Jump to content

iPhone 3G / 3GS


pperiklis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

A μάλιστα!! Εν ολίγοις είναι απίστευτοι οι άνθρωποι... Πάντα έτσι θα είμαστε στην Ελλάδα,δυστυχώς.

 

Τέλος πάντων,υπομονή σε όσους περιμένουν.

 

Είμαστε είμαστε γιατί το αδιανόητο είναι πως με μεγάλες επιδοτήσεις και νέες γραμμές στο δίνουν άμεσα απ ότι σκέτη συσκευή ή μικρή επιδότηση :wacko:

 

 

Δεν ειναι αυτο, απλα κοπασε ο μεγαλος πανικος μαλλον...γιατι εγω(ο αδερφος μου:D) ειχα 545!!!! ευρω επιδοτηση και περιμενα 2 μηνες και βαλε

 

Μάλλον έπεσες στην περίπτωση :p

 

Γιατί στην άλλη μου γραμμή με 370€ επιδότηση το πήρα άμεσα :D

"Δεν με πειράζει να πηγαίνω για δουλειά αλλά αυτή η 8ωρη αναμονή για να γυρίσω σπίτι με σκοτώνει!!!!!!!"

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

παιδες υπαρχει iphone holder για το αυτοκινητο, που οταν με καλουν η καλω εγω να μην χρειαζονται ακουστικα, και να αγουγεται απο τα ηχεια του αμαξιου?

ps3forums.gr

 

οτι θελετε να μαθετε για την αγαπημενη μας κονσολα... η μοναδικη κοινοτητα του ps3 στην ελλαδα...

Link to comment
Share on other sites

Τελικά ρε παιδιά έχουν φτάσει στην Ελλάδα 3G με τον καινούριο bootloader που δεν είναι jailbreakable ακόμα?

· iPod 3gn 15Gb, iPod 5.5gn 30Gb

· iPhone 2G 8Gb, iPhone 3G 16Gb, iPhone 4 16Gb, iPhone 6 64Gb, iPhone 13 Pro 128Gb

· MacBook Pro 15'' (mid '10), MacBook Pro 16'' (late '19)

· Apple Watch Series 7 45mm

· AirPods Pro 2nd Gen

 

Link to comment
Share on other sites

Τελικά ρε παιδιά έχουν φτάσει στην Ελλάδα 3G με τον καινούριο bootloader που δεν είναι jailbreakable ακόμα?

 

Απ ότι έχει αναφερθεί και έχω διαβάσει μέχρι 3.1.2 :rolleyes:

 

Τώρα όσον αφορά την ανακοίνωση της Apple ότι ξεκίνησε να διαθέτει στην αγορά συσκευές iPhone 3GS με αναβαθμισμένη την έκδοση bootrom σε 359.3.2 , δεν νομίζω πως υπάρχει ενημέρωση ακόμα ότι "έφτασαν" ως εδώ :p

"Δεν με πειράζει να πηγαίνω για δουλειά αλλά αυτή η 8ωρη αναμονή για να γυρίσω σπίτι με σκοτώνει!!!!!!!"

Link to comment
Share on other sites

Ok! Καλό θα ήταν να φτιαχνόταν ένα topic με αυτό το θέμα για ενημέρωσή μας...

 

κάποιος mod??

· iPod 3gn 15Gb, iPod 5.5gn 30Gb

· iPhone 2G 8Gb, iPhone 3G 16Gb, iPhone 4 16Gb, iPhone 6 64Gb, iPhone 13 Pro 128Gb

· MacBook Pro 15'' (mid '10), MacBook Pro 16'' (late '19)

· Apple Watch Series 7 45mm

· AirPods Pro 2nd Gen

 

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μια ερωτησούλα έχω. Όταν ανοίγω το Safari και γράφω κάτι στο search, τα αποτελέσματα που βγάζει είναι απο google.co.uk. Γίνεται να το αλλάξω και να μου βγάζει απο google.com?

