Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

1 hour ago, pavlitakis1 said:

Ναι βεβαίως. Από τη στιγμή που είναι σε διαφορετικό όνομα δεν υπάρχει πρόβλημα. Θα πάρεις και εσύ και ο φίλος σου από 12 giga για ένα χρόνο.

Προϋπόθεση να έχετε βάλει και οι δύο από 10 ευρώ τον τελευταίο μήνα στα συγκεκριμένα νούμερα. Το κονέ γίνεται σε νούμερα και όχι σε όνομα συνδρομητή.

Το κονέ ΑΠΑΙΤΕΙ να βάζεις 10€ ΚΑΘΕ μήνα για να το διατηρήσεις ?

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, γνωρίζουμε ακριβώς σε ποιες περιπτώσεις έχουμε επέκταση υπολοίπου για να μην ψάχνω όλο το topic?

Στάλθηκε από το SM-N986B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

μια ερώτηση παιδιά . Αν δεν βάζω χρήματα στην κάρτα της Q για ποσο καιρο μπορω να το εχω το νουμερο για εισερχομενς κλησης μονο μεχρι να το κοψουν . Ευχαριστω 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, gatokefalo said:

μια ερώτηση παιδιά . Αν δεν βάζω χρήματα στην κάρτα της Q για ποσο καιρο μπορω να το εχω το νουμερο για εισερχομενς κλησης μονο μεχρι να το κοψουν . Ευχαριστω 

1 χρόνο 

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, γνωρίζουμε ακριβώς σε ποιες περιπτώσεις έχουμε επέκταση υπολοίπου για να μην ψάχνω όλο το topic?

Στάλθηκε από το SM-N986B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Όταν το πακέτο σου λήγει μετά την λήξη του υπολοίπου. Πχ αν το υπόλοιπο σου λήγει αύριο 4/12 και αγοράσεις σήμερα ένα πακέτο 30ημερων τότε το υπόλοιπο σου θα λήξει 2/1/22
Link to comment
Share on other sites

Το κονέ ΑΠΑΙΤΕΙ να βάζεις 10€ ΚΑΘΕ μήνα για να το διατηρήσεις ?
Όχι αλλά απαιτείται να μην μηδενιστεί το υπόλοιπο από λήξη την ημερομηνίας, γιατί από κατανάλωση δεν λήγει ποτέ. Θα παραμείνει τουλάχιστον 0,01€
μια ερώτηση παιδιά . Αν δεν βάζω χρήματα στην κάρτα της Q για ποσο καιρο μπορω να το εχω το νουμερο για εισερχομενς κλησης μονο μεχρι να το κοψουν . Ευχαριστω 


12 μήνες από την τελευταία ανανέωση. Στους 13 μήνες χάνεται το νούμερο αλλά μπορείς να το ενεργοποιήσεις πάλι μέσα σε 6 μήνες. Μετά δεν είναι υποχρεωτική η κράτηση του αριθμού και μπορεί να διατεθεί.
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, pavlitakis1 said:



12 μήνες από την τελευταία ανανέωση. Στους 13 μήνες χάνεται το νούμερο αλλά μπορείς να το ενεργοποιήσεις πάλι μέσα σε 6 μήνες. Μετά δεν είναι υποχρεωτική η κράτηση του αριθμού και μπορεί να διατεθεί.

ευχαριστω 

Link to comment
Share on other sites

Όταν το πακέτο σου λήγει μετά την λήξη του υπολοίπου. Πχ αν το υπόλοιπο σου λήγει αύριο 4/12 και αγοράσεις σήμερα ένα πακέτο 30ημερων τότε το υπόλοιπο σου θα λήξει 2/1/22
Οκ, ευχαριστώ! Το πακέτο μπορεί να είναι οτιδήποτε πχ data, ή πρέπει να είναι μόνο ομιλίας? Και μπορεί να είναι countdown?

