Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

7 ώρες πριν, akalos said:

εγώ έκανα φορητότητα στην προσφορά του cu,πραγματικά λυπάμαι πως την κατάντησαν την Q,σκέτη κοροϊδία κατάντησε σε όλα τα επίπεδα και πανάκριβη για τα δικά μου δεδομένα,επίσης κρίνω ότι η εταιρεία ειναι μόνο για αρπαχτες και μόνο,καμία υποστήριξη από τεχνικούς,chat,Facebook,κτλ unsubscribe και τέλος!!!
 

Αν αναφέρεσαι στην προσφορά των απεριόριστων λεπτών και data, ειναι όντως δυνατή, αρκεί να κρατήσει.

Προφανώς η Q δεν είναι για όλους, κυρίως για όσους θέλουν ίσα ίσα να μιλάνε τύπου "έλα που είσαι, έρχομαι" για 10 δευτερόλεπτα και θέλουν να σερφαρουν λελογισμένα.

Αν δε σε καλύπτει αυτό, τότε σοφά έπραξες και την κοπανησες για αλλού. Κι τυχόν ξαναγυρίσεις, τουλάχιστον εμείς δε θα σε κραξουμε. Fanboys δε θα γίνουμε ποτέ. 😎

Link to comment
Share on other sites

με διαολισαν τα χαράτσια,η μη υποστήριξη 5g και πολλά άλλα που έχουν μαζευτεί,ήρθε και η προσφορά και έδεσε αφού είναι αριθμός που πρέπει να διατηρηθεί πάση θυσία,20 χρόνια και .....τέλος πάντων

Link to comment
Share on other sites

0,04€ από αγορά προϊόντος 0,59€ supermarket κάθε 3 μήνες

vs

6€ κάθε 16 μήνες.

Και θα είσαι κομπλέ διατήρηση αριθμού.

Συν κάποια δώρα με τις "κάρτες" 0,04€ , αφού περάσουν λίγοι μήνες.

Link to comment
Share on other sites

0,04€ από αγορά προϊόντος 0,59€ supermarket κάθε 3 μήνες
vs
6€ κάθε 16 μήνες.
Και θα είσαι κομπλέ διατήρηση αριθμού.
Συν κάποια δώρα με τις "κάρτες" 0,04€ , αφού περάσουν λίγοι μήνες.
Μα αφού διατηρείται δωρεάν με μηδενικό υπόλοιπο για εναμισυ χρόνο. Γιατί να τρέχω σούπερ μάρκετ??. Την ώρα που θα χαλάσω να αγοράζω προϊόντα που δεν θέλω, επειδή έχουν cashback αν την αφιερώσω στη δουλειά μου θα βγάλω 50 ευρώ.
Δεν καταλαβαίνεις ότι ο χρόνος είναι χρήμα στην ουσία? Λίγα μπουκάλια ή λίγα κουτάκια μπύρας να μαζέψω και να τα πάω στην ανακύκλωση θα βγάλω αυτά τα 6€.
Μόνο το stress στο τρίμηνο να πάρω γρήγορα μία σοκολάτα για να πάρω επιστροφή δεν αξίζει.
Τι δεν καταλαβαίνεις? Αν δεν έχεις λεφτά να βάζεις μία 6ευρη στον χρόνο, που θα βρεις τα λεφτά να αγοράζεις άχρηστα προϊόντα επειδή έχουν cashback?
Γιατί επιμένεις? Τα λεφτά που χαλάς για να συντηρείς 15 κάρτες αν τα αφιέρωνες σε μία κάρτα θα έχεις και κέρδος.
Τόσο απλό είναι. Έχω το WiFi on the spot γιατί κάνω περιστασιακή χρήση και συμφέρει και γιατί δίνει δωρεάν δεδομένα κάθε μήνα. Αξίζει για συνεγερμό.
Γιατί αγωνίζεαι για να μας σώσεις? Αφού ξέρουμε πιο πολλά από σένα.
Link to comment
Share on other sites

