Jump to content

Ποιο supermarket προτιμάτε;


nucleogenesis
 Κοινοποίηση

Ποιο supermarket προτιμάτε?  

393 members have voted

  1. 1. Ποιο supermarket προτιμάτε?

    • Carrefour Μαρινόπουλος
      63
    • ΑΒ Βασιλόπουλος
      96
    • Σκλαβενίτης
      146
    • Βερόπουλος
      12
    • Ατλάντικ
      4
    • Γαλαξίας
      31
    • Dia
      12
    • Lidl
      86
    • Άλλο
      64


Recommended Posts

21 ώρες πριν, elteo said:

ο Ιβαν Σαββίδης τα έφερε Ελλάδα

είναι ρώσικα και με τα τελευταία γεγονότα δεν ξέρω πόσο θα προχωρήσουν.

χλωμά τα κόβω

Καμία συνδεση του Σαββιδη με τα Mere.

Link to comment
Share on other sites

Σε πιο προσεγμένα άρθρα θα βρεις να αναφέρουν το όνομα των αδελφών Σνάιντερ: Sergey και Andrey Shnayder (ή Schneider) ως ιδιοκτήτες (κατά 92,5%) του ομίλου Torgservis, ο οποίος αναπτύσσει το hard discount δίκτυο Svetofor, που χρησιμοποιεί το σήμα Μere για τις αγορές εκτός Ρωσίας.

logo-vwclub-2016.png
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Σκλαβενίτη καθώς έχει μεγάλο hypermarket και βρίσκω τα πάντα και πληρώνω με eurobank και έχω πόντους ευρωεπιστροφή

Link to comment
Share on other sites

απαγορευεται απο τον νομο να πουν.αν το ξανεπαναλαβει ισως τοτε δωθει στην δημοσιοτητα το ονομα.

 

Tcl 20 5g

Link to comment
Share on other sites

κανένας νόμος δεν το απαγορεύει απλά λέει αν κριθεί ότι κακώς επιβλήθηκε θα τον κυνηγάνε ...μπούρδες δηλ και πως θα ξέρουμε εμείς ποιο είναι να το αποφεύγουμε
θα μου πεις ότι όλα το κάνουν απλά μερικά είναι στο όριο

Link to comment
Share on other sites

οταν ειναι καταστημα που εχει πελατη διχως πιστοποιητικο εμβολιασμου τοτε δημοσιοποιουν το ονομα καταστηματος.

οταν ενα σουπερμαρκετ αισχροκερδει και ενα βενζιναδικο κανει νοθεια τοτε ειναι απλα Πέμπτη

Link to comment
Share on other sites

Αν ένα βενζινάδικο κάνει νοθεία: https://ypen.gov.gr/energeia/ydrogonanthrakes/elegchos/

Απόσπασμα από την συνέντευξη του Γεωργιάδη https://www.parapolitika.gr/politiki/article/1178523/georgiadis-parapolitika-901-epivallame-prostimo-647-hiliadon-gia-aishrokerdeia/

Quote

[...] Δεν δίνουμε στη δημοσιότητα το όνομα της επιχείρησης γιατί έχει δικαίωμα η αλυσίδα να προσβάλει δικαστικά ένα διοικητικό πρόστιμο. Εγώ δεν θα ήθελα να έχω κάνει μια βλάβη σε μια εταιρεία πολύ μεγάλη αν και εφόσον στο τέλος το δικαστήριο τη δικαιώσει. Η Ελλάδα παραμένει μια δυτικού τύπου δημοκρατία και όλες οι αποφάσεις της διοικήσεως υπόκεινται σε δικαστικό έλεγχο. Βέβαια δεν σας κρύβω ότι τριβελίζει στο κεφάλι μου ότι αν δω ότι κάποιοι υποτροπιάζουν να πάμε στη Βουλή και να ζητήσουμε την έγκριση των άλλων κομμάτων να έχουμε το δικαίωμα να ανακοινώνουμε τα ονόματα. [...]

 

Edited by GraveDigger
logo-vwclub-2016.png
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω πως θα τα βγαζαμε περα, αν δεν υπηρχε το lidl.

