Jump to content

LG KP500


Spidergr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εγω το εχω 2 μερες και ηδη το συνηθησα.Το μονο που με χαλαει ειναι οτι κα8εσ φορα π πρεπει να αλλαξεις απο ελληνικα σε αγγλικα πρεπει να πσαχνεις μεσα σε καμια 15αρια γλώσσες.ενω πχ τα νοκια εχουν 4.και οταν πατας πολλες φορες σου βγαζουν και τα αγγλικα.επειδη στελνω μυνηματα στα αγγλικα μου σπαει τα νευρα.

 

εχει πολλους τροπους αποστολης μυνηματος.

σαν πληκτρολογιο κινητου

πληκτρολιγιο υπολογιστη

με αναγνωριση γραφης

και με αναγνωριση γραφης μεσω πλαισιου που γραφεις και σου βγαζει τις επιλογες.

προτιμω πληκτρολογιο υπολογιστη.

 

η καμερα ειναι παρα πολυ καλη και με εφαρμογες μετα την αποτυπωση.

το sensor mode που εχει ειναι πολυ καλο για διαφορα παιχνιδια η εφαρμογες.

 

το πηρα απο το Public με 149 euro

LG KP 500 Cookie = Life is Good :ninja:
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

τελικα τι βιντεο παιζει?

 

παιζει βιντεο mpeg4 αλλα και 3gp γιατι το προηγουμενο κινητο μου ηταν nokia και εγραφε σε 3gp.

 

παντως mpeg4 ειναι πολυ καλυτερη ποιοτητα

LG KP 500 Cookie = Life is Good :ninja:
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους. Να ρωτησω κατι? υπαρχει δυνατοτητα να βαλεις κωδικο για να ξεκλειδωσει το κινητο? Τι εννοω... Εχω βαλει αυτοματο κλειδωμα "πληκτρολογιου" και θελω να μην μπορει να μπει κανεις στο μενου, να ζηταει κωδικο...

Ευχαριστω!

yakinthi :wink:
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους. Να ρωτησω κατι? υπαρχει δυνατοτητα να βαλεις κωδικο για να ξεκλειδωσει το κινητο? Τι εννοω... Εχω βαλει αυτοματο κλειδωμα "πληκτρολογιου" και θελω να μην μπορει να μπει κανεις στο μενου, να ζηταει κωδικο...

Ευχαριστω!

Δεν γίνετε αυτό. Ο μόνος κωδικός που μπορείς να βάλεις είναι αυτός μετά στο PIN. Ο Κωδικός Ασφαλείας.

Link to comment
Share on other sites

Δεν γίνετε αυτό. Ο μόνος κωδικός που μπορείς να βάλεις είναι αυτός μετά στο PIN. Ο Κωδικός Ασφαλείας.

Κριμα...:(

Ευχαριστω παντως!!:D

yakinthi :wink:
Link to comment
Share on other sites

ξέρει κανεις να μου πεί τι παίζει με το ιντερνετ του και αν μπορεις να μπείς γενικά στο ιντερνετ με αυτο το κινητό και αν αξίζει να το πάρω????
Link to comment
Share on other sites

ξέρει κανεις να μου πεί τι παίζει με το ιντερνετ του και αν μπορεις να μπείς γενικά στο ιντερνετ με αυτο το κινητό και αν αξίζει να το πάρω????

Ο προ-εγκατεστημένος Broswer είναι αρκετά αργός. Μπορείς όμως να εγκαταστήσεις τον Opera Mini που είναι ο καλύτερος.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια και απο εμενα!!πηρα και εγω πολυ προσφατα το ροζουλι μπισκοτακι μου και το λατρεψα!!!!!ηθελα να ρωτησω ομως μηπως παιζει κανενα δωρεαν παιχνιδακι σε καποιο site γιατι αυτα που αναφερονται σε προηγουμενες σελιδες δεν εχουν κατι!!σας ευχαριστω πολυ!! :))))
ΠΑΟΚαρα και τα μυαλα στα καγκελα!! :ninja:
Link to comment
Share on other sites

Χαιρετε!

Εχω παραγγειλει και εγω το πολυσυζητημενο μπισκοτο και το παιρνω στα χερια μου την

Τριτη!

Εχω ομως ενα προβλημα,πηρα την LG τηλεφωνο και ρωτησα ποση ωρα απαιτειται για την πρωτη του φορτιση...

Την πρωτη φορα,μου ειπε ο 1ος υπαλληλος να το φορτισω μεχρι να εμφανιστει η ενδειξη οτι φορτιστηκε πληρως και να μην το αφησω παραπανω ωρες διοτι θα χαλασω την μπαταρια ετσι...

Την δευτερη φορα ενας αλλος υπαλληλος μου ειπε οτι πρεπει να το αφησω γυρω στις 9 ωρες...:blink:

.........................Ποιον απο τους δυο να πιστεψω;;;;;;;;;;;;;;.....................

Ο ενας αναιρει τα λεγομενα του αλλου!!!!!!!!!

Παρακαλω οποιος γνωριζει ας με βοηθησει!:wacko:

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετε!

Εχω παραγγειλει και εγω το πολυσυζητημενο μπισκοτο και το παιρνω στα χερια μου την

Τριτη!