0,04€ από αγορά προϊόντος 0,59€ supermarket κάθε 3 μήνες
vs
6€ κάθε 16 μήνες.
Και θα είσαι κομπλέ διατήρηση αριθμού.
Συν κάποια δώρα με τις "κάρτες" 0,04€ , αφού περάσουν λίγοι μήνες.
τα ξέρω έχω ήδη cu και ξέρω πως δουλεύει απλά μετα από ένα συνεχόμενο χρόνο στο καινούριο αριθμό με εξέπληξαν ευχάριστα η εξυπηρέτηση πελατών και πολλά άλλα,οπότε έκανα αίτηση να έρθει και ο παλιός εκεί,έχω βέβαια και καλό σήμα οπότε ήταν εύκολη η απόφαση
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, pavlitakis1 said:

Μα αφού διατηρείται δωρεάν με μηδενικό υπόλοιπο για εναμισυ χρόνο. Γιατί να τρέχω σούπερ μάρκετ??. Την ώρα που θα χαλάσω να αγοράζω προϊόντα που δεν θέλω, επειδή έχουν cashback αν την αφιερώσω στη δουλειά μου θα βγάλω 50 ευρώ.
Δεν καταλαβαίνεις ότι ο χρόνος είναι χρήμα στην ουσία? Λίγα μπουκάλια ή λίγα κουτάκια μπύρας να μαζέψω και να τα πάω στην ανακύκλωση θα βγάλω αυτά τα 6€.
Μόνο το stress στο τρίμηνο να πάρω γρήγορα μία σοκολάτα για να πάρω επιστροφή δεν αξίζει.
Τι δεν καταλαβαίνεις? Αν δεν έχεις λεφτά να βάζεις μία 6ευρη στον χρόνο, που θα βρεις τα λεφτά να αγοράζεις άχρηστα προϊόντα επειδή έχουν cashback?
Γιατί επιμένεις? Τα λεφτά που χαλάς για να συντηρείς 15 κάρτες αν τα αφιέρωνες σε μία κάρτα θα έχεις και κέρδος.
Τόσο απλό είναι. Έχω το WiFi on the spot γιατί κάνω περιστασιακή χρήση και συμφέρει και γιατί δίνει δωρεάν δεδομένα κάθε μήνα. Αξίζει για συνεγερμό.
Γιατί αγωνίζεαι για να μας σώσεις? Αφού ξέρουμε πιο πολλά από σένα.

Όταν η Q πάει την κάρτα 3€ το 13μηνο τότε με τα 1000.

Αλλιώς, ας μείνει ο καθένας στα γούστα του, μέχρι ο χρόνος να δείξει.

Και ο χρόνος (χρόνια τώρα) έχει "δείξει" για τη Wind.

Link to comment
Share on other sites





Προφανώς η Q δεν είναι για όλους, κυρίως για όσους θέλουν ίσα ίσα να μιλάνε τύπου "έλα που είσαι, έρχομαι" για 10 δευτερόλεπτα και θέλουν να σερφαρουν λελογισμένα..


Φίλε μου με 200' και 3000 προς κιού τον μήνα ΔΕΝ είναι για να μιλάς 10 δευτερόλεπτα. Μία χαρά ομιλία είναι ακόμα και για ενδοεταιρικά πακέτα και τα δεδομένα που δίνει με 2-3€ μία χαρά είναι για viber ή skype ή zoom αν είσαι στον δρόμο. Μήπως να πας κι εσύ στην κόκκινη? Εδώ είναι για αυτούς που σκέφτονται διαφορετικά.


Όταν η Q πάει την κάρτα 3€ το 13μηνο τότε με τα 1000.
Αλλιώς, ας μείνει ο καθένας στα γούστα του, μέχρι ο χρόνος να δείξει.
Και ο χρόνος (χρόνια τώρα) έχει "δείξει" για τη Wind.


