Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σταμάτησαν αιφνιδιαστικά το προηγουμενο καουνταουν. Επόμενο καουνταουν αυριο. Έτσι τουλάχιστον λένε στο αππ... 

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

Σαν να μην εφταναν το καρτελ τον εταιριων που ολο ανεβεζει μερα με τι μερα τωρα δεν μπορεις να ενεργοπησης το πακετο που σου δινει 140λεπτα προς ολους στο 12200 απλα για να ξερετε δεν ειναι δικα μου αυτη η καρτα πριν γραψετε να κατευασω την εφαρμογη myQ ε λιπον ΑΥΤΗ Η ΣΥΣΚΕΥΗ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΝ ΧΩΡΟ wind εισαι ο αρεα των χρεων Εδω ειναι το βινταιο

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πριν, petap said:

Πακέτα μηνυμάτων τέλος;

Επισήμως ναι, αλλά σε προηγούμενο ποστ είχε αναφερθεί ότι πιθανώς τα παλιά πακέτα με λεπτά προς όλους και SMS προς όλους να ενεργοποιούνται με μήνυμα. Τσέκαρε το και πες μας αν τα καταφέρεις.

Απο ο,τι βλέπω έχει και αυριο countdown? Αυτή την εβδομάδα μας έχει κακομαθει η Q... 😂

On 29/1/2022 at 2:43 ΜΜ, kalitexnis_g said:

Βέβαια αυτά τα ανεπίσημα είναι που κρατάνε τον κόσμο της. Άμα τα κόψει κι αυτά γεια σας..

Σωστό, εγώ πιο πολύ το ανέφερα για να έχουμε επίγνωση του οτι ισχύει στη ζουλα και τι επίσημα.

Edited by gpapas640
Link to comment
Share on other sites

Πάλι 4ευρο καουνταουν. Αποχαιρετούμε και τα 3ευρα καουνταουν σιγά σιγά... 

Θέμα χρόνου να συνηθίσει ο κόσμος και τα 5ευρα 15ημερα καουνταουν. 

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

Εχετε παρατηρησει οτι οταν παιρνετε καποιον με Q και μιλαει να λεει οτι το τηλεφωνο που καλειτε ειναι απενεργοποιημενο ?

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, adi32 said:

Εχετε παρατηρησει οτι οταν παιρνετε καποιον με Q και μιλαει να λεει οτι το τηλεφωνο που καλειτε ειναι απενεργοποιημενο ?

Ποτέ δε το εκανε σε εμενα εκτος και εαν οντως ηταν απενεργοποιημενο ή δεν είχε σημα.

Motorola Moto G

Nexus S, SlimJB 2.0, Beladus 7.1

Link to comment
Share on other sites

Όντως λέει ότι είναι απενεργοποιημένο και έρχεται μήνυμα ότι σε κάλεσε κάποιος. Αυτό συμβαίνει όταν έχεις απενεργοποιημένο τον τηλέφωνητή.

Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάντα έρχεται μήνυμα. Διορθώνεται;

Στάλθηκε από το RMX3085 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Κάποιος το είχε αναφέρει ξανά παλιότερα και το πρόβλημα ήταν στον αριθμό που γίνεται η προώθηση κλήσεων όταν δεν πιάνει η συσκευή σου. Απ'ότι θυμάμαι ούτε από την εξυπηρέτηση έβγαλε άκρη μέχρι που κάποιος εδώ του το είπ να το αλλάξει. Σου προτείνω να ψάξεις τα παλιότερα μηνύματα, πρέπει να ήταν πάνω από χρόνο που συζητήθηκε.

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πριν, Mobileras said:

Πάλι 4ευρο καουνταουν. Αποχαιρετούμε και τα 3ευρα καουνταουν σιγά σιγά... 

Θέμα χρόνου να συνηθίσει ο κόσμος και τα 5ευρα 15ημερα καουνταουν. 

