Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

6 ώρες πριν, bbbb said:

 

Νεα σιμ.. Το roaming υπήρχε παντού

Όσοι έχουν (έχετε) παλιά σιμ, είστε ακόμα στο roaming; Αποκτά δικό της δίκτυο η Q; Ή απλώς γίνεται wind;

Edited by kalitexnis_g
Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πριν, Mobileras said:

Η πεθερα μου σπάνια να ξεπεράσει τα 120', όποτε με 3€ θα κάνει τη δουλειά της, αφήστε που ο'τι περισσευει προστιθεται στον επόμενο μήνα. Δυστυχώς δεν συμφέρει πια η κιου για όσους μιλάνε λίγο κάθε μήνα. Εάν παμε με "αναλογία" , περισσοτερο συμφέρουν τα απεριόριστα πακετα. 

Και τι συμφέρει περισσότερο δηλαδή σ αυτή την περίπτωση;

Link to comment
Share on other sites

23 ώρες πριν, Mobileras said:

Καουνταουν με 4,5 ευρω σήμερα. Δεν βλέπω να ξαναδινουν με 3€... Μου φαίνεται θα κάνω ονλαιν φορητότητα. Δεν γίνεται να πληρωνω κάθε μήνα +50% για την γουιντ! 

Καλά τα λες αλλά η δική μου γνώμη είναι πως είναι θέμα χρόνου μέχρι και η πράσινη να αυξήσει την ελάχιστη ανανέωση στα 12€, οπότε αν κάνεις φορητότητα τώρα, μετά στην ουσία, θα "πετάς" ένα 2ευρο το 3μηνο.

Φυσικά κανείς δε σου απαγορεύει να φύγεις τώρα και να επιστρέψεις εκ νέου αργότερα, αν το θεωρήσεις αναγκαίο.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω κάνα τρίμηνο όλο φεύγω για βάτραχο και όλο εδώ είμαι...

Στάλθηκε από το RMX3085 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, tolisfar said:

Εγώ έχω κάνα τρίμηνο όλο φεύγω για βάτραχο και όλο εδώ είμαι...

Στάλθηκε από το RMX3085 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Η δυναμη της συνήθειας... 

@gpapas640 βέβαια μπορεί και η κιου να ανέβασει και άλλο την ελάχιστη ανανέωση. Το θέμα είναι ότι όταν κάποιος εξυπηρετείται με 3€ γιατί να δίνει 4,5 και 5,5 ; Ασε που το υπόλοιπο πακετου δεν μεταφέρεται, άρα χάνεις την αξία της αγοράς σου.

Edited by Vasileios

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

Η δυναμη της συνήθειας... 
@gpapas640 βέβαια μπορεί και η κιου να ανέβασει και άλλο την ελάχιστη ανανέωση. Το θέμα είναι ότι όταν κάποιος εξυπηρετείται με 3€ γιατί να δίνει 4,5 και 5,5 ; Ασε που το υπόλοιπο πακετου δεν μεταφέρεται, άρα χάνεις την αξία της αγοράς σου. Από τη στιγμή που ο Βάτραχος είναι η value καρτοκινητη της Πράσινης, θεωρώ ότι θα την κρατήσει στο 10αρικο την ελαχ.ανανέωση.
Η αλήθεια είναι ότι 120 πού δίνει για ένα χρόνο σύν 120 από εβδομάδα διπλασιασμού σύνολο 240 μου φτάνουν αλλά.......Στα δύο είμαι

Στάλθηκε από το RMX3085 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έληξαν απόψε στις 00:00 τα δωράκια/προσωποποιημένες προσφορές που είχε ο καθένας στο προηγούμενο διάστημα (μήνα), και ανανεώθηκαν με καινούριες. Μόλις μεσημεριάσει θα φανεί και η ακριβής ημερομηνία μες στον Ιούνη  έως ότου θα μπορούμε να τις ενεργοποιήσουμε εκείνες που έχει ο καθένας μας.