Εμείς δεν προσκαλούμε κανένα, εσύ έχεις αναλάβει εργολαβικά το ψηστηρι. Χαλάρωσε και δεν τραβάει κανένας ζόρι αν δεν έρθεις ποτέ στην Q. Κάτι έχεις καταλάβει λάθος.
Link to comment
Share on other sites

Και μόνο που η κιου θα σε αναγκάζει να βάζεις 12€ για να παρεις μπόνους ιντερνετ (και με κόστος 1,70€ παρακαλώ, που εάν ζητήσεις να μην χρεωνεσαι το 1,70€ δεν σου δίνει ΤΙΠΟΤΑ) ενώ οι άλλες 2 εταιρίες το δίνουν δωρεάν με ανανέωση 10€, δείχνει ότι η κιου δεν συμφέρει πια... 

Επίσης τέλος το δωρεάν whatsapp που έδινε... 

Βάλε κ το χαράτσι 0,30€ με κάθε ανανέωση. 

Βάλε και ότι τα καουνταουν δεν έχουν μεταφορά υπολοίπων, ενώ το φρογκ τα προσθετει όλα. 

Βάλε και ότι είναι η πιο τσιγκουνα στα δώρα, μπόνους και εποχικά δώρα (σχεδόν ανύπαρκτα, ή τα ακριβότερα) 

Βάλε και την άθλια εξυπηρέτηση πελατων. 

Βάλε και τους αχαρακτηριστους συνεργάτες μαγαζιά που δεν ακολουθουν τις εταιρικές διαδικασίες και κάθε φορά πρεπει να επικοινωνούμε με φορουμς ή τα κεντρικά για να γίνουν τα αυτονόητα. 

Όποιος θέλει να παιρνει κλήσεις 10 δευτερολεπτων, παει φρογκ και ησυχαζει και έχει και καλυτερη κάλυψη δικτυου.

Αυτά που έγραψα είναι η πραγματικοτητα και αδιαφορώ εάν θα πεισω κάποιον να αλλάξει εταιρία, αφου δεν έχω κανένα συμφέρον. Αντιθετως, προτιμω να υπάρχει πελατεια και στην κιου, ώστε να πιεζεται ο ανταγωνισμός για καλυτερες υπηρεσίες. 

Edited by Mobileras

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, pavlitakis1 said:

 

Φίλε μου με 200' και 3000 προς κιού τον μήνα ΔΕΝ είναι για να μιλάς 10 δευτερόλεπτα. Μία χαρά ομιλία είναι ακόμα και για ενδοεταιρικά πακέτα και τα δεδομένα που δίνει με 2-3€ μία χαρά είναι για viber ή skype ή zoom αν είσαι στον δρόμο. Μήπως να πας κι εσύ στην κόκκινη?emoji38.pngemoji38.png Εδώ είναι για αυτούς που σκέφτονται διαφορετικά.emoji16.pngemoji849.png
 

Η λογική σου είναι "η δουλειά μου είναι δίπλα στο σπίτι μου, οπότε τα λεωφορεία είναι άχρηστα. Βρείτε σπίτι κοντά στη δουλεια σας ή αλλιώς είστε lοosers". Κι αν η γιαγιά μου είχε έλικες θα ήταν drone. Πρόκειται για την προσωπική σου οπτική, όχι για τη συνολική κατάσταση.

Κάθε άτομο έχει διαφορετικές ανάγκες. Αν θεωρείς ότι τα 200 λεπτά φτάνουν για όλους ανεξαιρέτως, τότε αυτόματα βαφτίζεις ηλίθιους όσους αναζητούν φοιτητικά νούμερα με 1000 και 1200 λεπτά.

