Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

19 minutes ago, Pppe said:

 

καλησπέρα στο φόρουμ. γνωρίζετε γιατί δεν βγάζει σε όλους τους συνδρομητές το κουτί με το δωράκι στην εφαρμογή? αλλά και γιατί όσοι το έχουμε μας εμφανίζει διαφορετικές προσφορές? πχ εμένα έχει 2 ειδών προσφορές: απεριόριστα data με 9.90. κ η δεύτερη: 800' προς όλους κ 1.5gb με 8€

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πριν, kalitexnis_g said:

Στο unlimited των 5€ κουμπώσανε κι ένα 1000ρικο χρόνο ομιλίας.. θα αντισταθώ στον πειρασμό να δω τι θα ακολουθήσει.. 😀

IMG_20220629_144448.jpg

Είναι ο'τι πιο φτηνό παίζει αυτή τη στιγμή στην αγορά, αρκεί να υπάρχει ικανοποιητική κάλυψη. 

Edited by Mobileras

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πριν, kalitexnis_g said:

Στο unlimited των 5€ κουμπώσανε κι ένα 1000ρικο χρόνο ομιλίας.. θα αντισταθώ στον πειρασμό να δω τι θα ακολουθήσει.. 😀

IMG_20220629_144448.jpg

Αυτό είναι προσωπική προσφορά ή υπάρχει στο app;

Link to comment
Share on other sites

Μη ξεχνάμε ότι προσφορές όπως αυτή με 5Ε για να χρησιμοποιηθούν εξολοκλήρου (για όλη τη διάρκειά ισχύος τους 30 μέρες) , πρέπει να ενεργοποιηθούν τουλάχιστον 30 μέρες πριν την λήξη του χρηματικού υπολοίπου , καθώς δε δίνουν παράταση της διάρκειας των ευρώ.

Πχ εάν φορτωθεί κάρτα την 10/7, ενεργοποίησή της προσφοράς αυτής με 5Ε την 15/8 θα λήξει πάλι την 9/9 (δλδ 25 μέρες διάρκειάς της) και θα πρέπει να ενεργοποιηθεί το αργότερο την 10/8 προκειμένου να χρησιμοποιηθεί εξολοκλήρου ως 9/9 που θα λήγει το υπόλοιπο των ευρώ και θα μηδενιστούν όλα τα πακέτα:

ΔΕ δίνει παράταση διάρκειας υπολοίπου των ευρώ αυτή η 5Ε προσφορά στα δωράκια.

Edited by Pppe
Link to comment
Share on other sites

18 ώρες πριν, kalitexnis_g said:

Στο unlimited των 5€ κουμπώσανε κι ένα 1000ρικο χρόνο ομιλίας.. θα αντισταθώ στον πειρασμό να δω τι θα ακολουθήσει.. 😀

IMG_20220629_144448.jpg

Δεν την βρισκω αυτη την προσφορα. Που ειναι; Σε ποια κατηγορια;

Edited by polakis
Link to comment
Share on other sites

πάνω δεξιά, το εικονίδιο με το πακέτο-δωρο, αλλά είναι προσωπική προσφορά, σε μένα την έδωσε τον προηγούμενο μήνα και τώρα μου το δίνει στα 10€

Link to comment
Share on other sites

πάνω δεξιά, το εικονίδιο με το πακέτο-δωρο, αλλά είναι προσωπική προσφορά, σε μένα την έδωσε τον προηγούμενο μήνα και τώρα μου το δίνει στα 10€

Το προηγούμενο μήνα την πήρες την προσφορά ;
Εγώ την πήρα , λίγη αύριο και δεν μου την έχει ξαναδώσει , ούτε με 10€


Sent from my iPhone using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

Μου την άλλαξαν και έμενα. Πρόσθεσαν τά 1000 λεπτά.