 

Settings-Safari-Search Engine και επιλεγεις Google

 

παιδες υπαρχει iphone holder για το αυτοκινητο, που οταν με καλουν η καλω εγω να μην χρειαζονται ακουστικα, και να αγουγεται απο τα ηχεια του αμαξιου?

 

Αν βγαζει εισοδο το στερεο βαζεις εισοδο με 3,5 jack και το καρφωνεις στο iphone.

Ακους και την μουσικη και οποιος σε καλεσει κανει αυτοματα mute και τον ακους απο τα ηχεια.

Παιρνεις και μια βαση universal και εισαι οκ.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά επειδή σκέφτομαι να πάρω το iPhone θέλω να σας κάνω μερικές ερωτήσεις και συγνώμη αν έχουν απαντηθεί και δεν τις έχω δει...

 

1. Υποστηρίζει βιντεοκλήση?

2. Ηχογράφηση στην κλήση κάνει?

3. Μπορούμε να συνδέσουμε bluetooth ακουστικά οποιαδήποτε εταιρίας?

4. Ραδιόφωνο έχει?

5. Αναφορές στα μνμ?

6. Σε τι μορφή αρχείου βιντεοσκοπεί?

7. Θέματα παίρνει?

8. Με το GPS τι παίζει? (μπορούμε να βάλουμε κάποιο άλλο πρόγραμμα ή offline χάρτες?)

 

Συγνώμη αν σας κούρασα...

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά επειδή σκέφτομαι να πάρω το iPhone θέλω να σας κάνω μερικές ερωτήσεις και συγνώμη αν έχουν απαντηθεί και δεν τις έχω δει...

 

1. Υποστηρίζει βιντεοκλήση?

2. Ηχογράφηση στην κλήση κάνει?

3. Μπορούμε να συνδέσουμε bluetooth ακουστικά οποιαδήποτε εταιρίας?

4. Ραδιόφωνο έχει?

5. Αναφορές στα μνμ?

6. Σε τι μορφή αρχείου βιντεοσκοπεί?

7. Θέματα παίρνει?

8. Με το GPS τι παίζει? (μπορούμε να βάλουμε κάποιο άλλο πρόγραμμα ή offline χάρτες?)

 

Συγνώμη αν σας κούρασα...

 

1.οχι , δεν εχει μπροστα καμερα

2. σιγουρα θα υπαρχει καποια εφαρμογη

3. ναι

4. νομιζω υπαρχει εφαρμογη

5. μονο σε j/b

8. ναι

ps3forums.gr

 

οτι θελετε να μαθετε για την αγαπημενη μας κονσολα... η μοναδικη κοινοτητα του ps3 στην ελλαδα...

Link to comment
Share on other sites

6.νομιζω mpeg4

7.σε jb

Εγώ πάντως -άω/ώ, και ας λέτε εσείς ό,τι θέλετε!!! Δε ζητώ, απλά νιώθω...και πολύ γουστάρω....;)

Link to comment
Share on other sites

Settings-Safari-Search Engine και επιλεγεις Google

 

Είναι ήδη τσεκαρισμένο.

Σημείωση: Η εικόνα που θα επιχειρήσετε να «ανεβάσετε» δεν θα πρέπει να είναι μεγαλύτερη από 420 x 150 pixels και δεν θα πρέπει να υπερβαίνει τα 16,3 KB.
Link to comment
Share on other sites

τελευταια εχω εντονη την υποψια οτι στις αρχες του ΄10 θα παρουσιασει ο Jobs και το 4G/νεο iPhone...

 

λετε να κανω λαθος...;

υπαρχει καποιος αλλος με αυτην την υποψια...;

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

απ'ότι λένε το 4G δοκιμάζεται ήδη στο δίκτυο της verizon. Από την άλλη η verizon έχει επιτεθεί πολλάκις στο iphone και την at&t και υπάρχει και η συμφωνία της apple με at&t (φέτος δεν λήγει?)
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πιστεύω πως άλλο προϊόν θα θελουμε του χρόνου...
Link to comment
Share on other sites

το tablet?

 

αγαπητε εδω μιλαμε αν βγαλει και κανενα κινητο με καλη ποιοτητα κατασκευης!

