Jump to content

Κλήσης προς ένα συγκεκριμένο αριθμό με σταθερή χρέωση


GiorgosTsag
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημέρα σας, συγχαρητήρια για τον ιστοχώρο σας, τον παρακολουθεί καιρο αλλα ποτέ δεν γράφτικα, τώρα που έχω μια ερώτιση βρίκα και την ευκερεία να γίνω μέλος αυτου του ευχάριστου φόρουμ :) Λοιπών να μην σας κουράζω.

Εχω Vodafone CU και θέλω να μιλάω προς ένα αριθμο ΧΩΡΙΣ Χρονοχρέωση. Χρησημοπιούμε το Talk a lot 300 αλλα μας φτάνει για μια-δύο μέρες!!!(Το πολύ λέμε δύο)Και δε μπορούμε να το ξαναβάλουμε μέχρι το πέρας της εβδομάδας.

Υπάρχει κάποιος τρόπος έτσι ώστε να μιλάμε με κάποια σταθερή χρέωση; Δηλαδή δέκα ευρω το μήνα η δε ξέρω και εγώ πόσο (χρήματα-διάρκεια) πρως ενα αριθμο. Ευχαριστώ πολύ προκαταβολικά,

Καλό μας ξημέρωμα.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας, συγχαρητήρια για τον ιστοχώρο σας, τον παρακολουθεί καιρο αλλα ποτέ δεν γράφτικα, τώρα που έχω μια ερώτιση βρίκα και την ευκερεία να γίνω μέλος αυτου του ευχάριστου φόρουμ :) Λοιπών να μην σας κουράζω.

Εχω Vodafone CU και θέλω να μιλάω προς ένα αριθμο ΧΩΡΙΣ Χρονοχρέωση. Χρησημοπιούμε το Talk a lot 300 αλλα μας φτάνει για μια-δύο μέρες!!!(Το πολύ λέμε δύο)Και δε μπορούμε να το ξαναβάλουμε μέχρι το πέρας της εβδομάδας.

Υπάρχει κάποιος τρόπος έτσι ώστε να μιλάμε με κάποια σταθερή χρέωση; Δηλαδή δέκα ευρω το μήνα η δε ξέρω και εγώ πόσο (χρήματα-διάρκεια) πρως ενα αριθμο. Ευχαριστώ πολύ προκαταβολικά,

Καλό μας ξημέρωμα.

 

Μπορείτε να τα κάνετε φορητότητα σε WIND F2G και να έχετε την δυνατότητα να ενεργοποιήσετε το non stop της παρέας 4 φορές σε ένα μήνα,οπότε 4*600' για τον κάθε αριθμό.Κάπως καλύτερα.;)

 

Αλλίως κάνε ενα Family πρόγραμμα και βάλε απεριόριστο,ή μπορείς να κάνεις κάποιο απο τα "unlimited" προγράμματα της Wind ή Cosmote,που σου δίνουν απεριόριστο χρόνο προς συγκεκριμένο αριθμό.Η vodafone δεν ξέρω αν έχει unlimited.

http://img369.imageshack.us/img369/9788/n222800402208886943te9.jpg

Sleepless Degenerate Drunk.

Link to comment
Share on other sites

Ουτε να αλλάξεις εταιρία ούτε τίποτα.

Βάλε το Cu all day.

Θα έχεις μια ώρα τη μέρα με χρέωση 35 λεπτά, κάθε μέρα. Ειναι προς cu Και σταθερά.

Link to comment
Share on other sites

Μπααα, το cu all day δε θα τους βολεψει. Εδω μιλανε τα 300 λεπτα σε δυο μερες, η μια ωρα τη μερα τι να τους κανει?

 

Talk a lot 600 χρειαζεται εδω. Μπαινει μεχρι και 4 φορες το μηνα, συνολο 2400 λεπτα. Βεβαια στη συγκεκριμενη περιπτωση θα εχουν δυνατοτητα μεχρι 4800 να εχουν μεταξυ τους, δεδομενου πως μπορει 4 φορες ο καθενας τους να το ενεργοποιησει.

 

Το κοστος στον καθενα θα ειναι το πολυ 20€ (ΕΑΝ χρειαστει να το ενεργοποιησουν και οι 2 απο 4 φορες με'στον ιδιο μηνα) και τα λεπτα ειναι παρα πολλα. Αν κανουν συμβολαιο με απεριοριστες κλησεις θα βγει περισσοτερα χρηματα.

Link to comment
Share on other sites

κιεγω πιστευω πως το talk a lot 600 θα σας βολεψει..αλλιως κοιταχτε και στο καινουριο πακετο της βοντα με τα 600 λεπτα ομλιας και 600 sms με 7 ευρω.. εαν δηλαδη σας ενδιαφερει να στελνετε και αρκετα μηνυματα..
Link to comment
Share on other sites

Yparxei tetoio paketo sti voda??? me 7 euro 600 lepta kai 600 sms?? pote anakoinw8ike?

kai egw nomizw oti to talk a lot 600 einai h kaliteri epilogi...

 

edit: ok, twra eida to post sou sto ta panta gia to cu kai ala carte..

Link to comment
Share on other sites

Μπααα, το cu all day δε θα τους βολεψει. Εδω μιλανε τα 300 λεπτα σε δυο μερες, η μια ωρα τη μερα τι να τους κανει?

 

Talk a lot 600 χρειαζεται εδω. Μπαινει μεχρι και 4 φορες το μηνα, συνολο 2400 λεπτα. Βεβαια στη συγκεκριμενη περιπτωση θα εχουν δυνατοτητα μεχρι 4800 να εχουν μεταξυ τους, δεδομενου πως μπορει 4 φορες ο καθενας τους να το ενεργοποιησει.

 

Το κοστος στον καθενα θα ειναι το πολυ 20€ (ΕΑΝ χρειαστει να το ενεργοποιησουν και οι 2 απο 4 φορες με'στον ιδιο μηνα) και τα λεπτα ειναι παρα πολλα. Αν κανουν συμβολαιο με απεριοριστες κλησεις θα βγει περισσοτερα χρηματα.

 

Σας ευχαριστώ για τις απαντίσεις.

Το cu talk a lot 600 γίνεται να μπει τεσερις φορές το μήνα;

Εγω νώμιζα μόνο μια.

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ για τις απαντίσεις.

Το cu talk a lot 600 γίνεται να μπει τεσερις φορές το μήνα;

Εγω νώμιζα μόνο μια.

 

Ναι, μπορεί να ενεργοποιηθεί έως 4 φορές κάθε μήνα..

Link to comment
Share on other sites

To 1 λεπτό το λεπτό της cosmoκάρτας το έχετε σκεφτεί;

 

Αφού υπάρχει πιο φθηνή λύση, όπως το talk a lot 600 ή το CU all Day, γιατί να μπλέξει με φορητότητες...? :p

Link to comment
Share on other sites

Δεν χρειαζεται φορητοτητα. Και το 1 λεπτο το λεπτο του a la carte πάλι τον βολεύει. Με τόση ώρα που μιλάει τα 10 ευρώπουλα που έχει προυπόθεση, τα χει σιγουρα ο φίλος μας.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...