Jump to content

LG KP500


Spidergr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

isidore .... χρόνια πολλά ρε , να τα εκατοστήσεις !!! Χαρούμενα Γενέθλια ! :up:

Ευχαριστω παρα πολυ!

Παιδιά μπαίνω κι εγώ στο club...

Αύριο πάω να το πάρω..

Ακόμα δεν ξέρω απο που...

Θα τριγυρίσω σταμαγαζιά μέχρι να το βρω σε καλή τιμή...

Στα Multirama ειναι το φθηνοτερο!175!:)

ταινια που ειναι για ipod, iphone και zune θα παιζει? mp4 h-264 νομιζv ειναι το format .

Νομιζω πως δεν παιζει.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Με ποιον τροπο εμφανιζω εικονα σε επαφη που με καλει;

Eπαφες-Επεξεργασια επαφης και πατας εκει που εχει ενα προσωπακι και ενα χερι.Μετα επιλεγεις οτι θελεις.

Link to comment
Share on other sites

Χθες το βραδυ ειδα και την πρωτη μου ταινιουλα με υποτιτλους στο cookie..:happy:..μια χαρα βλεπεις ταινια..βεβαια εγω την ειχα μετατρεψει σε αναλυση 320x240..δν βρηκα δυστυχως κανενα προφιλ στο imtoo mpeg encorder για 240x400 ωστε να πιανει ολη την οθονη..θα το ψαξω κι αλλο γτ πρεπει να ειναι γα***ο σε full screen..

iPhone 3G ➡ 5S ➡ 6S ➡ 7 Plus ➡ XR ➡ 11 ➡ 12 ➡ 14 Pro 

Samsung Galaxy A5, S7, S8, S22 Ultra

Other phones: LG Optimus L9, Motorola Moto X. Xiaomi Mi 8 Lite, Honor Play, Xiaomi Mi A1, Huawei P20, Google Pixel 6a

Link to comment
Share on other sites

Χθες το βραδυ ειδα και την πρωτη μου ταινιουλα με υποτιτλους στο cookie..:happy:..μια χαρα βλεπεις ταινια..βεβαια εγω την ειχα μετατρεψει σε αναλυση 320x240..δν βρηκα δυστυχως κανενα προφιλ στο imtoo mpeg encorder για 240x400 ωστε να πιανει ολη την οθονη..θα το ψαξω κι αλλο γτ πρεπει να ειναι γα***ο σε full screen..

Σε τι φορματ ηταν?

Link to comment
Share on other sites

Σε τι φορματ ηταν?

 

BlackBerry MPEG4 Video (.mp4) 320x240, 640 bit rate, frame rate 25fps, video codec mpeg4

 

Στα εγραψα αναλυτικα..;)

iPhone 3G ➡ 5S ➡ 6S ➡ 7 Plus ➡ XR ➡ 11 ➡ 12 ➡ 14 Pro 

Samsung Galaxy A5, S7, S8, S22 Ultra

Other phones: LG Optimus L9, Motorola Moto X. Xiaomi Mi 8 Lite, Honor Play, Xiaomi Mi A1, Huawei P20, Google Pixel 6a

Link to comment
Share on other sites

update: Πηγα τελικα να βαλω το αλλο προστατευτικο και τα εκανα χαλια. αποτελεσμα να μεινω χωρις προστατευτικο! τωρα τι κανω? ειναι scratch-proof η οθονη?που θα βρω αλλες? παιζει στη θεσσαλονικη καμια αντιπροσωπεια της LG?

 

Χεχ, μην αγχωνεσαι, αν ψαξεις στο νετ θα βρεις προστατευτικες ζελατινες ν αγορασεις αν δεν βρεις απο Σαλο :)

:cat:
Link to comment
Share on other sites

Χεχ, μην αγχωνεσαι, αν ψαξεις στο νετ θα βρεις προστατευτικες ζελατινες ν αγορασεις αν δεν βρεις απο Σαλο :)

Kαι εγω χρειαζομαι αναγκαστηκα μια!