Στάλθηκε από το SM-N986B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Οκ, ευχαριστώ! Το πακέτο μπορεί να είναι οτιδήποτε πχ data, ή πρέπει να είναι μόνο ομιλίας? Και μπορεί να είναι countdown?

Στάλθηκε από το SM-N986B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ναι οτιδήποτε πακέτο, ακόμα και σμσ.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σήμερα λήγει το υπόλοιπο ομιλίας και ήθελα να ρωτήσω επειδή έχω και σταθερό wind μου δίνει κάθε μήνα 120 λεπτά ομιλίας 

Αν δεν ανανεώσω σήμερα θα χαθούν τα λεπτά ομιλίας ;

επισης υπάρχει κάποιο bonus ανανέωσης που δίνει GB και με τι ποσό χρειάζεται να ανανεώσω ;

Ευχαριστω !

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, s93060 said:

Καλησπέρα σήμερα λήγει το υπόλοιπο ομιλίας και ήθελα να ρωτήσω επειδή έχω και σταθερό wind μου δίνει κάθε μήνα 120 λεπτά ομιλίας 

Αν δεν ανανεώσω σήμερα θα χαθούν τα λεπτά ομιλίας ;

επισης υπάρχει κάποιο bonus ανανέωσης που δίνει GB και με τι ποσό χρειάζεται να ανανεώσω ;

Ευχαριστω !

Αν δεν ανανώσεις θα χαθούν ΟΛΑ.

'Επρεπε να φροντίσεις νωρίτερα, όσο ίσχυε το τελευταίο countdown.

Τώρα έχει μόνο ένα πακέτο για 1.25GB με 6,90€.

Δες μήπως έχεις κάποια προσφορά.

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν ανανώσεις θα χαθούν ΟΛΑ.
'Επρεπε να φροντίσεις νωρίτερα, όσο ίσχυε το τελευταίο countdown.
Τώρα έχει μόνο ένα πακέτο για 1.25GB με 6,90€.
Δες μήπως έχεις κάποια προσφορά.

Τώρα πρόσεξα ότι μου δίνει για την ανανέωση με 10 € 1GB και 300προς q


Sent from my iPhone using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Παίρνεις τα bonus και δεν πληρώνεις το χαράτσι 1,70€ των 12€

Link to comment
Share on other sites

Παίρνεις τα bonus και δεν πληρώνεις το χαράτσι 1,70€ των 12€

Με 11 ευρώ κατάθεση δηλαδή δεν κρατάει τίποτα ; Μένει ατόφιο 11 ευρώ μέσα ; Ευχαριστώ
Υ.Γ με 11 ευρώ τι μπόνους σου δίνει ;

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Link to comment
Share on other sites

Με 11€ ανανέωση μένει υπόλοιπο 11/1,12-0,30= 9,52€.

Γλυτώνεις το χαράτσι των 1,70 € που χρεώνει στα 12€ και πάνω.

Edited by makap
Link to comment
Share on other sites

Με 11€ ανανέωση μένει υπόλοιπο 11/1,12-0,30= 9,52€.
Γλυτώνεις το χαράτσι των 1,70 € που χρεώνει στα 12€ και πάνω.

Οκ . Τι bonus δίνει ; Ευχαριστώ


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Και με 10€ δίνει τα bonus όμως
Ποσά αφήνει με 10€;


Sent from my iPhone using Tapatalk
8,62857143 δηλαδή  10€÷1,12-0,3€

Όμως αυτό το ένα ευρώ επιπλέον σου δίνει δυνατότητα να αγοράσεις 3 3ευρα πακέτα για επέκταση, που σημαίνει ότι στην περίπτωσή σου θα βγάλεις 5 μήνες+ ενώ αν βάλεις 10 στά 2 θα κολλήσεις και θα χρειαστεί να κάνεις ανανέωση, που σημαίνει άλλα 0,30€ χαμένα.


Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...