Jump to content

Google Chrome


bomber21
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Και ποια μηχανη αναζητησης εχει τωρα;

 

Sent from my rooted Desire Z

 

Έχει σημασία? Εγώ απλώς θέλω να το επαναφέρω στις αρχικές του ρυθμίσεις.

:help::help:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 475
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Πιθανοτατα ακομα και το google να ρυθμιζεις εσυ να εχει εγκατασταθει στο PC σου καποιο trojan που να παρακαμπτει την προεπιλεγμενη μηχανη αναζητησης. Μου εχει συμβει εμενα με το questscan.com γιαυτο σε ρωταω. Αν ειναι ετσι τα πραγματα στην καλυτερη περιπτωση θα βρεις το αντιστοιχο ununstall.exe καπου στον δισκο σου και μετα θα πρεπει να τρεξεις εναν cleaner.

 

Sent from my rooted Desire Z

Device: HTC Desire Z, S-off

Rom: Andromadus CM10 (JellyBean 4.1.2)

Οδηγος rooting για HTC Desire Z

 

Proud driver of Hellenic Racing team.

Link to comment
Share on other sites

Πιθανοτατα ακομα και το google να ρυθμιζεις εσυ να εχει εγκατασταθει στο PC σου καποιο trojan που να παρακαμπτει την προεπιλεγμενη μηχανη αναζητησης. Μου εχει συμβει εμενα με το questscan.com γιαυτο σε ρωταω. Αν ειναι ετσι τα πραγματα στην καλυτερη περιπτωση θα βρεις το αντιστοιχο ununstall.exe καπου στον δισκο σου και μετα θα πρεπει να τρεξεις εναν cleaner.

 

Sent from my rooted Desire Z

Κοίτα να δεις εμένα ενώ αρχικά όλα δούλευαν ρολόι, τώρα μου βγάζει μόνιμη επιλογή το Yahoo, ενώ όταν σβήνω όλες τις άλλες επιλογές εκτός του Google και κάνω μετά επανεκκίνηση δεν έχει αλλάξει τπτ:mad::mad::mad::mad:

Αφού έχει συμβεί και σε σένα όπως προείπες ποια λύση προτείνεις ώστε να λύσω το συγκεκριμένο πρόβλημα?

:help::help::help:

Link to comment
Share on other sites

για δοκιμασε αρχικη σελιδα το google..κατι ειναι και αυτο...επειδη εχεις το προβλημα και με την αλεπου...μηπως εγκατεστησες κατι??

 

ερωτηση και απο μενα...υπαρχει video download helper για chrome?

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

για δοκιμασε αρχικη σελιδα το google..κατι ειναι και αυτο...επειδη εχεις το προβλημα και με την αλεπου...μηπως εγκατεστησες κατι??

 

ερωτηση και απο μενα...υπαρχει

 

Τώρα που το λες πολύ φοβάμαι ότι μάλλον συναίβει αυτό αγαπητέ giothesuper.

 

Τώρα για το ερώτημα σου δες εδώ για περισσότερα

http://www.chromeplugins.org/extensions/video-downloader-extension-with-multiple-sites-support/

Link to comment
Share on other sites

Το δικο μου προβλημα λυθηκε ψαχνοντας στο ιντερνετ. Με αναζητηση στο δισκο μου βρηκα το questscan.exe και μεσα στον ιδιο φακελο το uninstall.exe Δυστυχως δεν υπαρχει στον πινακα ελεγχου για να το βρεις. Μετα με ενα cleaner οπως το ccleaner καθαριζεις τα απομειναρια.

 

Sent from my rooted Desire Z

Device: HTC Desire Z, S-off

Rom: Andromadus CM10 (JellyBean 4.1.2)

Οδηγος rooting για HTC Desire Z

 

Proud driver of Hellenic Racing team.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Καλησπέρα. Πολλές φορές όταν χρησιμοποιώ το youtube μου βγάζει το μήνυμα Παρουσιάστηκε πρόβλημα στην ακόλουθη προσθήκη: Shockwave Flash

και μετά με πετά έξω. Καμία βοήθεια?

Link to comment
Share on other sites

υπάρχει τρόπος να ΜΗΝ εμφανίζονται διαφημίσεις τις ιστοσελίδες;

edit: άκυρο παιδια

γκουγκλαρα και βρηκα το adblock :)

Edited by mol
Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
Ο Chrome εχει ως αρχη την απλοτητα. Μην μπερδευσαι με τον FF ή τον Opera. Παντως στο Chrome Store μπορεις να βρεις πολλα extensions και web Apps για να κανεις την δουλεια σου.
Marketing δεν σημαινει διαφημιση :!:
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Έχω ένα πρόβλημα με το Windows Media Player Pluggin σε google chrome browser.

Ενώ τον κάνω εγκατάσταση με βάση αυτόν εδώ τον οδηγό http://support.google.com/chrome/bin/answer.py?hl=el&answer=95697 παραμένει το ίδιο πρόβλημα δεν τον αναγνωρίζει μέσα στον chrome και είναι σαν να μην το πέρασα

 

Κάποια πρόταση?

 

Υ.Γ. σε Mozilla είμαι μια χαρά αλλά με chrome έχω αυτό το πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Έχω ένα πρόβλημα με το Windows Media Player Pluggin σε google chrome browser.