Επίσης, σε πολλές περιοχές το σήμα της Wind είναι απλά τραγικό. Στα ανατολικά της Θεσσαλονίκης πιάνω συχνότερα H+ παρά 4G. Την εποχή που οι άλλοι πάροχοι ήδη χρησιμοποιούν πιλοτικά 5G! Το ότι εσύ μπορεί να κατοικείς σε περιοχή που η Wind καμπανιαζει δε λέει τίποτα. Θυμίζω το αρχικό παράδειγμα με τα λεωφορεία.

Να τελειώνει λοιπόν το παραμύθι ότι η Q είναι για τους... ψαγμενους. Το κάθε μαγαζί πουλάει την πραμάτεια του και ο καθένας επιλέγει.

Edited by gpapas640
Link to comment
Share on other sites

Ανατολική Θεσσαλονίκη είναι η περιοχή που ζω και κινούμαι καθημερινά. 

Παντού υπάρχει κάλυψη 4g/4g+. H+ έχω συναντήσει ελάχιστες φορές. 

Edited by p_k

Powered by POCO X6 / NOVA 5G

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, p_k said:

Ανατολική Θεσσαλονίκη είναι η περιοχή που ζω και κινούμαι καθημερινά. 

Παντού υπάρχει κάλυψη 4g/4g+. H+ έχω συναντήσει ελάχιστες φορές. 

Η περιοχή μου είναι Αγία Τριάδα-Φαληρο, δεν είμαι καθαρόαιμος ανατολικος. Τι να πω, να φταίει που την έχω 2η σιμ σε dual smartphone? Δε νομίζω. Σε κανέναν από τους άλλους 2 παρόχους δε το είχα συναντήσει πάντως.

Link to comment
Share on other sites

Just now, gpapas640 said:

Η περιοχή μου είναι Αγία Τριάδα-Φαληρο, δεν είμαι καθαρόαιμος ανατολικος. Τι να πω, να φταίει που την έχω 2η σιμ σε dual smartphone? Δε νομίζω. Σε κανέναν από τους άλλους 2 παρόχους δε το είχα συναντήσει πάντως.

Εντάξει, εγώ ανατολική Θεσσαλονίκη εννοώ από Καλαμαριά και πέρα, μέχρι και εξωτερική Θεσσαλονίκη, πχ δήμους θερμης και Θερμαϊκού. 

Εσύ είσαι πιο κεντρωος! 😊

Powered by POCO X6 / NOVA 5G

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Και μόνο που η κιου θα σε αναγκάζει να βάζεις 12€ για να παρεις μπόνους ιντερνετ (και με κόστος 1,70€ παρακαλώ, που εάν ζητήσεις να μην χρεωνεσαι το 1,70€ δεν σου δίνει ΤΙΠΟΤΑ) ενώ οι άλλες 2 εταιρίες το δίνουν δωρεάν με ανανέωση 10€, δείχνει ότι η κιου δεν συμφέρει πια... 
Επίσης τέλος το δωρεάν whatsapp που έδινε... 
Βάλε κ το χαράτσι 0,30€ με κάθε ανανέωση. 
Βάλε και ότι τα καουνταουν δεν έχουν μεταφορά υπολοίπων, ενώ το φρογκ τα προσθετει όλα. 
Βάλε και ότι είναι η πιο τσιγκουνα στα δώρα, μπόνους και εποχικά δώρα (σχεδόν ανύπαρκτα, ή τα ακριβότερα) 
Βάλε και την άθλια εξυπηρέτηση πελατων. 
Βάλε και τους αχαρακτηριστους συνεργάτες μαγαζιά που δεν ακολουθουν τις εταιρικές διαδικασίες και κάθε φορά πρεπει να επικοινωνούμε με φορουμς ή τα κεντρικά για να γίνουν τα αυτονόητα. 
Όποιος θέλει να παιρνει κλήσεις 10 δευτερολεπτων, παει φρογκ και ησυχαζει και έχει και καλυτερη κάλυψη δικτυου.
Αυτά που έγραψα είναι η πραγματικοτητα και αδιαφορώ εάν θα πεισω κάποιον να αλλάξει εταιρία, αφου δεν έχω κανένα συμφέρον. Αντιθετως, προτιμω να υπάρχει πελατεια και στην κιου, ώστε να πιεζεται ο ανταγωνισμός για καλυτερες υπηρεσίες. 
δεν συμφέρει η Q πλέον αν δεν κάνεις την ελάχιστη δυνατή χρήση αλλα πάλι με προϋποθέσεις είναι,κάπως την σώζει το 6€ ανανέωσης
Link to comment
Share on other sites