Το 'συνολικα φτηνοτερο' καλαθι, συμφωνα με την δικη μου εμπειρια.

Οπου αλλου κι αν παω να ψωνισω περιπου τα ιδια πραγματα/ιδια ποιοτητα, θα πληρωσω πολυ παραπανω.

Κοινο μυστικο ομως αυτο που λεω.

Καποτε ειχαμε λεφτα, πηγαιναμε και αλλου...τωρα, ευτυχως που υπαρχει το lidl.

Μια στο τοσο, αν κατι το θελω συγκεκριμενα και δεν μπορω να το βρω στο lidl, παω στο 2ο καλυτερο κατ'ε με s/m, τον σκλαβενιτη.

--

Επιφυλασσομαι για τα mere. Δεν τα ξερω. Θελω να ανοιξει ενα κοντα μου, και να μπορω να κανω συγκρισεις με τα lidl.

Edited by karib
Link to comment
Share on other sites

πω ρε φιλε κατι τεραστια προστιμα τα τελευταια χρονια! τους αλλαξαν τα φωτα! αλλα και αυτοι κανονικο θειο 10 και εβαζαν 220! μου κανει εντυπωση που αυτα τα ιδια χρονια δεν εχει κατι απο θεσσαλονικη.απολειεται να μην βρηκαν ,μαλλον δεν εγιναν..

οσο για το αλλο,εχω γραψει ξανα την γνωμη μου,χειροτερο σ/μ απο το λιντλ δεν υπαρχει..υποτιμα την νοημοσυνη του κοσμου.

Link to comment
Share on other sites

υπάρχουν ακόμα lidl νόμιζα είχαν κλείσει

Δεν ξερω πως θα τα βγαζαμε περα, αν δεν υπηρχε το lidl.
Το 'συνολικα φτηνοτερο' καλαθι, συμφωνα με την δικη μου εμπειρια.
Οπου αλλου κι αν παω να ψωνισω περιπου τα ιδια πραγματα/ιδια ποιοτητα, θα πληρωσω πολυ παραπανω.
Κοινο μυστικο ομως αυτο που λεω.
Καποτε ειχαμε λεφτα, πηγαιναμε και αλλου...τωρα, ευτυχως που υπαρχει το lidl.
Μια στο τοσο, αν κατι το θελω συγκεκριμενα και δεν μπορω να το βρω στο lidl, παω στο 2ο καλυτερο κατ'ε με s/m, τον σκλαβενιτη.
--
Επιφυλασσομαι για τα mere. Δεν τα ξερω. Θελω να ανοιξει ενα κοντα μου, και να μπορω να κανω συγκρισεις με τα lidl.
όσο δεν καταλαβαίνεις την διαφορά μεταξύ ποσότητας και ποιότητας θα κάνεις την ίδια ερώτηση
Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, dreamer12 said:

οσο για το αλλο,εχω γραψει ξανα την γνωμη μου,χειροτερο σ/μ απο το λιντλ δεν υπαρχει..υποτιμα την νοημοσυνη του κοσμου.

Τα Lidl εχουν βελτιωθεί ΠΟΛΥ. Καμία σχέση με όταν ξεκίνησαν. Με τίποτα δεν το θεωρώ το χειρότερο. Υπάρχουν άλλα που υποτιμούν την νοημοσύνη του κόσμου με τις 1+1 προσφορές.

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Τα Lidl εχουν βελτιωθεί ΠΟΛΥ. Καμία σχέση με όταν ξεκίνησαν. Με τίποτα δεν το θεωρώ το χειρότερο. Υπάρχουν άλλα που υποτιμούν την νοημοσύνη του κόσμου με τις 1+1 προσφορές.
ois έχουν ? όχι άρα ....χαχα έχουν Γάλπο ότι χειρότερο στα τυροκομικά και γάλα
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, akalos said:

ois έχουν ? όχι άρα ....χαχα έχουν Γάλπο ότι χειρότερο στα τυροκομικά και γάλα

Αναλόγως τι ψωνίζεις. Προσωπικά δεν παίρνω ΓΑΛΠΟ αλλά όταν έχει την μεγάλη συσκευασία Lenor φτηνότερα από την μεσσαία των άλλων συγνώμη αλλά θα προτιμήσω το Lidl. Δεν έχω κόμπλεξ.

