Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

17 ώρες πριν, Driver_3 said:

Η προσφορά απεριόριστα δεδομένα και 1000’ με 5€ δίνει παράταση υπόλοιπου; Είχε γίνει συζήτηση γι αυτό ξανά αλλά δεν βρίσκω σε ποια σελίδα.

Ναι, δίνει παράταση υπολοίπου.

Edited by opmgls
Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, eridion25 said:

Ναι αλλα το σεμτεμβριο και μετα θελω να ανανεωσω την φοιτητητικη μου καρτα cu δεν θελω να ανανεωσω την Q αν ειναι πως μπορω να κανω μεταφορα του υπολιπο μου σε αλλο αριθμο q οπως γινεται και στην vodafone και στην cosmote

Εγώ θα σου πρότεινα να μετατρέψεις σε προνομιακό και το Q,εφόσον το δικαιούσαι πχ έχεις πάσο. Διατήρησε και το CU που από ότι καταλαβαίνω είναι το κύριο νούμερο σου και βάλε κάρτα σε οποίο σε βολεύει 

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, aektzhs 1 said:

Εγώ θα σου πρότεινα να μετατρέψεις σε προνομιακό και το Q,εφόσον το δικαιούσαι πχ έχεις πάσο. Διατήρησε και το CU που από ότι καταλαβαίνω είναι το κύριο νούμερο σου και βάλε κάρτα σε οποίο σε βολεύει 

Δεν βλεπω καποια επιλογη στο myq app η στο site τους μαλλον δεν θα υπαρχει

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, eridion25 said:

Δεν βλεπω καποια επιλογη στο myq app η στο site τους μαλλον δεν θα υπαρχει

Μέσω της φόρμας επικοινωνίας επισυνάπτοντας ταυτότητα και πάσο. Θα επικοινωνήσει σύντομα και εκπρόσωπος. Ειδάλλως σε κατάστημα 

Link to comment
Share on other sites

σας παρακαλω αν γνωριζει καποιος σε poco m3 pro 5G τι χρειαζεται για να λειτουργησει το 5G απο ρυθμισεις?
ευχαριστω

Edited by miltre
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, aektzhs 1 said:

Μέσω της φόρμας επικοινωνίας επισυνάπτοντας ταυτότητα και πάσο. Θα επικοινωνήσει σύντομα και εκπρόσωπος. Ειδάλλως σε κατάστημα 

Ομος την Q που εχω ειναι δηλωμενο με την ταυτοτητα της μητερας μου μπορω να κανω κατι η οχι?

Link to comment
Share on other sites

Για όσους τους ενδιαφέρει ακόμα, μόλις έστειλα sms για τα απεριόριστα data και 1000 λεπτά ομιλίας με 5 ευρώ ενώ είχα πάρει πρώτα τη προσφορά από το app και τα πήρα κανονικά 

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, focusinos said:

Για όσους τους ενδιαφέρει ακόμα, μόλις έστειλα sms για τα απεριόριστα data και 1000 λεπτά ομιλίας με 5 ευρώ ενώ είχα πάρει πρώτα τη προσφορά από το app και τα πήρα κανονικά 

για πιο πακετο μιλας ακριβος?

Link to comment
Share on other sites

Ειναι προσωπική προσφορά που ήρθε σε κάποια νούμερα. Αν θες να δοκιμάσεις αν την έχεις, στέλνεις UD στο 12410 και αν την έχεις, χρεώνεσαι 5€ και παίρνεις απεριόριστα δεδομένα και 1000' προς όλους για 30 ημέρες

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, bbbb said:

Ειναι προσωπική προσφορά που ήρθε σε κάποια νούμερα. Αν θες να δοκιμάσεις αν την έχεις, στέλνεις UD στο 12410 και αν την έχεις, χρεώνεσαι 5€ και παίρνεις απεριόριστα δεδομένα και 1000' προς όλους για 30 ημέρες

εμένα το αντίθετο, δεν μου την ενεργοποιεί μέσω μηνύματος. δυστυχώς. 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, eridion25 said:

Ομος την Q που εχω ειναι δηλωμενο με την ταυτοτητα της μητερας μου μπορω να κανω κατι η οχι?

Ρωτά τους μέσω τσατ 

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά το LTE/4g της Q είναι γενικός σε όλη την χώρα τραγικό ή μόνο στην περιοχή μου ? Στην σύνδεση βλέπω πάντα ενα Η+ και στις περισσότερες των περιπτώσεων, ειδικά σε κτίκτια μέσα, E+. Οταν κάνω χειροκίνητά αναζήτηση για δικτυα με το κινητό μου  εμφανίζει Q Telecom 3G και μπορώ να συνδεθώ μόνο σε αυτό. Ειναι τόσο κακή η Q όσων αφορά το ιντερνέτ? η έχει κάτι to poco x3 ?

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, amorf said:

Ρε παιδιά το LTE/4g της Q είναι γενικός σε όλη την χώρα τραγικό ή μόνο στην περιοχή μου ? Στην σύνδεση βλέπω πάντα ενα Η+ και στις περισσότερες των περιπτώσεων, ειδικά σε κτίκτια μέσα, E+. Οταν κάνω χειροκίνητά αναζήτηση για δικτυα με το κινητό μου  εμφανίζει Q Telecom 3G και μπορώ να συνδεθώ μόνο σε αυτό. Ειναι τόσο κακή η Q όσων αφορά το ιντερνέτ? η έχει κάτι to poco x3 ?