Το 6ευρο όμως δεν δίνει τίποτα. Οι άλλοι 2 στο 10ευρο δίνουν δώρο 1,2gb.

Δηλαδή με ανανέωση (οχι χρεωση) +4€ παιρνεις 1.2gb για 1 μήνα. Στην κιου για να παρεις 1,25gb θέλεις 6.90€ χρεωση + βάλε + φόρο + τέλη + χαρατσι της κιου, ξεπερνάμε τα 14€...

Στο μοναδικό που θα μπορουσε να πει καποιος ότι η κιου βολευει, είναι το ότι βάζεις 1 φορά στους 13 μήνες 6€ και έχεις ένα νουμερο να δέχεσαι κλησεις. Χωρίς όμως ομιλία σμσ ιντερνετ. Απλά 1 νουμερο να σε βρίσκουν. Σε τίποτα άλλο δεν συμφέρει η κιου. Οικονομικά μιλώντας παντα. Διότι στα πρακτικα, τα έγραψα πιο πανω... 

 

Edited by Mobileras

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites






Να τελειώνει λοιπόν το παραμύθι ότι η Q είναι για τους... ψαγμενους. Το κάθε μαγαζί πουλάει την πραμάτεια του και ο καθένας επιλέγει.

Και βέβαια η Q είναι για τους ψαγμένους που θέλουν οικονομία. Και βέβαια ο καθένας κάνει ότι θέλει με τα λεφτά του και μπορεί να τα πετάει όπου θέλει.
Τα υπόλοιπα για τα λεωφορεία είναι εκτός θέματος και άστοχα επιχειρήματα. Κανένας δεν σε έχει πιέσει να αλλάξεις πάροχο.
Εσύ γιατί θέλεις να μας πείσεις?

Και μόνο που η κιου θα σε αναγκάζει να βάζεις 12€ για να παρεις μπόνους ιντερνετ (και με κόστος 1,70€ παρακαλώ, που εάν ζητήσεις να μην χρεωνεσαι το 1,70€ δεν σου δίνει ΤΙΠΟΤΑ) ενώ οι άλλες 2 εταιρίες το δίνουν δωρεάν με ανανέωση 10€, δείχνει ότι η κιου δεν συμφέρει πια... 

Αν έβαζες 11 ευρώ δεν χρεώνουν το χαράτσι από πάντοτε. Λες ψέματα.
Και με 10 και με 11 ευρώ παίρνεις το μπόνους χωρίς να πληρώσεις τίποτα όπως κάνουμε χρόνια.
Γιατί προσπαθείς με ψέματα να μας πείσεις να αλλάξουμε δίκτυο?
Εμείς που είμαστε Q ξέρουμε καλύτερα από όλους τι γίνεται.