Εχω ψαξει παντου και δεν εχω βρει.

Σημερα που θα παω Πλαισιο θα τους ρωτησω αν υπαρχει,αν και δεν νομιζω.

Link to comment
Share on other sites

ποσοι απο εσας εχουν βγαλει το προστατευτικο που ειχε πανω το τηλεφωνο αρχικα και βαλατε αυτο που έχει μεσα στο κουτι? οπως το βλεπω ειναι καλυτερη ποιοτητα πλαστικου το εφεδρικο.

 

update: Πηγα τελικα να βαλω το αλλο προστατευτικο και τα εκανα χαλια. αποτελεσμα να μεινω χωρις προστατευτικο! τωρα τι κανω? ειναι scratch-proof η οθονη?που θα βρω αλλες? παιζει στη θεσσαλονικη καμια αντιπροσωπεια της LG?

Τι scratch-proof καλε;Μονο το iPhone/iPod Touch εχουν!

Link to comment
Share on other sites

Χθες το βραδυ ειδα και την πρωτη μου ταινιουλα με υποτιτλους στο cookie..:happy:..μια χαρα βλεπεις ταινια..βεβαια εγω την ειχα μετατρεψει σε αναλυση 320x240..δν βρηκα δυστυχως κανενα προφιλ στο imtoo mpeg encorder για 240x400 ωστε να πιανει ολη την οθονη..θα το ψαξω κι αλλο γτ πρεπει να ειναι γα***ο σε full screen..

Με το MediaCoder μπορείς να κάνεις crop τις ταινίες σε 240x400 και κωδικοποίηση με οποιοδήποτε codec εικόνας κ ήχου.Μου τις βγάζει μαμάτες....!!

Link to comment
Share on other sites

Από σήμερα το μεσημέρι είμαι κι εγώ κάτοχος ενός λευκού μπισκότου. Οι πρώτες εντυπώσεις είναι καλές. Ο τηλεφωνικός κατάλογος μεταφέρθηκε χωρίς προβλήματα από το Z770i και μόνη παραφωνία είναι η σειρά του (μετά το G πάει το C φερ' ειπείν), παρά το γεγονός ότι τα ονόματα είναι γραμμένα με λατινικούς χαρακτήρες και η γλώσσα που χρησιμοποιώ είναι η ιταλική (όπως και στο Sony Ericsson). Λίγο με ενδιαφέρει αυτό βέβαια, καθώς ούτως ή άλλως χρησιμοποιώ πάντα την αναζήτηση με γράμμα. Ένα αρνητικό της συσκευής κατ' εμέ είναι ότι η οθόνη αφής για να ανταποκριθεί θέλει αρκετή πίεση, σε σχέση με ένα PNA-GPS που έχω. Βέβαια δε μένει παρά να το συνηθίσω κι αυτό. Η έκδοση λογισμικού μου είναι η V10c.
:shifty:
Link to comment
Share on other sites

Από σήμερα το μεσημέρι είμαι κι εγώ κάτοχος ενός λευκού μπισκότου. Οι πρώτες εντυπώσεις είναι καλές. Ο τηλεφωνικός κατάλογος μεταφέρθηκε χωρίς προβλήματα από το Z770i και μόνη παραφωνία είναι η σειρά του (μετά το G πάει το C φερ' ειπείν), παρά το γεγονός ότι τα ονόματα είναι γραμμένα με λατινικούς χαρακτήρες και η γλώσσα που χρησιμοποιώ είναι η ιταλική (όπως και στο Sony Ericsson). Λίγο με ενδιαφέρει αυτό βέβαια, καθώς ούτως ή άλλως χρησιμοποιώ πάντα την αναζήτηση με γράμμα. Ένα αρνητικό της συσκευής κατ' εμέ είναι ότι η οθόνη αφής για να ανταποκριθεί θέλει αρκετή πίεση, σε σχέση με ένα PNA-GPS που έχω. Βέβαια δε μένει παρά να το συνηθίσω κι αυτό. Η έκδοση λογισμικού μου είναι η V10c.

