Jump to content

[App Store] Γενικές Πληροφορίες και Εύρεση εφαρμογών


pperiklis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δοκίμασε το bolt δωρεάν από το AppStore που μπορεί να κάνει "απόκρυψη" και να εμφανίζεται ως άλλος browser (ΙΕ / Firefox / κλπ).

 

το βρηκα αλλα ειναι με πληρωμη δεν ειναι free..το εχεις βρε σε free?μπορεις να ποσταρεις ενα link για να μπω απο το iphone και να το κατεβασω;

Link to comment
Share on other sites

μπορειτε να μου πειτε παιχνιδια που να παιζοντε διπλα με 2 iphone συνδεμενα με wifi η bluetooth?
Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

μπορειτε να μου πειτε παιχνιδια που να παιζοντε διπλα με 2 iphone συνδεμενα με wifi η bluetooth?

 

ένα που ξέρω σίγουρα είναι το FS5 Hockey..

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει καποια εφαρμογη που να καταγραφει χρονο ομιλιας εξερχομενες εισερχομενες καθως και μηνυματα περαν αυτο που εχει το iphone??
Κινητό Τηλέφωνο το Τερματικό του Μέλλοντος
Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει καποια εφαρμογη που να καταγραφει χρονο ομιλιας εξερχομενες εισερχομενες καθως και μηνυματα περαν αυτο που εχει το iphone??

 

Mobilelog cydia...:)

_______________http://farm7.static.flickr.com/6168/6227903819_67e7c12fb0_o.png___________

N_Name:SpyVe________M_Lion________Mac User

________iPhone_5S_G_64GB_iOS.7.0________

Link to comment
Share on other sites

παιδιά έχω πρόβλημα.γυρισα από την Γαλλία πρόσφατα και από του δεν μου ανοίγουν τα paid apps.παταω μπαίνει για ένα δευτερόλεπτο και έπειτα βγαίνει.καμια ιδέα?
Link to comment
Share on other sites

Μήπως είναι σπασμένα αυτά που δεν ανοίγουν; Τα είχες περάσει σπασμένα και τώρα έκανες update και έχασες και το JB;
Link to comment
Share on other sites

οχι δεν έχω κάνει jb στο κινητό.υα παιχνίδια τα αγορασα κανονικά.

 

μήπως δεν τα'χεις κάνει τα updates τους κανονικά;

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

Τότε κάνε authorize το iTunes σου με το account με το οποίο τις αγόρασες. Ξέρεις πώς να το κάνεις;
Link to comment
Share on other sites

οχι,για πες.

 

Itunes - Store - Authorize computer - βάζεις τα στοιχεία του λογαριασμού σου και voila .. !

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα

την εφαρμογη αυτη μπορω να την εγκαταστησω εαν δεν εχω κανει την συσκευη jailbreak???

(την αγορασα απο τον δημιουργο του)

LG G4
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα

την εφαρμογη αυτη μπορω να την εγκαταστησω εαν δεν εχω κανει την συσκευη jailbreak???

(την αγορασα απο τον δημιουργο του)

 

Σε ποια εφαρμογή αναφέρεσαι;

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

ibluenova ..............

 

όχι αφού είναι για jailbroken συσκευές και εγκαθίσταται μέσω cydia..!!

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

Itunes - Store - Authorize computer - βάζεις τα στοιχεία του λογαριασμού σου και voila .. !

 

το προβλημα ομως παραμενει,μου λεει επισης κατι για pursache history...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, Χρηστός Ανέστη και Χρόνια Πολλά

sorry αν έχει ξαναρωτηθεί, αλλά υπάρχει εφαρμογή απότο app store που να μετράει τι όγκο έχουμε κατεβάσει έτσι ώστε να έχουμε μια εικόνα τι κίνηση κάνουμε κάθε μήνα?

 

σας ευχαριστώ

Μαμά έφαγα και τα 1000 λεπτά αυτό τον μήνα! Μπορώ να φάω τώρα παγωτό?:happy:
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, Χρηστός Ανέστη και Χρόνια Πολλά

sorry αν έχει ξαναρωτηθεί, αλλά υπάρχει εφαρμογή απότο app store που να μετράει τι όγκο έχουμε κατεβάσει έτσι ώστε να έχουμε μια εικόνα τι κίνηση κάνουμε κάθε μήνα?

 

σας ευχαριστώ

 

Χρόνια πολλά! Μπορείς να χρησιμοποιήσεις για αυτό το σκοπό τον ήδη υπάρχον μετρητή στις ρυθμίσεις της συσκευής. Θα τον βρεις στο ρυθμίσεις - > γενικά - > χρήση -> δεδομένα δικτύου κινητής. ;)

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

[imgalign]http://img411.imageshack.us/img411/2249/applelogo1.gif[/imgalign]Αρτέμης

pushme.to & pingChat2 : djarte

iPhone 4 32GB Black with iOS 4.3, MacbookPro Late 2008 15" with Snow Leopard 10.6.6, Apple Led Cinema Display 24", Airport Extreme BS

Link to comment
Share on other sites

θα ήθελα μια εφαρμογή που να μετράει τον όγκο όμως για το ιντερνετ. με αυτόν τον τρόπο που περιγράφεις μετραει και τα mms. δεν υπάρχει κάτι άλλο?
Μαμά έφαγα και τα 1000 λεπτά αυτό τον μήνα! Μπορώ να φάω τώρα παγωτό?:happy:
Link to comment
Share on other sites

θα ήθελα μια εφαρμογή που να μετράει τον όγκο όμως για το ιντερνετ. με αυτόν τον τρόπο που περιγράφεις μετραει και τα mms. δεν υπάρχει κάτι άλλο?

 

Ριξε μια ματια στο Download Meter, στο AppStore. Μετράει κίνηση GPRS και WiFi. Μπορείς να βάλεις τον μηνιαίο δωρεάν χρόνο απο κάποιο data plan που έχεις και να σου υπολογίζει ημερήσια διαθέσιμα ΜΒ.

Link to comment
Share on other sites

ποιον μεταφραστη μου συστηνετε για ισπανικα γιατι θα ταξιδεψω βαρκελωνη.offline αν γινεται και αν εχει και προφορα ακομα καλυτερα .ευχαριστω...
Link to comment
Share on other sites

  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...