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Αναλόγως τι ψωνίζεις. Προσωπικά δεν παίρνω ΓΑΛΠΟ αλλά όταν έχει την μεγάλη συσκευασία Lenor φτηνότερα από την μεσσαία των άλλων συγνώμη αλλά θα προτιμήσω το Lidl. Δεν έχω κόμπλεξ.
εγώ έχω και μεγάλο μάλιστα ποπ και μόνο Δωδώνη,όλες του lidl μου φαίνονται χαλασμένο σαπούνι,δεν με ενδιαφέρουν οι τιμές,αν δεν μπορώ να την αγοράσω θα πάρω λιγότερη ποσότητα,αν όχι θα την κόψω τελείως αλλά σκουπίδια του lidl και άλλων s/m δεν θα φάω,είναι μια άλλη λογική εντελώς που δεν συνάδει με την λογική των σουπερ γενικώς


Link to comment
Share on other sites

On 25/3/2022 at 8:07 ΜΜ, elteo said:

Τα Lidl εχουν βελτιωθεί ΠΟΛΥ. Καμία σχέση με όταν ξεκίνησαν. Με τίποτα δεν το θεωρώ το χειρότερο. Υπάρχουν άλλα που υποτιμούν την νοημοσύνη του κόσμου με τις 1+1 προσφορές.

δεν μπορεις να συγκρινεις το λιντλ με τα αλλα γιατι το λιντλ δουλευει αλλες μαρκες περισοτερο και εχει αλλη λογικη.οποτε γιαυτο οι τιμες δεν ειναι ιδιες γιατι φυσικα και οι ποιοτητες δεν ειναι ιδιες.θα θεωρηθει καλυτερο αν συγκρινεις ενα ιδιο προιον και τις τιμες τους στο καθενα.αν υπηρχε αυτο που λες οτι πουλαει πιο φθηνα απο τους αλλους δεν θα πηγαιναν ολοι σαυτο ? δεν σου φαινεται λογικο? ποιος χαζος θα πηγαινε αλλου αν μονο το λιντλ ειχε τα ιδια προιοντα πιο φθηνα? η' αν υπηρχε ενα αλλο σ/μ που ηταν πιο φθηνο απο τα αλλα οχι το λιντλ..

αυτο που δεν πρεπει να συγκρινεις και να λες ειναι φθηνοτερο το λιντλ  ειναι οταν συγκρινεις το γαλπο με το κουκακη η΄το σεργαλ κ.λ.π. συγκρινεις προιοντα που ειναι πιο φθηνα αλλα δεν ειναι τα ιδια.αμα συγκρινεις το λενορ με των αλλων τοτε εισαι λαθος γιατι και οι αλλοι εχουν κατα περιοδους καλυτερες προσφορες.οι εταιρειες κανουν κυκλο τις προσφορες στα σ/π ,οι πολυεθνικες...επισης να γνωριζεις οτι υπαρχουν και ποιοτητες διαφορετικες στο ιδιο ειδος/μαρκα.

γεινκα υπαρχει ενας κανονας οτι το τι θεωρει φθηνο ο καθενας και τι θεωρει ποιοτικο εξαρταται απο τα γουστα του και τις προτιμησεις του.εγω ειπα οτι υποτιμα την νοημοσυνη γιατι ο κοσμος νομιζει οτι ειναι φθηνο οπως ηταν στην αρχη,που δεν ειναι,εχει αλλαξει.εχει και φθηνα καλα εχει και φθηνα σουπιδια και εχει ακριβα πραγματα.ολα εξαρτωνται τι προτιμα ο καθενας .εγω ας πουμε το στρογγυλο κασερι οι 12 βοσκοι ,πως λεγεται δεν ξερω,το δοκιμασα και ξερασα. δεν το παιρνω ουτε τσαμπα να μου το εδιναν.απο την αλλη εχω πετυχει προσφορα κασερια μαρκες σε 30% εκτπωση στα αλλα σουπερ μαρκετ πιο φθηνα απο τον βοσκο.βλεπω οτι εξυμνουν το χαρτι υγειας του λιντλ,δεν ξερω σαν ποιοτητα τι ειναι αλλα σαν τιμη -ποσοτητα τα αλλα σ/μ εχουν καθε εβδομαδα προσφορες που ματσαρουν την αντιστοιχη του λιντλ.το ιδιο αν πας και προσεξεις τα προιοντα ιδιωτικης του μασουτη  και του α/β που εχουν πολυ καλυτερα προιοντα απο το λιντλ σε ιδιες τιμες,αλλα κανεις δεν παει να ψαξει.το λιντλ εξαργυρωνει την φημη που απεκτησε στην αρχη..ναι ρε φιλε παιρνεις κατι πιο φθηνα,αλλα τρωγεται? ειναι ποιοτητα?

