Jump to content

[Επίσημο] HTC Touch HD (Blackstone)


stark
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Administrators
σε ευχαριστω πολυ φιλε μου,απλα μπορεις να με βοηθησεις για να βρω μια σωστη και καλη,αν θελεις βεβαια....?

 

και να λειτουργει γτ οσες εχω δοκιμασει δεν γινονται εγκατασταση στο ΗD.

 

Δεν θα έλεγα ότι είσαι έτοιμος να φύγεις από την official ROM.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 12,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

τι ειναι το hspl και το uspl?πως τα κανω?

 

φιλε μου εχεις μσν να τα πουμε απο εκει?

 

Δεν θα έλεγα ότι είσαι έτοιμος να φύγεις από την official ROM.

 

γτ το λες αυτο?

 

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα συνεχόμενα μηνύματα. Χρησιμοποίησε τη Τροποποίηση Μηνύματος όταν θέλεις να προσθέσεις κάτι στο μήνυμα σου ή τη Πολλαπλή Παράθεση όταν θέλεις να απαντήσεις ταυτόχρονα σε περισσότερα του ενός μηνυμάτων.

Edited by athanaso77
Δεν γράφουμε συνεχόμενα μηνύματα. Κάνε χρήση της "Τροποποίησης" ή της "Πολλαπλής Παράθεσης".
Link to comment
Share on other sites

φιλε μου σε ευχαριστω αλλα δεν καταλαβαινω,μπορεις να μου βρεις στα ελληνικα αυτο που μου εστειλες ή να με βοηθησεις καπως ειναι αναγκη
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
φιλε μου σε ευχαριστω παρα πολυ για ολα,αλλα αυτο τι ειναι και που το βρισκω:blac_uspl.exe?

 

Registration έκανες στο site;

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Δεν σου το κάνει από μόνο του; Είσαι με την official ROM;

Ναι είμαι με την official και ενώ έκλεινε έχει λίγες ημέρες που μένει ανοιχτό και με την επαφή στο μάγουλο ανοίγουν προγράμματα.

 

Θυμάμαι είχε κάπου επιλογή που έλεγε με την απάντηση της κλήσης να μαυρίζει η οθόνη.

Galaxy Note 2 , Galaxy tab s 10.5
Link to comment
Share on other sites

Μήπως να κάνεις ένα hard reset;

Νομίζω, όταν είναι συνδεδεμένα ακουστικά ή bt h/f η οθόνη μένει αναμένη μέχρι να σβήσει λόγω χρόνου.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Bug or feature?

Κλειδώστε τη συσκευή και κατόπιν σβήστε την οθόνη. Τραβήξτε το stylus για να ανάψει η οθόνη.Ως εδώ όλα καλά. Εκτός αυτού όμως, το κινητό ξεκλειδώνει κιόλας! (?)

Link to comment
Share on other sites

Bug or feature?

Κλειδώστε τη συσκευή και κατόπιν σβήστε την οθόνη. Τραβήξτε το stylus για να ανάψει η οθόνη.Ως εδώ όλα καλά. Εκτός αυτού όμως, το κινητό ξεκλειδώνει κιόλας! (?)

 

Καλά κάνει και ξεκλειδώνει. Αφού τραβάς τη γραφίδα σημαίνει ότι θέλεις να χρησιμοποιήσεις τη συσκευή, όχι μόνο να δεις κάποια πληροφορία (πχ ώρα).

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Bug or feature?

Κλειδώστε τη συσκευή και κατόπιν σβήστε την οθόνη. Τραβήξτε το stylus για να ανάψει η οθόνη.Ως εδώ όλα καλά. Εκτός αυτού όμως, το κινητό ξεκλειδώνει κιόλας! (?)

 

Feature. :rolleyes:

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα, ανακαλυψα το swype (που λογικα θα γνωριζετε). Υπαρχει τροπος να περασει κανεις την ελληνικη γλωσσα μεσα? :)

Stormrain@insomnia.gr

 

Πέτρος

Link to comment
Share on other sites

Ακόμα δεν υποστηρίζεται η ελληνική γλώσσα.

Δεν το ηξερα. Κριμα γιατι φαινεται πολυ καλη μεθοδος εισαγωγης, λιγο που την χρησιμοποιησα για να γραψω αγγλικα την βρηκα φιλικοτατη. Thanks για την αμεση απαντηση :)

Stormrain@insomnia.gr

 

Πέτρος

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά που μπορώ να ποστάρω μία αγγελία σχετικά με πώληση του Hd? Συγγνώμη για το off topic αλλα δεν μπορώ να βρώ το αντίστοιχο topic. Ευχαριστώ!
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
είναι εύκολο να μου συστήσετε έναν Registry editor?(εάν είναι σε cab, ακόμα καλύτερα)

 

http://freewareppc.com/utilities/phmregistryeditor.shtml

 

Παιδιά που μπορώ να ποστάρω μία αγγελία σχετικά με πώληση του Hd? Συγγνώμη για το off topic αλλα δεν μπορώ να βρώ το αντίστοιχο topic. Ευχαριστώ!

 

Για να έχεις πρόσβαση στο buy & sell πρέπει να έχεις τουλάχιστον 150 μηνύματα στο forum.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Ρε παίδες, αυτό το μενού του bt είναι απαράδεκτο!

Δεν υπάρχει κάποιο πρόγραμμα που να το αντικαθιστά?

Δεν μπορώ ούτε το ακουστικό bt μου να αποσυνδέσω. Πρέπει να απενεργοποιήσω το ακουστικό:blink:

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ, athanaso77. Γράφω το <ευχαριστώ> μου σκέτο, γιατί δεν ξέρω να παραθέσω το αντίστοιχο μήνυμα.
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Ευχαριστώ, athanaso77. Γράφω το <ευχαριστώ> μου σκέτο, γιατί δεν ξέρω να παραθέσω το αντίστοιχο μήνυμα.

 

Αντί να πατάς "Απάντηση", πατάς "Παράθεση" στο σχετικό μήνυμα.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω κατι?

Εχω την 1.14.401.3 (22273) WWE rom

Θα κερδισω πολλα αν την αναβαθμισω?

Αν την αναβαθμισω θα χασω ρυθμισεις και προγραμματα?

Και πως γινετε η αλλαγη της Rom?

Eυχαριστω

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

Ενδείκνυται να βάλεις την τελευταία έκδοση. Εάν την βάλεις, η συσκευή σου επανέρχεται στις εργοστασιακές ρυθμίσεις και χάνεις ότι έχεις περάσει μέσα εκτός αυτών που έχεις στην κάρτα μνήμης.

 

Για την αλλαγή, την κατεβάζεις, συνδέεις τη συσκευή στον υπολογιστή, την τρέχεις και μετά ακολουθείς τα βήματα.

 

Μπορείς να πάρεις ένα backup από επαφές σου SMS, calendar, επαφές με το PIM Backup.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Έχω την έκδοση radio 1.13.25.24 και έχω το εξής πρόβλημα.

Μερικές φορές χάνει το σήμα το κινητό σε μέρη που δεν έχει καλό σήμα και πολλές φορές δεν επανέρχεται όταν πάω κάπου που έχει. Μένει κολλημένο στο x.

Αυτό το έχω παρατηρήσει ιδίως όταν μένει το κινητό πολλή ώρα σε σημείο χωρίς σήμα.Όταν το κάνεις επανεκκίνηση επανέρχεται κανονικά.

 

Μήπως το έχει παρατηρήσει κανείς άλλος αυτό; Έχει κανείς να προτείνει κάποια άλλη έκδοση του radio που να μην υπάρχει αυτό το πρόβλημα;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...