Jump to content

Cyta : Η νέα εταιρία τηλεπικοινωνιών στοv τόπο μας


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ψηφιακές υπηρεσίες είναι η εκτροπή, η απόκρυψη κλπ.

 

ΑΑαα.... :O Το ρώτησα αυτό, γιατί στα απεριόριστα σταθερά έχει παύλα στον τιμοκατάλογο και όχι ν ( check )..... :worry:

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

πολλά προβλήματα καταγράφονται σε διάφορα σαιτ σχετικά με τη cyta ... εχει οντως προβλήματα?

Προβλήματα έχουν όλες οι εταιρείες, το θέμα είναι ποια τα λύνει πιο γρήγορα και ποια δεν τα λύνει καθόλου.

Link to comment
Share on other sites

πολλά προβλήματα καταγράφονται σε διάφορα σαιτ σχετικά με τη cyta ... εχει οντως προβλήματα?

πιο παλιά η cyta είχε τα προβλήματά της αλλά αρχίζει και ψιλοστρώνει...λίγο με την τεχνική υποστήριξη της έχει ακόμα τα θεματάκια της..

 

Προβλήματα έχουν όλες οι εταιρείες, το θέμα είναι ποια τα λύνει πιο γρήγορα και ποια δεν τα λύνει καθόλου.

+1

Link to comment
Share on other sites

Όσες περιοχές έχουν οπτικές ίνες θα είναι πιο εύκολο να αναβαθμιστούν σε VDSL2???????
Link to comment
Share on other sites

για να γίνει η σύνδεση στο ιντερνετ πρέπει να βάλεις τον κωδικό πρόσβασης που μου εστειλε η cyta me sms ? γιατί μου εστειλε sms που λέει οτι δεν είναι απαραίτητη η χρήση username και password.... και οταν θες να συνδεθείς ασύρματα .... μου τα θυμίζει κάποιος παρακαλώ ...
Link to comment
Share on other sites

μου εφερε ο τεχνικός της cyta το pirelli το μαύρο ... δεν ξέρω αν είναι αξιόπιστο ... η το thomson ...ελπίζω να μην εχω προβλήματα..
Link to comment
Share on other sites

μου εφερε ο τεχνικός της cyta το pirelli το μαύρο ... δεν ξέρω αν είναι αξιόπιστο ... η το thomson ...ελπίζω να μην εχω προβλήματα..

 

Είναι καλύτερο από το THOMSON και έχει κουμπί για το wifi.Και εγώ αυτό έχω.

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

Οταν λέτε Thomson ποιο μοντέλο εννοείτε;

Εγώ έχω το Speedtouch ST780

 

Software Release: 6.2.29.2

 

THOMSON TG782 SOFTWARE RELEASE 8.2.2.5

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

Επειδή δεν μπορώ να το βρω κάπου, πόσο είναι το upload στην 4άρα, πόσο στην 8άρα και πόσο στην 24άρα;

 

4αρα -> 512 kbps

8αρα/24αρα -> 1024kbps

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει όντως πρόβλημα με Youtube ? βλέπω σε αλλα σαιτ οτι υπάρχει πρόβλημα και δεν το εχει λύσει η cyta ... με αποτέλεσμα κάποιοι συνδρομητές να κοιτάνε σε αλλον πάροχο... τι λέτε εσείς που εχετε cyta...είναι ετσι ?
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει όντως πρόβλημα με Youtube ? βλέπω σε αλλα σαιτ οτι υπάρχει πρόβλημα και δεν το εχει λύσει η cyta ... με αποτέλεσμα κάποιοι συνδρομητές να κοιτάνε σε αλλον πάροχο... τι λέτε εσείς που εχετε cyta...είναι ετσι ?

 

Φίλε μου θα συνδεθείς στην CYTA και θα μείνεις απόλυτα ευχαριστημένος.Και εγώ το έχω διαβάσει αυτό περί you tube αλλά γνωρίζω 10-15 άτομα που έχουν CYTA σε διάφορα μέρη της Ελλάδας και κανένας μας δεν έχει τέτοιο πρόβλημα.Εγώ με 4άρα ταχύτητα και βλέπω μια χαρά εκτός αν είναι HD ίσως να κολλήσει για μερικά δευτερόλεπτα(λόγω 4άρας).Αν συνδεθείς και δεν είσαι ευχαριστημένος έχεις δικαίωμα σε 14μέρες από την ενεργοποίηση να φύγεις χωρίς να χρεωθείς τέλη ενεργοποίησης και απενεργοποίησης παρά μόνο την αναλογία παγίου για όσες μέρες μείνεις στην cyta.Οπότε μην αγχώνεσαι:p

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου θα συνδεθείς στην CYTA και θα μείνεις απόλυτα ευχαριστημένος.Και εγώ το έχω διαβάσει αυτό περί you tube αλλά γνωρίζω 10-15 άτομα που έχουν CYTA σε διάφορα μέρη της Ελλάδας και κανένας μας δεν έχει τέτοιο πρόβλημα.Εγώ με 4άρα ταχύτητα και βλέπω μια χαρά εκτός αν είναι HD ίσως να κολλήσει για μερικά δευτερόλεπτα(λόγω 4άρας).Αν συνδεθείς και δεν είσαι ευχαριστημένος έχεις δικαίωμα σε 14μέρες από την ενεργοποίηση να φύγεις χωρίς να χρεωθείς τέλη ενεργοποίησης και απενεργοποίησης παρά μόνο την αναλογία παγίου για όσες μέρες μείνεις στην cyta.Οπότε μην αγχώνεσαι:p

 

Αυτό σου το post, ήταν αρκετό για να με κάνει να κάνω αίτηση στη Cyta. :)

