Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το κτίριο της κόκκινης είναι εκεί τουλάχιστον 12 χρόνια (εκεί έκανα εκπαίδευση) και εννοείται ότι στη στέγη έχει κόκκινη κεραια (φανερή). Και το κτίριο της μπλε στο Ωραιόκαστρο (και εκεί έκανα εκπαίδευση πριν από την κοκκινη) έχει στη στέγη μπλε κεραία. Και τότε τουλάχιστον η βονταφον και η κοσμοτε (νομίζω) δεν είχαν καλό σήμα στο Ωραιόκαστρο. Πιστεύω (χωρίς να ξέρω) ότι θα υπάρχουν περιορισμοι κεραιών λόγω ακτινοβολίας σε περιοχές με πυκνο πληθυσμο. 

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

δε γελάω με την ουσία την ανάρτησης... γελάω με το "εκτός αν το αλλάξουν"

ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΚΑΡΒΟΥΝΟ
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στην παρέα. Σε 15 ημέρες λήγει η σύνδεση μου και πρέπει να αγοράσω κάρτα. Μπορώ να κάνω ανανέωση με χρήματα από το υπόλοιπο μου ; ( έχω 22 € υπόλοιπο)

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, aplos73 said:

Καλημέρα στην παρέα. Σε 15 ημέρες λήγει η σύνδεση μου και πρέπει να αγοράσω κάρτα. Μπορώ να κάνω ανανέωση με χρήματα από το υπόλοιπο μου ; ( έχω 22 € υπόλοιπο)

Ανανέωση με χρεωστική μέσω του myq app 8€ κατά τη διάρκεια ενεργού countdown είναι η φθηνότερη λυση για κιού.

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, aplos73 said:

Καλημέρα στην παρέα. Σε 15 ημέρες λήγει η σύνδεση μου και πρέπει να αγοράσω κάρτα. Μπορώ να κάνω ανανέωση με χρήματα από το υπόλοιπο μου ; ( έχω 22 € υπόλοιπο)

Τι ακριβώς είναι αυτό που λήγει; Το υπόλοιπο της κάρτας; Το πακέτο ομιλίας; Τα 22€ τι είναι; Το υπόλοιπο;

Με τα 22€ μπορείς να αγοράσεις πακέτο ομιλίας. Όχι να ανανεώσεις το υπόλοιπο χωρίς να κάνεις ανανέωση.

Link to comment
Share on other sites

συγνωμη για την ερωτηση μπορει να εχει απαντηθει κ ολας!!

Εχουμε καποιο μυνημα- προσφορα - πακετο για SMS?

 

Επιπλεον θελω να ρωτησω ....αν δινει κατι με ανανεωση 12 ευρω η καρτοκινητη πλεον?

Παλια κατι εδινε....σε ΜΒ ή αλλο!!!

Edited by Pedro_G
Link to comment
Share on other sites

Τα μοναδικά στάνταρ πακέτα που δίνουν σμσ είναι τα Q Star Big και Q Star Huge.

Στην ανανέωση 12ε χρεώνει 1,70€ και δίνει ομιλία προς κιου και ίντερνετ (νομίζω ότι το ίντερνετ δεν είναι για 1 μηνα).

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

Τα 22 είναι υπόλοιπο.  Οπότε πρέπει να αγοράσω κάρτα για να μην χάσω το υπόλοιπο.  Και με αυτά να αγοράσω πακέτα. Ευχαριστώ.

Edited by aplos73
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, aplos73 said:

Τα 22 είναι υπόλοιπο.  Οπότε πρέπει να αγοράσω κάρτα για να μην χάσω το υπόλοιπο.  Και με αυτά να αγοράσω πακέτα. Ευχαριστώ.

Μπορεις να αγορασεις πακετο κ να παραταθει η ληξη μεχρι την ληξη του πακετου

Link to comment
Share on other sites

Ζήτησα από το τσατ να μου ενεργοποιήσουν το 5g(εννοείται ότι είχα κάνει την αλλαγή της κάρτας sim σε καινούργιου τύπου πρώτα) και αφού με ρώτησαν τι συσκευή εχω,μου είπαν ότι δεν υποστηρίζεται έπισημα για 5g και ότι δεν μπορούν οι ίδιοι να κάνουν κάτι.Σωστα μου τα είπαν η μπα; Η συσκευή μου παρεπιπτόντως είναι της Sony το Xperia 1 iv.

Sent from my XQ-CT54 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, simaras said:

Ζήτησα από το τσατ να μου ενεργοποιήσουν το 5g(εννοείται ότι είχα κάνει την αλλαγή της κάρτας sim σε καινούργιου τύπου πρώτα) και αφού με ρώτησαν τι συσκευή εχω,μου είπαν ότι δεν υποστηρίζεται έπισημα για 5g και ότι δεν μπορούν οι ίδιοι να κάνουν κάτι.Σωστα μου τα είπαν η μπα; Η συσκευή μου παρεπιπτόντως είναι της Sony το Xperia 1 iv.