Όταν οι άλλοι έδιναν τα απεριόριστα με 10€ η Q τα έδινε με 5€ χωρίς πολλές φανφάρες, στους συνδρομητές της.
Όχι σε όλους αλλά σε αυτούς που τα χρειάζονταν για όλο το καλοκαίρι.
Και 4g έχουμε και 3 και 2.
δεν συμφέρει η Q πλέον αν δεν κάνεις την ελάχιστη δυνατή χρήση αλλα πάλι με προϋποθέσεις είναι,κάπως την σώζει το 6€ ανανέωσης


Μα κανείς δεν βάζει πλέον 6 ευρώ εδώ και πολύ καιρό γιατί με την επέκταση υπολοίπου δεν χάνεται τίποτα.
Η κιού δεν τρώει τα χρήματα αν περάσει το δίμηνο, όπως οι άλλοι.
3016c39a6ecf9f2df5f566bc0cd8a56d.jpg

Link to comment
Share on other sites

Το 6ευρο όμως δεν δίνει τίποτα. Οι άλλοι 2 στο 10ευρο δίνουν δώρο 1,2gb.
Δηλαδή με ανανέωση (οχι χρεωση) +4€ παιρνεις 1.2gb για 1 μήνα. Στην κιου για να παρεις 1,25gb θέλεις 6.90€ χρεωση + βάλε + φόρο + τέλη + χαρατσι της κιου, ξεπερνάμε τα 14€...
Στο μοναδικό που θα μπορουσε να πει καποιος ότι η κιου βολευει, είναι το ότι βάζεις 1 φορά στους 13 μήνες 6€ και έχεις ένα νουμερο να δέχεσαι κλησεις. Χωρίς όμως ομιλία σμσ ιντερνετ. Απλά 1 νουμερο να σε βρίσκουν. Σε τίποτα άλλο δεν συμφέρει η κιου. Οικονομικά μιλώντας παντα. Διότι στα πρακτικα, τα έγραψα πιο πανω... 
 
μην είσαι άδικος οι άλλοι δεν έχουν καν αυτή την δυνατότητα πόσο μάλλον να δίνουν και δώρα,ο καθένας ας τα βάλει κάτω και ας αποφασίσει,εγώ μιλάω πιο πολύ για την φοροεισπρακτικη πολιτική της εταιρείας και την υποστήριξη σε πολλά θέματα που είναι ανύπαρκτη
Link to comment
Share on other sites

Pavlitakis απο τέλη Δεκεμβρίου η κιου ανακοινωσε αυτά που εσυ με βγάζεις ψευτη. 

Δεν λεω σε κανέναν να φυγει. Να μείνετε, να την ταιζετε, αλλιώς εάν μείνουν 2 εταιρίες θα ακριβυνουν. 

Πάντως είναι θετικό ότι σε όλα τα άλλα που έγραψα συμφωνείς... 

Φίλε akalos μια χαρά δυνατότητα έχουν να δίνουν τα ίδια και περισσοτερα δώρα, απλά επιλέγουν να αρμέγουν. Βλεπε το τελευταίο καουνταουν των 15 ημερών. 

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites



Το 6ευρο όμως δεν δίνει τίποτα. Οι άλλοι 2 στο 10ευρο δίνουν δώρο 1,2gb.
Δηλαδή με ανανέωση (οχι χρεωση) +4€ παιρνεις 1.2gb για 1 μήνα. Στην κιου για να παρεις 1,25gb θέλεις 6.90€ χρεωση + βάλε + φόρο + τέλη + χαρατσι της κιου, ξεπερνάμε τα 14€...
Στο μοναδικό που θα μπορουσε να πει καποιος ότι η κιου βολευει, είναι το ότι βάζεις 1 φορά στους 13 μήνες 6€ και έχεις ένα νουμερο να δέχεσαι κλησεις. Χωρίς όμως ομιλία σμσ ιντερνετ. Απλά 1 νουμερο να σε βρίσκουν. Σε τίποτα άλλο δεν συμφέρει η κιου. Οικονομικά μιλώντας παντα. Διότι στα πρακτικα, τα έγραψα πιο πανω... 
 

Και εδώ λες ψέματα γιατί με countdown έχει 3 GB με 2 ευρώ.
Με 10 ευρώ ανανέωση παίρνεις δώρο 1 GB και 3.000 λεπτά προς Q, χωρίς χαράτσι.
Με 10 ευρώ στο what's up δεν παίρνεις τίποτα.