Ενώ τον κάνω εγκατάσταση με βάση αυτόν εδώ τον οδηγό http://support.google.com/chrome/bin/answer.py?hl=el&answer=95697 παραμένει το ίδιο πρόβλημα δεν τον αναγνωρίζει μέσα στον chrome και είναι σαν να μην το πέρασα

 

Κάποια πρόταση?

 

Υ.Γ. σε Mozilla είμαι μια χαρά αλλά με chrome έχω αυτό το πρόβλημα.

 

εμενα μου βγαζει κατι παρομοιο..αν θελω να τρεξω το plugin για παντα η μονο εκεινη την στιγμη

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

Βασικά είναι σχετικά άκυρο αυτό που θα "πω", αλλά πατήστε τη λέξη tilt στο google.. Αλλάζει το σχήμα της σελίδας! (και με chrome + ffox!) Edited by Pitsikoulina
Link to comment
Share on other sites

Βασικά είναι σχετικά άκυρο αυτό που θα "πω", αλλά πατήστε τη λέξη tilt στο google.. Αλλάζει το σχήμα της σελίδας! (και με chrome + ffox!)

Το tilt δεν είναι από το φλιπεράκι όταν έρχεται το μπαλάκι μέσα στην τρύπα και δεν μπορείς να το χτυπήσεις ούτε από αριστερά, ούτε από δεξιά;

Link to comment
Share on other sites

Το tilt δεν είναι από το φλιπεράκι όταν έρχεται το μπαλάκι μέσα στην τρύπα και δεν μπορείς να το χτυπήσεις ούτε από αριστερά, ούτε από δεξιά;

 

ναι, καπως ετσι.. Γι αυτο το εγραψα, για να δω τι αποτελεσματα θα βγαλει η αναζητηση, και μου αλλαξε το σχημα της καρτελας!

Link to comment
Share on other sites

Βασικά είναι σχετικά άκυρο αυτό που θα "πω", αλλά πατήστε τη λέξη tilt στο google.. Αλλάζει το σχήμα της σελίδας! (και με chrome + ffox!)

 

Πολλες τετοιες λειτουργιες εχει το google, δεν ειναι θεμα browser. Πχ Do a barrel roll κλπ.

 

Το tilt δεν είναι από το φλιπεράκι όταν έρχεται το μπαλάκι μέσα στην τρύπα και δεν μπορείς να το χτυπήσεις ούτε από αριστερά, ούτε από δεξιά;

 

Τιλτ κανεις οταν κουνας το φλιπερακι και για να σωσεις την μπαλα, το καταλαβαινει και μπλοκαρει τις ρακετες.

Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου, ή βγες ξανά στο δρόμο της φωτιάς!!

Link to comment
Share on other sites

Τιλτ κανεις οταν κουνας το φλιπερακι και για να σωσεις την μπαλα, το καταλαβαινει και μπλοκαρει τις ρακετες.

Μπερδεύομαι με το split στο bowling.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Τις τελευταίες 3 μέρες έχω παρατηρήσει κάτω δεξιά σε κάθε σελίδα του chrome ένα μικρό εικονίδιο με ονομασία "netliker".[ATTACH]23821[/ATTACH]

Γνωρίζει κάποιος τι είναι και πως μπορεί να διαγραφεί?

Link to comment
Share on other sites

Τις τελευταίες 3 μέρες έχω παρατηρήσει κάτω δεξιά σε κάθε σελίδα του chrome ένα μικρό εικονίδιο με ονομασία "netliker".[ATTACH]23821[/ATTACH]

Γνωρίζει κάποιος τι είναι και πως μπορεί να διαγραφεί?

 

Το netliker ειναι add-on για ψαξε στον chrome και ή καντο disable ή uninstall.

Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου, ή βγες ξανά στο δρόμο της φωτιάς!!

Link to comment
Share on other sites

Το netliker ειναι add-on για ψαξε στον chrome και ή καντο disable ή uninstall.

 

Σε ευχαριστώ πολύ!!! Το βρήκα στις ρυθμίσεις και το έκανα uninstall τελικά.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
φανταζομαι δεν ειμαι ο μονος που εχει αυτο το προβλημα με μερικες φωτος να μην εμφανιζονται..εχει βρει κανεις λυση; οτι ειδα στο νετ, δεν απεδωσαν.
Link to comment
Share on other sites

φανταζομαι δεν ειμαι ο μονος που εχει αυτο το προβλημα με μερικες φωτος να μην εμφανιζονται..εχει βρει κανεις λυση; οτι ειδα στο νετ, δεν απεδωσαν.

 

το εχω παθει και εγω με το που συνδεομαι facebook..με refresh λυνεται...εχεις δοκιμασει?

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

το εχω παθει και εγω με το που συνδεομαι facebook..με refresh λυνεται...εχεις δοκιμασει?

οχι, δε λυνεται με τιποτα.

Link to comment
Share on other sites

οχι, δε λυνεται με τιποτα.

 

αν και δεν πιστευω οτι θα βοηθησει κανε μια εκκαθαριση cookies και cache

και ενα reboot το μοντεμ καθως μπορει να φταει αυτο...

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...