Jump to content

iPhone 3G / 3GS


pperiklis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

:O:O:O ακομα να αρχισεις το jailbreak????????????? :@

 

μπα δε θα το κανω ακομα τουλαχιστον... :p

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

αυτο το προβλημα εχει απαντηθει οτι ειναι απο κάτι κινέχικες θήκες που κυκλοφορούν στην αγορά και σε συνδυασμό με την υπερθερμανση να βγάζουν το χρώμα
Life is beautiful!:lol:
Link to comment
Share on other sites

Έχει δοκιμάσει κανείς τις φωνητικές οδηγίες, αν και μόνο στα αγγλικά προς το παρόν;

Twitter.

[sIGPIC][/sIGPIC] Mazda 2 Club

Link to comment
Share on other sites

Μολις το πήρα...Ασπρούλι 16gb

Απο γερμανό στην Τσιμισκή (εκείνο που είναι απέναντι απο τα goodys,κοντά στο κτήριο της Εθνικής Τράπεζας)

Είχε σίγουρα ακόμη 1 16gb μαύρο και 1-2 των 32gb αλλά δεν ρώτησα για χρώματα

Ooooooooooooh Campione!The One and Only

We're Liverpooooooooooooool

They say our days are numbered, we're not famous anymore

But scousers rule the country like we've always done before

Link to comment
Share on other sites

Πάντως είναι λίγο σουρεάλ οι καταστάσεις...

η voda έχει νέα προγράμματα αλλά δεν έχει κινητά... :p

η cote έχει κινητά αλλά δεν έχει νέα προγράμματα... :p

 

έχω κάνει κράτηση στο Γερμανό, αλλά δεν έχει ενημερωθεί το σύστημά τους και δε μπορούν να μου το δώσουν με ανανέωση....

υπομονή μέχρι το απόγευμα... (ελπίζω...) :D

Link to comment
Share on other sites

Απο το πρωι εχω παρει ενα εκατομμυριο τηλεφωνα.Ακομα δεν εχουν παραλαβει συσκευες ουτε στη βοντα, ουτε στο γερμανο.Σε καποια βοντα μου ειπαν πως αν δεν ειμαι στη λιστα τους δεν προκειται να βρω.Εχω απογοητευτει...Θα περιμενω τη λιστα στη ν.σμυρνη που δεν το βλεπω...Τι να κανω;
Link to comment
Share on other sites

Τα προγραμματα της cosmote δεν θα αλλαξουν. Με νεα συνδεση πηρα εγω απο Γερμανο σημερα.
Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Στην Ξάνθη που πήρα τηλέφωνα,ο ΟΤΕ δεν έχει παραλάβει,στη Vodafone από εβδομάδα,και ο Γερμανός έχει ο ένας μόνο άσπρο και στο άλλο έχουν ήδη πουληθεί...
Ipgone 3GS 32 GB Black :ninja:
Link to comment
Share on other sites

Εχω απογοητευτει...Θα περιμενω τη λιστα στη ν.σμυρνη που δεν το βλεπω

 

Καλως ηρθες :p Και εγω σε αυτο το καταστημα ειμαι σε λιστα αναμονης και ακομη δεν με εχουν παρει κανενα τηλεφωνο για να με ενημερωσουν οτι ειναι διαθεσιμο...!

Link to comment
Share on other sites

Με συγχωρειτε αλλα εαν παω σε μια βοντα και τους πω πως θελω να το αγορασω δε θα μου το δινουν λογω σειρας προτεραιοτητας προπαραγγελιων;
Link to comment
Share on other sites

στη βοντα ακόμα ΔΕΝ έχουν παραλάβει μου είπαν στην Αγία Παρασκευή..

 

πήρα τηλ και εγώ έναν κεντρικό γερμανό και ζήτησα να μου το κρατήσουν μέχρι το απόγευμα και μου ειπε ΟΚ..έδωσα όνομα,τηλέφωνο..ΕΛΠΙΖΩ να το κρατήσουν πράγματι :p

Εγώ πάντως -άω/ώ, και ας λέτε εσείς ό,τι θέλετε!!! Δε ζητώ, απλά νιώθω...και πολύ γουστάρω....;)

Link to comment
Share on other sites

πολυ καλες οι τιμες τελικα και νομιζω πως πλεον ειναι και πολυ προσιτη η τιμη του απλου 3G

bravo στις εδω εταιριες...

 

πολυ καλη περιπτωση...

 

Κερκυρα δεν το εχει κανεις...

κριμα και τελικα εχω επιδοτηση...

να παρω ενα 32αρι...σε αυτην την τιμη...αξιζει...

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

Βρήκα κι εγω ενα επειτα απο ψάξιμο, αφου πέρασα απο ενα γερμανο και ενα πλαισιο, τελικα το πέτυχα σε ενα άλλο πλαισιο, τελευταιο κομματι... αν και απο οτι καταλαβα πρεπει να ειχανε φερει μονο το 1 κομματι!

 

Καλη τυχη σε οσους το ψαχνουν. :)

Link to comment
Share on other sites

και εγώ τηλεφωνικά μίλησα με γερμανό,και θα περάσω να πάρω το 32αρι μαύρο μου το απόγευμα

Εγώ πάντως -άω/ώ, και ας λέτε εσείς ό,τι θέλετε!!! Δε ζητώ, απλά νιώθω...και πολύ γουστάρω....;)

Link to comment
Share on other sites

Εγω που ψαχνω οπουδηποτε απο νεο ψυχικο και πανω δεν βρισκω τιποτα. Ο Γερμανος δεν φαινεται να εχει ακομα κομματια και οσα εχει ειναι κρατημενα ενω η Cosmote μου ειπε οτι εξαντληθηκε και παει για Δευτερα!
Link to comment
Share on other sites

μου ειπαν στην αγια παρασκευη,στο γερμανό,οτι δε τους στειλαν τπτ..γενικα τα περιφερειακά μαγαζιά ειναι τα τελευταία που το παίρνουν

Εγώ πάντως -άω/ώ, και ας λέτε εσείς ό,τι θέλετε!!! Δε ζητώ, απλά νιώθω...και πολύ γουστάρω....;)

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον,οσοι εισται απο Καλαμαρια-Θεσ/νικη,ο Γερμανος στην Πασσαλιδη πρεπει να εχει αρκετα!!Το πηρα εγω χθες απο κει χωρις συνδεση,αλλα φυσικα-απ'οτι μου ειπαν-προτιμουν να τα δωσουν με συνδεση.Δεν χανεται τιποτα να ρωτησετε!

Apple iPhone 14 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

ΕΨΑΞΑ σε 5 Γερμανος και 3 Vodafone store....ΥΟΚ

Tελικα το βρηκα στο Oteshop στην Καισαριανη!!!

Ασπρο(για αλλαγη) 16GB

 

579 + δωρο cosmoKαρτα που μαλλον μονο δωρο δεν ειναι αφου κανονικα κανει 569.....αλλα μες τη χαρα...........:wink:

ⓜⓘⓚⓔ ✈︎ Everything you can imagine is real [P²]
Link to comment
Share on other sites

και εγώ τηλεφωνικά μίλησα με γερμανό,και θα περάσω να πάρω το 32αρι μαύρο μου το απόγευμα

 

τελικα απο Γερμανο το δινουν με συνδεση ή και σαν απλή συσκευη?

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 3G / 3GS

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...