Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Την ενεργοποίησες και δεν δίνει τα δώρα, ενώ έχει 10αρα κάρτα? Στείλε μήνυμα στο φβ. Γράψε "Θέλω εκπρόσωπο" να μην βγει το μποτ. Τα 1000' έχουν γίνει 3000' εδώ και καιρό.
Μόνο on line μου είπε τα δίνει.

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 9 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μόνο on line μου είπε τα δίνει.

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 9 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Αφού ονλαιν έκανες την αίτηση και ονλαιν έστειλες δικαιολογητικά. Πίεσε λίγο ακόμα. Μάλλον δεν θα βγάλεις τίποτα αλλά ποτέ δεν ξέρεις. Συμπλήρωσε την φόρμα παραπόνων στο σάιτ της γουίντ. Εκεί είναι πιο χαλαροί.
Link to comment
Share on other sites

Θέλεις να πεις ότι η ανανέωση δεν έγινε online για αυτό δεν σου έδωσε τα 3.000 λεπτά και το 1 giga? Σωστό είναι αυτό που σου είπαν. Έκανες ανανέωση με 16ψηφιο κωδικό από μηχανάκι περιπτέρου ή από τράπεζα?
Link to comment
Share on other sites

Με τό πού ενεργοποιήθηκε η κάρτα μπήκε το ποσό.Απλα διπλασιάστηκαν.Δεν είχε μέσα χωριστά την κάρτα ανανέωσης αυτή την πορτοκαλί πού ξύνουμε τόν κωδικό. Σύν ότι πλέον δεν θέλουν φωτοτυπία ταυτότητας. Βάζεις στοιχεία βγάζεις σελφι και φωτογραφίες της ταυτότητας

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 9 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

τα λεφτα τα εδωσες στον κουριερ αν καταλαβα καλα. Δεν θεωρειται online ανανεωση και σωστα δεν μπηκε το μπονους.
Link to comment
Share on other sites

τα λεφτα τα εδωσες στον κουριερ αν καταλαβα καλα. Δεν θεωρειται online ανανεωση και σωστα δεν μπηκε το μπονους.
Ναι στον κούριερ.

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 9 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

kEfpPDV.jpeg

Το πήρα! Εντελώς δωρεάν! Το είχε και ειδοποίηση στην εφαρμογή!

Edited by manosn2
ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

kEfpPDV

Το πήρα! Εντελώς δωρεάν! Το είχε και ειδοποίηση στην εφαρμογή!

 

Προσωπική προσφορά

Link to comment
Share on other sites

Το πρωί πήρε κονέ φίλος από το δικό μου και ενώ βγήκε μήνυμα ότι θα ενημερωθούν και οι δύο αργότερα, μέχρι τώρα δεν έχει φανεί τίποτε.

Έχει συμβεί σε άλλον αυτή η καθυστέρηση;

Link to comment
Share on other sites

Το πρωί πήρε κονέ φίλος από το δικό μου και ενώ βγήκε μήνυμα ότι θα ενημερωθούν και οι δύο αργότερα, μέχρι τώρα δεν έχει φανεί τίποτε.

Έχει συμβεί σε άλλον αυτή η καθυστέρηση;

Ναι, αν φάει κόλλημα το σύστημα, άστα να πάνε. Στείλε στην φόρμα παράπονο στο σάιτ. Αν δεν γίνει αμέσως, μετά υπάρχει θέμα. Τσέκαρε και τα μέιλ σου.

Αλλά έρχεται ΣΜΣ αμέσως.

Link to comment
Share on other sites

Ενημέρωση. Η προσφορά 200'+ 1γβ για 3 μήνες δωρεάν, ισχύει για 3 ολόκληρους μήνες και δίνει επέκταση λήξης υπολοίπου.

Έληξε ο πρώτος μήνας στις 12/6 το υπόλοιπο στις 14/6 από επέκταση λόγω του πακέτου.

Στις 13/6 μπήκε το δεύτερο πακέτο που λήγει στις 13/7 και έδωσε επέκταση στις 15/7 για το υπόλοιπο. Οπότε δεύτερος μήνας χωρίς ανανέωση και θα έλθει και ο τρίτος. Απίστευτη η Q στις προσφορές. 5 μήνες χωρίς καμία ανανέωση και χρόνος ομιλίας και δεδομένα.

Προσοχή όμως γιατί η χρέωση είναι ελάχιστη ανά 3λεπτο.