δεν μπορω να βαλω το ταμπλετ στο κεφαλι/αυτι να απαντησω σε τηλ....

:p

 

stereo το ασπρο 3gs εχεις ε..;.

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

Προφανώς και δε θα βάζεις όλο το tablet λολ!! Το μαύρο έχω.
Link to comment
Share on other sites

Οι πωλησεις ειναι πολυ καλες για το iphone.

Η πολιτικη ειναι καθε χρονο το νεο μοντελο.

Αν βγει και δευτερο κανεις δεν ξερει.

Παντως το τοπ μοντελο ειναι το 3gs και αυτο θα αλλαξει καλοκαιρι 2010.

Και επισης ολες οι εταιρειες δοκιμαζουν χρονια πριν καποιες συσκευες.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Το 16άρι (3Gs) σε λευκό έχω πάρει και εγώ , βέβαια με τόση μουσική και ταινίες που έχω βάλει (12,5GB :p ) , σαν να αρχίζω να το ξανασκέφτομαι που δεν πήρα το 32άρι :lol:

 

Παραμένω σταθερή στο 16αρι αλλά με προβληματίζει το γεγονός ότι η Apple μπλοκάρει το jailbreak! Τι λέτε να κάνουμε? το θέλω τόσο αλλά αμά δεν μπορώ να του βάλω εφαρμογές free....προβληματίζομαι λιγάκι!:O

:D
Link to comment
Share on other sites

Παραμένω σταθερή στο 16αρι αλλά με προβληματίζει το γεγονός ότι η Apple μπλοκάρει το jailbreak! Τι λέτε να κάνουμε? το θέλω τόσο αλλά αμά δεν μπορώ να του βάλω εφαρμογές free....προβληματίζομαι λιγάκι!:O

 

Μην προβληματιζεσαι. Προς το παρον ολα δουλευουν μια χαρα :D

Κωστας (Pterarxos)

Μετακομισαμε σε νεο forum, εδω θα βρειτε το νεο "Περι Ανεμων και Υδατων"  We Think Different 

http://img718.imageshack.us/img718/3200/pterarxosmember420120.png

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά επειδή σκέφτομαι να πάρω το iPhone θέλω να σας κάνω μερικές ερωτήσεις και συγνώμη αν έχουν απαντηθεί και δεν τις έχω δει...

 

...3. Μπορούμε να συνδέσουμε bluetooth ακουστικά οποιαδήποτε εταιρίας?

...

 

Καλημέρα :)

 

Bluetooth μόνο αν υποστηρίζει A2DP υπηρεσία. (θα συναντήσεις περιορισμό δηλαδή)

*κοίτα για Plantronics , iTech καλύτερα

 

εγώ π.χ. έχω το i.Tech Clip D-Radio Silver Bluetooth και i.Tech Music 801 Bluetooth Headset

 

 

Παραμένω σταθερή στο 16αρι αλλά με προβληματίζει το γεγονός ότι η Apple μπλοκάρει το jailbreak! Τι λέτε να κάνουμε? το θέλω τόσο αλλά αμά δεν μπορώ να του βάλω εφαρμογές free....προβληματίζομαι λιγάκι!:O

 

Έχεις "φαγωθεί" να το πειράξεις έτσι; :p , καλά είναι και "μαμίσιο" βρε :rolleyes:

"Δεν με πειράζει να πηγαίνω για δουλειά αλλά αυτή η 8ωρη αναμονή για να γυρίσω σπίτι με σκοτώνει!!!!!!!"

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους. Εχω 16αρι 3GS με jailbreaked 3.1.2. Τις τελευτιες μερες που χρειαστηκε να χρησιμοποιησω το GPS με το Navigon παρατηρησα οτι το Navigon δεν επιανες ποτε σημα απο δορυφορους με αποτελεσμα να μην μπορω να κανω πλοηγηση. Δοκιμασα με το Maps (με ενεργοποιημενο το 3G και μια απο τα ιδια). Κανω χτες restore και ξανα jailbreak περνωντας το Navigon ξανα. Το δοκιμαζω το πρωι και επαιζε μια χαρα πιανοντας σημα σε 1 λεπτο περιπου. Τωρα το απογευμα παω να χρησιμοποιησω ξανα Navigon και Maps και παλι τα ιδια. Κανω reboot την συσκευη και ξανα τα ιδια. Να σημειωσω οτι με την 3.0.1 δεν ειχα παρατηρησει τετοια θεματα.

