Jump to content

Διαθεσιμότητα / Αγορά του iPhone στην Ελλάδα


pperiklis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Οσο τις περιμεναμε νομιζω δεν ειναι εκπληξη ευτυχως ο κολλητος θα περιμενει την επιδοτηση οποτε το κομματι μεταφερεται σε εμενα Edited by alex_n80

[sIGPIC][/sIGPIC] Aλέξης

rotary power

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 977
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Πως σας φάνηκαν οι τιμές (επίσημες πλέον).

660 για το 16άρι και 780 για το 32άρι:X

 

που γράφει επίσημα της τιμές; καλή η τιμή για το 16αρι. αυτό θα πάρω

Link to comment
Share on other sites

που γράφει επίσημα της τιμές; καλή η τιμή για το 16αρι. αυτό θα πάρω

E δεν θέλει και πολύ να μαθευτούν.

Εμένα μου στείλε mms ένας φίλος που δουλεύει σε voda με φωτό από τα καρτελάκια που αναφέρουν τις τιμές.

659 και 779 ευρά αντίστοιχα.

To 32άρι πιστεύω τσιμπάει αρκετά. Λογικά οι περισσότεροι θα πέσουν στα 16άρια.

Link to comment
Share on other sites

E δεν θέλει και πολύ να μαθευτούν.

Εμένα μου στείλε mms ένας φίλος που δουλεύει σε voda με φωτό από τα καρτελάκια που αναφέρουν τις τιμές.

659 και 779 ευρά αντίστοιχα.

To 32άρι πιστεύω τσιμπάει αρκετά. Λογικά οι περισσότεροι θα πέσουν στα 16άρια.

 

779 πολύ ακριβό είναι τέτοια εποχή. Δηλαδή είναι επίσημο παρασκευή;

Link to comment
Share on other sites

779 πολύ ακριβό είναι τέτοια εποχή. Δηλαδή είναι επίσημο παρασκευή;

Ναι. Πιο επίσημο δεν γίνεται.

Ακονίστε τις πιστωτικές σας! :p

Link to comment
Share on other sites

ανεβασε μας και τη φωτο απο το mms ετσι για να γουσταρουμε :)

THE BEST MOBILE PHONE FORUM !!!!

 

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphone_transparent.gif

Link to comment
Share on other sites

E δεν θέλει και πολύ να μαθευτούν.

Εμένα μου στείλε mms ένας φίλος που δουλεύει σε voda με φωτό από τα καρτελάκια που αναφέρουν τις τιμές.

659 και 779 ευρά αντίστοιχα.

To 32άρι πιστεύω τσιμπάει αρκετά. Λογικά οι περισσότεροι θα πέσουν στα 16άρια.

 

Εγώ θα πάρω ότι βρω!!! :D :D

Link to comment
Share on other sites

ειναι σιγουρο πως τα αποθεματα θα εξαντληθουν αμεσα!ποτε θα γινει ανεφοδιασμος των καταστηματων ξανα?
Future Is What You Make Of It
Link to comment
Share on other sites

φιλος απο καταστημα cosmote μου ειπε η νεα παρτιδα ερχεται αρχες οκτωβρη οποτε οποιος προλαβε το iphone ειδε!!!

KNIGHT RIDER

One man can make a difference

Link to comment
Share on other sites

Δλδ την παρασκευη παμε για αγορα ή θα μας παρουν τηλ; Αν ειναι να παω απο μεθαυριο να στηθω απ εξω.... :lol:
Motorola c520, Nokia 3210, Nokia 3310, Sony Ericsson k700i, Sony Ericsson k750i, Sony Ericsson k550i, Nokia N81, Apple iPhone 2g, Samsung Omnia I, Samsund D980 duos, Motorola Pebl, Nokia 8210, BlackBerry Storm, iPhone 4, Iphone 4S, Samsung Galaxy SIII, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7, Samsung S8...
Link to comment
Share on other sites

Δλδ την παρασκευη παμε για αγορα ή θα μας παρουν τηλ; Αν ειναι να παω απο μεθαυριο να στηθω απ εξω.... :lol:
μην περιμένεις άδικα, δεν θα σε καλέσει κανείς...

Παρασκευή στις 9 έξω απο κατάστημα και αααααν...

