Jump to content

Samsung GT-i7110


akis_k
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ταξιδιωτη σου ευχομαι να βρεις γρηγορα λυση!

Μια ερωτηση μονο μιας και απο ποιοτητα ΔΕΝ ειχα καμια αμφιβολια το πως θα ειναι!

Λοιπον με σβηστη την οθονη μπορεις να βλεπεις την ωρα οπως στο Ν85 η ειναι τελειως μαυρη??

Το λεω μιας και αυτο εχει οθονη oled που δε καταναλωνει εξτρα και μπορει να σου παρουσιαζει διαφορες πληροφοριες.

Ρυθμισεις μαλλον θα βρεις στα θεματα στην εξοικωνομιση ενεργιας.

Ευχαριστω!

 

Φιλε Ταξιδιωτη καμια απαντηση μπορεις να δωσεις για το παραπανω ερωτημα μιας και εχεις στα χερια σου τη συσκευη??:)

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 119
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

φιλε μου αν θυμαμαι καλα φαινεται η ωρα,ωστοσο το χω στο κουτι του τωρα.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

με ειδοποιησαν σημερα να τους το στειλω για να μου περασουν ελληνικα,για να δουμε.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Οι τύποι είναι απαράδεκτοι. Επιβεβαιώνουν ότι έχει ελληνικα ώστε να εξασφαλίσουν τον αγοραστή και μετά τον τρέχουν. Αυτό που αναρωτιέμαι από την αρχή, που θα βρουν τα ελληνικα να του τα περάσουν;
Link to comment
Share on other sites

δε ξερω ρε Γιωργο,μακαρι να ηξερα.λογικα θα χουν καποια ακρη,ποιος ξερει.τωρα οτι εγινε εγινε κι ευχομαι να σταματησει κι εκει.θα το στειλω αυριο και ειδωμεν για το τι θα του κανουν.

τουλαχιστον αν δεν υπαρχει λογισμικο ας μου δωσουν κανενα omnia και την διαφορα απο μενα.

ξενερωσα παντως και περισσοτερο λογω του οτι το κινητο φαινεται πολυ καλο.και πρεπει να ναι.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

δε ξερω ρε Γιωργο,μακαρι να ηξερα.λογικα θα χουν καποια ακρη,ποιος ξερει.τωρα οτι εγινε εγινε κι ευχομαι να σταματησει κι εκει.θα το στειλω αυριο και ειδωμεν για το τι θα του κανουν.

τουλαχιστον αν δεν υπαρχει λογισμικο ας μου δωσουν κανενα omnia και την διαφορα απο μενα.

ξενερωσα παντως και περισσοτερο λογω του οτι το κινητο φαινεται πολυ καλο.και πρεπει να ναι.

 

Eρώτηση: Γιατί δεν το κρατάς στα αγγλικά;

 

Συμφωνω πως είναι απαράδεκτο να τρως τέτοιο δούλεμα, και εγώ στη θέση σου θα ήμουν τσαντισμένος, αλλά γιατί η τόση φασαρία;

Link to comment
Share on other sites

Eρώτηση: Γιατί δεν το κρατάς στα αγγλικά;

 

Συμφωνω πως είναι απαράδεκτο να τρως τέτοιο δούλεμα, και εγώ στη θέση σου θα ήμουν τσαντισμένος, αλλά γιατί η τόση φασαρία;

 

εχω την απαντηση.γιατι,πρωτον,οταν σου λενε πως ενα κινητο εχει ελληνικα τοτε απαιτεις να εχει,αλλιως ας το εδιναν λιγο πιο πανω απο την τιμη που το παιρνουν απο γερμανια η οπουδηποτε αλλου που οπως πολυ καλα ξερουμε τα παιρνουν σε πολυ καλες τιμες.παραεισαγωγη.

και δευτερον,οταν θελησω να το πουλησω ποιος θα κατσει να δωσει σημασια σε ενα αγγλκο κινητο.εχει ξυπνησει ο κοσμος.ειπαμε,παραεισαγωγη αλλα ρε αδερφε με ελληνικα κι οχι αγγλικα.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Τελικά σου πέρασαν τα ελληνικά;

http://media.rockstargames.com/rockstargames/img/global/downloads/buddyiconsconavatars/v_franklin_chop2_80x80.jpg

Automagic * Automation @ Google Play

Link to comment
Share on other sites

Τελικά σου πέρασαν τα ελληνικά;

 

αυριο θα το στειλω και βλεπουμε.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Γιατί το καθυστέρησες; Μπορεί να σου πουν διάφορες δικαιολογίες.

