Jump to content

[Επίσημο] HTC Touch HD (Blackstone)


stark
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

σιγουρα Δημητρη αλλα θελει ωρα μεχρι να την φερεις στα μετρα σου μια και θα ειναι αδεια:Oαπλα τωρα το καλοκαιρακι δεν εχω πολυ ορεξη για να περναω ρομ,το μυαλο μου ειναι στις διακοπες:O απο radio να μεινω με το 1.13.24.25;

 

τον αυγουστο θα ξανακατεβω στο νησι Γιαννη(μπορει και μεσα στον ιουλιο)

οποτε κανονισε να εισαι κατω!!:lol:

 

και αυτη τη φορα δεν θα ειμαι με τα παιδια :happy:

δεν θα την βγαλεις με καφε!!

κοιμησου καλα μεχρι τοτε :lol::D

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 12,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Παιδιά καλησπέρα.Έχω περάσει την Rom του Πάνου BP v3.3 full.Έχω όμως το εξής πρόβλημα...Έχω παρατηρήσει ότι δεν στέλνει 160 χαρακτήρες στα μηνύματα αλλά και κάποιες φορές τα μηνύματα ενώ φαίνεται ότι τα έχω στείλει δεν φτάνουν στον παραλήπτη...Καμιά ιδέα please?

 

Υπάρχουν μήπως άλλα themes για αυτή την ROM?

Link to comment
Share on other sites

δώστε μου τα φώτα σας σας παρακαλώ... θυμάμαι ότι πηγαίνοντας στο tab albums and photos, μπαίνοντας σε ένα album και επιλέγοντας μία φωτό, μέσω του menu κάτω δεξιά ύπήρχε η επιλογή να την βάλεις ώς background (?). Είναι όντως έτσι όπως το θυμάμαι η λόγω ηλικίας αρχίζει και κτυπά το αλτσχάιμερ? το ρωτώ γιατί τώρα πλέον δεν μου το βγάζει - τι στο καλό συμβάινει?
Σωτήρης
Link to comment
Share on other sites

απο radio να μεινω με το 1.13.24.25;

 

ριξε μια ματια ξανα στο 1.12 ;)

 

παιδια η χtralight του ονκο ειναι χωρις τον οπερα ενσωματωμενο ? ευχαριστω

καποια ρομ του (δυστυχως δεν θυμαμαι ποια)ναι δεν ειχε τον οπερα μεσα...

υπαρχουν ολες οι διαθεσιμες εκδοσεις του οπερα στους xda (αλλα και αυτη που χρησιμοποιω εγω,μεσα στα addons που εχω δωσει πιο παλια)

 

Παιδιά καλησπέρα.Έχω περάσει την Rom του Πάνου BP v3.3 full.Έχω όμως το εξής πρόβλημα...Έχω παρατηρήσει ότι δεν στέλνει 160 χαρακτήρες στα μηνύματα αλλά και κάποιες φορές τα μηνύματα ενώ φαίνεται ότι τα έχω στείλει δεν φτάνουν στον παραλήπτη...Καμιά ιδέα please?

 

Υπάρχουν μήπως άλλα themes για αυτή την ROM?

 

καλα θα ηταν να ρωτησεις τον Πανο για αυτο..ειναι κριμα να χρησιμοποιειτε τις δουλειες του και να μην ζητατε την βοηθεια του(που παντα ειναι μπολικη) στο Navimania :)

παντως τσεκαρε αν εχεις 3g ενεργοποιημενο και καποιες φορες λογω μη καλης καλυψης,στελνεις τα μηνυματα που χανεις, την στιγμη της μεταφορας απο 3g σε gsm και αντιθετα;)

 

δώστε μου τα φώτα σας σας παρακαλώ... θυμάμαι ότι πηγαίνοντας στο tab albums and photos, μπαίνοντας σε ένα album και επιλέγοντας μία φωτό, μέσω του menu κάτω δεξιά ύπήρχε η επιλογή να την βάλεις ώς background (?). Είναι όντως έτσι όπως το θυμάμαι η λόγω ηλικίας αρχίζει και κτυπά το αλτσχάιμερ? το ρωτώ γιατί τώρα πλέον δεν μου το βγάζει - τι στο καλό συμβάινει?

 

εκανες κανενα soft reset?

μηπως καποια αλλη εφαρμογη σου δημιουργησε αυτο το προβλημα?

ποια ρομ χρησιμοποιεις?