μου λεει η μανα μου παρε απο το λιντλ κατι ξυλακια παγωτα , μικρα, που ειναι φθηνα.χαμος γινεται δεν τα προλαβαινεις.ναι μονο που κανενας δεν διαβασε οτι δεν ειναι παγωτα ειναι γλυκισματα,αλλο το ενα το αλλο,ο κοσμος ομως ουτε που τον νοιαζει αρκει να ειναι φθηνο και απο το λιντλ..καταλαβες την διαφορα?

On 25/3/2022 at 8:35 ΜΜ, akalos said:

εγώ έχω και μεγάλο μάλιστα ποπ και μόνο Δωδώνη,όλες του lidl μου φαίνονται χαλασμένο σαπούνι,δεν με ενδιαφέρουν οι τιμές,αν δεν μπορώ να την αγοράσω θα πάρω λιγότερη ποσότητα,αν όχι θα την κόψω τελείως αλλά σκουπίδια του lidl και άλλων s/m δεν θα φάω,είναι μια άλλη λογική εντελώς που δεν συνάδει με την λογική των σουπερ γενικώς

 

δεν διαφωνω ως προς το ποπ αλλα οχι απο την συγκεκριμενη μαρκα που εχει χαλασει την ποιοτητα της απο τοτε που μεγαλωσε πολυ και πονηρεψε,εχει αρκετα προστιμα..υπαρχουν αλλες ποπ πολυ καλυτερες.διαφωνω οτι μονο στα σ/μ υπαρχουν σκουπιδια.στα τυρια ας πουμε ο αβ εχει formagerie ευρωπαικου επιπεδου,οπως και αλλαντικα που δεν τα βλεπεις στα καλυτερα ντελι.καλα δεν πιστευεω να μιλας για βιολογικα μαγαζια γιατι γινεται η μεγαλυτερη κοροιδια.ποιοτητα υπαρχει παντου ,ακομα και στα σουπερ αρκει να ξερεις να διαλεγεις.

Link to comment
Share on other sites

Μα πιο πάνω σύγκρινα τιμή μαλακτικού Lenor που το έχουν όλοι. Δεν έχει την ποικιλία που έχουν οι άλλοι αλλά ότι έχει ακόμα και αυτά που έχουν και οι άλλοι είναι σημαντικά φτηνότερο. 

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites






δεν διαφωνω ως προς το ποπ αλλα οχι απο την συγκεκριμενη μαρκα που εχει χαλασει την ποιοτητα της απο τοτε που μεγαλωσε πολυ και πονηρεψε

πολύ θα ήθελα link για αυτό,μόνο για την ποπ όμως αν,αν βγάζει κάτι άλλο δεν με αφορά,σαν δευτερη έχω την Ήπειρος μαλακή λευκό τυρί δηλαδή πάλι από αιγοπρόβειο γάλα αλλά δεν είναι ποπ,βασικά σαν τυρί για φαγητό και μακαρόνια έχω τον ντόπιο ανθότυρο Κρήτης με πολύ χαμηλά λιπαρά και αλάτι και γραβιέρα δίκτυ Λασιθίου,τη φέτα αραιά και που στην χωριάτικη σαλάτα λίγο
δεν είμαι φαν κανενός εμπόρου και διακινητή τροφίμων,δηλ αν δω ότι κάτι δεν πάει καλά τον κόβω έτσι για πλάκα


Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk




Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, dreamer12 said:

δεν μπορεις να συγκρινεις το λιντλ με τα αλλα γιατι το λιντλ δουλευει αλλες μαρκες περισοτερο και εχει αλλη λογικη.οποτε γιαυτο οι τιμες δεν ειναι ιδιες γιατι φυσικα και οι ποιοτητες δεν ειναι ιδιες.θα θεωρηθει καλυτερο αν συγκρινεις ενα ιδιο προιον και τις τιμες τους στο καθενα.αν υπηρχε αυτο που λες οτι πουλαει πιο φθηνα απο τους αλλους δεν θα πηγαιναν ολοι σαυτο ? δεν σου φαινεται λογικο? ποιος χαζος θα πηγαινε αλλου αν μονο το λιντλ ειχε τα ιδια προιοντα πιο φθηνα? η' αν υπηρχε ενα αλλο σ/μ που ηταν πιο φθηνο απο τα αλλα οχι το λιντλ..

αυτο που δεν πρεπει να συγκρινεις και να λες ειναι φθηνοτερο το λιντλ  ειναι οταν συγκρινεις το γαλπο με το κουκακη η΄το σεργαλ κ.λ.π. συγκρινεις προιοντα που ειναι πιο φθηνα αλλα δεν ειναι τα ιδια.αμα συγκρινεις το λενορ με των αλλων τοτε εισαι λαθος γιατι και οι αλλοι εχουν κατα περιοδους καλυτερες προσφορες.οι εταιρειες κανουν κυκλο τις προσφορες στα σ/π ,οι πολυεθνικες...επισης να γνωριζεις οτι υπαρχουν και ποιοτητες διαφορετικες στο ιδιο ειδος/μαρκα.

γεινκα υπαρχει ενας κανονας οτι το τι θεωρει φθηνο ο καθενας και τι θεωρει ποιοτικο εξαρταται απο τα γουστα του και τις προτιμησεις του.εγω ειπα οτι υποτιμα την νοημοσυνη γιατι ο κοσμος νομιζει οτι ειναι φθηνο οπως ηταν στην αρχη,που δεν ειναι,εχει αλλαξει.εχει και φθηνα καλα εχει και φθηνα σουπιδια και εχει ακριβα πραγματα.ολα εξαρτωνται τι προτιμα ο καθενας .εγω ας πουμε το στρογγυλο κασερι οι 12 βοσκοι ,πως λεγεται δεν ξερω,το δοκιμασα και ξερασα. δεν το παιρνω ουτε τσαμπα να μου το εδιναν.απο την αλλη εχω πετυχει προσφορα κασερια μαρκες σε 30% εκτπωση στα αλλα σουπερ μαρκετ πιο φθηνα απο τον βοσκο.βλεπω οτι εξυμνουν το χαρτι υγειας του λιντλ,δεν ξερω σαν ποιοτητα τι ειναι αλλα σαν τιμη -ποσοτητα τα αλλα σ/μ εχουν καθε εβδομαδα προσφορες που ματσαρουν την αντιστοιχη του λιντλ.το ιδιο αν πας και προσεξεις τα προιοντα ιδιωτικης του μασουτη  και του α/β που εχουν πολυ καλυτερα προιοντα απο το λιντλ σε ιδιες τιμες,αλλα κανεις δεν παει να ψαξει.το λιντλ εξαργυρωνει την φημη που απεκτησε στην αρχη..ναι ρε φιλε παιρνεις κατι πιο φθηνα,αλλα τρωγεται? ειναι ποιοτητα?

μου λεει η μανα μου παρε απο το λιντλ κατι ξυλακια παγωτα , μικρα, που ειναι φθηνα.χαμος γινεται δεν τα προλαβαινεις.ναι μονο που κανενας δεν διαβασε οτι δεν ειναι παγωτα ειναι γλυκισματα,αλλο το ενα το αλλο,ο κοσμος ομως ουτε που τον νοιαζει αρκει να ειναι φθηνο και απο το λιντλ..καταλαβες την διαφορα?