Μεγια σου!

Πολλες πωλησεις θα κανει αυτο το κινητο!

Η νεοτερη ειναι η V10d!Αυτη επρεπε να ειχε!Μπορεις να το κανεις αναβαθμιση.

Link to comment
Share on other sites

παιδια πηρα τηλ στην LG για να ρωτησω για προστατευτικη μεμβρανη και με παρεπεμψαν στο επισημο σερβις εδω στη θεσσαλονικη. Η κοπελα με την οποια μιλησα μου ειπε οτι ζελατινα για το cookie δεν υπαρχει ακομα ενω υπαρχει για αλλα μοντελα οπως το viewty. μου ειπε οτι λογικα συντομα θα υπαρχει ομως και για το cookie. παντως χωρις ζελατινη το τηλ εχει καλυτερη αποκριση οπως ηταν φυσικο. Η οθονη ειναι scratch proof? αν ειναι δε καιγομαι για ζελατινη. παντως εχω προβλημα στον ηλιο που στην οθονη δε βλεπω τιποτα.
Link to comment
Share on other sites

παιδια πηρα τηλ στην LG για να ρωτησω για προστατευτικη μεμβρανη και με παρεπεμψαν στο επισημο σερβις εδω στη θεσσαλονικη. Η κοπελα με την οποια μιλησα μου ειπε οτι ζελατινα για το cookie δεν υπαρχει ακομα ενω υπαρχει για αλλα μοντελα οπως το viewty. μου ειπε οτι λογικα συντομα θα υπαρχει ομως και για το cookie. παντως χωρις ζελατινη το τηλ εχει καλυτερη αποκριση οπως ηταν φυσικο. Η οθονη ειναι scratch proof? αν ειναι δε καιγομαι για ζελατινη. παντως εχω προβλημα στον ηλιο που στην οθονη δε βλεπω τιποτα.

Φυσικα η οθονη δεν ειναι scratch proof.Μονο το iPhone/iPod Touch εχουν.

Εγω καμια 10ρια αλλα πολυ μικρες(παλι καλα:)).

Link to comment
Share on other sites

Μεγια σου!

Πολλες πωλησεις θα κανει αυτο το κινητο!

Η νεοτερη ειναι η V10d!Αυτη επρεπε να ειχε!Μπορεις να το κανεις αναβαθμιση.

 

Σε ευχαριστώ. :) Όσον αφορά την αναβάθμιση, όσο δεν έχω πρόβλημα δεν το πειράζω, εκτός αν η αναβάθμιση λύνει κάτι που υπάρχει στην προηγούμενη έκδοση και δεν το έχω δει, οπότε θα την κάνω.

:shifty:
Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ. :) Όσον αφορά την αναβάθμιση, όσο δεν έχω πρόβλημα δεν το πειράζω, εκτός αν η αναβάθμιση λύνει κάτι που υπάρχει στην προηγούμενη έκδοση και δεν το έχω δει, οπότε θα την κάνω.

Καποιος ειχε κανει αναβαθμιση απο ποια εκδοση δεν θυμαμαι(νομιζω V10b) στην V10d και δεν βρηκε καμια διαφορα.

