Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πατήστε το κουμπί ανανέωσης στο app και θα δείτε πρώτη επιλογή τα 8 ευρώ... μη σκάτε το Μήτσο 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, p_k said:

Καταστροφολογία.

Νομίζω ότι απλά γελάμε με την επαναλαμβανόμενη έλλειψη σοβαρότητας της εταιρίας. 

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

Δεν υιοθετώ την ερμηνεία αυτή.

Powered by POCO X5 Pro 5G / NOVA 5G

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Διαγράφηκαν όλα τα δωράκια με το καλημέρα της Nova!! Και βγήκε μόνο αυτή η άκρως δελεαστική πρόταση που λήγει το 2050..

(Έχει πλάκα που κάθε μέρα γελάμε και με κάτι πάντως)

Screenshot_2023-01-11-06-04-45-29_136a048fd343db936134efdb03d766fc.jpg

Link to comment
Share on other sites

Εμένα μόνο αυτή έβγαλε από #3# δωράκια που είχε έως χθες που έληξε η προθεσμία ενεργοποίησης του προηγούμενου μήνα, όπως κάθε δεύτερη Τρίτη των ημερολογιακών μηνών. Τουλάχιστον συνεχίζονται τα δωράκια και με NOVA (Q). Για να δούμε τους επόμενους μήνες, αφού έτσι κι αλλιώς θα ξαναβάλω κάρτα 13 μήνες μετά την προηγούμενη κάρτα , τον Ιούλη. Έτσι κι αλλιώς δε θα μου ξαναβγάλει το ίδιο δωράκι τον επόμενο μήνα εάν το ενεργοποιήσω και μπορεί και να μην βγάλει και κανένα δωράκι.

 

Screenshot_20230111-060921_myQ.jpg

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Pppe said:

Εμένα μόνο αυτή έβγαλε από #3# δωράκια που είχε έως χθες που έληξε η προθεσμία ενεργοποίησης του προηγούμενου μήνα, όπως κάθε δεύτερη Τρίτη των ημερολογιακών μηνών. Τουλάχιστον συνεχίζονται τα δωράκια και με NOVA (Q). Για να δούμε τους επόμενους μήνες, αφού έτσι κι αλλιώς θα ξαναβάλω κάρτα 13 μήνες μετά την προηγούμενη κάρτα , τον Ιούλη. Έτσι κι αλλιώς δε θα μου ξαναβγάλει το ίδιο δωράκι τον επόμενο μήνα εάν το ενεργοποιήσω και μπορεί και να μην βγάλει και κανένα δωράκι.

 

Screenshot_20230111-060921_myQ.jpg

Εσύ θα έχεις την προσφορά μόνο 6 χρονάκια οπότε δεν συζητάμε καν.. ψάχνω για συνομιλητές με προσφορά ως το 2040-50.. 😉

Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, kalitexnis_g said:

Εσύ θα έχεις την προσφορά μόνο 6 χρονάκια οπότε δεν συζητάμε καν.. ψάχνω για συνομιλητές με προσφορά ως το 2040-50.. 😉

Όταν ξυπνήσει ο Μήτσος και γυρίσει από το καθαριστήριο τα ρούχα του αφεντικού και φτάσει στη δουλειά, θα μας "φτιάξει" όλους μας και ολονών μας θα έχει πάει έως και Τρίτη 7/2/2023 η δυνατότητα ενεργοποίησης των δωρακίων!!!

Αφού το "έργο" επαναλαμβάνεται κάθε που αλλάζουν τα δωράκια. Για "νέα" εταιρία θα ξανασυζητάμε;

Μπορεί και να μας τα σβήσει ολονών μας τα δωράκια εάν δε βρει το ίδιο αφεντικό στη δουλειά και το νέο αφεντικό του πει: "Εσύ τι δουλειά κάνεις εδώ; Κάτσε να σε καταγράψω στη λίστα υπαλλήλων!!"

Edited by Pppe
Link to comment
Share on other sites

Εμένα ανανεώθηκαν τα δωράκια με τις ίδιες κουφές ημερομηνίες λήξης. Το μόνο που μένει (για να το τερματίσει) είναι να δώσει ημερομηνία λήξης 30 Φεβρουαρίου... 