Link to comment
Share on other sites

μην περιμένεις άδικα, δεν θα σε καλέσει κανείς...

Παρασκευή στις 9 έξω απο κατάστημα και αααααν...

Εδω που ειμαι ελπιζω να μην περιμενει κοσμος.... Να προλαβω κανενα κι εγω....

Motorola c520, Nokia 3210, Nokia 3310, Sony Ericsson k700i, Sony Ericsson k750i, Sony Ericsson k550i, Nokia N81, Apple iPhone 2g, Samsung Omnia I, Samsund D980 duos, Motorola Pebl, Nokia 8210, BlackBerry Storm, iPhone 4, Iphone 4S, Samsung Galaxy SIII, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7, Samsung S8...
Link to comment
Share on other sites

Εδω που ειμαι ελπιζω να μην περιμενει κοσμος.... Να προλαβω κανενα κι εγω....
μόνο αν είσαι στον άρη δεν θα βρείσ κόσμο :Ρ
Link to comment
Share on other sites

μόνο αν είσαι στον άρη δεν θα βρείσ κόσμο :Ρ

Χαχαχα... Γμτ... Με ανακαλυψαν... Ετοιμαζω αντισκηνο εξω απο τη vf...

Motorola c520, Nokia 3210, Nokia 3310, Sony Ericsson k700i, Sony Ericsson k750i, Sony Ericsson k550i, Nokia N81, Apple iPhone 2g, Samsung Omnia I, Samsund D980 duos, Motorola Pebl, Nokia 8210, BlackBerry Storm, iPhone 4, Iphone 4S, Samsung Galaxy SIII, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7, Samsung S8...
Link to comment
Share on other sites

α ρε ελλαδαρα...παντου η ανακοινωση διαθεσης του τηλεφωνου εγινε ημερες πριν μονο εδω θα ξεκινησει η διαθεση του παρασκευη και ανακοινωση θα βγει το σαββατο!
Future Is What You Make Of It
Link to comment
Share on other sites

α ρε ελλαδαρα...παντου η ανακοινωση διαθεσης του τηλεφωνου εγινε ημερες πριν μονο εδω θα ξεκινησει η διαθεση του παρασκευη και ανακοινωση θα βγει το σαββατο!

 

Να ανακοινώσουν τι; Αν τα πράγματα έχουν έτσι όπως φημολογείται και όντως έφεραν μόνο καμμιά χιλιάδα κομμάτια η κάθε εταιρεία για ολόκληρη την Ελλάδα τι την θέλουν την ανακοίνωση; Για να πηγαίνει άδικα ο κόσμος και να μην βρίσκει ούτε για δείγμα; :p

Δεν είμαι fan ή hater. Πληρώνω, χρησιμοποιώ, κρίνω και επικρίνω!
Link to comment
Share on other sites

Να ανακοινώσουν τι; Αν τα πράγματα έχουν έτσι όπως φημολογείται και όντως έφεραν μόνο καμμιά χιλιάδα κομμάτια η κάθε εταιρεία για ολόκληρη την Ελλάδα τι την θέλουν την ανακοίνωση; Για να πηγαίνει άδικα ο κόσμος και να μην βρίσκει ούτε για δείγμα; :p

 

δηλαδη δεν μπορω να το καταλαβω για ποιο λογο,αν οντως ειναι ετσι,εστειλαν τοσα λιγα κομματια.η αγορα μπορει να ειναι μικρη αλλα αυτοι που το θελουν ειναι σιγουρα πανω απο 2 χιλιαδες.στειλε κατι παραπανω ρε apple!αντε μπας και προλαβουμε κανενα και εμεις!

Future Is What You Make Of It
Link to comment
Share on other sites

δηλαδη δεν μπορω να το καταλαβω για ποιο λογο,αν οντως ειναι ετσι,εστειλαν τοσα λιγα κομματια.η αγορα μπορει να ειναι μικρη αλλα αυτοι που το θελουν ειναι σιγουρα πανω απο 2 χιλιαδες.στειλε κατι παραπανω ρε apple!αντε μπας και προλαβουμε κανενα και εμεις!