Link to comment
Share on other sites

παιδια αφου μποω να το συνδεω το κινητο πανω στο pc και να ειναι σαν δισκος παιζει να μπορω να βαλω ταινιες για παραδειγμα και να το κοτσαρω πανω σε dvd με usb θυρα? εχω παρει καρτα 2 giga.
Link to comment
Share on other sites

Μετα απο μια βδομαδα συμβιωσης με το μπισκοτακι της lg μου εχει αφησει μια θετικη εικονα. Μου αρεσει που ειναι κατασκευασμενο απο ενα ειδος καουτσουκ και ετσι δεν αφηνει δαχτυλιες στο πισω μερος του..επισης τα διαφορα εφε που εχει (κατα την πλοηγηση στο μενου, ειδικα το ξεφυλλισμα των εικονων οπως και τις 2 εικονικες οθονες που εχει οι οποιες εναλλασονται με μια κινηση του χεριου..) αρνητικα δν εχω βρει για να πω την αληθεια..:)..παρα μονο καποιες ελλειψεις οπως το φλας και autofocus και λιγο η μπαταρια του..κατα τα'αλλα ολα οκ!!

iPhone 3G ➡ 5S ➡ 6S ➡ 7 Plus ➡ XR ➡ 11 ➡ 12 ➡ 14 Pro 

Samsung Galaxy A5, S7, S8, S22 Ultra

Other phones: LG Optimus L9, Motorola Moto X. Xiaomi Mi 8 Lite, Honor Play, Xiaomi Mi A1, Huawei P20, Google Pixel 6a

Link to comment
Share on other sites

Μετα απο μια βδομαδα συμβιωσης με το μπισκοτακι της lg μου εχει αφησει μια θετικη εικονα. Μου αρεσει που ειναι κατασκευασμενο απο ενα ειδος καουτσουκ και ετσι δεν αφηνει δαχτυλιες στο πισω μερος του..επισης τα διαφορα εφε που εχει (κατα την πλοηγηση στο μενου, ειδικα το ξεφυλλισμα των εικονων οπως και τις 2 εικονικες οθονες που εχει οι οποιες εναλλασονται με μια κινηση του χεριου..) αρνητικα δν εχω βρει για να πω την αληθεια..:)..παρα μονο καποιες ελλειψεις οπως το φλας και autofocus και λιγο η μπαταρια του..κατα τα'αλλα ολα οκ!!

Kai egw sto thema me tin kamera simfwnw kai alla posi perissoteri aftonomia theleis apo ema kinito me 3" othoni?

Link to comment
Share on other sites

μονο δυο μέρες μου κραταει εμένα,χωρίς mp3,παιχνιδακια και τετοια. Θεωρώ οτί είναι πολύ λίγο είναι για κλήσεις μόνο.
Link to comment
Share on other sites

μονο δυο μέρες μου κραταει εμένα,χωρίς mp3,παιχνιδακια και τετοια. Θεωρώ οτί είναι πολύ λίγο είναι για κλήσεις μόνο.

Eμενα σε κατασταση αναμονης μπορει να κρατησει και 4 μερες!

Link to comment
Share on other sites

Eμενα με μετρια χρηση τις βγαζει τις 3 ημερες με το ζορι βεβαια..εχω μειωσει φωτινοτητα κλπ και εχω βαλει εξοικονομιση ενεργειας τη νυχτα..

Γενικα δν εχω κανενα παραπονο απ'το κινητο..μια χαρα ειναι για τα λεφτα του και με το παραπανω..:D..

και για ταινιουλες μια χαρα επισης το βρισκω..πολυ καλο και mp3 player που δειχνει και τα εξωφυλλα τα παντα..τα handsfree του λιγο δν μου πολυαρεσαν..φτηνιαρικα πολυ με πλαστικουρα επισης..:mad:..αλλα βρηκα στο πλαισιο κατι καλα με 22 ευρω οποτε οκ..

iPhone 3G ➡ 5S ➡ 6S ➡ 7 Plus ➡ XR ➡ 11 ➡ 12 ➡ 14 Pro 

Samsung Galaxy A5, S7, S8, S22 Ultra

Other phones: LG Optimus L9, Motorola Moto X. Xiaomi Mi 8 Lite, Honor Play, Xiaomi Mi A1, Huawei P20, Google Pixel 6a

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...