 εμένα σε sony συσκευή και σε Xiaomi , το 4g είναι στη καλύτερη 2 γραμμές στις 5, κ αρκετές φορές πέφτει σε H+ όχι μόνο σπίτι μου αλλά κ ευρύτερα στην περιοχή μου. (Αθήνα)

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, amorf said:

Ρε παιδιά το LTE/4g της Q είναι γενικός σε όλη την χώρα τραγικό ή μόνο στην περιοχή μου ? Στην σύνδεση βλέπω πάντα ενα Η+ και στις περισσότερες των περιπτώσεων, ειδικά σε κτίκτια μέσα, E+. Οταν κάνω χειροκίνητά αναζήτηση για δικτυα με το κινητό μου  εμφανίζει Q Telecom 3G και μπορώ να συνδεθώ μόνο σε αυτό. Ειναι τόσο κακή η Q όσων αφορά το ιντερνέτ? η έχει κάτι to poco x3 ?

Κάνε μια κλήση στο 13700 παίζει να έχεις πολύ παλιά κάρτα sim, να μην είναι ενεργοποιημένο στην γραμμή σου ή να έχει πρόβλημα το κινητό σου (ειδικά αν δεν έχεις άλλο δίκτυο να δοκιμάσεις αν δουλεύει).

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πριν, spiliot said:

Κάνε μια κλήση στο 13700 παίζει να έχεις πολύ παλιά κάρτα sim, να μην είναι ενεργοποιημένο στην γραμμή σου ή να έχει πρόβλημα το κινητό σου (ειδικά αν δεν έχεις άλλο δίκτυο να δοκιμάσεις αν δουλεύει).

Ευχαριστώ, η σιμ ειναι καινουργια αλλαγμένη πριν 2 εβδομάδες θα επικοινωνησω μαζί τους να δούμε

7 ώρες πριν, p_k said:

Λογικά η σιμ είναι παλιά. 

έχει αλλαχτεί η σιμ αλλά δεν είδα καμια απολύτος διαφορά

Link to comment
Share on other sites

21 ώρες πριν, eridion25 said:

Ναι αλλα το σεμτεμβριο και μετα θελω να ανανεωσω την φοιτητητικη μου καρτα cu δεν θελω να ανανεωσω την Q αν ειναι πως μπορω να κανω μεταφορα του υπολιπο μου σε αλλο αριθμο q οπως γινεται και στην vodafone και στην cosmote

Σε καμμία ετιαρεία δεν μπορεις να μεταφέρεις 1,40 ευρώ. 

Το ελάχιστο είναι 2 στην cosmote και 5 στην Voda. Στην Q και την WIND μεταφορά υπολοίπου δεν υπάρχει.

Link to comment
Share on other sites

On 7/8/2022 at 6:20 ΜΜ, eridion25 said:

Τι θα παιχτει στο αυριανο countdown λεπτα ομιλιας η GB η combo και ποσο θα κοστιζει?

 

On 7/8/2022 at 6:23 ΜΜ, p_k said:

Ποιος πραγματικά μπορεί να το ξέρει αυτό;

 

On 7/8/2022 at 6:23 ΜΜ, kalitexnis_g said:

Λογικά 500 προς όλους 4,5€

Άμα το πετύχω θα παίξω και τζόκερ..

 

On 7/8/2022 at 6:24 ΜΜ, coulis said:

Οτιδήποτε, αρκεί να έχει κ sms emoji57.png

Tapa
 

 

On 7/8/2022 at 6:33 ΜΜ, Mobileras said:

Λογικά θα έχει ομιλία, αφού τις τελευταίες 2 εβδομάδες έδινε μόνο ίντερνετ. Και λογικά θα συνεχίσει να δίνει 1 μόνο καουνταουν κάθε εβδομάδα. 

Τελικα τι εβαλε; Δεν προλαβα να το δω και δεν βλεπω κανενα σχολιο, μονο τις προβλεψεις! 🙂 

On 8/8/2022 at 1:16 ΜΜ, opmgls said:

Ναι, δίνει παράταση υπολοίπου.

Απο ποτε; Πριν ενα μηνα δεν εδωσε και αναγκαστηκαμε και καναμε και ανανεωση την επομενη μερα βαζοντας λεφτα.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, jsimeo said:

 

 

 

 

Τελικα τι εβαλε; Δεν προλαβα να το δω και δεν βλεπω κανενα σχολιο, μονο τις προβλεψεις! 🙂 

Απο ποτε; Πριν ενα μηνα δεν εδωσε και αναγκαστηκαμε και καναμε και ανανεωση την επομενη μερα βαζοντας λεφτα.

150' προς όλους κ 100 sms με 3.5€

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, polakis said:

Παιδια πειτε μια ξανα αν μπορειτε:

Ποσα καθαρα μενουν αν βαλεις 10€ και 12€ στην ανανεωση;

Μαζι με το κιου φι θες η χωρης?

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πριν, polakis said:

Παιδια πειτε μια ξανα αν μπορειτε:

Ποσα καθαρα μενουν αν βαλεις 10€ και 12€ στην ανανεωση;

Διαιρείς το ποσό με το 1,10 και αφαιρείς 0,30€

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

Κάρτα 10 ευρώ Υπόλοιπο = 10/1,10 =9,09    9,09-0,30=8,79

EDIT: Κάρτα 12 ευρώ . Υπόλοιπο 12/1,10 = 10,91   10,91-0,30 =10,61    

Edited by Vasileios
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Vasileios said:

Κάρτα 10 ευρώ Υπόλοιπο = 10/1,10 =9,09    9,09-0,30=8,79

Κάρτα 12 ευρώ . Υπόλοιπο 12/1,10 = 10,11   10,11-0,30 =9,81 

12/1,10 δεν κανει 10,90€; Η κανω λαθος; -0,30 μας κανει 10,60€;

Edited by polakis
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...