμογες απο το appstore + τα νεα που θα κατεβαζω απο Cydia??

 

Αφου κατεβασεις το app sync 3.1 from cydia,θα συγχρονιζονται ολες οι εφαρμογες μαζι;)Αλλα,ας ψαχνουμε και λιγο.Εχει ειπωθει αρκετες φορες!Φιλικα:)

Apple iPhone 14 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

Αφου κατεβασεις το app sync 3.1 from cydia,θα συγχρονιζονται ολες οι εφαρμογες μαζι;)Αλλα,ας ψαχνουμε και λιγο.Εχει ειπωθει αρκετες φορες!Φιλικα:)

 

Δεν εχεις αδικο.. Αλλα προσωπικα καθισα και διαβασα και τις 190 σελιδες....:)

 

Ευχαριστω για την απαντηση..

Often imitated, never duplicated...

ELA MWRI PANATHA! ELA MWRI ARWSTIA!! :luck:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Λύστε μου σας παρακαλώ μια απορία γιατί δεν καταλαβαίνω τι γίνεται. Λοιπόν: ένας φίλος μου έχει το iPod Nano το τελευταίο νομίζω 5G λέγεται (αυτό με το ενσωματομένο ραδιόφωνο). Υποστηρίζει το Nike+. Πήγα λοιπόν μια μέρα στο σπίτι του και χωρίς να έχει τον sensor μετρούσε κανονικά τα βήματα που έκανε. To έκανε και μπροστά μου ΧΩΡΙΣ sensor. Πώς γίνεται αυτό χωρίς sensor? Εγώ έχω το iPhone 3GS (χωρίς να έχω και εγώ το sensor) που υποστηρίζει το Nike+ αλλά δεν μου μετράει με τίποτα τα βήματα-απόσταση που κάνω. Μου λέει να κουνηθώ για να ενεργοποιήθεί το sensor κουνάω το κινητό αλλά δε βρσίκει τίποτα. Πώς λειτουργεί στο iPod Nano 5G χωρίς sensor και όχι στο iPhone 3GS?

 

Όσοι έχετε iPhone3GS παρακαλώ βοηθήστε. Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Όσοι έχετε iPhone3GS παρακαλώ βοηθήστε. Ευχαριστώ!

 

Δεν νομιζω οτι μπορει να γινει χωρις να εχεις σενσορα και στο παπουτσι...

Often imitated, never duplicated...

ELA MWRI PANATHA! ELA MWRI ARWSTIA!! :luck:

Link to comment
Share on other sites

Μου βρήκε ένα καινούριο update για το iTunes (9.0.3.15).. Ξέρει κανείς τι αλλαγές έχει από την προηγούμενη έκδοση?
Link to comment
Share on other sites

Μου βρήκε ένα καινούριο update για το iTunes (9.0.3.15).. Ξέρει κανείς τι αλλαγές έχει από την προηγούμενη έκδοση?

 

http://www.iphonehellas.gr/13459/apple-releases-itunes-9-0-3/

Link to comment
Share on other sites

Δεν θα υπαρξει προβλημα με το update σε οτι αφορα τις apps μας, τις playlist κτλ, ετσι..?

Often imitated, never duplicated...

ELA MWRI PANATHA! ELA MWRI ARWSTIA!! :luck:

Link to comment
Share on other sites

Δεν θα υπαρξει προβλημα με το update σε οτι αφορα τις apps μας, τις playlist κτλ, ετσι..?

 

Οχι φυσικα :)

Link to comment
Share on other sites

Ναι, εγώ το έκανα μια χαρά χωρίς κανένα πρόβλημα, μόνο που χρειάστηκε να κάνω locate σε κάποια τραγούδια ενώ ήταν σωστά στη θέση τους και δεν τα χα πειράξει... δεν ξέρω αν φταίει αυτό..
Link to comment
Share on other sites

Όσοι έχετε iPhone3GS παρακαλώ βοηθήστε. Ευχαριστώ!

 

το μονο που ξερω ειναι πως το σενσορα τον εχουν μερικα nike..μηπως φορουσες κατι τετοιο? επισης το nike app το εχεις ενεργοποιημενο στο iphone?

Link to comment
Share on other sites

Τον σένσορα τον αγοράζεις και μπαίνει κάτω από τη σόλα των παπουτσιών που το υποστηρίζουν (έχουν ειδική θήκη δηλαδή). Πλέον όλα τα νέα παπούτσια ΝΙΚΕ running το υποστηρίζουν.