Αν εδραιωθούν τα 5ευρα 15νθημερα Countdown κανείς δε θα τα ενεργοποιεί διότι πολύ απλά δε συμφέρουν. Υπάρχουν άλλες επιλογές πχ Q star.

Link to comment
Share on other sites

Πάλι 4ευρο καουνταουν. Αποχαιρετούμε και τα 3ευρα καουνταουν σιγά σιγά... 
Θέμα χρόνου να συνηθίσει ο κόσμος και τα 5ευρα 15ημερα καουνταουν. 

Θέμα χρόνου να αλλάξει ο κόσμος εταιρία ….


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Link to comment
Share on other sites

On 31/1/2022 at 9:23 ΠΜ, Mobileras said:

Πάλι 4ευρο καουνταουν. Αποχαιρετούμε και τα 3ευρα καουνταουν σιγά σιγά... 

Θέμα χρόνου να συνηθίσει ο κόσμος και τα 5ευρα 15ημερα καουνταουν. 

Προς το παρόν δίνει countdowns για 30 ημέρες με 4 ευρώ, που εμένα τουλάχιστον, με καλύπτουν και με συμφέρουν.

Ποιός ο λόγος να ανεβάζετε τέτοια posts; Έχετε μαντικές ικανότητες, που δεν έχουμε οι υπόλοιποι; Όποιος γράφει να φύγουμε, ας κάνει και μια πρόταση, που είναι καλύτερα να πάμε και γιατί. Προτροπή χωρίς αντιπρόταση δεν έχει νόημα.

Εάν έρθει εκείνη η ώρα, εδώ θα είμαστε. Μυαλό πιστεύω πως έχουμε, θα το συζητήσουμε και θα αποφασίσουμε που είναι το καλύτερο να πάμε. Φιλικά τα γράφω και χωρίς διάθεση αντιπαράθεσης.

Edited by Green_Dragon
Link to comment
Share on other sites

Μακαρι να κανω λάθος φιλε μου, αλλά οταν βλεπω, απο πακέτα 1 ευρω που ειχε, να κανει μόνο αυξήσεις και να δινει μόνο σε καουνταουν πακετα 4 και 5 ευρω για 15 μερες τοτε βγαινω στο συμπέρασμα που εγραψα. Ούτε μαντικές ικανότητες ουτε τίποτα. 

Μακάρι να αλλάξει τακτική και θα είμαι ο πρώτος που θα βαλω χρήματα! 

 

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

ΥΓ: αντιπρόταση υπάρχει, αλλά δεν είμαστε σε τοπικ συγκρίσεων. Μπορείς όμως να ρωτήσεις σε τοπικς των άλλων εταιριών εάν υπάρχει αυτο που θελεις. 

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, Mobileras said:

Μακαρι να κανω λάθος φιλε μου, αλλά οταν βλεπω, απο πακέτα 1 ευρω που ειχε, να κανει μόνο αυξήσεις και να δινει μόνο σε καουνταουν πακετα 4 και 5 ευρω για 15 μερες τοτε βγαινω στο συμπέρασμα που εγραψα. Ούτε μαντικές ικανότητες ουτε τίποτα. 

Μακάρι να αλλάξει τακτική και θα είμαι ο πρώτος που θα βαλω χρήματα! 

 

Ελπίζω και εγώ να κάνεις λάθος.              Τα countdowns των 15 ημερών, προφανώς δεν πούλησαν και ξαναγύρισε στα 30ήμερα.                                                         Με 4 ευρώ, 250' προς όλους ή 200' προς όλους και 200' προς Q, με χρέωση ανά δευτερόλεπτο και εξάευρη ανανέωση, είναι ότι πρέπει για μένα και τους δικούς μου. Οπότε δεν ψάχνομαι. Αν αυτά πάψουν να υπάρχουν, εδώ είμαστε να το δούμε.

Όσοι δεν καλύπτονται από αυτά, είναι λογικό ότι θα ψάχνουν για καλύτερα και περισσότερα. Τα αυτονόητα συζητάμε τώρα.