 

ημουν αρρωστος.και τι δικαιολογιες μπορουν να μου πουν,εχω emails και τα παντα που με διαβεβαιωνουν πριν το στειλουν οτι εχει κανονικα ελληνικα.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Αν και περασε καιρος , ταξιδιωτη , τι εγινε με την υποθεση ;

 

Απο οτι φαινεται δεν ερχεται επισημα . Παραεισαγωγες απο καποια online καταστηματα .

Link to comment
Share on other sites

Αν και περασε καιρος , ταξιδιωτη , τι εγινε με την υποθεση ;

 

Απο οτι φαινεται δεν ερχεται επισημα . Παραεισαγωγες απο καποια online καταστηματα .

 

ελληνικα ηρθαν στο συγκεκριμενο καταστημα και το παιδι που του το πουλησα το κινητο εχει πλεον ελληνικα στο 7110 του.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Γιάννη, στα πέρασαν ενώ το είχες ή αφού το πούλησες; Αυτό που αναρωτιέμαι είναι που βρήκαν τα ελληνικα. Παίζει να είναι δίκη τους πατέντα;
Link to comment
Share on other sites

Γιάννη, στα πέρασαν ενώ το είχες ή αφού το πούλησες; Αυτό που αναρωτιέμαι είναι που βρήκαν τα ελληνικα. Παίζει να είναι δίκη τους πατέντα;

 

φιλε Γιωργο αφου το πουλησα πριν λιγες μερες συγκεκριμενα με ενημερωσε ο φιλος οτι εχει σταλει για ελληνικα.δε ξερω κατι παραπανω για να σου πω.

το κινητο ηταν πολυ καλο πραγματικα ομως ξενερωσα απιστευτα με την ολη υποθεση των ελληνικων,καθυστερησα κι εγω κιολας,που για να μιλησουμε κι ανοιχτα το μονο που μπορουσε να γινει ειναι απλα να μου εκαναν αντικατασταση κινητου με αλλο μιας κι απο οτι εχω μαθει τα ελληνικα τα χουν λιγες ημερες κι οχι βδομαδες η μηνες.αν στεκει κιολας βεβαια αυτο που μου ειπε καποιος φιλος.και παλι αντε το πολυ να τα εχουν 2 βδομαδες.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Άρα δεν το έχει με ελληνικό μενού, αναμένεται να το έχει. Δεν ξέρω ρε Γιάννη, εχω τις αμφιβολίες μου το κατά πόσο είναι εφικτό κάτι τέτοιο. Αν μάθεις πάντως κάτι νεότερο, ενημέρωσε μας. :)
Link to comment
Share on other sites

Άρα δεν το έχει με ελληνικό μενού, αναμένεται να το έχει. Δεν ξέρω ρε Γιάννη, εχω τις αμφιβολίες μου το κατά πόσο είναι εφικτό κάτι τέτοιο. Αν μάθεις πάντως κάτι νεότερο, ενημέρωσε μας. :)

 

περιμενε,του εβαλε ελληνικα κανονικα στο κινητο.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Με μπέρδεψες. Γράφεις:

φιλε Γιωργο αφου το πουλησα πριν λιγες μερες συγκεκριμενα με ενημερωσε ο φιλος οτι εχει σταλει για ελληνικα.δε ξερω κατι παραπανω για να σου πω.

Από αυτό καταλαβαίνω οτι το παιδί που αγόρασε το κινητό, το ενημέρωσαν οτι έχουν ελληνικά και τους το έστειλε για να του τα περάσουν.

 

Για διευκρίνησε, του τα πέρασαν και το έλαβε πίσω με ελληνικό μενού ή το περιμένει;

 

Το συνεχίζω γιατί υπάρχουν μερικά παιδιά ακόμα ενδιαφέρονται για την κατάληξη της συσκευής. Ίσως πολλοί αποφασίσουν, ανάλογα με το τι συμπέρασμα βγει απο την συζήτηση, να προχωρήσουν στην αγορά του απο το συγκεκριμένο μαγαζί.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Τελικα βρε παιδια το i7110 samsung εχει ελληνικα;τι γινεται;

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Τελικα βρε παιδια το i7110 samsung εχει ελληνικα;τι γινεται;

 

 

Κανενα νεοτερο σχετικα με τα ελληνικα???

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung GT-i7110

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...