 

P.S.: Όταν τους πάρω τηλέφωνο, να τους πω ότι με συνέστησε ο snapp, μήπως και παίξει καμιά έκπτωση; :lol:

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Αυτό σου το post, ήταν αρκετό για να με κάνει να κάνω αίτηση στη Cyta. :)

 

P.S.: Όταν τους πάρω τηλέφωνο, να τους πω ότι με συνέστησε ο snapp, μήπως και παίξει καμιά έκπτωση; :lol:

 

Πες τους το εσύ και μπορεί να σου δώσουν τίποτα.χαχα!Φίλε μου όσα γράφω παραπάνω είναι από προσωπική μου εμπειρία όταν έψαχνα εναλλακτικό πάροχο.Επέλεξα CYTA γιατί έχουν σχεδόν όλοι οι γνωστοί μου και μου είχαν πει τα καλύτερα(εκτός από μία περίπτωση αποσυνδέσεων η οποία λύθηκε με επίσκεψη από τεχνικό της CYTA σε 24ώρες).Επίσης το να φύγεις σε 14μέρες δεν νομίζω να σου το επιτρέπει άλλη εταιρία,οπότε δοκιμάζεις και αν δεν σου κάνει απλά κάνεις αίτηση σε άλλη εταιρία.Τέλος η CYTA έχει τα πιο ευέλικτα και οικονομικά πακέτα και μετά το πρώτο έτος(έκπτωση 2ευρώ αν έχεις απεριόριστα σταθερά ή δωρεάν το CYTA TO CYTA αν δεν έχεις απεριόριστα σταθερά).

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

Αύριο συνδέομαι με τη cyta ... πιστεύω οτι εκανα την καλύτερη επιλογή με απεριόριστα σταθερά και 4 Mbps σαν αρχή... και στη συνέχεια βλέπουμε...ρώτησα είκοσι ανθρώπους στην περιοχή μου, και μου είπαν τα καλύτερα για τη cyta... συμφωνώ με snapp !!! θα δείξει στη συνέχεια τα υπέρ και τα κατά...ελπίζω να είναι ολα καλά !!!
Link to comment
Share on other sites

Επίσης το να φύγεις σε 14μέρες δεν νομίζω να σου το επιτρέπει άλλη εταιρία,οπότε δοκιμάζεις και αν δεν σου κάνει απλά κάνεις αίτηση σε άλλη εταιρία.

Είναι κανονισμός της ΕΕΤΤ, οπότε συμβαίνει σε όλες τις εταιρείες.

Link to comment
Share on other sites

Πες τους το εσύ και μπορεί να σου δώσουν τίποτα.χαχα!Φίλε μου όσα γράφω παραπάνω είναι από προσωπική μου εμπειρία όταν έψαχνα εναλλακτικό πάροχο.Επέλεξα CYTA γιατί έχουν σχεδόν όλοι οι γνωστοί μου και μου είχαν πει τα καλύτερα(εκτός από μία περίπτωση αποσυνδέσεων η οποία λύθηκε με επίσκεψη από τεχνικό της CYTA σε 24ώρες).Επίσης το να φύγεις σε 14μέρες δεν νομίζω να σου το επιτρέπει άλλη εταιρία,οπότε δοκιμάζεις και αν δεν σου κάνει απλά κάνεις αίτηση σε άλλη εταιρία.Τέλος η CYTA έχει τα πιο ευέλικτα και οικονομικά πακέτα και μετά το πρώτο έτος(έκπτωση 2ευρώ αν έχεις απεριόριστα σταθερά ή δωρεάν το CYTA TO CYTA αν δεν έχεις απεριόριστα σταθερά).

 

Αυτά είναι! Το ψήσιμο was a success! :lol: Αύριο ρίχνω τηλέφωνο για αίτηση!! ;)

 

soublaki-3, ναί, αλλά πόσο είναι το αρχικό πάγιο, ώστε να ισχύσει μια τέτοια έκπτωση; :)

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Θέλω να δω αν υπάρχει κάλυψη στο χωριό μου να βάλω CYTA

Το νούμερο είναι 226109513* δεν βγάζω άκρη με τον έλεγχο διαθεσιμότητας στο site.

Δεν γίνεται να έχω σταθερό χωρίς internet ;;;; ( VoIP )

Οπότε η πιο οικονομική λύση είναι 19€ μηνιαίως ;;; (2play 4Mbps + Σταθερά Ελλάδο 200')

Ουσιατικά για τις κλήσεις το χρειάζομαι...

 

PS: Ξέρω τι είναι VoIP αλλά πίστευα θα είχε πρόγραμμα απεριόριστα αστικά-υπεραστικά χωρίς να σου επιτρέπει πρόσβαση στο internet.

Link to comment
Share on other sites

Θέλω να δω αν υπάρχει κάλυψη στο χωριό μου να βάλω CYTA

Το νούμερο είναι 226109513* δεν βγάζω άκρη με τον έλεγχο διαθεσιμότητας στο site.

Δεν γίνεται να έχω σταθερό χωρίς internet ;;;; ( VoIP )

Οπότε η πιο οικονομική λύση είναι 19€ μηνιαίως ;;; (2play 4Mbps + Σταθερά Ελλάδο 200')

Ουσιατικά για τις κλήσεις το χρειάζομαι...

 

PS: Ξέρω τι είναι VoIP αλλά πίστευα θα είχε πρόγραμμα απεριόριστα αστικά-υπεραστικά χωρίς να σου επιτρέπει πρόσβαση στο internet.

 

ρωτα τους, παλαιοτερα εδιναν τηλεφωνια με internet κλειδωμενο στα 2 mbps μονο για να εκτελουνται οι φωνητικες κλησεις..

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...