Jump to content

iPhone 3G / 3GS


pperiklis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τις προάλλες πήγα και λέω σε μια κοπέλα στο Γερμανό, το iPhone 3GS πότε θα έρθει? Και μου απαντά, ορίστε;

Το κουφό είναι ότι στην πόρτα είχε το πόστερ..

 

Σωστη η τυπισα..:lol:

 

Αλλα τι φταιν και αυτες που ειναι ασετες? Φοιτητριες ειναι κανενα φραγκο θελουν να βγαλουν!

Αυτοι που τις παιρνουν φταιν!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Τι ωρα ανοιγουν τα καταστηματα Γερμανος?

Και το βασικοτερο, που μπορουμε να βρουμε τα τηλ των καταστηματων?

Το site του γερμανου εχει μονο τις οδους.

Link to comment
Share on other sites

8:30

 

Εαν πατησεις επανω στο σηματακι του γερμανου, στον χαρτη, τα εχει κ τα τηλεφωνα...

 

 

(Δεν μου απαντησες ομως, που κοντα μενεις; )

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

εκει που νομιζαμε οτι η cosmote κοιμαται, η voda εχει πεσει σε βαθυ υπνο! τα περισσοτερα καταστηματα Γερμανου, το πουλαγανε απο σημερα. και εγω που νομιζα οτι απο voda θα το επαιρνα( 3 κρατησεις ειχα κανει, 2 σε καταστηματα και 1 στη κεντρικη τους φορμα) τα καταστηματα μου απαντησαν οτι χλωμο απο αυριο. Το βρηκα σε καταστημα γερμανου, 32αρι μαυρο που θελω, εδωσε προκαταβολη η κοπελα μου και αυριο το παιρνω απο κει.
Ειμαι gadgetakias και ειμαι καλα :lol:
Link to comment
Share on other sites

DoctorM ευχαριστω για την πληφορια. Οντως γραφει το τηλ αν πατησεις πανω στο χαρτη!!!

Δεν το σκεφτηκα καν!!!!

Και εγω το ιδιο ελεγα οτι θα το επαιρνα απο voda αλλα με βλεπω αυριο κατευθειαν σε γερμανο.... Η επιδοτηση θα παει για εκπτωση σε παγιο.... Ναι ξερω ειμαι απαραδεκτος δεν ειναι αναγκη να μου το λετε....

 

Παντως απ'οτι καταλαβαινω το 32αρι ασπρο που θελω θα το βρω ευκολα.... Μα κανεις δεν το θελει πια!!!

Link to comment
Share on other sites

Εαν θελεις ασπρο, 32gb δοκιμασε Γερμανος Πειραια...

 

εχει δικιο ο φιλος, κατα τις 8:30 και που ημουν εκει, εχει ασπρο το Βασ.Γεωργιου και το καταστημα της Ηρωων Πολυτεχνειου. Πηγαινε στο πρωτο, ειναι το κεντρικο και εαν δεν το εχουν εκει σου το φερνουν απο τα αλλα καταστηματα εκει κοντα

Ειμαι gadgetakias και ειμαι καλα :lol:
Link to comment
Share on other sites

Θα ήταν χρήσιμο αν κάποιος από αυτούς που "αρτύθηκαν" με το 3GS σήμερα έγραφε εντυπώσεις για τυχόν θέματα που παρουσίασε σε ορισμένους το 3G (δυσκολία πατήματος πλήκτρου home, διαροές φωτός, ρωγμές, καμένα pixel, κλπ)

iPhone 5, iPad2 WiFi, MacBook Air Rev C, MacMini, iMac, MacPro ...

Προσωπικός ιστοχώρος: kkblog Twitter:kkalog pushme.to:http:\pushme.to\kkalog

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια πεφτει λιγο μακρια ο Πειραιας.

Θα δοκιμασω τηλεφωνικα τα κοντινα μου πρωτα και αν ατυχησω θα δοκιμασω και την τυχη μου στον Πειραια!!

