Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έχω πρόβλημα με τα δεδομένα στην Q, τα έχω ενεργοποιημένα:

Screenshot_2021-09-22-14-45-16-298_com.android.phone.thumb.jpg.a56b66895320bc455015d1fec8298057.jpg

 

Αλλά δεν δουλεύουν!!

Μήπως πρέπει να αλλάξω κάποια άλλη ρύθμιση; (Η περιαγωγή είναι για εξωτερικό, δεν νομίζω να έχει σχέση...;;;)

(θυμίζω ότι μόλις πριν λίγες μέρες πήγα Q)

 

 

Edited by panossgo
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, panossgo said:

Έχω πρόβλημα με τα δεδομένα στην Q, τα έχω ενεργοποιημένα:

Screenshot_2021-09-22-14-45-16-298_com.android.phone.thumb.jpg.a56b66895320bc455015d1fec8298057.jpg

 

Αλλά δεν δουλεύουν!!

Μήπως πρέπει να αλλάξω κάποια άλλη ρύθμιση; (Η περιαγωγή είναι για εξωτερικό, δεν νομίζω να έχει σχέση...;;;)

(θυμίζω ότι μόλις πριν λίγες μέρες πήγα Q)

 

 

για την q χρειαζεται να ειναι ενεργοποιημενη η περιαγωγη

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, CoyoteD said:

To countdown λειτουργεί στο εξωτερικό. Δοκιμάστηκε

Επίσης μόλις προσγειώθηκε ήρθε και μηνυμα που έλεγε ότι έχεις 500 MB για περιαγωγη

Edited by CoyoteD
ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΚΑΡΒΟΥΝΟ
Link to comment
Share on other sites

Count Down offer ταπεινο, 200λεπτα προς ολους συν 400MB για 1 μηνα με 3ευρω για 24 ωρες ακομα..

Spoiler

btw αν μπει μια οικογενεια και δυο τρεις φιλοι και γινει οργανωμενη δουλεια με το ΚΟΝΕ θα καταληξουν ολοι με 30-40 ΓΙΓΑ για 1 ετος στο χαλαρο

ηδη η μανα μου εχει 42 γιγα και δεν εχει τι να τα κανει 😝

και με επιλεγμενα count down offers εισαι με 6 ευρω το διμηνο για χαλαρη* χρηση παντα

*ενιοτε και οχι χαλαρη

 

Edited by n70-spec
Link to comment
Share on other sites

παιδιά μπαίνω χθες και σήμερα στην εφαρμογή αλλά και στο myq από web browser και πλέον δεν μπορώ να δω πουθενά πότε λήγουν τα χρήματα ενός αριθμού (το γνωστό δίμηνο που πρέπει να ανανεώσεις αν δεν θέλεις να μηδενιστούν). 

Συμβαίνει και σε εσάς; Και αν ναι πως μπορούμε να μάθουμε ΠΟΤΕ ληγουν τα χρήματα να ανανεώσουμε. Ο αριθμός που με ενδιαφέρει είναι ηλικιωμένου συγγενή μου που το διαχειρίζομαι εγώ με Q-app και myQ οπότε λύσεις στελνω SMS με ΥΠ κτλ δεν μπορώ να έχω.. 

Τι συμβαίνει με το θεμα; 

από Ericsson GF 788 ξεκινήσαμε μη σου πω από motorola c520.. By Keysmith
Link to comment
Share on other sites

Με αφρμή το post σου, μπήκα από pc και όλα λειτουργούν κανονικά.

Link to comment
Share on other sites

Screenshot_20210926_073347.thumb.jpg.23db898eef3da2dd4512184bd7eebda5.jpgΤραβάει και σε άλλους χρήματα η Q? 

Είμαι για τριήμερο Βαρσοβία, Έχω αγοράσει τα 20mb, τα 4 περίπου είναι και για περιαγωγή, αφαιρεί κανονικά όταν χρησιμοποιώ 4g και παράλληλα αφαιρεί και χρήματα από τη κάρτα. Τους στέλνω μήνυμα, μου πιστωνουν τον λογαριασμό, μετά από 3, 4 ώρες, πάλι τα ίδια. Μου ξαναπιστωνουν τον λογαριασμό, με χάρη, "κατ εξαίρεση". Στο τσατ.... Ότι να ναι!!!!! Ότι μου έχουν τελειώσει τα mb για περιαγωγή, ότι να ναι!!!τα mb, χρεώνονται κανονικά από το πακέτο μου. Π,χ, είχα 19311mb,τωρα 19304mb.

Κάποιος με την ίδια ιστορία, κάποια λύση? Είναι σίγουρος, θα ξαναρουφυξουν πάλι σήμερα!!! 

Screenshot_20210926_073408.jpg

Edited by telson71
Link to comment
Share on other sites

16 ώρες πριν, makap said:

Με αφρμή το post σου, μπήκα από pc και όλα λειτουργούν κανονικά.

ευχαριστώ για τον κόπο σου. θα το δω καλύτερα και θα συγκρίνω με τον δικό μου αριθμό

από Ericsson GF 788 ξεκινήσαμε μη σου πω από motorola c520.. By Keysmith
Link to comment
Share on other sites



[quote post="Τραβάει και σε άλλους χρήματα η Q? 



Υπομονη λιγο ακομα, να δουμε μηπως οι νεοι ιδιοκτητες εχουν λιγο περισσοτερο μυαλο απο τους προηγουμενους.

