Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Pavlitakis ευχαριστω για τη διευκρινηση.

Τελικα προτιμησα το countdown μιας και απο αυριο θα εχουμε fiber στην εργασια οποτε θα 200' θα τα αξιοποιησω σε κλησεις οπου δεν εχω καλο σημα. Και στα wifi σπιτι+οικιακο το voip.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας. Για πειτε μου βρε παιδια: Εγω ειμαι στην Q χρόνια τωρα. Ο γιός μου ειναι στο Wats Up με το νουμερο του στο δικό μου όνομα κτλ. Η γυναίκα μου ειναι στη Vodafone. Θέλω να τους μεταφέρω και τους 2 στη Q χωρίς να αλλάξουν φυσικά τους αριθμούς τους. Τι να ζητήσω απο την Q; Δικαιούμαι κάτι εχτρα και το τελευταίο που θελω να ρωτήσω είναι τι θα πληρώσω για την αλλαγη αυτή,εαν ξερετε. Εδω στο νησί μου να πω ότι έκλεισε η Wind και δεν υπάρχει πλέον. Οπότε ολα θα γίνουν μέσω ιντερνετ; Ευχαριστώ.

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

Γράψε στο google "έλα στην q" , κάνεις αίτηση, σε καλούν εντός 48 ωρών και στα στέλνουν σπίτι.

Το μόνο που θα πληρώσεις είναι οι πρώτες κάρτες ανανέωσης που θα επιλέξεις για κάθε νούμερο

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Γράψε στο google "έλα στην q" , κάνεις αίτηση, σε καλούν εντός 48 ωρών και στα στέλνουν σπίτι.

Το μόνο που θα πληρώσεις είναι οι πρώτες κάρτες ανανέωσης που θα επιλέξεις για κάθε νούμερο

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ωραια σε ευχαριστω πολύ.

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας. Για πειτε μου βρε παιδια: Εγω ειμαι στην Q χρόνια τωρα. Ο γιός μου ειναι στο Wats Up με το νουμερο του στο δικό μου όνομα κτλ. Η γυναίκα μου ειναι στη Vodafone. Θέλω να τους μεταφέρω και τους 2 στη Q χωρίς να αλλάξουν φυσικά τους αριθμούς τους. Τι να ζητήσω απο την Q; Δικαιούμαι κάτι εχτρα και το τελευταίο που θελω να ρωτήσω είναι τι θα πληρώσω για την αλλαγη αυτή,εαν ξερετε. Εδω στο νησί μου να πω ότι έκλεισε η Wind και δεν υπάρχει πλέον. Οπότε ολα θα γίνουν μέσω ιντερνετ; Ευχαριστώ.
Μην ξεχάσεις το κονέ. Αν της συζύγου το νούμερο είναι στο όνομα της, παίρνεις εσύ το κονέ. Του υιού θα πάρεις από εδώ πρόσκληση από κάποιον φίλο.

Απλή η διαδικασία της φορητότητας.

Μέσω διαδικτύου γίνονται όλα.

Αφού είσαι Q τα ξέρεις τα κατατόπια.

Ρίξε και μία ματιά στο παρακάτω λινκ.

 

https://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=7979286

Link to comment
Share on other sites

Μην ξεχάσεις το κονέ. Αν της συζύγου το νούμερο είναι στο όνομα της, παίρνεις εσύ το κονέ. Του υιού θα πάρεις από εδώ πρόσκληση από κάποιον φίλο.

Απλή η διαδικασία της φορητότητας.

Μέσω διαδικτύου γίνονται όλα.

Αφού είσαι Q τα ξέρεις τα κατατόπια.

Ρίξε και μία ματιά στο παρακάτω λινκ.

 

https://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=7979286

Εισαι αρχοντας!:) Το ειδα αλλα μπερδευομαι....Μη νομιζεις οτι ξερω απο πακετα κτλ. Μπαίνω εδω https://www.myq.gr/gr/ela-stin-q/online-paraggelia/?gclid=CjwKCAjw9r-DBhBxEiwA9qYUpTLZJ4YpttBU8DLK5s1xua8muDcKQFWpPIE_y3mvT1Ly0NQ86-VsGBoCinoQAvD_BwE.Που λέει για κονέ;

