Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

1 ώρα πριν, pavlos77 said:

Καλησπέρα ξέρει κανείς τι παίζει με την χρονική ισχύ του αριθμού και στους πόσους μήνες γίνεται φραγή εισερχομένων κλήσεων; Σκέφτομαι να αλλάξω από what's up γιατί μου είναι αχρειαστη η κάρτα κάθε 3 μήνες. Επίσης, έχω κάποια μπόνους αν κάνω φορητότητα;

Μπονους:

https://www.myq.gr/gr/ela-stin-q/online-paraggelia/

Διάρκεια:

https://www.myq.gr/gr/support/xekinontas-stin-q/pia-ine-i-chroniki-diarkia-tis-q-kartas-mou

Edited by Mobileras

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

On 1/4/2022 at 12:13 ΠΜ, Don_VitoCorleone said:

MOΛIΣ ΦOPTΩΘHKAN TA 120 ΔΩPEAN ΛEΠTA ΠPOΣ OΛA TA ΔIKTYA ΓIA 30 MEPEΣ, EΠEIΔH ΣYNΔYAZETE YΠHPEΣIEΣ WIND. ΓIA ENHMEPΩΣH YΠOΛOIΠOY: F2G ΣTO 1265 KAI Q ΣTO 1225,ΔΩPEAN.

 

Τελικά δεν καταργήθηκε; 

Γιατι να καταργηθει?

Το εχω κι εγω γιατι το ειχα συμφωησει απο παλιο συμβολαιο wind σταθερης.

Link to comment
Share on other sites

με ποιόν τρόπο μπορούμε να αιτηθούμε να μην κρατάνε το "κιου φι";

Τηλέφωνο; messenger; φόρμα επικοινωνίας;

υπάρχει περίπτωση που δεν δέχονται την απαλλαγή απο το "κιου φι" και τέλος υπάρχει περίπτωση που κατήργησαν την υπηρεσία αλλά αυτή ξαναεμφανίστηκε μετά απο λίγο καιρο...;

η παιδεία απλά... https://www.ipedia.gr

Link to comment
Share on other sites

με ποιόν τρόπο μπορούμε να αιτηθούμε να μην κρατάνε το "κιου φι";
Τηλέφωνο; messenger; φόρμα επικοινωνίας;
υπάρχει περίπτωση που δεν δέχονται την απαλλαγή απο το "κιου φι" και τέλος υπάρχει περίπτωση που κατήργησαν την υπηρεσία αλλά αυτή ξαναεμφανίστηκε μετά απο λίγο καιρο...;
Εγώ από το μποτ στο messenger ζήτησα εκπρόσωπο και με ταυτοποίηση σε 5 λεπτά το απενεργοποιησαν. Και είχα κάνει ανανέωση πιο πριν μου επέστρεψαν το ποσό πίσω. Ούτε 10 λεπτά δεν έκανα. Messenger και δεν αργείς.

Στάλθηκε από το RMX3085 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, GREGORYMO said:

Η αλλαγή ονόματος, πόσο στοιχίζει ?

ΥΓ. Είναι στο όνομα του αδερφού μου.

για τον αδερφό σου όλα τσάμπα!!!!! αστειο....

ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΚΑΡΒΟΥΝΟ
Link to comment
Share on other sites

Η αλλαγή ονόματος σε καρτοκινητο είναι δωρεάν. Σε συμβόλαιο μόνο έχει χρέωση. 

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, adi32 said:

Γιατι να καταργηθει?

Το εχω κι εγω γιατι το ειχα συμφωησει απο παλιο συμβολαιο wind σταθερης.

Γιατί σύμφωνα με την τελευταία ανακοίνωση της Wind που βγήκε μέσα Φλεβαρη, το 120' και το 1GB που ήταν δώρα για όσους έχουν σταθερό στη Wind καταργούνται.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, gpapas640 said:

Γιατί σύμφωνα με την τελευταία ανακοίνωση της Wind που βγήκε μέσα Φλεβαρη, το 120' και το 1GB που ήταν δώρα για όσους έχουν σταθερό στη Wind καταργούνται.

Από πότε ?

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, GREGORYMO said:

Από πότε ?