δεν διαφωνω ως προς το ποπ αλλα οχι απο την συγκεκριμενη μαρκα που εχει χαλασει την ποιοτητα της απο τοτε που μεγαλωσε πολυ και πονηρεψε,εχει αρκετα προστιμα..υπαρχουν αλλες ποπ πολυ καλυτερες.διαφωνω οτι μονο στα σ/μ υπαρχουν σκουπιδια.στα τυρια ας πουμε ο αβ εχει formagerie ευρωπαικου επιπεδου,οπως και αλλαντικα που δεν τα βλεπεις στα καλυτερα ντελι.καλα δεν πιστευεω να μιλας για βιολογικα μαγαζια γιατι γινεται η μεγαλυτερη κοροιδια.ποιοτητα υπαρχει παντου ,ακομα και στα σουπερ αρκει να ξερεις να διαλεγεις.

Δηλαδή στα άλλα super γράφει Παγωτό ;

Θα εκπλαγείς αλλά εκτός από το παγωτό καιμάκι κανένα άλλο πουθενά δεν γράφει την λέξη παγωτό στην συσκευασία.. 

Μερικά γράφουν ice cream. Αλλά παγωτό Δεν γράφουν. 

Edited by Vasileios
Link to comment
Share on other sites

Τα Lidl εχουν βελτιωθεί ΠΟΛΥ. Καμία σχέση με όταν ξεκίνησαν. Με τίποτα δεν το θεωρώ το χειρότερο. Υπάρχουν άλλα που υποτιμούν την νοημοσύνη του κόσμου με τις 1+1 προσφορές.
Πλάκα κάνεις τώρα έτσι; Τα lidl ήρθαν με συγκριτικό πλεονέκτημα τις φτηνές τιμές οι οποίες έχουν εκλείψει εδώ και χρόνια με ελάχιστες εξαιρέσεις. Οι ποιότητα και η ποικιλία ποτέ δεν ήταν το δυνατό τους σημείο. Για εμένα δεν έχουν ιδιαίτερο λόγο ύπαρξης πια...Το πρόστιμο που έφαγαν συνηγορεί ως προς το θέμα φθηνών τιμών, όχι απλά έχουν πάψει να υπάρχουν άλλα έφαγαν και πρόστιμο για αισχροκέρδια.

Στάλθηκε από το Galaxy Z Fold 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πλάκα κάνεις τώρα έτσι; Τα lidl ήρθαν με συγκριτικό πλεονέκτημα τις φτηνές τιμές οι οποίες έχουν εκλείψει εδώ και χρόνια με ελάχιστες εξαιρέσεις. Οι ποιότητα και η ποικιλία ποτέ δεν ήταν το δυνατό τους σημείο. Για εμένα δεν έχουν ιδιαίτερο λόγο ύπαρξης πια...Το πρόστιμο που έφαγαν συνηγορεί ως προς το θέμα φθηνών τιμών, όχι απλά έχουν πάψει να υπάρχουν άλλα έφαγαν και πρόστιμο για αισχροκέρδια.

Στάλθηκε από το Galaxy Z Fold 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

για προϊόντα covid έφαγαν το πρόστιμο,κατά καιρούς έχουν φάει πολλά πρόστιμα από τον εφετ
όσοι θέλετε κάνετε ένα τεστ με Νουνού Gouda φέτες και μιλνοβα πάλι Gouda να δείτε,στην μια περίπτωση θα μείνει τυρί στην άλλη ένα λάδι με υπολείμματα τυριού
τι να λέμε τώρα ποιο είναι το φθηνό ? πάρτε τα κατεψυγμένα καλαμαράκια και μαγειρέψτε τα ,δεν θα μείνει τίποτα να φάτε όλο πατέντες είναι όλα τους τα προϊόντα και πανάκριβα ,από μέλι δε τι να πω μάλλον σιρόπι αρωματισμένο είναι,δεν λέω να μην ψωνίζετε από εκεί,προσωπικά δεν περνάω ούτε από απ'εξω και τσάμπα να τα δίνουν .....https://itechnews.gr/2021/12/sok-sta-lidl-anakaleitai-proion-poy-agorazei-to/
άλλο ένα:https://www.flash.gr/greece/1511249/efet-anaklisi-artoskeyasmatos-apo-ta-lidl

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk






Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...