Edited by giorgos1966

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

Εισαι αρχοντας!:) Το ειδα αλλα μπερδευομαι....Μη νομιζεις οτι ξερω απο πακετα κτλ. Μπαίνω εδω https://www.myq.gr/gr/ela-stin-q/online-paraggelia/?gclid=CjwKCAjw9r-DBhBxEiwA9qYUpTLZJ4YpttBU8DLK5s1xua8muDcKQFWpPIE_y3mvT1Ly0NQ86-VsGBoCinoQAvD_BwE.Που λέει για κονέ;

 

Μπηκα εκανα την αιτηση.Αλλα ζηταει το συστημα επιβαιβεωση του αριθμου καλωντας τον. Αλλα τωρα ο αριθμος εχει φραγη εισερχομενων κτλ γιατι δεν εχει αγορασει νεα καρτα ανανεωσης χρονου. Πως μπορει να γίνει διαφορετικά;

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

Μπηκα εκανα την αιτηση.Αλλα ζηταει το συστημα επιβαιβεωση του αριθμου καλωντας τον. Αλλα τωρα ο αριθμος εχει φραγη εισερχομενων κτλ γιατι δεν εχει αγορασει νεα καρτα ανανεωσης χρονου. Πως μπορει να γίνει διαφορετικά;
Εξήγησε τους αλλιώς υπάρχει θέμα. Ζήτησε να στείλεις στοιχεία η κάνε ανανέωση με λίγα € λόγω ανάγκης.

Αλλά κονέ κάνεις αφού έχεις ενεργοποιήσεις την νέα κάρτα, όχι τώρα.

Μετά την φορητότητα.

Αν κατάλαβα καλά.

Συγκεντρώσου στην φορητότητα τώρα.

Edited by pavlitakis1
Link to comment
Share on other sites

Εξήγησε τους αλλιώς υπάρχει θέμα. Ζήτησε να στείλεις στοιχεία η κάνε ανανέωση με λίγα € λόγω ανάγκης.

Αλλά κονέ κάνεις αφού έχεις ενεργοποιήσεις την νέα κάρτα, όχι τώρα.

Μετά την φορητότητα.

Αν κατάλαβα καλά.

Συγκεντρώσου στην φορητότητα τώρα.

Nαι τους επα τι γίνεται και θα με καλέσουν στο δικό μου ενεργό νούμερο.

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

Nαι τους επα τι γίνεται και θα με καλέσουν στο δικό μου ενεργό νούμερο.

 

 

Βασικά και για τα δυο νούμερα να χρησιμοποιήσεις το δικό σου κονε να πάρεις εσυ 24 gb

Link to comment
Share on other sites

Βασικά και για τα δυο νούμερα να χρησιμοποιήσεις το δικό σου κονε να πάρεις εσυ 24 gb
Επειδή το άλλο τηλέφωνο είναι στο όνομα του, αλλά ας δοκιμάσει και αν δεν το δεχτούν βλέπουμε.
Link to comment
Share on other sites

Επειδή το άλλο τηλέφωνο είναι στο όνομα του, αλλά ας δοκιμάσει και αν δεν το δεχτούν βλέπουμε.

 

Δεν έχει σημασία μια χαρα θα τα πάρει τα 24 .

Link to comment
Share on other sites

Ναι παιδιά θα σας ενημερώσω.Αρκει να με πάρουν τηλέφωνο.

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

Ναι παιδιά θα σας ενημερώσω.Αρκει να με πάρουν τηλέφωνο.

Καλησπερα σας.Τελικά μου φαινεται οτι η Q δεν την ενδιαφέρει και πολύ να αποκτήσει νέους πελάτες. Αυτο κατάλαβα διότι από χθες περιμένω να με καλέσουν,όπως μου ειπαν μεσω του chat, και ακόμα τιποτα.Με εχουν συνδέσει μάλλον.:mad::mad::mad: Μήπως υπάρχει κάποιο τηλέφωνο να τους πάρω εγώ;

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

Σαββατοκύριακο και τηλέφωνο είναι λίγο απίθανο.....Δευτέρα να περιμένεις ....

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σαββατοκύριακο και τηλέφωνο είναι λίγο απίθανο.....Δευτέρα να περιμένεις ....

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Αντε να δουμε...μακάρι φιλε μου. Γιατι ειναι χαζο να αναγκαστούν να παρουν καρτες απο τις αλλες εταιριες, για να μην υπάρχει φραγη πλέον και μετα να τους παρει η Q στα νουμερά τους, για επιβεβαιωση. Δε περισεύουν 10ευρα για πέταμα. Παιρνουν εμενα που ειμαι χρονια ολοκληρα πελατης και τακτοποιείται το θεμα.