Για να μπορούμε εμείς να πληρώνουμε λίγα πρέπει κάποια κορόιδα να πληρώνουν πολλά. Εμείς εδώ όμως, επειδή ξέρουμε αυτές τις παγίδες τις αποφεύγουμε και έχουμε τηλεφωνία με τις χαμηλότερες τιμές.
Εμείς που έχουμε κιού και ξέρουμε δεν περιμένουμε από το ράδιο αρβύλα να κάνουμε προγραμματισμό.
Και η πράσινη έβγαλε το "νέο", πού είναι μία κοροϊδία, όμως αυτοί χρηματοδοτούν τις εταιρείες για να μπορούμε να παίρνουμε εμείς τα φτηνά πακέτα.
Πρέπει κάποιοι να πληρώνουν για να μπορώ να παίρνω και εγώ με 10 ευρώ απεριόριστα για δυο-τρεις μήνες που πάω στο χωριό μου, που έχει κεραία μόνο η πράσινη.
Έτσι και η Q από κάπου πρέπει να μαζέψει λεφτά για να μπορεί να δίνει τα countdown και απεριόριστα με 5 ευρώ.
Την ίδια στιγμή όμως αφήνει κάποια κενά για τους ψαγμένους και μάλιστα η ίδια κάνει σύσταση να βάλεις κάτω από 12 ευρώ για να μην πληρώσεις το χαράτσι.
Αυτή η συζήτηση φέρνει νέους συνδρομητές και κερδίζουμε και εμείς από το δώρο που δίνει σε νέους συνδρομητές.
Δίνει διπλασιασμό τους τρεις πρώτους μήνες της gigabyte και φθηνά πακέτα, η χαρά του νεοφερμένου.

Επίσης δεν συμφωνώ στα υπόλοιπα.
Η μεταφορά υπολοίπου είναι άχρηστη στην κιού γιατί έχει πολλά διαφορετικά πακέτα, σε σχέση με τον βάτραχο που έχει μόνο ΕΝΑ.
Αν δεν μπορείς να φας το πακέτο των 60' τι νόημα έχει να γίνει μεταφορά.
Εδώ έχουμε διπλάσιους και τριπλάσιους χρόνους ομιλίας με τα ίδια λεφτά.
Καθίστε εκεί και εμείς εδώ. Δεν θέλουμε να μας σώσετε.
Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πριν, pavlitakis1 said:


 


Και εδώ λες ψέματα γιατί με countdown έχει 3 GB με 2 ευρώ.
Με 10 ευρώ ανανέωση παίρνεις δώρο 1 GB και 3.000 λεπτά προς Q, χωρίς χαράτσι.
Με 10 ευρώ στο what's up δεν παίρνεις τίποτα.

Για να μπορούμε εμείς να πληρώνουμε λίγα πρέπει κάποια κορόιδα να πληρώνουν πολλά. Εμείς εδώ όμως, επειδή ξέρουμε αυτές τις παγίδες τις αποφεύγουμε και έχουμε τηλεφωνία με τις χαμηλότερες τιμές.
Εμείς που έχουμε κιού και ξέρουμε δεν περιμένουμε από το ράδιο αρβύλα να κάνουμε προγραμματισμό.
Και η πράσινη έβγαλε το "νέο", πού είναι μία κοροϊδία, όμως αυτοί χρηματοδοτούν τις εταιρείες για να μπορούμε να παίρνουμε εμείς τα φτηνά πακέτα.
Πρέπει κάποιοι να πληρώνουν για να μπορώ να παίρνω και εγώ με 10 ευρώ απεριόριστα για δυο-τρεις μήνες που πάω στο χωριό μου, που έχει κεραία μόνο η πράσινη.
Έτσι και η Q από κάπου πρέπει να μαζέψει λεφτά για να μπορεί να δίνει τα countdown και απεριόριστα με 5 ευρώ.
Την ίδια στιγμή όμως αφήνει κάποια κενά για τους ψαγμένους και μάλιστα η ίδια κάνει σύσταση να βάλεις κάτω από 12 ευρώ για να μην πληρώσεις το χαράτσι.
Αυτή η συζήτηση φέρνει νέους συνδρομητές και κερδίζουμε και εμείς από το δώρο που δίνει σε νέους συνδρομητές.
Δίνει διπλασιασμό τους τρεις πρώτους μήνες της gigabyte και φθηνά πακέτα, η χαρά του νεοφερμένου.