Link to comment
Share on other sites

To pira kai ego apo to germano stin pasalidi :) einai apisteuta grigoro :)apo to 3gs kano to post :) na einai kala o filos pou mas ipe gia to germano stin pasalidi :)

Σαν θα πεθάνω βάλτε μου,το κινητό στ'αυτάκι,για να μιλάω στα βαθιά με κανα πιπινάκι!

 

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3 KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Το ΠΗΡΑ(μαυρο 16αρι)!!!Απο το Γερμανο Καλαμαριας(Πασσαλιδη)Και απ'οτι μου ειπαν εχουν αρκετα,αλλα προτημουν να τα δωσουν με συνδεση.Εγω ημουν απο τους τυχερους και το πηρα χωρις,γιατι,εδω και 15-20 μερες που εκανα κρατηση,τους ειχα πει χωρις συνδεση:D

 

Φιλε petran66 πες μας και ποσο το πηρες????

Pixel 6a

Link to comment
Share on other sites

Φιλε petran66 πες μας και ποσο το πηρες????

 

εμένα το 32 GB από το ίδιο μαγαζί μου έκλεψαν 1 ολόκληρο ευρώ δλδ 670

http://i.imgur.com/REW6ccY.jpg The future of android by Google. Δεν χρησιμοποιώ πλέον FACEBOOK σε καμία από τις συσκευές μου. Sheepple Γιάννης (dedaliskos@hotmail.com).
Link to comment
Share on other sites

εμένα το 32 GB από το ίδιο μαγαζί μου έκλεψαν 1 ολόκληρο ευρώ δλδ 670

 

Ωραια το 32GB 669€ .... να μας πει και καποιος ποσο πηρε το 16GB

Pixel 6a

Link to comment
Share on other sites

παιδιά,παίζει να μην το έχει καθόλου απο αύριο η βόντα;και να το φέρουν απο βδομάδα;

Εγώ πάντως -άω/ώ, και ας λέτε εσείς ό,τι θέλετε!!! Δε ζητώ, απλά νιώθω...και πολύ γουστάρω....;)

Link to comment
Share on other sites

Ωραια το 32GB 669€ .... να μας πει και καποιος ποσο πηρε το 16GB

Στο Γερμανό που πήγα σήμερα μου είπανε στα 560.Είχε ήδη κομμάτια αλλά επειδή εγώ θα το πάρω με σύνδεση και δεν έχει περαστεί ακόμα στο σύστημα θα το πάρω μάλλον αύριο.

Άσχετο αλλά τα 250 mb όγκος δεδομένων για ίντερνετ για πόσο καιρό κάνει με ας πούμε 1-2 ώρες τη μέρα σερφάρισμα και ολίγον από youtube?Υπάρχει τρόπος να καταλάβω πότε θα τελειώσει αυτός ο όγκος δεδομένων?

Link to comment
Share on other sites

παιδιά,παίζει να μην το έχει καθόλου απο αύριο η βόντα;και να το φέρουν απο βδομάδα;

 

Έτσι όπως πάει, όλα παίζουν !

iPhone 5, iPad2 WiFi, MacBook Air Rev C, MacMini, iMac, MacPro ...

Προσωπικός ιστοχώρος: kkblog Twitter:kkalog pushme.to:http:\pushme.to\kkalog

Link to comment
Share on other sites

ωραία..πολύ ωραία..αυτοί χάνουν πρόβλημα δεν έχω να το πάρω απο γερμανό/κοσμοτέ

Εγώ πάντως -άω/ώ, και ας λέτε εσείς ό,τι θέλετε!!! Δε ζητώ, απλά νιώθω...και πολύ γουστάρω....;)

Link to comment
Share on other sites

επειδή βλέπω σφοδρό ενδιαφέρον, σημειώστε σε χώρες που έχει ήδη κυκλοφορήσει το 3GS, κυρίως στον Καναδά, παρατηρούνται τρελές ελλείψεις και δεν αναμένεται να καλυφθούν για τους επόμενους 2 μήνες.