Εχω ομως ενα προβλημα,πηρα την LG τηλεφωνο και ρωτησα ποση ωρα απαιτειται για την πρωτη του φορτιση...

Την πρωτη φορα,μου ειπε ο 1ος υπαλληλος να το φορτισω μεχρι να εμφανιστει η ενδειξη οτι φορτιστηκε πληρως και να μην το αφησω παραπανω ωρες διοτι θα χαλασω την μπαταρια ετσι...

Την δευτερη φορα ενας αλλος υπαλληλος μου ειπε οτι πρεπει να το αφησω γυρω στις 9 ωρες...:blink:

.........................Ποιον απο τους δυο να πιστεψω;;;;;;;;;;;;;;.....................

Ο ενας αναιρει τα λεγομενα του αλλου!!!!!!!!!

Παρακαλω οποιος γνωριζει ας με βοηθησει!:wacko:

Όταν το κινητό σε προειδοποιεί πως έχει φορτίσει η φόρτιση σταματάει αυτόματα η φόρτιση. Να το βγάλεις όταν σου πεί πως τέλειωσε η φόρτιση. Αν θες άστο καμιά ώρα ακόμη. Σε 3 ώρες το πολύ θα έχει φορτίσει.

Link to comment
Share on other sites

γεια σου!αντε με το καλο να το παρεις!!κοιτα τα παιδια εδω σε προηγουμενες σελιδες (η καμμενη εκατσα και κ τις διαβασα σχεδον ολες για να δω τι παιζει εμ το κινητακι μου :p) αναφερουν οτι πρεπει να το φορτισεις γυρω στις 7 ωρες!ο υπαλληλος στην vodafone που το πηρα μου ειπε 8-10 ωρες!επειδη ομως πολλοι δεν ξερουν κ πολλα εμπιστευτηκα τα παιδια και το αφησα γυρω στις 7 ωρες!παντως απο οσο ξερω με τις νεες μπαταριες δεν νομιζω οτι χρειαζονται αυτες οι τοσο πολλες ωρες οπως ηταν παλια!!τωρα τι να πω,περιμενε κ απο κανενα αλλο τη γνωμη του κ αποφασιζεις!!αλλιως παρε κ ρωτα ενα τριτο να δουμε τι θα πει!!χιχι! :D
ΠΑΟΚαρα και τα μυαλα στα καγκελα!! :ninja:
Link to comment
Share on other sites

όταν πει φόρτιση πλήρης, να το βγάλεις. Να είμαστε κι ευαίσθητοι στο περιβάλλον :)
Link to comment
Share on other sites

Ο προ-εγκατεστημένος Broswer είναι αρκετά αργός. Μπορείς όμως να εγκαταστήσεις τον Opera Mini που είναι ο καλύτερος.

 

δηλαδή μπορώ να έχω ιντερνετ? μεσω wifi η με αλλο τρόπο?

 

και ακουσα κατι για την μπαταρία του οτι οταν εχεις το bluetooth ανοιχτό κρατάει μόνο 2 ωρες η μπαταρία ισχύει?

Link to comment
Share on other sites

δηλαδή μπορώ να έχω ιντερνετ? μεσω wifi η με αλλο τρόπο?

 

και ακουσα κατι για την μπαταρία του οτι οταν εχεις το bluetooth ανοιχτό κρατάει μόνο 2 ωρες η μπαταρία ισχύει?

Δεν έχει Wi-Fi. Δεν έχω δοκιμάσει την μπαταρία. Δεν νομίζω να κρατάει τόσο λίγο.

Link to comment
Share on other sites

μπορώ να μπω στο ιντερνετ ομως? αυτό ειναι το θέμα. γιατι μου είπες κατι για opera mini! υπάρχει τροπος και αν ναι μπορείς να μου πεις?
Link to comment
Share on other sites

μπορώ να μπω στο ιντερνετ ομως? αυτό ειναι το θέμα. γιατι μου είπες κατι για opera mini! υπάρχει τροπος και αν ναι μπορείς να μου πεις?

Μπορείς να μπείς μέσω Wap όπως σε κάθε κινητό. Το Opera στο είπα επειδή είναι καλύτερο.

Link to comment
Share on other sites

μαλιστα και πληρώνεις στο wap να φανταστώ. απλα στο ρωτάω για να ξέρω τι παίζει αν μπορείς κατατόπισε με τι παίζει γιατι δεν έχω χρησιμοποιήσει ποτέ wap
Link to comment
Share on other sites

μαλιστα και πληρώνεις στο wap να φανταστώ. απλα στο ρωτάω για να ξέρω τι παίζει αν μπορείς κατατόπισε με τι παίζει γιατι δεν έχω χρησιμοποιήσει ποτέ wap

Ναι, υπάρχει χρέωση.

Link to comment
Share on other sites

παντως απο οσο ξερω με τις νεες μπαταριες δεν νομιζω οτι χρειαζονται αυτες οι τοσο πολλες ωρες οπως ηταν παλια!!

Ευχαριστω πολυ!:)

Ισχυει οτι η μπαταρια μπορει να χαλασει γρηγοροτερα,εαν το αφησω παραπανω ωρες στο φορτιστη;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...