Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

7 minutes ago, panos43 said:

Το q big data star με το αντίστοιχο medium του f2g

Δεν δίνει 10gb δηλαδή 5+5 αλλά 5gb και τα 200΄ ως bonus

Edited by bbbb
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, bbbb said:

Δεν δίνει 10gb δηλαδή 5+5 αλλά 5gb και 200΄ ως bonus

Α, ναι; Καλά λες.. μόνο τα 200 λεπτά είναι το μπόνους και τελικά έχεις μόνο 5GB @panos43

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, panos43 said:

Εδώ λεει 5GB ΚΑΙ 200’ bonus

IMG_7934.png

Ειναι ελληνικά wind. Αυτό που εννοεί είναι αυτό που έχω ήδη γράψει.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, bbbb said:

Ειναι ελληνικά wind. Αυτό που εννοεί είναι αυτό που έχω ήδη γράψει.

Καλά λες: Και πάταγα διαρκώς Alt+Shift και δε τα έβγαζε. Καλά που μας είπες "που" να τα βρούμε.

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, Mobileras said:

@panos43πες ποσα λεπτά και GB θέλεις τον μήνα και ποσα λεφτα θέλεις να δίνεις. 

Με 3λεπτη χρέωση θα προτιμούσα 800-1000 ή απεριόριστα , με δευτερόλεπτο θα μου έκαναν 400-500 πιστευω. Δεδομενα θελω 12-20 GB. Από λεφτά 12-15€ 

1 ώρα πριν, bbbb said:

Ειναι ελληνικά wind. Αυτό που εννοεί είναι αυτό που έχω ήδη γράψει.

Τοτε ναι δεν με συμφέρει να εχει μόνο 5GB +2GB bonus για νέους συνδρομητές. 

Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, panos43 said:

Με 3λεπτη χρέωση θα προτιμούσα 800-1000 ή απεριόριστα , με δευτερόλεπτο θα μου έκαναν 400-500 πιστευω. Δεδομενα θελω 12-20 GB. Από λεφτά 12-15€ 

Τοτε ναι δεν με συμφέρει να εχει μόνο 5GB +2GB bonus για νέους συνδρομητές. 

O μόνος που μπορεί να στα δώσει αυτά και ειδικά στα data ειναι το δίκτυο της vodafone αλλά αφού δεν.. το δίκτυο.. κρίμα.. Στην Q για να πάρεις αυτά τα GΒ με αυτά τα χρήματα δεν.. Αν δεν γίνεις "κυνηγός" countdown και πάλι μπορεί δεν.. για κάποιο μήνα έτσι όπως τα κατάντησαν... Δε σου προτείνω Q προσωπικά για τέτοια χρήση. Εναλλακτικά ρίξε μια ματιά στα πακέτα του frog σε συνδυασμό με τα δώρα του πρώτου χρόνου συν τα bonus απο κάρτα ή και με τις κάρτες μέσω wifigreece

Edited by bbbb
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, bbbb said:

O μόνος που μπορεί να στα δώσει αυτά και ειδικά στα data ειναι το δίκτυο της vodafone αλλά αφού δεν.. το δίκτυο.. κρίμα.. Στην Q για να πάρεις αυτά τα GΒ με αυτά τα χρήματα δεν.. Αν δεν γίνεις "κυνηγός" countdown και πάλι μπορεί δεν.. για κάποιο μήνα έτσι όπως τα κατάντησαν... Δε σου προτείνω Q προσωπικά για τέτοια χρήση. Εναλλακτικά ρίξε μια ματιά στα πακέτα του frog σε συνδυασμό με τα δώρα του πρώτου χρόνου συν τα bonus απο κάρτα ή και με τις κάρτες μέσω wifigreece

Ευχαριστω φιλε. Το έχω ξαναρωτησει αλλά ξεχασα: η φρογκ εχει χρέωση ανά δευτερόλεπτο ή όχι; Επίσης το έψαξα και πλακα πλακα αξιζει πάρα πολύ. Πρέπει να είναι η καλυτερη καρτοκινητή για δεδομενα και είναι και στο καλυτερο δίκτυο 5G. Αν βγάλω και μια payzy καρτα θα παίρνω διπλάσια GB. Μια χαρά. Εκανα σήμερα ανανεωση στην Vodafone όποτε νομιζω όταν περάσει αυτος ο μήνας θα παω frog.

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, panos43 said:

Ευχαριστω φιλε. Το έχω ξαναρωτησει αλλά ξεχασα: η φρογκ εχει χρέωση ανά δευτερόλεπτο ή όχι; Επίσης το έψαξα και πλακα πλακα αξιζει πάρα πολύ. Πρέπει να είναι η καλυτερη καρτοκινητή για δεδομενα και είναι και στο καλυτερο δίκτυο 5G. Αν βγάλω και μια payzy καρτα θα παίρνω διπλάσια GB. Μια χαρά. Εκανα σήμερα ανανεωση στην Vodafone όποτε νομιζω όταν περάσει αυτος ο μήνας θα παω frog.

