Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Θεωρώ ότι κάποιος που έχει σταθερό εισόδημα δεν θα πάει στην q γενικά.

Άλλες ανάγκες καλύπτει.

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, n1451 said:

Θεωρώ ότι κάποιος που έχει σταθερό εισόδημα δεν θα πάει στην q γενικά.

Άλλες ανάγκες καλύπτει.

Συμφωνώ. Καλώς η κακως έχει φτιαχτεί για άτομα που είτε δεν μπορούν είτε δεν θέλουν να δώσουν πολλά χρήματα στην κινητή. 
Τωρα, αν το πετυχαίνει είναι άλλη κουβέντα. 
εγώ, όντας άνθρωπος συμβολαίου (μόνο τουριστικά καρτοκινητά εχω χρησιμοποιήσει) πιστευω πως δεν πρέπει να έχετε απαιτήσεις παροχών συμβολαίου από καρτοκινητά  

Το αν υπάρχει καλύτερη λυση από την Q είναι άλλο θέμα. Αν υπαρχει, όπως πολλοί λέτε εδώ, δεν υπαρχει λόγος να γράφετε στο νήμα της Q. Κάντε τη φορητότητα σας να ησυχάσετε, από τη στιγμή που δεν σας εξυπηρετεί. 

Edited by panos.kar

iPhone 13 Pro Max 

Cosmote+Nova

Link to comment
Share on other sites

Το μοναδικό πλεονεκτημα που έχει μείνει στην κιου είναι ότι δέχεται εισερχόμενες κλήσεις 12 μήνες από την τελευταία ανανέωση, τίποτε άλλο. Σε όλα τα υπόλοιπα υπάρχουν καλύτερες λυσεις. 

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, kouerti said:

Το μοναδικό πλεονεκτημα που έχει μείνει στην κιου είναι ότι δέχεται εισερχόμενες κλήσεις 12 μήνες από την τελευταία ανανέωση, τίποτε άλλο. Σε όλα τα υπόλοιπα υπάρχουν καλύτερες λυσεις. 

Ποιες ειναι για να τις εξετασουμε κι εμεις; Οι αλλοι δινουν περισσοτερα data και χρονο; Και ποιοι ειναι αυτοι;

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, polakis said:

Ποιες ειναι για να τις εξετασουμε κι εμεις; Οι αλλοι δινουν περισσοτερα data και χρονο; Και ποιοι ειναι αυτοι;

Ο καθένας εχει τις αναγκες του, ψαχνει και βρισκει στα σαιτ τι προσφέρει η καθε εταιρια και αναλογως επιλεγει. Μερικοι δεν καθονται να ασχοληθουν.

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, polakis said:

Ποιες ειναι για να τις εξετασουμε κι εμεις; Οι αλλοι δινουν περισσοτερα data και χρονο; Και ποιοι ειναι αυτοι;

Ναι.. η Vodafone δίνει 200GB για ένα μήνα με 10€ στο CU.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, kalitexnis_g said:

Ναι.. η Vodafone δίνει 200GB για ένα μήνα με 10€ στο CU.

Δεν υπάρχει φίλε αυτό το πακέτο τώρα στη CU. Ή τουλάχιστον δεν το βλέπω εγώ. Εάν εσύ το βλέπεις ανέβασε λινκ.

Εκτός αν εννοείς το Vodafone Giga WiFi on the spot που και αυτό έχει 19,90€

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, johnnykap1 said:

Δεν υπάρχει φίλε αυτό το πακέτο τώρα στη CU. Ή τουλάχιστον δεν το βλέπω εγώ. Εάν εσύ το βλέπεις ανέβασε λινκ.

Εκτός αν εννοείς το Vodafone Giga WiFi on the spot που και αυτό έχει 19,90€

είναι πακέτο του big bang. 10€ + κρυστάλλους.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Alexandros201285 said:

είναι πακέτο του big bang. 10€ + κρυστάλλους.

Το οποίο αυτον τον μηνα ζητάει τους μισούς κρυστάλλους στα χρεωσιμα πακετα και δινει πολλαπλασιο μπονους εισοδου στο app. Ανετα προλαβαινει τώρα καποιος ακομη και με παιχνίδι 2 εβδομάδων. 

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει βρε παιδιά. Εδώ όμως μιλάμε για κανονικά πακέτα ή έστω πακέτα προσφορών και όχι για παιχνίδια. Σε παιχνίδι μπορεί με 10€ να κερδίσεις και αυτοκίνητο. 

