Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

9 ώρες πριν, J_F80 said:

Είσαι σίγουρος; Γιατί εμένα μου στέλνουν μηνύματα ότι στην τάδε ημερομηνία θα μπει φραγή.

Έκανα copy-paste αυτό που γράφει η ίδια η κιου στο σάιτ της. 

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

Θα πας στις ρυθμίσεις των κλήσεων και στην επιλογή προώθηση θα βάλεις τον αριθμό 6995554444.
Είχα το ιδιο πρόβλημα.
https://www.myq.gr/gr/support/asfalia-rithmisis-kinitou/pos-vlepo-tous-arithmous-pou-me-kalesan-otan-to-kinito-mou-itan-ektos-litourgias
το εχει κάνει , και τις διεσεις και τα αστεράκια με τους κωδικούς και δεν τουν στέλνουν μνμ , γι αυτο ρωτάω μην σχετίζεται το υπόλοιπο που εχει μηδέν .
Link to comment
Share on other sites

Σε 2+κατι αφου τελειωσει το τρεχον Countdown, και εως το επομενο, μη παραξενευτειτε: Η min καρτα στο Q θα εμφανιζεται 12Ε.

Οσοι δε μπορουν να περιμενουν ως το επομενο Countdown με 8 η 10Ε καρτα, ας βαλουν καρτα μες στις επομενες 2 ωρες. Απο τις 17:00 σημερα min καρτα θα εμφανιζονται τα 12Ε.

Link to comment
Share on other sites

Πάντως σε μενα ,τώρα μόλις τσεκαρα ,εμφανίζεται min 10€

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

Androidoθαυμάστρια.

Link to comment
Share on other sites

Παίδες για θυμηστε μου

Όταν ενεργοποιείται κάποιο πακέτο παρατείνεται η ημερομηνία λήξης όπως στα f2g;;;

Ισχύει και για τις προσωπικές προσφορές;;;

Sent from my UMIDIGI Power 3 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, HEO said:

Παίδες για θυμηστε μου

Όταν ενεργοποιείται κάποιο πακέτο παρατείνεται η ημερομηνία λήξης όπως στα f2g;;;

Ισχύει και για τις προσωπικές προσφορές;;;

Sent from my UMIDIGI Power 3 using Tapatalk
 

Ναι

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά :)

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Έχετε παρατηρήσει ότι το σήμα είναι χειρότερο από αυτό της wind? Αυτή την αίσθηση έχω αλλά δε μπορώ να συγκρίνω.

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει online διαδικασία υπάρχοντος f2go να το μεταφέρω στην Q ?

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Όχι, πρέπει να πας σε κατάστημα. Είναι εντελώς δωρεάν και γίνεται γρήγορα αν πέσεις σε σωστό υπάλληλο, αλλιώς θα σου πουν ότι να ναι, ότι δεν έχουν sim, ότι πρέπει να πληρώσεις την νέα sim, ότι πρέπει να βάλεις υποχρεωτικά κάρτα (η οποία θα φαγωθεί αυτόματα σε ένα πακέτο χωρίς να στο πουν). Διάβασε αντίστοιχες αναφορές εδώ σε προηγούμενες σελίδες.

Link to comment
Share on other sites

Από πάνω λέει 5 ευρώ 10 γιγα στην εφαρμογή στο κινητό...

Στάλθηκε από το RMX3085 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Την ενεργοποίησα. Δίνει 10gb για 30 ημέρες. Στο μήνυμα που έρχεται στην εφαρμογή μετά την ενεργοποίηση λέει ότι "πήρες 10gb για 15 ημέρες".... αλλά η ημερομηνία λήξης λέει 20/4/2022 οπότε είναι κανονικά για 30 ημέρες.. Οτι ναναι για άλλη μια φορά..

Link to comment
Share on other sites

Πρώτη φορά δίνει ένα καουνταουν από Δευτέρα μέχρι απόγευμα Παρασκευής... 

Όσοι έχουν ομιλία που λήγει αυτήν την εβδομάδα, θα πρέπει να περιμενουν έως την άλλη Δευτέρα! 

ΥΓ: αλλιώς θα αναγκαστούν να πληρωσουν 8,50€ το λιγότερο για ομιλία! 

Edited by Mobileras

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

Ε σου λέει θα δώσουν οι άλλοι τίποτα τζάμπα το τριήμερο ας τους δώσουμε να έχουν έστω με πληρωμή

Στάλθηκε από το RMX3085 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Και στην εφαρμογή διορθώθηκε και λέει πλέον 10gb ενώ πριν στο κείμενο από κάτω έλεγε 5gb..

Link to comment
Share on other sites

Εγώ νομίζω είναι πιο απλή η εξήγηση, έχει κανονίσει άδεια λόγω τριημέρου από μεσοβδόμαδα ο μοναδικός υπάλληλος που ξέρει πως να βάζει προσφορές και δε θέλει να τρέχει τελευταία στιγμή.

Άσε που θα το κατεβάσει την άλλη Δευτέρα το πρωί που θα γυρίσει...

Link to comment
Share on other sites

Περίμενα ομιλία και βγήκαν data για ολόκληρη την εβδομάδα 😂

Και δεν μου πάει να δώσω 8,50€ ...

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, spiliot said:

Εγώ νομίζω είναι πιο απλή η εξήγηση, έχει κανονίσει άδεια λόγω τριημέρου από μεσοβδόμαδα ο μοναδικός υπάλληλος που ξέρει πως να βάζει προσφορές και δε θέλει να τρέχει τελευταία στιγμή.

Άσε που θα το κατεβάσει την άλλη Δευτέρα το πρωί που θα γυρίσει...

Παιδιά γελάμε αλλά παίζει να είναι μόνος του ο υπάλληλος και τώρα το πρωί να δουλεύει και σε άλλη δουλειά.. πάλι καλά βρήκε χρόνο και διόρθωσε το 5GB..

Link to comment
Share on other sites

Εν συντομία... Έκαψαν την εβδομάδα και έδωσαν το μήνυμα για αύξηση του κόστους των πακέτων countdown.

Εκτός αν πρόκειται για άλλο ένα κόλπο της Wind, όπως τον περασμένο Οκτώβριο-Νοεμβριο που είχε δώσει ένα μόνον countdown data για όλο το μήνα, και λέγαμε ότι τα φθηνά data οδεύουν προς κατάργηση.

Edited by gpapas640
Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, Mobileras said:

Όσο ο κόσμος δεν φευγει, τόσο θα τον εκμεταλλεύεται. 

Νομίζω ότι έχει ξαναθιχτει το θέμα, η καρτοκινητή δεν είναι όπως τα σούπερ μάρκετ, που αν κάτι το βρίσκεις πιο φθηνό πας στον απέναντι και την επόμενη εβδομάδα ξαναγυρνας αν πέσει περισσότερο η τιμή. Ειδικά όταν λόγω καρτελ είναι θέμα χρόνου ο ανταγωνιστής που θα πας σήμερα να κάνει τα ίδια με τη Wind αυριο.

Να θυμίσω ότι είμαστε εν αναμονή αύξησης της ελάχιστης ανανέωσης στην πράσινη στα 12€...

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...