Στάλθηκε από το RMX3085 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Η προσωπική προσφορά των 5€ απεριόριστο ίντερνετ για ένα μήνα συν 1000' ομιλίας, είναι σίγουρο ότι δεν επεκτείνει τη λήξη του χρηματικού υπολοίπου κατά ένα μήνα;

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι σίγουρο αν πρόσθεσαν τα 1000 στο παλιό "πρόγραμμα" (οπότε δεν επεκτείνει) ή αντικατέστησαν το παλιό με νέο που έχει και τα 1000' οπότε άγνωστο το τι κάνει. Όποιος το δοκιμάσει μας λέει.

Link to comment
Share on other sites

την είχα πάρει με μήνυμα... αρα θα μου τι δώσει και με κλικ... ή θα υπάρχει και στο μήνυμα

 

Δηλαδή αν στείλω μήνυμα σε ένα άλλο κινητό που έχω θα βάλει τα 1000 λεπτά ή θα πάρω μόνο τα απεριόριστα. Θεωρώ ότι θα τα πάρω και τα λεπτά

 

ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΚΑΡΒΟΥΝΟ
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, CoyoteD said:

την είχα πάρει με μήνυμα... αρα θα μου τι δώσει και με κλικ... ή θα υπάρχει και στο μήνυμα

 

Δηλαδή αν στείλω μήνυμα σε ένα άλλο κινητό που έχω θα βάλει τα 1000 λεπτά ή θα πάρω μόνο τα απεριόριστα. Θεωρώ ότι θα τα πάρω και τα λεπτά

 

Η προσφορά θα αποδοθεί στον αριθμό στον οποίο πήγε το μήνυμα, καθώς είναι προσωποποιημένη. 

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Όχι το παίρνουνε κι άλλα κινητά αρκεί να έχει εμφανιστεί στην εφαρμογή αν στείλεις το μήνυμα είναι το ίδιο. Απλά φοβάμαι μήπως το χρησιμοποιήσω από την εφαρμογή και χαθεί

ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΚΑΡΒΟΥΝΟ
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, CoyoteD said:

Όχι το παίρνουνε κι άλλα κινητά αρκεί να έχει εμφανιστεί στην εφαρμογή αν στείλεις το μήνυμα είναι το ίδιο. Απλά φοβάμαι μήπως το χρησιμοποιήσω από την εφαρμογή και χαθεί

σε εμένα πάντως χάθηκε απτην εφαρμογή μόλις το ενεργοποίησα. 

Link to comment
Share on other sites

Σε μένα που την ενεργοποίησα με sms (UD στο 12410) πριν 10 μέρες , δε την αφαίρεσε από το app στα δωράκια.

Link to comment
Share on other sites

Η προσωπική προσφορά των 5€ απεριόριστο ίντερνετ για ένα μήνα συν 1000' ομιλίας, είναι σίγουρο ότι δεν επεκτείνει τη λήξη του χρηματικού υπολοίπου κατά ένα μήνα;
Μόλις τώρα πήρα την προσφορά , και μου ανανέωσε κανονικά τον μήνα .
Link to comment
Share on other sites

On 10/6/2022 at 8:39 ΜΜ, alexpef said:

Αν πάρω την αποκλειστική προσφορά για unlimited data για 30 ημέρες με 5 € , στέλνωντας sms στο 12410 , θα εξαφανιστεί η προσφορά απο την εφαρμογή της Q που βρίσκεται στο κουτάκι ;
Την εχει ενεργοποιήσει κάποιος αυτη την προσφορά η κάποια παρόμοια ;

Και σου εξαφανιστηκε απο το app?

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, kalitexnis_g said:

Εγώ την ενεργοποίησα από το κουτάκι κι έφυγε.. αλλά έχω το sms ακόμα 😉😉😆😆

 Για στείλτο να δούμε τι θα σου απαντήσει 😆🤑

Link to comment
Share on other sites

Η προσφορά απεριόριστα ΜΒ και 1000' έχει έρθει με sms και την έχω και στο app.

Έχει 'διάφορο' με ποιο τρόπο θα την ενεργοποίησω ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...