 

Τι φταίει η Apple αν τα δικά μας τα καμάρια δεν δέσμευσαν μεγαλύτερες ποσότητες ως πρώτη εισαγωγή; Τα ίδια έκαναν και πέρισυ. Λίγα - λίγα τα έφερναν μην τυχόν και τους μείνουν στο ράφι. :p

Δεν είμαι fan ή hater. Πληρώνω, χρησιμοποιώ, κρίνω και επικρίνω!
Link to comment
Share on other sites

που γράφει επίσημα της τιμές; καλή η τιμή για το 16αρι. αυτό θα πάρω

 

€660 καλή τιμή; Εμένα μου φαίνονται πάρα πολλά πάντως.

Ιδίως αν σκεφτεί κανείς και τις τιμές του 3GS μέχρι τώρα. €100 τσίμπησαν από πέρσι. Δεν μου φαίνονται και λίγα.

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια καποιος ανεφερε πιο πριν οτι τον πηραν τηλεφωνο απο voda.ισχυει,εχουν παρει κανενα αλλο?

iphone classic 1.1.2 otb

iphone 3G 2.1

iphone 3GS 16GB white

iphone 4 16gb black:ninja:

Link to comment
Share on other sites

€660 καλή τιμή; Εμένα μου φαίνονται πάρα πολλά πάντως.

Συμφωνώ, ρε παιδιά μήπως έχουμε χάσει το μέτρο; και μιλάμε και για "προβληματική" συσκευή. Με αυτά τα χρήματα αγοράζουμε υπεραξιόλογο laptop!

Δεν λέω να μην το πάρετε/πάρουμε, αλλά μην το κάνουμε νοιώθωντας ότι δώσαμε και λίγα, γιατί τότε μας έχουν ψήσει τον εγκέφαλο για τα καλά. :rolleyes:

macbook pro, ipad 9.7, oneplus 7t pro
Link to comment
Share on other sites

Μηπως τελικα, για να μην εχει βγει ακομα καμια επισημη ανακοινωση απο πουθενα, δε θα ειναι την παρασκευη στις προθηκες των καταστηματων, αλλα στις 2/9 που ανοιγει και επισημα στο Κολωνακι το iStorm;
Motorola c520, Nokia 3210, Nokia 3310, Sony Ericsson k700i, Sony Ericsson k750i, Sony Ericsson k550i, Nokia N81, Apple iPhone 2g, Samsung Omnia I, Samsund D980 duos, Motorola Pebl, Nokia 8210, BlackBerry Storm, iPhone 4, Iphone 4S, Samsung Galaxy SIII, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7, Samsung S8...
Link to comment
Share on other sites

Τι λέγατε;

Παρασκευή λέμε!

 

Πάρτε και μια εικόνα από πάγκο vodafone (για να μη βγει πάλι κανείς εκ των υστέρων και ζητήσει εικόνα για να αποδείξω την αλήθεια των γραφόμενων μου).

Γιατί, πάντα, ο Bayern7 o αρσενικός, ο παντελονάτος, ο ανεπιτήδευτος, ο αληθινός μιλάει με αποδείξεις. :)

 

http://a.imageshack.us/img137/477/44713430653938849763638.jpg

Link to comment
Share on other sites

Τι λέγατε;

Παρασκευή λέμε!

 

Πάρτε και μια εικόνα από πάγκο vodafone (για να μη βγει πάλι κανείς εκ των υστέρων και ζητήσει εικόνα για να αποδείξω την αλήθεια των γραφόμενων μου).

Γιατί, πάντα, ο Bayern7 o αρσενικός, ο παντελονάτος, ο ανεπιτήδευτος, ο αληθινός μιλάει με αποδείξεις. :)

 

http://a.imageshack.us/img137/477/44713430653938849763638.jpg

(ο δικηγορος του διαβολου) δε δειχνει πουθενα οτι ειναι παγκος της vf... :lol::lol::lol::lol:

Motorola c520, Nokia 3210, Nokia 3310, Sony Ericsson k700i, Sony Ericsson k750i, Sony Ericsson k550i, Nokia N81, Apple iPhone 2g, Samsung Omnia I, Samsund D980 duos, Motorola Pebl, Nokia 8210, BlackBerry Storm, iPhone 4, Iphone 4S, Samsung Galaxy SIII, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7, Samsung S8...
Link to comment
Share on other sites

  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...