Λεπτομέρειες στο σχόλιο #25808

Edited by pavlitakis1
Link to comment
Share on other sites

Βέβαια η προσφορά αυτή έρχεται όταν έχεις αφήσει το υπόλοιπο πολύ χαμηλά ή μηδενισμένο για κάποιο διάστημα. Πρόσκληση για ανανέωση είναι δηλαδή, αλλά αν δεν έχεις κάτι καλύτερο να κάνεις, είναι ισχυρό κίνητρο.
Link to comment
Share on other sites

Βέβαια η προσφορά αυτή έρχεται όταν έχεις αφήσει το υπόλοιπο πολύ χαμηλά ή μηδενισμένο για κάποιο διάστημα. Πρόσκληση για ανανέωση είναι δηλαδή, αλλά αν δεν έχεις κάτι καλύτερο να κάνεις, είναι ισχυρό κίνητρο.

 

Σε μένα ήλθε ενώ είχα 20€ υπόλοιπο και έκανα απλώς επέκταση αγοράζοντας πακέτα. Πιθανόν επειδή είχα καιρό να βάλω λεφτά ήλθε στην λήξη του διμήνου μετά την επέκταση. Οπότε ούτε λεφτά έβαλα και πήρα την προσφορά.

Οπότε είναι καλύτερα να βάζει κάποιος 10€Χ2 και μετά να τραβάει χωρίς ανανέωση ώστε να έρχονται προσφορές.

Edited by pavlitakis1
Link to comment
Share on other sites

Παίζει να είναι το μόνο countdown offer αυτής της εβδομάδας το σημερινό; Δε μού φαίνεται και πολύ καλό... Μάς έχει συνηθίσει στα όμορφα η Q και δεν ψιλοσυμφέρει το σημερινό τόσο.
Link to comment
Share on other sites

Παίζει να είναι το μόνο countdown offer αυτής της εβδομάδας το σημερινό; Δε μού φαίνεται και πολύ καλό... Μάς έχει συνηθίσει στα όμορφα η Q και δεν ψιλοσυμφέρει το σημερινό τόσο.

 

Εντάξει δεν είναι κακό, αλλά υπάρχουν και καλύτερα. Ενδεχομένως το έβγαλε σήμερα μέχρι Τετάρτη, για να δώσει το επόμενο την Παρασκευή και να πιάνει ΠΣΚ.

Link to comment
Share on other sites

Ποιός άλλος δίνει τέτοιο πακέτο 150'/3€ με χρέωση ανά δευτερόλεπτο? Άνετα βγαίνει μήνας με λογική χρήση. Πολλοί θα το πάρουν.
Link to comment
Share on other sites

ξέρει κάποιος όρους και προϋποθέσεις δεν αναφέρονται πουθενά,για την προσφορά των 200 λεπτών και 1gb για τρεις μήνες δωρεαν d5e575ad1e32341824aba2137a2fe376.jpg

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι άσχημο το σημερινό countdown! Θα το έπαιρνα αν δεν είχα αγοράσει πρόσφατα το countdown to all & sms.

 

Όσοι ενδιαφέρεστε για sms, δείτε λίγο και το dosms. Είναι ενδιαφέρον και πάμφθηνα.

Link to comment
Share on other sites

ξέρει κάποιος όρους και προϋποθέσεις δεν αναφέρονται πουθενά,για την προσφορά των 200 λεπτών και 1gb για τρεις μήνες δωρεαν d5e575ad1e32341824aba2137a2fe376.jpg

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

 

το έβαλα τέλη απριλίου και μου επεκτείνει και τη λήξη των χρημάτων μου χωρίς να πληρώσω επιπλέον (τουλάχιστον στο Μαιο που έγινε αυτόματη ανανέωση)

Απλά τσάμπα....

ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΚΑΡΒΟΥΝΟ
Link to comment
Share on other sites

ξέρει κάποιος όρους και προϋποθέσεις δεν αναφέρονται πουθενά,για την προσφορά των 200 λεπτών και 1gb για τρεις μήνες δωρεαν d5e575ad1e32341824aba2137a2fe376.jpg

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

 

και εγω το ενεργοποιησα εντελως ΔΩΡΕΑΝ μου ηρθε για τον 1ο μηνα και μολις μου περασε η Q msg που λεει.....:!::!::!:

 

 

H ΠPOΣΦOPA ME TA 200 ΛEΠTA ΠPOΣ OΛOYΣ & 1GB ΛHΓEI AΠOΨE. MΠEΣ ΣTO myQ.gr 'H ΣTO myQ app KAI ENEPΓOΠOIHΣE TO AΓAΠHMENO ΣOY ΠAKETO.

 

ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΩ αν πρεπει να κανω εγω κατι......ή εχει γινει αυτοματα και απλα μου το υπενθυμιζει!

Link to comment
Share on other sites

και εγω το ενεργοποιησα εντελως ΔΩΡΕΑΝ μου ηρθε για τον 1ο μηνα και μολις μου περασε η Q msg που λεει.....:!::!::!:

 

Πότε το ενεργοποίησες; Πέρασαν 30 μέρες;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...