 

Προφανώς η apple ζήτησε νούμερα για προ-παραγγελίες, και πάνω σε αυτά έκανε το σχεδιασμό της για τη σταδιακή διάθεση του 3GS στις διάφορες χώρες. Κάποιοι (καλή ώρα οι Καναδοί) που δεν υπολογίσαν σωστά την ενδεχόμενη ζήτηση, έχουν μείνει ρέστοι...

 

Δεν θέλω να γίνομαι μάντης κακών, αλλά πολύ φοβάμαι ότι η voda ελλάδος δεν θα μπορέσει να καλύψει τη ζήτησή της... ελπίζω τα προβληματάκια στη διάθεση της συσκευής να είναι μόνο εξαιτίας του προβληματικού logistics/distribution της εταιρείας και όχι οι μικρές ποσότητες...

Link to comment
Share on other sites

λογικά όμως θα παραλάβουν ΟΛΑ τα καταστήματα απο 7-8 συσκευές;

Εγώ πάντως -άω/ώ, και ας λέτε εσείς ό,τι θέλετε!!! Δε ζητώ, απλά νιώθω...και πολύ γουστάρω....;)

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλι το έκλεισα σήμερα από Γερμανό στην Δράμα. Το είχαν ήδη-μου το έδειξε η κοπέλα μάλιστα. Έκανα μεταφορά από Wind σε Cosmote i35 και βγαίνει περίπου στα 340 euro αν θυμάμαι καλά! Θα με πάρουν όταν ολοκληρωθεί η διαδικασία να το παραλάβω.
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλι το έκλεισα σήμερα από Γερμανό στην Δράμα. Το είχαν ήδη-μου το έδειξε η κοπέλα μάλιστα. Έκανα μεταφορά από Wind σε Cosmote i35 και βγαίνει περίπου στα 340 euro αν θυμάμαι καλά! Θα με πάρουν όταν ολοκληρωθεί η διαδικασία να το παραλάβω.

 

Σοβαρα μιλας; :lol:

 

Εγω που πηγα σημερα στο γερμανο στην ΔΡΑΜΑ μου ειπε οτι δεν βγηκαν ακομα τα προγραμματα ολα και να παω αυριο...

 

Εκλεισα κιολας ενα... 16αρι. Μου ειπε οτι εφεραν 4. :)

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Ωραίο το iPhone 3Gs...το έχω κάνει κράτηση εδώ και περίπου 1 μήνα από το κατάστημα της Vodafone στην Ν.Σμύρνη. Περνώντας σήμερα να ρωτήσω εάν το έχουν προμηθευτεί, μια πωλήτρια μου είπε ότι δεν έχει φτάσει τίποτα σήμερα και ότι από αύριο μέχρι της 14:30 περιμένουν μια παρτίδα και ότι θα πρέπει να περιμένω μήνυμα μέσα στην ημέρα για να πάω να το παραλάβω ή όχι! Ώντας συνδρομητής της Vodafone εδώ και 6-7 χρόνια, θα απαιτούσα σίγουρα άμεση παραλαβή του προϊόντος.Αν μου πούνε ότι δεν το έχουν, ή το έχουν και δεν το δίνουν ή δεν φτάσανε τα τεμάχια και μου αρχίσουν τα τέλη Αυγούστου και βλέπουμε και άλλα τέτοια κουλά...αυτοί θα χάσουν:) Γιατί ως γνωστόν η δύναμη του καταναλωτικού κοινού είναι μεγάλη, και ο ανταγωνισμός στον χώρο της κινητής ακόμη μεγαλύτερος. Το Android νεά πλατφόρμα αλλά πολλά υποσχόμενη ;)
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 3G / 3GS

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...