Μάλλον θα είχε το σένσορα κ δε στο λεγε για να σου κάνει πλάκα :]

Link to comment
Share on other sites

Απ'οτι μου είπαν αλλού αυτό που μετράει στα βήματα στο iPod είναι το λεγόμενο βηματόμετρο όπου στο iPhone 3GS δεν υπάρχει παρά κατεβάζεις εφαρμογή για αυτό.
Link to comment
Share on other sites

Τέλεια,μόλις μου έκλεψαν τα ακουστικά του iPhone στο μετρό, ξέρει κάποιος που μπορώ να αγοράσω αυθεντικά?

http://img369.imageshack.us/img369/9788/n222800402208886943te9.jpg

Sleepless Degenerate Drunk.

Link to comment
Share on other sites

Τέλεια,μόλις μου έκλεψαν τα ακουστικά του iPhone στο μετρό, ξέρει κάποιος που μπορώ να αγοράσω αυθεντικά?

 

Σε κατάστημα Vodafone , 30 ευρώ έχουν νομίζω.. Υπάρχουν και άλλα με ενσωματωμένο ραδιόφωνο, αλλά και τα ίδια ακριβώς όπως υπήρχαν στο κουτί όταν το αγόρασες.

 

Πρόσεξε να έχει πάνω το σήμα της apple.

Link to comment
Share on other sites

Τέλεια,μόλις μου έκλεψαν τα ακουστικά του iPhone στο μετρό, ξέρει κάποιος που μπορώ να αγοράσω αυθεντικά?

 

Εχει και στο Πλαισιο αν δεν κανω λαθος.

Link to comment
Share on other sites

Sorry , λάθος, 22 ευρώ έχουν αυτά που είχες από τη συσκευασία.. Ορίστε και λινκ

 

http://www.vodafone.gr/portal/client/eshop/detailsWithRates-11400.action

Link to comment
Share on other sites

Απ'οτι μου είπαν αλλού αυτό που μετράει στα βήματα στο iPod είναι το λεγόμενο βηματόμετρο όπου στο iPhone 3GS δεν υπάρχει παρά κατεβάζεις εφαρμογή για αυτό.

 

Χρειάζεται παπούτσι με θέση για αισθητήρα Nike+ καί αισθητήρας στο παπούτσι.Υπάρχουν ειδικά παπούτσια όπως προαναφέρθηκε.Το iphone 3gs δε χρειάζεται αισθητήρα,έχει.Προσοχή μόνο εάν αγοράσεις αισθητήρα:Υπάρχει πακέτο μόνο με τον αισθητήρα του παπουτσιού(αυτό θέλεις) και πακέτο με αισθητήρα παπουτσιού και αισθητήρα για ipod(δεν το θέλεις,διαφορά 10€).Ελπίζω να βοήθησα...

Ipgone 3GS 32 GB Black :ninja:
Link to comment
Share on other sites

thanks παίδες, πάω προς voda, στο πλαίσιο δεν έχει δυστυχώς για iphone, μόνο για ipod, πήρα τηλέφωνο.

#καταραμένοι κλέφτες.:mad:

http://img369.imageshack.us/img369/9788/n222800402208886943te9.jpg

Sleepless Degenerate Drunk.

Link to comment
Share on other sites

thanks παίδες, πάω προς voda, στο πλαίσιο δεν έχει δυστυχώς για iphone, μόνο για ipod, πήρα τηλέφωνο.

#καταραμένοι κλέφτες.:mad:

 

Ναι αλλα,για φαντασου να σου κλεβαν το iphone:Xκαι να σου αφηναν τα ακουστικα:pΓι'αυτο πες ευχαριστω στους κλεφτες!!:lol:

Apple iPhone 14 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλα,για φαντασου να σου κλεβαν το iphone:Xκαι να σου αφηναν τα ακουστικα:pΓι'αυτο πες ευχαριστω στους κλεφτες!!:lol:

 

Ευτυχώς το τηλέφωνο το βάζω πάντα μπροστινή τσέπη στο Jean, βασικά δεν θα με πείραζε τόσο αν μου σουφρώνανε 22 ευρώ που κάνουν τα ακουστικά, αν αναλογιστώ το τρέξιμο που έφαγα μέχρι να τα βρώ διαθέσιμα σε κατάστημα Voda, καλύτερα να με ρωτάγανε και να τους τα έδινα σε μέτρητα.:p

 

Τι νέο έχει?

 

Τίποτις special...

Καλύτερο counter για την μπαταρία ουσιαστικά και κάποια minor fixes για συμβατότητες εφαρμογών...

Edited by ALekz182

http://img369.imageshack.us/img369/9788/n222800402208886943te9.jpg

Sleepless Degenerate Drunk.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 3G / 3GS

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...