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα.Έχω περάσει την Rom του Πάνου BP v3.3 full.Έχω όμως το εξής πρόβλημα...Έχω παρατηρήσει ότι δεν στέλνει 160 χαρακτήρες στα μηνύματα
Δοκίμασε να μην απαντάς από το μήνυμα όπως το βλέπεις στο manila.Να πηγαίνεις Start-Messages ή Έναρξη-Μηνύματα και από εκεί να βρίσκεις το μήνυμα που θες και να απαντάς.Έτσι έχεις sms 160 χαρακτήρων.Περισσότερες λεπτομέρειες μπορεί να σου δώσει ο ίδιος ή στο site του ή στο XDA

斯塔夫罗斯 :O

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω ! να ρωτησω και κατι αλλο ... υπαρχει πουθενα η μανιλα σε cab ? ευχαριστω :D

 

http://rapidshare.com/files/213952791/manila_full_hd.rar

 

και οτι αλλο χρειαστεις για manilla ;)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

παιδια με το κινητο προσπαθω να ανοιξω σελιδες που παιζουν βιντεακια εκτος του γιουτιουμπ κ δε μου παιζουν...ζηταει φλας πλειερ αλλα και παλι ενω το εκανα εγκατασταση ακομα δεν παιζουν...

καμια λυση υπαρχει;

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

μπορειτε να με βοηθησετε σε αυτο που ζηταω??http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=248030

 

απο που πηρες το screen capture?

αυτο θα βοηθουσε καπως ;)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Μόλις μου έπεσε και λογικά μου έσπασε η οθόνη του HD...έχει κατι άλλο εξωτερικά της οθόνης?? το κινητό παίζει αλλά ειναι εντελώς αντιαισθητικο...

Τι μπορώ να κάνω?? Βρήκα στο ebay αυτήν εδώ: http://cgi.ebay.com/Original-LCD-Screen-Display-for-HTC-Touch-HD-T8282-NEW_W0QQitemZ310132794596QQcmdZViewItemQQptZPDA_Accessories?hash=item48355ae4e4&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=65%3A12|66%3A2|39%3A1|72%3A1205|293%3A1|294%3A50

Αλλά πώς θα την εγκαταστήσω..??

Καμια ιδέα κανείς??

nikolas
Link to comment
Share on other sites

Παιδια, σημερα μετα απο 7 μηνες συμβιωσης με το καταπληκτικο αυτο τηλεφωνο το εδωσα γιατι αποφασισα να δοκιμασω το iPhone 3G. Δεν ξερω αν θα το μετανιωσω (τι λες φιλε μου Δημητρη ????) αλλα ειπα να του δωσω μια ευκαιρια. Εξαλλου και λογω καλοκαιριου ας ξεκουραστουμε λιγο.

Θα παρακολουθω το forum, γιατι ποιος ξερει τι θα συμβει στο μελλον :worry:. Χαρηκα που τα ειπα με ολους σας και εδω θα ειμαι να σας διαβαζω, μην ανησυχειτε. Συνεχιστε ετσι, πιστευω ειναι ενα απο τα καλυτερα αν οχι το καλυτερο forum και κυριως το καλυτερο thread. :lol:

Καιρος πλεον να αλλαξω και την υπογραφη μου απο αυριο. :(

Να στε ολοι καλα :cool:

Κωστας (Pterarxos)

Μετακομισαμε σε νεο forum, εδω θα βρειτε το νεο "Περι Ανεμων και Υδατων"  We Think Different 

http://img718.imageshack.us/img718/3200/pterarxosmember420120.png

Link to comment
Share on other sites

@ktsak σε παρέσυραν οι κακές παρέες από τα φαγοπότια στην Θεσαλονίκη; :)

Κι εγώ περιμένω να κυκλοφορήσει το νέο και μάλλον θα κάνω την μεταβαση. Καλοριζικο.

Twitter.

[sIGPIC][/sIGPIC] Mazda 2 Club

Link to comment
Share on other sites

Όλοι σιγά σιγά προς τα εκεί βαδίζουν αφού πλέον ειδικά με την 3.0 έκδοση τα πιο πολλά "προβλήματα"-ελλείψεις λύθηκαν. Μέχρι και εγώ που το κατηγορούσα τώρα το βλέπω ως ένα από τα καλύτερα λειτουργικά.

Καλορίζικο ktsak, καλή ξεκούραση (ειδικά τώρα που θα ξεφορτωθείς τα WM! :p :lol:)

~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Παιδια, σημερα μετα απο 7 μηνες συμβιωσης με το καταπληκτικο αυτο τηλεφωνο το εδωσα γιατι αποφασισα να δοκιμασω το iPhone 3G. Δεν ξερω αν θα το μετανιωσω (τι λες φιλε μου Δημητρη ????) αλλα ειπα να του δωσω μια ευκαιρια. Εξαλλου και λογω καλοκαιριου ας ξεκουραστουμε λιγο.