Edited by Mobileras

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει στο site το διόρθωσε ο Μήτσος. Στο κινητό εξεκολουθει να έχει 2030 και 2050 😂

Στιγμιότυπο οθόνης 2023-01-11 101856.png

Screenshot_2023-01-11-10-23-56-35_136a048fd343db936134efdb03d766fc.jpg

14 minutes ago, johnnykap1 said:

Εντάξει στο site το διόρθωσε ο Μήτσος. Στο κινητό εξεκολουθει να έχει 2030 και 2050 😂

Στιγμιότυπο οθόνης 2023-01-11 101856.png

Screenshot_2023-01-11-10-23-56-35_136a048fd343db936134efdb03d766fc.jpg

EDIT: Όλα οκ, το διόρθωσαν 😁

Edited by johnnykap1
Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, kalitexnis_g said:

Διαγράφηκαν όλα τα δωράκια με το καλημέρα της Nova!! Και βγήκε μόνο αυτή η άκρως δελεαστική πρόταση που λήγει το 2050..

(Έχει πλάκα που κάθε μέρα γελάμε και με κάτι πάντως)

Screenshot_2023-01-11-06-04-45-29_136a048fd343db936134efdb03d766fc.jpg

Είχα και έχω 4 δωράκια. Απλά το απεριόριστα data για ένα μήνα με 9.9 ευρώ έγινε αυτό που δείχνεις. Επίσης λήγουν 7/2/23

Edited by Don_VitoCorleone
Link to comment
Share on other sites

Σε τρία νούμερα ακριβώς τα ίδια δώρα, τα απεριόριστα συν 1000 με 5 ευρώ και το 3gb με 3 ευρώ. Στο τέταρτο νούμερο τίποτα για πρώτη φορά εδώ και 3 χρόνια σχεδόν.

Link to comment
Share on other sites

 Ανακοίνωση NOVA

Σε αυτό το πλαίσιο σας ενημερώνουμε ότι για όσες συμβάσεις υπηρεσιών καρτοκινητής συνάπτονται με την εταιρεία μας από 02/01/2023 ισχύουν οι παρακάτω όροι:

Γενικοί όροι παροχής υπηρεσιών καρτοκινητής F2G: http://f2g.gr/oroi-hrisis/

Γενικοί όροι παροχής υπηρεσιών καρτοκινητής Q: https://www.myq.gr/gr/oroi-xrisis/

Ελπίζω να μην κόψουν τις 8ευρες ανανεώσεις. 

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια μια ερωτηση.

Ειμαι στην Q πολλα χρονια καπου 15-20 δεν θυμαμαι καν,εμενα στο app γιατι δεν μου βγαζει ποτε  "προσφορα μονο για εσενα"?

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, mastorantza said:

Καλησπερα παιδια μια ερωτηση.

Ειμαι στην Q πολλα χρονια καπου 15-20 δεν θυμαμαι καν,εμενα στο app γιατι δεν μου βγαζει ποτε  "προσφορα μονο για εσενα"?

 

Δες στις ρυθμίσεις επικοινωνίας τι επιλογές υπάρχουν. 

4 minutes ago, Alexandros201285 said:

τρίτη 17/1 το επόμενο καουνταουν. λέτε να είναι και το μοναδικό της ερχόμενης εβδομάδας?

Ελπίζω όχι γιατί λογικά θα είναι ίντερνετ μόνο και η πεθερά μου θα θέλει ομιλία μέχρι το τέλος της επόμενης εβδομάδας. 

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Mobileras said:

 

Ελπίζω όχι γιατί λογικά θα είναι ίντερνετ μόνο και η πεθερά μου θα θέλει ομιλία μέχρι το τέλος της επόμενης εβδομάδας. 

To internet μόνο ήταν την προηγούμενη φορά τα 6GB αν θυμάμαι καλά. Τώρα είναι η σειρά των 500 κ 5GB και αν επαληθευτεί και το συνεχίσει έτσι, είναι 5,5€/25 μέρες και είναι πολύ καλό.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, mastorantza said:

2 επιλογες και εχει και στα 2 "ΟΧΙ"

Και το πάνω και το κάτω να είναι μπλε στο ναι.. χωρίς να σημαίνει ότι μόλις το κάνεις θα σε πλακώσουν στα δώρα. Απλώς έτσι είναι το δικό μου και μου στέλνουν.

Edited by kalitexnis_g
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...