 

Εχει κανεις αλλος αναλογη εμπειρια? Με βλεπω για service λογικα...

Link to comment
Share on other sites

μολις μου τηλεφωνησαν!!!

 

ΗΡΘΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

 

καιρος να αλλαξεις avatar

:):):)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ναι, εννοειται!

 

τωρα θα το βγαλω απο το κουτι, θα το βαλω για φόρτιση & θα διαβασω τους εδω οδηγους για μας τους ασχετους:D

:cool:
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους. Εχω 16αρι 3GS με jailbreaked 3.1.2. Τις τελευτιες μερες που χρειαστηκε να χρησιμοποιησω το GPS με το Navigon παρατηρησα οτι το Navigon δεν επιανες ποτε σημα απο δορυφορους με αποτελεσμα να μην μπορω να κανω πλοηγηση. Δοκιμασα με το Maps (με ενεργοποιημενο το 3G και μια απο τα ιδια). Κανω χτες restore και ξανα jailbreak περνωντας το Navigon ξανα. Το δοκιμαζω το πρωι και επαιζε μια χαρα πιανοντας σημα σε 1 λεπτο περιπου. Τωρα το απογευμα παω να χρησιμοποιησω ξανα Navigon και Maps και παλι τα ιδια. Κανω reboot την συσκευη και ξανα τα ιδια. Να σημειωσω οτι με την 3.0.1 δεν ειχα παρατηρησει τετοια θεματα.

 

Εχει κανεις αλλος αναλογη εμπειρια? Με βλεπω για service λογικα...

 

Δεν έχω κάνει jailbreaked και έχω το Navigon. Σε όλες τις εκδόσεις λογισμικού λειτουργεί κανονικά αρκεί να υπάρχει κάρτα sim και να μην είναι σε λειτουργία 'χρήση σε πτήση'.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους. Εχω 16αρι 3GS με jailbreaked 3.1.2. Τις τελευτιες μερες που χρειαστηκε να χρησιμοποιησω το GPS με το Navigon παρατηρησα οτι το Navigon δεν επιανες ποτε σημα απο δορυφορους με αποτελεσμα να μην μπορω να κανω πλοηγηση. Δοκιμασα με το Maps (με ενεργοποιημενο το 3G και μια απο τα ιδια). Κανω χτες restore και ξανα jailbreak περνωντας το Navigon ξανα. Το δοκιμαζω το πρωι και επαιζε μια χαρα πιανοντας σημα σε 1 λεπτο περιπου. Τωρα το απογευμα παω να χρησιμοποιησω ξανα Navigon και Maps και παλι τα ιδια. Κανω reboot την συσκευη και ξανα τα ιδια. Να σημειωσω οτι με την 3.0.1 δεν ειχα παρατηρησει τετοια θεματα.

 

Εχει κανεις αλλος αναλογη εμπειρια? Με βλεπω για service λογικα...

 

Εχει κανεις αλλος αναλογη εμπειρια? Με βλεπω για service λογικα...

 

Δεν έχω κάνει jailbreaked και έχω το Navigon. Σε όλες τις εκδόσεις λογισμικού λειτουργεί κανονικά αρκεί να υπάρχει κάρτα sim και να μην είναι σε λειτουργία 'χρήση σε πτήση'.

 

Ψαχνω να βρω τι φταιει. Εντωμεταξυ ουτε μου εχει πεσει ποτε ουτε εχει κακοματαχειριστει. Ισα ισα ειναι απο το πρωτο λεπτο αγορας με θηκη και screen protector. Ιδωμεν...

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 3G / 3GS

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...