Θα παρακολουθω το forum, γιατι ποιος ξερει τι θα συμβει στο μελλον :worry:. Χαρηκα που τα ειπα με ολους σας και εδω θα ειμαι να σας διαβαζω, μην ανησυχειτε. Συνεχιστε ετσι, πιστευω ειναι ενα απο τα καλυτερα αν οχι το καλυτερο forum και κυριως το καλυτερο thread. :lol:

Καιρος πλεον να αλλαξω και την υπογραφη μου απο αυριο. :(

Να στε ολοι καλα :cool:

σε ξετιναξε ο miri με τα φλασαρισματα και δεν αντεξες ε;:lol:ε μα και αυτος ο π...ης καθε 3 μερες ρομ;ποσο να αντεξεις;:pανθρωπος εισαι,λυγισες
Link to comment
Share on other sites

Εχω ενα προβλημα με την φουλ ΟΝΚΟ

Στα mail μου κατεβαζει μονο τισ επικεφαλιδες παρολο που εχω ρυθμιση να κατεβαζει ολο το κειμενο εκτος φωτογραφιες.

Το εχει παρατηρησει κανας αλλος?

 

Τα Mail μου, ειναι βασικο να μπορω να τα λαμβανω ανα πασα στιγμη. Αν οντως ειναι προβλημα να ξαναγυρισω στην tesalt official

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Εχω ενα προβλημα με την φουλ ΟΝΚΟ

Στα mail μου κατεβαζει μονο τισ επικεφαλιδες παρολο που εχω ρυθμιση να κατεβαζει ολο το κειμενο εκτος φωτογραφιες.

Το εχει παρατηρησει κανας αλλος?

 

Τα Mail μου, ειναι βασικο να μπορω να τα λαμβανω ανα πασα στιγμη. Αν οντως ειναι προβλημα να ξαναγυρισω στην tesalt official

 

Πρεπει να εχει προβλημα το gmail, γιατι και μενα στο οποροφορο (:lol: :lol:) μου κατεβασε καποια μηνυματα κανονικα και σε καποια μονο τις επικεφαλιδες. καποιος αλλος τιποτα ? :worry:

Κωστας (Pterarxos)

Μετακομισαμε σε νεο forum, εδω θα βρειτε το νεο "Περι Ανεμων και Υδατων"  We Think Different 

http://img718.imageshack.us/img718/3200/pterarxosmember420120.png

Link to comment
Share on other sites

δυστυχως δεν χρησιμοποιω mail καθολου στο κινητο και δεν μπορω να επιβεβαιωσω...ο onko εχει παει διακοπες καποιος απο xda ισως εχει παρατηρησει κατι.

[sIGPIC][/sIGPIC] Aλέξης

rotary power

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε να μην απαντάς από το μήνυμα όπως το βλέπεις στο manila.Να πηγαίνεις Start-Messages ή Έναρξη-Μηνύματα και από εκεί να βρίσκεις το μήνυμα που θες και να απαντάς.Έτσι έχεις sms 160 χαρακτήρων.Περισσότερες λεπτομέρειες μπορεί να σου δώσει ο ίδιος ή στο site του ή στο XDA

 

Ευχαριστώ φίλε μου για την απάντηση

Link to comment
Share on other sites

ριξε μια ματια ξανα στο 1.12 ;)

 

εκανες κανενα soft reset?

μηπως καποια αλλη εφαρμογη σου δημιουργησε αυτο το προβλημα?

ποια ρομ χρησιμοποιεις?

 

ναι έχω κάνει απειρα reset - αλλά τίποτα - η επιλογή δεν υπάρχει - και να φανταστεί κανείς ότι φορώ την μαμίσια τελευταια ρομ (1.56). Τι να πώ... (αρα καλά το θυμάμαι... έπρεπε να υπάρχει η επιλογή αυτή στο album)

Σωτήρης
Link to comment
Share on other sites

υπαρχει τροπος οπως στα blackberry κινητα να μας ερχονται τα email οπως τα sms?οχι να ψαχνει το κινητο καθε πχ 5 λεπτα να κατεβαζει email αλλα καθε email να σκαει στο κινητο οπως ερχεται
Link to comment
Share on other sites

Μόλις μου έπεσε και λογικά μου έσπασε η οθόνη του HD...έχει κατι άλλο εξωτερικά της οθόνης?? το κινητό παίζει αλλά ειναι εντελώς αντιαισθητικο...

Τι μπορώ να κάνω?? Βρήκα στο ebay αυτήν εδώ: http://cgi.ebay.com/Original-LCD-Screen-Display-for-HTC-Touch-HD-T8282-NEW_W0QQitemZ310132794596QQcmdZViewItemQQptZPDA_Accessories?hash=item48355ae4e4&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=65%3A12|66%3A2|39%3A1|72%3A1205|293%3A1|294%3A50

Αλλά πώς θα την εγκαταστήσω..??

Καμια ιδέα κανείς??

 

Καμια ιδέα κανείς????

nikolas
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...