Αυτά για την Q.

Για το f2go θα ανανεωθούν αύριο, καθώς απόψε θα λήξουν όσες είχε ο καθένας μας στο προηγούμενο διάστημα (μήνα).

Edited by Pppe
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, Pppe said:

Έληξαν απόψε στις 00:00 τα δωράκια/προσωποποιημένες προσφορές που είχε ο καθένας στο προηγούμενο διάστημα (μήνα), και ανανεώθηκαν με καινούριες. Μόλις μεσημεριάσει θα φανεί και η ακριβής ημερομηνία μες στον Ιούνη  έως ότου θα μπορούμε να τις ενεργοποιήσουμε εκείνες που έχει ο καθένας μας.

Αυτά για την Q.

Για το f2go θα ανανεωθούν αύριο, καθώς απόψε θα λήξουν όσες είχε ο καθένας μας στο προηγούμενο διάστημα (μήνα).

500' 50sms και 2GB με 5,5€.

60sms με 1.5€

Link to comment
Share on other sites

σε μενα ηρθε το γνωστο 200' και 1 γιγα και 20 sms για 30 μέρες, τα 3 γιγα με 3 ευρω, ενω πηραν και παραταση τα απεριοριστα δεδομενα με 5 ευρω...

Edited by kmpatra
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, kmpatra said:

σε μενα ηρθε το γνωστο 200' και 1 γιγα και 20 sms για 30 μέρες, τα 3 γιγα με 3 ευρω, ενω πηραν και παραταση τα απεριοριστα δεδομενα με 5 ευρω...

Άρα, δεν καταργήθηκε σαν πακέτο.

Link to comment
Share on other sites

αυτά τα πακέτα που εμφανίζονται στις προσφορές ουδείς ξέρει αν και πότε καταργούνται ή τροποποιούνται ή πότε τα επαναφέρουν απο την ναφθαλίνη...

Link to comment
Share on other sites

Αυτές οι προσωποποιημένες προσφορές ποτέ δεν ήρθαν σε μένα, & απ ότι βλέπω & σε άλλον με q νούμερο. 

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πριν, hercoulis said:

Αυτές οι προσωποποιημένες προσφορές ποτέ δεν ήρθαν σε μένα, & απ ότι βλέπω & σε άλλον με q νούμερο. 

Μάλλον, έχεις ζητήσει να ΜΗΝ σου έρχονται sms.

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, nickolasemp said:

Επιτέλους κι ένα καλό countdown : 300' προς όλους, 500MB με € 4

Ακυρον !!

Το έκαναν 4.5€ !!

Edited by GREGORYMO
Διόρθωση
Link to comment
Share on other sites

Και ένα πιο καινουριο: σήμερα το πρωί έβαλα 12 € στο τηλ. της κόρης μου, ούτε χρόνο προς q έδωσε, αλλά ούτε τα 2 γιγα που διαφημίζει 🤔 τι έδωσε, ένα γιγα...έστειλα μηνυμα στο facebook, να δουμε τι θα απαντήσουν. Δεν έχουμε ζητησει απενεργοποίηση q fee, τώρα πως έγινε αυτό, αγνωστο... σφιξανε τα γάλατα, μας βλέπουν οτι έχουμε γίνει πολλοί στην q και ισως είναι καιρός να αραιώνουμε... κρίμα...

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, La_3 said:

Και ένα πιο καινουριο: σήμερα το πρωί έβαλα 12 € στο τηλ. της κόρης μου, ούτε χρόνο προς q έδωσε, αλλά ούτε τα 2 γιγα που διαφημίζει 🤔 τι έδωσε, ένα γιγα...έστειλα μηνυμα στο facebook, να δουμε τι θα απαντήσουν. Δεν έχουμε ζητησει απενεργοποίηση q fee, τώρα πως έγινε αυτό, αγνωστο... σφιξανε τα γάλατα, μας βλέπουν οτι έχουμε γίνει πολλοί στην q και ισως είναι καιρός να αραιώνουμε... κρίμα...