 

Edited by Green_Dragon
Link to comment
Share on other sites

Οποία εταιρία συμφέρει, εκεί θα παω. Επειδή ζητούσες αντιπρόταση, γι'αυτό σου ειπα να ψάξεις. Από το 2005 που είσαι μέλος και με 1000 ποστς σιγουρα ξέρεις που θα δεις συγκρίσεις εταιριών... 

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

Σωστός !

Αν δεν ξέρεις τι να κάνεις στην q είναι τίγκα στην ακρίβεια τα πακέτα της...

σα να ξύπνησαν, στο καπάκι οι προσφορές countdown & μπράβο τους ! Αν ανανεώνει τις προσφορές, ο κόσμος ψωνίζει !

Γι' αυτούς που είναι αμύητοι όμως, ου μπλέξεις. 😁

Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, La_3 said:

Σωστός !

Αν δεν ξέρεις τι να κάνεις στην q είναι τίγκα στην ακρίβεια τα πακέτα της...

σα να ξύπνησαν, στο καπάκι οι προσφορές countdown & μπράβο τους ! Αν ανανεώνει τις προσφορές, ο κόσμος ψωνίζει !

Γι' αυτούς που είναι αμύητοι όμως, ου μπλέξεις. 😁

Συμφωνώ, εάν σταματήσει και την χρέωση του κιου φι (καμμία άλλη εταιρία δεν χρεώνει το μπόνους ανανέωσης) θα δείχνει ότι βάζει μυαλό. Στο φβ παντως την κράζουν όλοι για το συγκεκριμένο και με το δίκιο τους. 

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Mobileras said:

Συμφωνώ, εάν σταματήσει και την χρέωση του κιου φι (καμμία άλλη εταιρία δεν χρεώνει το μπόνους ανανέωσης) θα δείχνει ότι βάζει μυαλό. Στο φβ παντως την κράζουν όλοι για το συγκεκριμένο και με το δίκιο τους. 

Εγώ και εσύ και όλα τα μέλη του forum, δεν είμαστε τυχαία εδώ. Δεν είδαμε φως και μπήκαμε. Σημαίνει ότι τα ψάχνουμε τα πράγματα που μας ενδιαφέρουν. Διαβάζουμε, ακούμε και κρίνουμε. Όπου μπορούμε, βοηθάμε και τους νεότερους.

Το θέμα του Q Fee το έχουμε λύσει εδώ και ένα μήνα τουλάχιστον. Θα μου πεις τώρα "οι άλλοι που είναι εκεί έξω";; Ε...δεν μπορούμε να κάνουμε κάτι για αυτούς. Δεν περνάει κάτι από το χέρι μας. 

Προσωπικά χαίρομαι τη συζήτηση εδώ, ακόμη και αν διαφωνούμε 😀

Edited by Green_Dragon
Link to comment
Share on other sites

Εγώ και εσύ και όλα τα μέλη του forum, δεν είμαστε τυχαία εδώ. Δεν είδαμε φως και μπήκαμε. Σημαίνει ότι τα ψάχνουμε τα πράγματα που μας ενδιαφέρουν. Διαβάζουμε, ακούμε και κρίνουμε. Όπου μπορούμε, βοηθάμε και τους νεότερους.
Το θέμα του Q Fee το έχουμε λύσει εδώ και ένα μήνα τουλάχιστον. Θα μου πεις τώρα "οι άλλοι που είναι εκεί έξω";; Ε...δεν μπορούμε να κάνουμε κάτι για αυτούς. Δεν περνάει κάτι από το χέρι μας. 
Προσωπικά χαίρομαι τη συζήτηση εδώ, ακόμη και αν διαφωνούμε
μα εκεί ποντάρει χρόνια τώρα η εταιρεία για να τα παίρνει τι ακριβώς είναι τυχαίο?ίσα ίσα που αποδεικνύει το αντίθετο η γνώση ελαχίστων εδω μεσα
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, akalos said:

μα εκεί ποντάρει χρόνια τώρα η εταιρεία για να τα παίρνει τι ακριβώς είναι τυχαίο?ίσα ίσα που αποδεικνύει το αντίθετο η γνώση ελαχίστων εδω μεσα

Δεν μου λέει κάτι το επιχείρημα σου.