Edited by johnnykap1
Link to comment
Share on other sites

Αναρωτιέμαι πότε θα σταματήσει αυτό το σπαμάρισμα ορισμένων στο νήμα της Q και μέχρι πότε θα το ανέχονται οι συντονιστές.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, makap said:

Αναρωτιέμαι πότε θα σταματήσει αυτό το σπαμάρισμα ορισμένων στο νήμα της Q και μέχρι πότε θα το ανέχονται οι συντονιστές.

Πολύ σωστά, εδώ είναι το νήμα της Q, δεν μπορώ να καταλάβω τι συμβαίνει.

Με την τακτική αυτή χάνεται ο ειρμός της συζήτησης και αποπροσανατολιζόμαστε όλοι.

Edited by p_k

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, προσοχή το νέο countdown είναι μόνο για 15 ημέρες!

500' προς όλους
5GB με 5€/15 ημέρες

 

Link to comment
Share on other sites

Πάντως για να συνεχίζουν να τα δίνουν σημαίνει ότι ο κόσμος δεν έχει πρόβλημα να δίνει 11€/μηνα (από εκεί που έδινε 3€/μηνα).

Link to comment
Share on other sites

Έστω ότι κάποιος επιλέγει 15νθημερο coundown. Ποιος ξέρει αν σε 15 μέρες που θα λήξει θα βγει πάλι η ίδια προσφορά ώστε να βγάλει μήνα με 11€ ? Μην ξεχνάμε ότι τα countdown ήταν προσφορές. Πλέον τι προσφορά είναι όταν για να βγάλεις μήνα θα πληρώσεις όσο τα σταθερά πακέτα.

Link to comment
Share on other sites

18 ώρες πριν, johnnykap1 said:

Εντάξει βρε παιδιά. Εδώ όμως μιλάμε για κανονικά πακέτα ή έστω πακέτα προσφορών και όχι για παιχνίδια. Σε παιχνίδι μπορεί με 10€ να κερδίσεις και αυτοκίνητο. 

Δεν μιλάμε όμως για παιχνίδι τύχης στην προκειμένη περίπτωση..

17 ώρες πριν, makap said:

Αναρωτιέμαι πότε θα σταματήσει αυτό το σπαμάρισμα ορισμένων στο νήμα της Q και μέχρι πότε θα το ανέχονται οι συντονιστές.

Να λες συγκεκριμένα ποιοι είναι οι ορισμένοι που ξεκινάνε το σπαμάρισμα..

Link to comment
Share on other sites

On 11/2/2023 at 6:21 ΜΜ, Pppe said:

Εξαρταται απο το "ποιον" των καταναλωτων.

Και να'στε προετοιμασμένοι: Εάν τη Δευτέρα επανέλθει στα 30ήμερα Countdown, μόνο για ξεκάρφωμα θα'ναι.

Η λαγουδίσια τακτική της δε πρόκειται ν'αλλάξει.

 

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, kalitexnis_g said:

Να λες συγκεκριμένα ποιοι είναι οι ορισμένοι που ξεκινάνε το σπαμάρισμα..

Ναι, θα σου στέλνω τα επόμενα posts μου για να τα εγκρίνεις και, μετά την άδειά σου, θα τα ανεβάζω.

Μήπως στις "εντολές" σου περιλαμβάνται και όλα τα posts μου στα νήματα αυτού του forum?

Link to comment
Share on other sites

Εγώ προτεινω να ηρεμήσουν όλοι. Η συζήτηση ξεκίνησε όταν ένα μέλος με ρωτησε πού υπάρχουν φτηνότερες λυσεις (ως απάντηση στο σχόλιο μου ότι έγινε ακριβή η Q). Πάνω στη συζήτηση (σε όλα τα τοπικς) είναι αναπόφευκτο να ξεφύγουμε λίγο. 

Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, makap said:

Ναι, θα σου στέλνω τα επόμενα posts μου για να τα εγκρίνεις και, μετά την άδειά σου, θα τα ανεβάζω.

Μήπως στις "εντολές" σου περιλαμβάνται και όλα τα posts μου στα νήματα αυτού του forum?

Πλάκα πλάκα.. 

Link to comment
Share on other sites

Εμένα αυτό με τα 15 μερα με κούρασε. Λέω να παω κατά cu μεριά. Έχει ένα πακέτο combo που με συμφέρει.

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, aplos73 said:

Εμένα αυτό με τα 15 μερα με κούρασε. Λέω να παω κατά cu μεριά. Έχει ένα πακέτο combo που με συμφέρει.

Πρόσεξε μην είναι εκείνο που ανακοίνωσε ότι θα καταργήσει. Κάνε μια ερώτηση στο τοπικ του cu

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...