Sent from my XQ-CT54 using Tapatalk
 

Εμενα παντως δεν με ρωτησαν , κ δεν μπορω να καταλαβω τι σχεση εχει αν σου ενεργοποιησουν το 5g στην καρτα κ απλα η συσκευη σου δουλευει στο 4 , δεν νομιζω να ειναι ολη η ελλαδα 5g 

Link to comment
Share on other sites

Εμενα παντως δεν με ρωτησαν , κ δεν μπορω να καταλαβω τι σχεση εχει αν σου ενεργοποιησουν το 5g στην καρτα κ απλα η συσκευη σου δουλευει στο 4 , δεν νομιζω να ειναι ολη η ελλαδα 5g 
Να πω ότι τελικά διαβάζοντας μερικά μηνύματα παραπάνω, πήρα τηλ στο 13800 και μου ενεργοποίησαν αυτοί και το volte και το 5g

Sent from my XQ-CT54 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, simaras said:

Να πω ότι τελικά διαβάζοντας μερικά μηνύματα παραπάνω, πήρα τηλ στο 13800 και μου ενεργοποίησαν αυτοί και το volte και το 5g

Sent from my XQ-CT54 using Tapatalk
 

Όποιος δε περνά απαρατήρητα τέτοια όπως τα παραπάνω posts καταλαβαίνει τι παίζει εδώ και χρόνια με Wind και εάν είναι δυνατόν να "αλλάξει" αυτή η κατάσταση/ιδιότητές της ως Nova.

Δικαιολογίες , λεπτομέρειες γιατί και πως , πχ γιατί απάντησαν έτσι στην αρχή, είναι ανούσιες κατά τη γνώμη για αυτή την εταιρεία.

Όποιος τα περνά στο ντούκου τα παραπάνω, ας συνεχίσει. Δε πειράζει,

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πριν, kalitexnis_g said:

3η ενεργοποίηση της unlimited προσφοράς με τα 5€ σήμερα. Μέσω app η πρώτη, με sms οι άλλες 2.

Το έβαλα κι εγώ μέσω app 1 Αυγούστου και σήμερα με sms. Να είσαι καλά που το μοιράστηκες, δε θα το σκεφτόμουν να το δοκιμάσω. 

Link to comment
Share on other sites

Καουνταουν 5,50€ δείχνει το κάτω μέρος και το προηγουμενο καουνταουν δείχνει το πανω μέρος... 

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Mobileras said:

Καουνταουν 5,50€ δείχνει το κάτω μέρος και το προηγουμενο καουνταουν δείχνει το πανω μέρος... 

όντως, αλλά σύνηθες για την εφαρμογή της κιου.

πολύ καλό το  σημερινό countdown πάντως. θα άξιζε σαν μόνιμο πακέτο στην εφαρμογή.

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει δοθεί παράταση της προσφοράς των απεριόριστων data -με 9,90- έως 11 Σεπτεμβρίου , όπως στο free 2 go; 

Δεν βλέπω κάτι στην εφαρμογή και το UD στο 12410 δεν ενεργοποιεί κάτι. 

Edited by iganiats
Link to comment
Share on other sites

Σε εμένα στην εφαρμογή συνεχίζει να εμφανίζεται με ισχύ ως 6/9, όπως όλο το καλοκαίρι καθώς δεν την ενεργοποίησα ποτέ. Οπότε δε νομίζω ότι έχει λήξει, αλλά πιθανώς να μην στην δίνει άλλο γιατί την έχεις ήδη ενεργοποιήσει; Γενικά οι αναφορές για αυτό απ' ότι θυμάμαι ήταν μπλεγμένες, κάποιοι έλεγαν ότι μπορούσαν μόνο μία φορά και άλλοι πολλαπλές μέσω μηνύματος και μία από την εφαρμογή.

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, iganiats said:

Δεν έχει δοθεί παράταση της προσφοράς των απεριόριστων data -με 9,90- έως 11 Σεπτεμβρίου , όπως στο free 2 go; 

Δεν βλέπω κάτι στην εφαρμογή και το UD στο 12410 δεν ενεργοποιεί κάτι. 

Η προσφορά με τα 9,90€ ισχύει ως 6/9.

Το UD όμως που λες, νομίζω αφορά την προσφορά των 5€ που αφορά unlimited data και 1000 προς όλους. Αλλά αυτήν δεν την πήραν όλοι. Στα δωράκια σου είχε εμφανιστεί κάποια στιγμή;

Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, iganiats said:

Όχι. Αλλά δεν βλέπω ούτε και τα απεριόριστα με 9,90 στην εφαρμογή. 

Αυτή έχει τρόπο να ενεργοποιηθεί με sms? 

Δυστυχώς όσο και να έψαξα δεν βρήκα κάτι.. πάντως στο λογαριασμό συγγενή που διαζειρίζομαι, φαίνεται κανονικά η προσφορά μέχρι 6/9.. τι να σου πω.. μίλα σε κάνα τσατ μπας κ γίνει κάτι..

Link to comment
Share on other sites

Το δικό μου έχει το κουτάκι 5ε απεριόριστο ίντερνετ και 1.000 λεπτά, αλλά οι προσφορές των άλλων 2 εταιριών με το 3ο δώρο δεν το κάνει συμφέρον.

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...