"Το μη εμπορικά διαθέσιμο Buy More που προσφέρει 120 δωρεάν λεπτά προς όλα τα εθνικά δίκτυα κινητής και σταθερής στην Ελλάδα με διάρκεια 30 ημέρες κάθε μήνα για F2G & Q συνδρομητές, ή δωρεάν 1GB mobile internet με διάρκεια 30 ημέρες κάθε μήνα για ‘’SimpleFi on the Go με κάρτα’’ συνδρομητές, που έχουν συνδυάσει το καρτοκινητό τους με τουλάχιστον 1 σύνδεση συμβολαίου σταθερής η κινητής."

https://www.wind.gr/gr/wind/media/anakoinoseis/anakoinosi/1526320435034/

Κανονικα έπρεπε να κοπεί στις 14/3 όμως άτυπα συνεχίζει να ισχύει.

Edited by gpapas640
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, gpapas640 said:

Γιατί σύμφωνα με την τελευταία ανακοίνωση της Wind που βγήκε μέσα Φλεβαρη, το 120' και το 1GB που ήταν δώρα για όσους έχουν σταθερό στη Wind καταργούνται.

Η ανακοίνωση αφορά στους νέους συνδρομητές και όχι στους παλιούς.

Τσεκαρισμένο στα 4 Q που διαχειρίζομαι.

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, makap said:

Η ανακοίνωση αφορά στους νέους συνδρομητές και όχι στους παλιούς.

Τσεκαρισμένο στα 4 Q που διαχειρίζομαι.

Για τους νέους είχε ήδη καταργηθεί με προγενεστερη ανακοίνωση. Η τελευταία λέει ότι καταργείται η απόδοση για όλους

[Quote]Επίσης ανακοινώνεται η κατάργηση των παρακάτω μη εμπορικά διαθέσιμων υπηρεσιών για F2G συνδρομητές από 14/3/2022:

....

Το μη εμπορικά διαθέσιμο Buy More που προσφέρει 120 δωρεάν λεπτά προς όλα τα εθνικά δίκτυα κινητής και σταθερής στην Ελλάδα με διάρκεια 30 ημέρες κάθε μήνα για F2G & Q συνδρομητές, ή δωρεάν 1GB mobile internet με διάρκεια 30 ημέρες κάθε μήνα για ‘’SimpleFi on the Go με κάρτα’’ συνδρομητές, που έχουν συνδυάσει το καρτοκινητό τους με τουλάχιστον 1 σύνδεση συμβολαίου σταθερής η κινητής.[/quote]

Και τα υπόλοιπα που αναφερει ηδη καταργηθηκαν. Το συγκεκριμένο για καποιο λογο το ξαναεδωσε 1/4 σε αντίθεση με τα αναφερόμενα στην ανακοίνωση

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ξέρω ότι έλαβα μηνυμα 5' μετά τα μεσάνυχτα της 1/4 που λέει "Μόλις φορτώθηκαν τα 120 λεπτά προς όλα τα δίκτυα για 30 μέρες, επειδή συνδυάζετε υπηρεσίες Wind".

Απ' αυτά κατανάλωσα 6΄μέχρι σήμερα.

Link to comment
Share on other sites

Να "το μελετάμε".

Γιατί έτσι μόνο θα βρίσκουμε "γιατί" δεν τηρήθηκε (η ανακοίνωση).

Ώστε να "το επαναλάβουμε"...Αλλιώς θα μας "το επαναλαμβάνει" η (κάθε) εταιρία.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πχ τώρα που έχω wind σταθερό και τρία Q μπορώ να βάλω στο ένα τα 120 ' κάθε μήνα;

Στάλθηκε από το RMX3085 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Απο τη στιγμή που είναι μη εμπορικά διαθέσιμη υπηρεσία, οχι δεν μπορείς.

Link to comment
Share on other sites

Countdown 3GB 3€ έως αύριο το απόγευμα.

Η λογική λέει ότι θα δώσει και δεύτερο countdown εντός της εβδομάδας. Επίσης, έχουμε 3 βδομάδες να δούμε 15νθημερο πακέτο. Πάλι τσαλιμακια μας έκανε λοιπόν.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Εγώ στην πεθερά μου ψάχνω καουνταουν 1 εβδομάδα πριν λήξει αυτό που ήδη έχει γιατί φάγαμε χοντρό κρέμασμα από την νέα διοίκηση. 

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πλέον της μητέρας της βάζω Q star με 8.5 € και ξενοιάζω.

Στάλθηκε από το RMX3085 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έχει δοκιμάσει κανείς τώρα τελευταία αν πάρει κάποια από τις προσφορές αν ανανεώνεται και η λήξη των χρημάτων κατά ένα μήνα? 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...