Και ναι και όχι. Εχει πακέτο με 3.02€ που ανα 2 εβδομάδες δίνει 120' προς όλους με χρέωση 1". Αλλά για να πάρεις περισσότερα gb πας στα combo πακέτα που η χρέωση των λεπτών ειναι 3λεπτη ελάχιστη. Ρώτα εκεί στο νήμα του για να μην βγαίνουμε offtopic

Link to comment
Share on other sites

Εκει που λεει για διπλασιασμό υπόλοιπου για 3 μήνες εννοεί το χρηματικό υπόλοιπο (αν βάλω 12€ θα τα κανει 24€) ή εννοει αν βαλω πακέτο με 300 λεπτα θα τα κανει 600 ;

IMG_7962.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Update σχετικά με τα πακέτα που επεκτείνουν τη διάρκεια της κάρτας.

Κάλεσα στο 12200, και στην κατηγορία "πακέτα ομιλίας, sms, MB" ανέφερε πακέτο που δίνει 200' προς όλους με χρέωση ανά δευτερόλεπτο με 5,9€. Το ενεργοποίησα και πήρε παράταση και το υπόλοιπο της κάρτας.

Link to comment
Share on other sites

Εμένα δεν μου το λέει. Μου λέει ένα πακέτο με 150 λεπτά με 6,9€ 😗

Link to comment
Share on other sites

On 25/5/2023 at 10:08 ΜΜ, kmpatra said:

Εμένα δεν μου το λέει. Μου λέει ένα πακέτο με 150 λεπτά με 6,9€ 😗

Προφανώς είναι ένα μείγμα καταλοιπου των παλιών πακέτων που είχε μόνο ομιλία προς όλους και προσωπικής προσφοράς. Σου αναφέρει για πακέτο sms?

Link to comment
Share on other sites

Ναι,120 sms με 6,9€.

Επίσης είναι διαθέσιμο και το πακέτο ειδικής προσφοράς.

Link to comment
Share on other sites

Ξςφνικα δια μαγιας χωρης να κανω κατι εχω ξαφνικα 0.01€ ενω καιρο να ανανεωσω και μπορουσα να κανω την προσφορα με 120 λεπτα προς ολους καθε μηνα για 6 μηνες απλα wow 

SmartSelect_20230528_172009_Messages.jpg

SmartSelect_20230528_171848_Messages.jpg

Screenshot_20230528_171704_myQ.jpg

Link to comment
Share on other sites

μην περιμενεις οτι θα παραμείνει ή ότι θα σου ξαναβάλουν 18/7 άλλο 0,01. Θα διαγραφεί το υπόλοιπο και ό,τι έμεινε από τα 120' στις 18/7,ούτε θα μπαίνουν από εκεί και πέρα την πρώτη του μήνα, αν δεν ανανεώσεις.

Edited by kmpatra
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, eridion25 said:

Ξςφνικα δια μαγιας χωρης να κανω κατι εχω ξαφνικα 0.01€ ενω καιρο να ανανεωσω και μπορουσα να κανω την προσφορα με 120 λεπτα προς ολους καθε μηνα για 6 μηνες απλα wow 

SmartSelect_20230528_172009_Messages.jpg

SmartSelect_20230528_171848_Messages.jpg

Screenshot_20230528_171704_myQ.jpg

Κλασικό τυράκι για να βάλεις κάρτα.

Link to comment
Share on other sites

Ρωτισα στο καταστημα nova τηλεφωνικα για αυτην την προσφορα και ειπαν οτι δεν χριαζεται ανανεωση για να ανανεωθουν τα 120 λεπτα καθε μηνα αλλα ναι μπορει να διαγραφη το 0,01€ αλλα στα αρ***α μου

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, eridion25 said:

Ξςφνικα δια μαγιας χωρης να κανω κατι εχω ξαφνικα 0.01€ ενω καιρο να ανανεωσω και μπορουσα να κανω την προσφορα με 120 λεπτα προς ολους καθε μηνα για 6 μηνες απλα wow 

SmartSelect_20230528_172009_Messages.jpg

SmartSelect_20230528_171848_Messages.jpg

Screenshot_20230528_171704_myQ.jpg

Αρα κατα το απογευμα της 17/5 , μετα το αρχικο σου sms, σου φορτωσαν τα 0,01Ε.

Ποτε ελαβες το μνμ προσκλησης οτι μπορεις να στειλεις 32 στο 12410 για να παρεις την προσφορα; Ποσες μερες πριν την 17/5?

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Pppe said:

Αρα κατα το απογευμα της 17/5 , μετα το αρχικο σου sms, σου φορτωσαν τα 0,01Ε.

Ποτε ελαβες το μνμ προσκλησης οτι μπορεις να στειλεις 32 στο 12410 για να παρεις την προσφορα; Ποσες μερες πριν την 17/5?

Στης 17 Μαιου 17:40

Link to comment
Share on other sites

Εεεεε τότε: Λίγα λεπτά ως λίγες ώρες μετά το sms πρόσκλησης ότι μπορείς με το 32 στο 12410 , κατά το βράδυ της ίδιας μέρας, χωρίς να το πάρεις είδηση, σου φόρτωσαν και τα 0,01Ε.

Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, Pppe said:

Εεεεε τότε: Λίγα λεπτά ως λίγες ώρες μετά το sms πρόσκλησης ότι μπορείς με το 32 στο 12410 , κατά το βράδυ της ίδιας μέρας, χωρίς να το πάρεις είδηση, σου φόρτωσαν και τα 0,01Ε.

Ετσι και αλλιος σημερα εληξαν τα λεπτα προς ολους στο CU οπτε δεν θα ειχε νοημα να το ενεργοπισω στης 17

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...