Χρεώθηκε το 1,70€ του κιου φι;

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, nickolasemp said:

Επιτέλους κι ένα καλό countdown : 300' προς όλους, 500MB με € 4

ΑΛΛΑΞΕ !!!!!!

Και εγώ νόμιζα ότι βλέπω αστεράκια.

4.5€ !!!

Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελαν να ρωτήσω όσους τους έχει έρθει η "προσωπική"  προσφορά 500' 50sms και 2GB με 5,5€ πότε λήγει ημερολογιακά;
Αναρωτιέμαι αν είναι τυχαίο που σε εμένα λήγει την 7 Ιουνίου που είναι η επόμενη μέρα από αυτήν που λήγει το πακέτο μου και το υπόλοιπο.
ΥΓ. Σε νέα βάθη το τμήμα πωλήσεων της Q: ενώ τρέχει το countdown το ακριβαίνουν στον αέρα 0.5 ευρώ! Τι να πει κανείς... 🙄

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, GREGORYMO said:

Ακυρον !!

Το έκαναν 4.5€ !!

Aκριβώς αυτό.Είναι απίστευτοι ξεφτίλες.

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, bbbb said:

Aκριβώς αυτό.Είναι απίστευτοι ξεφτίλες.

Θέλουν να διώξουν τον κόσμο, δεν υπάρχει άλλη εξήγηση. Στραβά ξεκίνησε η νέα ιδιοκτησία... 

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, Mobileras said:

Θέλουν να διώξουν τον κόσμο, δεν υπάρχει άλλη εξήγηση. Στραβά ξεκίνησε η νέα ιδιοκτησία... 

Δεν ξέρω τι έχουν στο μυαλό τους αλλά δεν μπορώ να βγαίνει μια προσφορά στον αέρα και μετά από λίγο να την αυξάνουν,δεν έχουν λογική τέτοιες κινήσεις.Βγαλτο εξαρχής όσο θες και άσε την τιμή ως το τέλος και ακόμα και αν κατάλαβες εκ των υστέρων ότι ήθελες το 50λεπτο βγάλε το επόμενο countdown λίγο πιο ακριβό.Δεν είναι λογική σοβαρής εταιρίας να κάνει αύξηση σε κάτι που έχει βγάλει ήδη στον αέρα για κάποιο χρονικό διάστημα με μια συγκεκριμένη τιμή. 

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, opmgls said:

Θα ήθελαν να ρωτήσω όσους τους έχει έρθει η "προσωπική"  προσφορά 500' 50sms και 2GB με 5,5€ πότε λήγει ημερολογιακά;
Αναρωτιέμαι αν είναι τυχαίο που σε εμένα λήγει την 7 Ιουνίου που είναι η επόμενη μέρα από αυτήν που λήγει το πακέτο μου και το υπόλοιπο.
ΥΓ. Σε νέα βάθη το τμήμα πωλήσεων της Q: ενώ τρέχει το countdown το ακριβαίνουν στον αέρα 0.5 ευρώ! Τι να πει κανείς... 🙄

Όλες οι προσωποποιημένες προσφορές (δωράκια) λήγουν στη δυνατότητα ενεργοποίησής τους την ίδια μέρα στην Q (όπως και στο f2go μια μέρα μετά) κάθε μήνα που ανανεώνονται:
Έτσι για όσους έχουν "δωράκια" σε αυτό το μήνα, η δυνατότητα ενεργοποίησής τους λήγει ΣΕ ΟΛΟΥΣ την 7/6 (και στο f2go ΣΕ ΟΛΟΥΣ την 8/6).

Πέφτει Τρίτες στο Q και Τετάρτες στη f2go, την "δεύτερη" βδομάδα κάθε επόμενου μήνα η λήξη δυνατότητας ενεργοποίησης των προσωποποιημένων προσφορών.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...