Επίσης δεν συμφωνώ στα υπόλοιπα.
Η μεταφορά υπολοίπου είναι άχρηστη στην κιού γιατί έχει πολλά διαφορετικά πακέτα, σε σχέση με τον βάτραχο που έχει μόνο ΕΝΑ.
Αν δεν μπορείς να φας το πακέτο των 60' τι νόημα έχει να γίνει μεταφορά.
Εδώ έχουμε διπλάσιους και τριπλάσιους χρόνους ομιλίας με τα ίδια λεφτά.
Καθίστε εκεί και εμείς εδώ. Δεν θέλουμε να μας σώσετε.emoji849.pngemoji38.pngemoji16.png

Το ποστ σου είναι ο ορισμός της παραπληροφορησης. Θα μπορουσα να ανεβάσω πολλα σκρινσοτ που ακυρώνουν την παραπληροφορηση σου, αλλά ξέρω ότι τσαμπα κόπος θα είναι. Η ανακοίνωση της κιου το λέει ξεκάθαρα ότι από τέλος Δεκέμβρη να ξεχασεις το δωρεάν μπόνους. Εσυ το αρνείσαι. Δικό σου θέμα... 

Επίσης το what's up και το CU μια χαρά δίνει δωρεάν 1.2gb με ανανέωση 10€. Εσυ παλι το αρνείσαι. 

Ο κόσμος διαβάζει και μπορεί να αποφασίσει ποιον θα πιστεψει. Εντωμεταξύ προσπαθεις να το κάνεις οπαδικό το θέμα, θεωρώντας ότι όλοι δεν έχουν κριτική σκέψη. Μάλλον αυτό είναι και το target group που στοχεύεις να πεισεις.

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

Κατώτερη των περιστάσεων για δεύτερη φορά η Q?

Cyber Monday offer .. διάρκεια 15 μερες...

 

άντε ώστε ευχριστημενοι τόσο και την εξυμνείται.... Και σε εβδομάδας ισχύ!!

 

ΥΓ Αυξάνονται οι διαμαρτυρόμενοι ή μου φαίνεται;;;

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Pedro_G said:

Κατώτερη των περιστάσεων για δεύτερη φορά η Q?

Cyber Monday offer .. διάρκεια 15 μερες...

Φαίνεται ότι δεν παρακολουθείς τα countdowns.

15 μέρες είχε το BF, που λήγει σήμερα το απόγευμα, και το πήραν ελάχιστοι.

Ηρεμία, και πάμε για το επόμενο.

Edited by makap
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, makap said:

Φαίνεται ότι δεν παρακολουθείς τα countdowns.

15 μέρες είχε το BF, που λήγει σήμερα το απόγευμα, και το πήραν ελάχιστοι.

Ηρεμία, και πάμε για το επόμενο.

Μπορεί να μην παρακουλουθω 1079 σελίδες και τι γράφει εδώ μέσα σειρά σειρά.....

αλλά εσύ που απαντάς ότι είσαι καλυμμένος , σου θυμίζω ότι είναι Cyber Monday σήμερα και όχι Black Friday! 

Και ποτέ των ποτών δεν δόθηκε τέτοια μέρα τέτοια προσφορά ....και επαναλάμβανω......

Άντε και 7ημερο του χρόνου!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...