Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

28 minutes ago, CoyoteD said:

Με δέκα ευρώ δε πλήρωσαμε τίποτα σε νεαρή ηλικία!!!!

Πήραμε 500 προς όλους 2 γιγα δώρο και 3000 προς Q

μόνο το 0,3 πλήρωσαμε

Ουτε 1,70 ούτε φόρο 

Ειχαμε βεβαια απενεργοποιήσει το q fee. 

Απλά ενημερώνω

Σου ήρθε προσωπικη προσφορά ανανέωσης η όχι ?

Link to comment
Share on other sites

Μόλις έβαλα 10αρα και μου έδωσε 2 γιγα και 500 προς όλους για ένα μήνα. Αλλά μου έδωσε 3000 προς Q αλλά το ένα γιγα για μια εβδομάδα. Δεν έχω απενεργοποιησει το q fee.

Στάλθηκε από το RMX3085 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, tolisfar said:

Μόλις έβαλα 10αρα και μου έδωσε 2 γιγα και 500 προς όλους για ένα μήνα. Αλλά μου έδωσε 3000 προς Q αλλά το ένα γιγα για μια εβδομάδα. Δεν έχω απενεργοποιησει το q fee.

Στάλθηκε από το RMX3085 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Λογικά για να σου δώσει αυτό το πακέτο σου είχε έρθει προσωπική προσφορά με sms...

Link to comment
Share on other sites

Λογικά για να σου δώσει αυτό το πακέτο σου είχε έρθει προσωπική προσφορά με sms...
Ναι για δύο ημέρες....

Στάλθηκε από το RMX3085 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, GREGORYMO said:

Σου ήρθε προσωπικη προσφορά ανανέωσης η όχι ?

δεν ξέρω καθόλου

ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΚΑΡΒΟΥΝΟ
Link to comment
Share on other sites

άτομο που αιτήθηκε να μην χρεώνεται κιου fee τον πήραν τηλέφωνο και του είπαν ότι το 1,70 είναι φόρος...... 

Για γέλια και για κλάμματα αυτή η εταιρία.... 

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

Δεν εδωσε ντατα, τους το κουνησα το μαντηλι.
Αν ηθελε να λεγεται φθηνη αλλα σοβαρη εταιρεια θα επρεπε να εχει μια λογικη συνεχεια στα καουντνταουν. Με εκπλήξεις δεν πηγε κανεις μπροστα.

Sent from my ZUK Z2121 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πριν, GREGORYMO said:

Επεσα τελείως έξω.

Πλέον έχει γίνει κυριολεκτικά απρόβλεπτη. Έβαλε απανωτά δύο 3ευρα με ομιλία μόνο.

Link to comment
Share on other sites

η μεταφορά αριθμού από f2g σε q γίνεται μόνο σε κατάστημα wind? είναι δωρεάν ακόμα; υπάρχει περίπτωση να γίνεται κάπως ηλεκτρονικα; γιατί όταν παω στο site στη φορητότητα σε q δε βγαζει το wind πάροχο στη φόρμα συμπλήρωσης στοιχείων. Επίσης αν γινει η φορητότητα θα δικαιούμαι κονε;
Το ρώτησα καί εγω γιατί ενδιαφέρομαι 5bee4ae9cbfd1fa2ac3dc80d0940c7b4.jpg

Στάλθηκε από το Redmi Note 9 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

20 ώρες πριν, CoyoteD said:

δεν ξέρω καθόλου

ναι ήρθε προσωπικό σμσ για τα 500 και τα 2 γιγα αλλά ο μικρός τα αγνοεί...... δεν με ενημερωνει. Μονο λεφτά ζητάει

Edited by CoyoteD
ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΚΑΡΒΟΥΝΟ
Link to comment
Share on other sites

Απο WIND ειχα κανει σε ενα νουμερο φορητοτητα προς CU ( δωρεαν απο νετ ) και επειτα φορητοτητα σε Q απο νετ παλι ωστε να επωφεληθεις το παρακατω:

Διπλάσια Αξία του χρόνου ομιλίας σου για 3 μήνες και επιπλέον δωρεάν 2GB στην πρώτη ανανέωση κάθε μήνα για 12 μήνες.

Link to comment
Share on other sites

Εγκυκλοπαιδικά έχει πάρει κανείς από εδώ το ΚΟΝΕ από φορητότητα F2G σε Q ? Έχει κανείς παρόμοιο παράδειγμα? γιατί στο Chat η εκπρόσωπος ήταν απόλυτη.

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, leotzian said:

Εγκυκλοπαιδικά έχει πάρει κανείς από εδώ το ΚΟΝΕ από φορητότητα F2G σε Q ? Έχει κανείς παρόμοιο παράδειγμα? γιατί στο Chat η εκπρόσωπος ήταν απόλυτη.

Είχα 4 καρτοκινητά (2 f2g και 2 Q) και πριν 1-1,5 χρόνο περίπου μετέφερα και τα άλλα 2 f2g στην Q, χωρίς πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Σε ΟΛΕΣ τις περιπτώσεις που μετέφερα γραμμή f2g σε q πήρα κονέ. Το μόνο που χρειάζεται είναι ο κωδικός συνδρομητή να είναι νέος, δηλαδή να μην είχες ποτέ πριν οποιοδήποτε νούμερο στην q κάτω από το ίδιο ΑΦΜ.

Με μόνη, αλλά πολύ μικρή πιθανότητα να άλλαξε κάτι τους τελευταίους 6 μήνες, νομίζω ότι απλά σου είπαν ότι τους ήρθε στο μυαλό. Άλλωστε δεν θα είναι και η πρώτη φορά που απαντάνε λάθος στο τσατ.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, spiliot said:

Σε ΟΛΕΣ τις περιπτώσεις που μετέφερα γραμμή f2g σε q πήρα κονέ. Το μόνο που χρειάζεται είναι ο κωδικός συνδρομητή να είναι νέος, δηλαδή να μην είχες ποτέ πριν οποιοδήποτε νούμερο στην q κάτω από το ίδιο ΑΦΜ.

Στις φορητότητες που έκανα δεν εμπόδισαν τα υπόλοιπα Q που έχω στον ίδιο ΑΦΜ.

Link to comment
Share on other sites

Οπότε δηλαδή στο chat δεν ήξεραν τι τους γινόταν δεν είναι και η πρώτη φορά

Στάλθηκε από το Redmi Note 9 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πώς κάνω ΑΡΧΗ φραγής 5ψηφιων ?
Στέλνεις SMS: "STOP"στο 1213.
Στέλνεις SMS: "STOP"στο 1213.
Για να μην λαμβάνεις πια SMS αυξημένης χρέωσης από 5ψήφια, στείλε δωρεάν SMS στο 1213 γράφοντας STOP και τον πενταψήφιο αριθμό 54ΧΧΧ ή 19ΧΧΧ για φραγή του συγκεκριμένου αριθμού, ή μόνο STOP για φραγή όλων των πενταψήφιων αριθμών.
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, nickolasemp said:

countdown [ 200' όλους, 200' wind/Q, 400 ΜΒ, 4€] για 3 ημέρες.

εκεί συνεχίζουν τα data να τα ξεγραφουν σιγα σιγα η να σε καλο πιανουν με τα 15 ημερα ...Μηπως θελουν να το κλεισουν το μαγαζι ?

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...