Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Just now, Pppe said:

Ξαναρώτα ώσπου να πέσεις σε κάποιον/-α που να ξέρει! Χαχα.

Θα πάω σε κατάστημα.... Να δώ τι θα μου πούν εκεί; 🤣

Link to comment
Share on other sites

κ εγω που ρωτησα στο μεσεντζερ για 5G, μ ειπαν το ίδιο, ότι θέλει αλλαγή κάρτας σιμ, αλλα εγω δεν μπορώ να κάνω αλλαγή κάρτας σιμ γτ δεν είναι στο όνομά μ. αλλά γτ λέτε ότι δεν υποστηρίζει? το γράφει κάπου?

unlock your soul

unlock your wifi

Link to comment
Share on other sites

Ήρθε κουτάκι δώρου στο αππ για το νουμερο της πεθερας μου απεριόριστο ίντερνετ με 9,90€ για 30 μερες. Εντωμεταξύ χρησιμοποιεί dumbphone και δεν έχει μπει ποτέ στο ίντερνετ ο αριθμός της ever... 

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Mobileras said:

Ήρθε κουτάκι δώρου στο αππ για το νουμερο της πεθερας μου απεριόριστο ίντερνετ με 9,90€ για 30 μερες. Εντωμεταξύ χρησιμοποιεί dumbphone και δεν έχει μπει ποτέ στο ίντερνετ ο αριθμός της ever... 

Δεν έχει σχέση τι είδους συσκευή χρησιμοποιεί. 

Powered by POCO X6 / NOVA 5G

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, Mobileras said:

Ήρθε κουτάκι δώρου στο αππ για το νουμερο της πεθερας μου απεριόριστο ίντερνετ με 9,90€ για 30 μερες. Εντωμεταξύ χρησιμοποιεί dumbphone και δεν έχει μπει ποτέ στο ίντερνετ ο αριθμός της ever... 

Χμμμ περίεργο, υποτίθεται οτι οι προσφορές στα δωράκι έμπαιναν συγκεκριμένη ημερομηνία. Τουλάχιστον έτσι είχε γραφτεί σε κάποια φάση εδώ...

Link to comment
Share on other sites

Για την προσωπική προσφορά unlimited data , είτε με 5, είτε με 9,90, μπορεί να γίνει και ενδιάμεσα πχ αυτή την φορά για Q πριν από την 13/4 μεθαύριο που θα εμφανιστούν οι νέες προσφορές στο δωράκι.

Ακόμα μπορεί και να μην εμφανίζονται στο δωράκι οι προσφορές unlimited data, αλλά απλά να λάβει sms πως ενεργοποιείται στο 12410.

Πχ στο free2go μόλις την προηγούμενη βδομάδα, ενδιάμεσα από 14/4 που θα πάρουμε τις νέες προσωπικές προσφορές, μπορεί να βγάλει unlimited data σε προσφορά, είτε με 5Ε είτε με 9,90Ε.

Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πριν, p_k said:

Δεν έχει σχέση τι είδους συσκευή χρησιμοποιεί. 

Το ξερω, απλα θελω να τονισω ότι δεν εχει ξοδέψει ούτε 1 kb. 

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

On 9/4/2022 at 10:21 ΠΜ, makap said:

120 προς όλους και 100 sms, μέχρι το απόγευμα

για 2 ημέρες ήταν, όχι μόνο για την Πέμπτη. Το ξέρω γιατί το έβαλα στο ένα από τα δύο κινητά που χειρίζομαι 😉

Επιτέλους το 5GB και 500' έγινε για 30 ημέρες. Κάτι διορθωσε η Q με τόσο κράξιμο.

Edited by nickolasemp
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, nickolasemp said:

για 2 ημέρες ήταν, όχι μόνο για την Πέμπτη. Το ξέρω γιατί το έβαλα στο ένα από τα δύο κινητά που χειρίζομαι 😉

Επιτέλους το 5GB και 500' έγινε για 30 ημέρες. Κάτι διορθωσε η Q με τόσο κράξιμο.

'Οταν το άνοιξα την ΠΑ, έγραφε για 0 μέρες και 6 ώρες περίπου.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, makap said:

'Οταν το άνοιξα την ΠΑ, έγραφε για 0 μέρες και 6 ώρες περίπου.

Ο φίλος ρωτάει την Πέμπτη 😉 Η απάντησή σου μπορεί να θεωρηθεί ότι ήταν μόνο για Παρασκευή.

Link to comment
Share on other sites

τα countdown με βεβαιότητα ισχύουν στην ΕΕ? Αναφαίνομαι στα mb. Όταν πήγα Ιταλία το 2019 ίσχυαν (και ας τα μασάγαν στις ανακοινώσεις). Τώρα με κοβιντ έχουμε λίγο καιρό να ταξιδέψουμε. Τι παίζει;

 

από Ericsson GF 788 ξεκινήσαμε μη σου πω από motorola c520.. By Keysmith
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει τρόπος να δω τι countdown υπήρχε στις 30/3. Είχα πάρει λεπτά ομιλίας και τώρα βλέπω ότι λήγουν στις 15 μέρες ενώ θυμάμαι ότι ήταν για 30 

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, adi32 said:

Υπάρχει τρόπος να δω τι countdown υπήρχε στις 30/3. Είχα πάρει λεπτά ομιλίας και τώρα βλέπω ότι λήγουν στις 15 μέρες ενώ θυμάμαι ότι ήταν για 30 

Στο φβ γκρουπ της κιου στο ποστ 29/3 στα σχόλια ένας ρωταει εαν ειναι για 15 και η κιου του απανταει οτι ειναι για 30. 

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, adi32 said:

Υπάρχει τρόπος να δω τι countdown υπήρχε στις 30/3. Είχα πάρει λεπτά ομιλίας και τώρα βλέπω ότι λήγουν στις 15 μέρες ενώ θυμάμαι ότι ήταν για 30 

30 ημέρες σίγουρα. Τρόπος όπως σού είπε ο φίλος επάνω.

11 ώρες πριν, keysmith said:

τα countdown με βεβαιότητα ισχύουν στην ΕΕ? Αναφαίνομαι στα mb. Όταν πήγα Ιταλία το 2019 ίσχυαν (και ας τα μασάγαν στις ανακοινώσεις). Τώρα με κοβιντ έχουμε λίγο καιρό να ταξιδέψουμε. Τι παίζει;

 

Μέχρι και τον Φεβρουάριο, τα είχες και για ΕΕ. Τώρα εάν το έκοψαν, άγνωσται αι βουλαί...

Edited by nickolasemp
Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πριν, adi32 said:

Υπάρχει τρόπος να δω τι countdown υπήρχε στις 30/3. Είχα πάρει λεπτά ομιλίας και τώρα βλέπω ότι λήγουν στις 15 μέρες ενώ θυμάμαι ότι ήταν για 30 

Το countdown που αναφέρεις ξεκίνησε στις 29/3 και εδινε 120 λεπτά + 100 sms. Επιβεβαιώνω ότι είχε διάρκεια 30 μερες.

Edited by thant
Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πριν, CoyoteD said:

30 μέρες το πήρα και εγώ

Το πήρα σε δύο κάρτες που διαχειρίζομαι. Είναι ακριβώς όπως το λέτε, 30 μέρες.

Στη μία λήγουν 29/04 και στην άλλη 30/04, όπως αγοράστηκαν.

 

Link to comment
Share on other sites

Να τα έδιναν και κάθε μήνα τα ίδια ή τα ίδια μετά από ενεργοποίηση καλά θα ηταν

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...