Αγοράζεις από το skroutz μια 15κιλη σκυλοτροφή στα 50 ευρώ και στην φέρνει στην πόρτα σου. Υπάρχουν πολλοί που πάνε στο συνοικιακό petshop και πληρώνουν 75 ευρώ την ίδια τροφή.

Αυτό τι σημαίνει; Ότι μπορούμε να κάνουμε κάτι γι'αυτό;  Ή ότι θα απαιτήσουμε να κλείσει το petshop, επειδή πουλάει τόσο;

Και επειδή κάποιοι φαίνεται ότι ενδιαφέρονται τόσο πολύ για τους άλλους εκεί έξω. Ας μας δείξει ένας από αυτούς, την καταγγελία που έχει κάνει στην Προστασία του καταναλωτή ή στην ΕΕΤΕ, για το Q Fee.

Ας κάνει κάτι που μπορεί να είναι αποτελεσματικό. Γιατί το ανέξοδο κράξιμο εδώ μέσα, είναι εύκολο.

Edited by Green_Dragon
Link to comment
Share on other sites

Δεν μου λέει κάτι το επιχείρημα σου.
Αγοράζεις από το skroutz μια 15κιλη σκυ,λοτροφή στα 50 ευρώ και στην φέρνει στην πόρτα σου. Υπάρχουν πολλοί που πάνε στο συνοικιακό petshop και πληρώνουν 75 ευρώ την ίδια τροφή.
Αυτό τι σημαίνει; Ότι μπορούμε να κάνουμε κάτι γι'αυτό;  Ή ότι θα απαιτήσουμε να κλείσει το petshop, επειδή πουλάει τόσο;
Και επειδή κάποιοι φαίνεται ότι ενδιαφέρονται τόσο πολύ για τους άλλους εκεί έξω. Ας μας δείξει ένας από αυτούς, την καταγγελία που έχει κάνει στην Προστασία του καταναλωτή ή στην ΕΕΤΕ.
Ας κάνει κάτι που μπορεί να είναι αποτελεσματικό. Γιατί το ανέξοδο κράξιμο εδώ μέσα, είναι εύκολο.
ούτε εμένα ενδιαφέρουν τα επιχειρήματα σου περί γνώσεων και τα συναφή,η εταιρεία εξαπατά τους πελάτες της με άρμεγμα χρόνια τώρα και εξακολουθεί και το κάνει
απ'οτι βλέπω και μάλιστα με ανακοινώσεις τύπου θα σε χρέωσω τόσο και μετά έλα να σου τα δώσω πίσω αν το εγκρίνω
και δεν είναι κανένας υποχρεωμένος να πει εδώ μέσα τι κάνει και τι όχι λόγια του αέρα είναι όλων μας εδώ συμφωνώ σε αυτό

Link to comment
Share on other sites

Δυτυχως αυτό το κιου φι δεν είναι καθόλου ευκολο να σταματήσει. Για το δικό μου το έπαιζαν Κινέζοι και ειλικρινά με κούρασαν. Διάβασα και για περιπτωσεις που σε άλλους οι υπάλληλοι εξυπηρέτησης έλεγαν ψέματα ότι δεν γίνεται η ακύρωση. 

Αυτή η συμπεριφορά δεν δείχνει σοβαρότητα και σταθερότητα. Μακάρι με την νέα διευθυνση να αλλάξουν τα πραγματα. Η κιου όταν γεννήθηκε ειχε πραγματικα πολυ πιο οικονομικές λυσεις. Τώρα πια δυστυχώς έχει αλλάξει ταυτότητα. Ακόμα και η χρέωση 0,30€ με κάθε ανανέωση είναι λάθος. 

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...