Sent from my ZUK Z2121 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites



Τραβάει και σε άλλους χρήματα η Q? 
Είμαι για τριήμερο Βαρσοβία, Έχω αγοράσει τα 20mb, τα 4 περίπου είναι και για περιαγωγή, αφαιρεί κανονικά όταν χρησιμοποιώ 4g και παράλληλα αφαιρεί και χρήματα από τη κάρτα. Τους στέλνω μήνυμα, μου πιστωνουν τον λογαριασμό, μετά από 3, 4 ώρες, πάλι τα ίδια. Μου ξαναπιστωνουν τον λογαριασμό, με χάρη, "κατ εξαίρεση". Στο τσατ.... Ότι να ναι!!!!! Ότι μου έχουν τελειώσει τα mb για περιαγωγή, ότι να ναι!!!τα mb, χρεώνονται κανονικά από το πακέτο μου. Π,χ, είχα 19311mb,τωρα 19304mb.
Κάποιος με την ίδια ιστορία, κάποια λύση? Είναι σίγουρος, θα ξαναρουφυξουν πάλι σήμερα!!! 


Για ρώτησε τους στο τσατ με ποιά εταιρεία συνεργάζονται και κάνε χειροκίνητη επιλογή αν σου πουν. Επίσης δοκίμασε να αλλάξεις επιλογή παρόχου χειροκίνητα.
Δοκιμές στην τύχη μήπως πιάσει κάτι.
Link to comment
Share on other sites

Στην Ελλάδα πληρώνουμε 2 ευρώ την ημέρα το ένα γιγα, αν το ανοίξουμε;

Και 1 kb κατά λάθος;

 

Το βρήκα.... υπάρχει άλλο τοπικ

Edited by CoyoteD
ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΚΑΡΒΟΥΝΟ
Link to comment
Share on other sites

On 24/9/2021 at 11:15 ΜΜ, zafizafix said:

https://ibb.co/9VLq4GP

Έτσι, στο ξεκαρφωτο, χωρίς λόγο. Έδωσε και παράταση !  🙂

Είχες στείλει το sms 27 sto 12410 για να το λάβεις (μαζί με την παράταση 30 ημερών) ή από μόνοι τους (χωρίς να στείλεις 27 στο 12410);

Link to comment
Share on other sites

Ε παιδιά παρατήρησα από κλήσεις που έκανα σήμερα ότι δε με χρεώνει με το δευτερόλεπτο αλλά 3 λεπτά μίνιμουμ κλήση άλλαξε κάτι ?

Ευχαριστώ

Στάλθηκε από το Mi A3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Jim30 said:

Ε παιδιά παρατήρησα από κλήσεις που έκανα σήμερα ότι δε με χρεώνει με το δευτερόλεπτο αλλά 3 λεπτά μίνιμουμ κλήση άλλαξε κάτι ?

Ευχαριστώ

Στάλθηκε από το Mi A3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Απο countdown ?

Κάνεις λάθος !

Link to comment
Share on other sites

Απο countdown ?
Κάνεις λάθος !
Δε θυμάμαι αν τη πήρα από προσφορά πάνω στο κουτάκι δεξιά η από countdown

Στάλθηκε από το Mi A3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, pavlitakis1 said:
6 ώρες πριν, GREGORYMO said:
Βλέπω ότι το Q star διαρκεί 32 ημέρες !!!

Αυτό που το είδες? Στην εφαρμογή γράφει 30 ημέρες.

Ανανεωσα σήμερα και γράφει ότι ισχύει μέχρι 30 Οκτωβρίου !!!

ΥΓ. Το ίδιο είχε συμβεί και τον προηγούμενο μήνα και δεν μπορούσα να καταλάβω τι παίζει.

1 ώρα πριν, Jim30 said:

Δε θυμάμαι αν τη πήρα από προσφορά πάνω στο κουτάκι δεξιά η από countdown

Στάλθηκε από το Mi A3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Άμα δεν θυμάσαι, τι να σου πούμε εμείς !!!

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, GREGORYMO said:

Ανανεωσα σήμερα και γράφει ότι ισχύει μέχρι 30 Οκτωβρίου !!!

ΥΓ. Το ίδιο είχε συμβεί και τον προηγούμενο μήνα και δεν μπορούσα να καταλάβω τι παίζει.

Μήπως το προηγούμενο έληγε 30 Σεπτεμβρίου και πήγε ρολοβερ στις 30 Οκτωβρίου?

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, pavlitakis1 said:

Μήπως το προηγούμενο έληγε 30 Σεπτεμβρίου και πήγε ρολοβερ στις 30 Οκτωβρίου?

Οχι.

28 έληγε, για αυτό ανανεωσα σήμερα !

ΥΓ. Μάλιστα, το δώρο 1G που πήρα λόγω ανανέωσης λήγει 28-10 !!!

Το ίδιο έγινε και την προηγούμενη φορά.

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πριν, Jim30 said:

Ε παιδιά παρατήρησα από κλήσεις που έκανα σήμερα ότι δε με χρεώνει με το δευτερόλεπτο αλλά 3 λεπτά μίνιμουμ κλήση άλλαξε κάτι ?
 

Δεν άλλαξε κάτι. Προφανώς το πακέτο που καταναλώνεις είναι από τις "ειδικές προσφορές" που έρχονται με SMS και συγκεντρώνονται στο εικονίδιο "δωράκι" στην εφαρμογή. Αυτές πάντα έχουν ελάχιστη 3λεπτη χρέωση.

Link to comment
Share on other sites

Δεν άλλαξε κάτι. Προφανώς το πακέτο που καταναλώνεις είναι από τις "ειδικές προσφορές" που έρχονται με SMS και συγκεντρώνονται στο εικονίδιο "δωράκι" στην εφαρμογή. Αυτές πάντα έχουν ελάχιστη 3λεπτη χρέωση.
Σε ευχαριστώ !

Στάλθηκε από το Mi A3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...