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

Μην ανησυχείς, θα σε πάρουν. Ενδιαφέρονται πολύ. Αλλιώς θα σου στείλω ένα τηλέφωνο από Δευτέρα να πάρεις κατάστημα να γίνει αμέσως η δουλειά.

Τόσο καιρό περιμένεις, μην αγχώνεσαι.

Link to comment
Share on other sites

Οι "φτωχοί" πλην τίμιοι χρήστες της Q δεν έχουν ανάγκη από τέτοιες πολυτέλειες
Link to comment
Share on other sites

Οι "φτωχοί" πλην τίμιοι χρήστες της Q δεν έχουν ανάγκη από τέτοιες πολυτέλειες

 

 

Έχουμε έχουμε

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μην ανησυχείς, θα σε πάρουν. Ενδιαφέρονται πολύ. Αλλιώς θα σου στείλω ένα τηλέφωνο από Δευτέρα να πάρεις κατάστημα να γίνει αμέσως η δουλειά.

Τόσο καιρό περιμένεις, μην αγχώνεσαι.

Ενταξει φίλε μου, σε ευχαριστω! Το θεμα ειναι οτι εδω εκλεισε και η Wind...δεν υπάρχει άλλη.

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σας.Σήμερα όντως με πηρανε τηλεφωνο για το θέμα της μεταφοράς 2 νέων αριθμών στη Q . Αλλα δυστυχώς δε γίνεται να κάνω εγω την ταυτοποιηση των αριθμών, διοτι πρεπει το σύστημα τους να κατοχυρώσει αυτόματα τους αριθμούς. Ετσι μου ειπαν. Πρεπει να λειτουργουν ωστε να τους καλέσουν και να τους κατοχυρώσουν. Οπότε μάλλον μονόδρομος να πάρουν νέες 10ευρες κάρτες στις εταιρίες που ειναι τώρα, για να διακοπεί η φραγή των κλήσεων και μετα να γίνει η μεταφορα.

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σας.Σήμερα όντως με πηρανε τηλεφωνο για το θέμα της μεταφοράς 2 νέων αριθμών στη Q . Αλλα δυστυχώς δε γίνεται να κάνω εγω την ταυτοποιηση των αριθμών, διοτι πρεπει το σύστημα τους να κατοχυρώσει αυτόματα τους αριθμούς. Ετσι μου ειπαν. Πρεπει να λειτουργουν ωστε να τους καλέσουν και να τους κατοχυρώσουν. Οπότε μάλλον μονόδρομος να πάρουν νέες 10ευρες κάρτες στις εταιρίες που ειναι τώρα, για να διακοπεί η φραγή των κλήσεων και μετα να γίνει η μεταφορα.
Αφού είναι σε φραγή αυτό σημαίνει ότι δεν τα χρησιμοποιείτε τα νούμερα. Γιατί δεν παίρνεις δύο καινούργια Q να ξεμπερδεύεις. Κάθεσαι και μπλέκεις με όλη αυτή τη διαδικασία. Χρήματα φορητότητα κτλ
Link to comment
Share on other sites

Αφού είναι σε φραγή αυτό σημαίνει ότι δεν τα χρησιμοποιείτε τα νούμερα. Γιατί δεν παίρνεις δύο καινούργια Q να ξεμπερδεύεις. Κάθεσαι και μπλέκεις με όλη αυτή τη διαδικασία. Χρήματα φορητότητα κτλ

Δε θελουν να αλλάξουν νούμερα, τους ρώτησα. Η φραγή έγινε αυτο το μήνα τυχαιως και στα 2...

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

Δε θελουν να αλλάξουν νούμερα, τους ρώτησα. Η φραγή έγινε αυτο το μήνα τυχαιως και στα 2...
Έχεις πμ, δοκίμασε να τηλεφωνήσεις σε κατάστημα αφού τουλάχιστον ο ένας αριθμός είναι στο όνομά σου.

Μήπως μπορείς να κάνεις επέκταση για πληρώσεις αργότερα?

Το easy transfer μπορεί να δουλέψει να σου στείλει κάποιος φίλος?

Edited by pavlitakis1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...