Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ναι, συμβαίνει συχνά. Πανικοβάλλεται ο συνδρομητής και κλείνει τη γραμμή και μετά ξαναπροσπαθεί και η κλήση περνάει.

Βγαίνει μόνο στην πρώτη κλήση της ημέρας. Εγώ που έχω πάντα σχεδόν χαμηλό υπόλοιπο το ακούω συχνά.

Λέει "Το διαθέσιμο υπόλοιπο του χρόνου ομιλίας σας είναι πολύ χαμηλό, your account balance is too low".... Έτσι δημιουργεί την εντύπωση ότι δεν έχεις χρόνο ομιλίας και κλείνεις, αν το αφήσεις όμως καλεί κανονικά.

Καλό κόλπο για να πιέσει για ανανέωση. Αλλά δεν πιάνουν αυτά τα κόλπα σε εμάς.

Το ίδιο λέει και όταν πλησιάζει η λήξη για ανανέωση του υπολοιπου για να σε πιέσει να ανανεώσεις πριν την ημερομηνία λήξης και να κερδίσουν κάποιες ημέρες παραπάνω.... Μιλάμε την έχουν σπουδάσει την κομπίνα... Φυσικά εμείς είμαστε καλυτεροι σε αυτά

Link to comment
Share on other sites

Το ίδιο λέει και όταν πλησιάζει η λήξη για ανανέωση του υπολοιπου για να σε πιέσει να ανανεώσεις πριν την ημερομηνία λήξης και να κερδίσουν κάποιες ημέρες παραπάνω.... Μιλάμε την έχουν σπουδάσει την κομπίνα... Φυσικά εμείς είμαστε καλυτεροι σε αυτά

 

Ενώ αν λήξει και δεν σε έχουν προειδοποιήσει με τα παραπάνω ή παρόμοια μηνύματα, ενεργοποιείται η άλλη κομπίνα, που λέει ότι το κάνουν επίτηδες για να χάσεις ό,τι υπόλοιπο είχε μείνει σε ευρώ ή πακέτα.

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι κομπίνες αυτά, είναι σεβασμός στον συνδρομητή για να έχεις πάντα υπόλοιπο για μία κλήση ανάγκης αν δεν έχεις πακέτα. Εγώ που τα ακούω συχνά και παίρνω και ΣΜΣ για λήξη υπολοίπου, δεν τα βρίσκω καθόλου ενοχλητικά και μάλιστα μερικές φορές με έχουν βοηθήσει όταν είχα ξεχαστεί.
Link to comment
Share on other sites

SMS

Σύντομα Γραπτά Μηνύματα (SMS) προς την Ε.Ε. 0,0744€/SMS

Σύντομα Γραπτά Μηνύματα (SMS) προς Ελλάδα & ξένα δίκτυα 0,25€/SMS

 

Παιδιά τελικά ποια είναι η χρέωση για γραπτό μήνυμα εκτός πακέτου;

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

SMS

Σύντομα Γραπτά Μηνύματα (SMS) προς την Ε.Ε. 0,0744€/SMS

Σύντομα Γραπτά Μηνύματα (SMS) προς Ελλάδα & ξένα δίκτυα 0,25€/SMS

 

Παιδιά τελικά ποια είναι η χρέωση για γραπτό μήνυμα εκτός πακέτου;

 

Μπερδεύτηκες που ξεχωρίζει η Ελλάδα από την Ε.Ε. ε; :lol:

0,25 είναι η χρέωση αν είσαι Ελλάδα και στέλνεις σε άλλο ελληνικό νούμερο.

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι κομπίνες αυτά, είναι σεβασμός στον συνδρομητή για να έχεις πάντα υπόλοιπο για μία κλήση ανάγκης αν δεν έχεις πακέτα. Εγώ που τα ακούω συχνά και παίρνω και ΣΜΣ για λήξη υπολοίπου, δεν τα βρίσκω καθόλου ενοχλητικά και μάλιστα μερικές φορές με έχουν βοηθήσει όταν είχα ξεχαστεί.

Ναι τους έπιασε ο πόνος αν σου λήξει εσένα το υπόλοιπο... Απλά το κάνουν δύο εβδομάδες πριν λήξει (ενώ θα μπορούσαν ας πούμε να έβαζαν το μήνυμα 2 μέρες πριν λήξει) για να σου σπάσουν τα νεύρα και να υποχρεωθεις να βάλεις νωρίτερα. Αν ενδιφεροντουσαν τόσο πολύ για το συνδρομητή θα είχαν από default όταν αγοράζει καποιος νέο αριθμό απενεργοποιημενη την υπηρεσία εισερχομένων και εξερχομένων πενταψηφιων SMS και ΑΝ ήθελε ο συνδρομητής να την ενεργοποιουσε μόνος του. Επίσης θα είχαν καταργήσει το daily Internet και όταν τελείωναν τα mb του εκάστοτε πακέτου δεν θα σε χρεώναν με το daily Internet και επίσης αν δεν είχες πακέτο data δε θα χρειαζόταν να αλλάξεις τις ρυθμίσεις ίντερνετ για να μη σε χρεώνει με το έτσι θέλω για mb...

NA ΠΩ ΚΑΙ ΑΛΛΑ Ή ΦΤΑΝΕΙ;;

Link to comment
Share on other sites

SMS

 

Σύντομα Γραπτά Μηνύματα (SMS) προς την Ε.Ε. 0,0744€/SMS

 

Σύντομα Γραπτά Μηνύματα (SMS) προς Ελλάδα & ξένα δίκτυα 0,25€/SMS

 

 

 

Παιδιά τελικά ποια είναι η χρέωση για γραπτό μήνυμα εκτός πακέτου;

Έχεις κάνει την ίδια ερώτηση και στα νήματα των άλλων εταιρειών? Η μόνο εδώ?

Τουλάχιστον η q χρεώνει ανά δευτερόλεπτο ενώ η πράσινη ανά λεπτό που σημαίνει 0,74€ κατευθείαν για 4 δευτερόλεπτα ομιλία αν υπάρχει ανάγκη.

Αυτό και αν είναι απάτη για τους άλλους.

Είναι γνωστή η τιμολόγηση στην Ελλάδα εκτός πακέτων από όλους τους παρόχους.

Έχω αρκετούς στην πράσινη που βάζουν 5 κάρτες τον μήνα για λίγα λεπτά ομιλίας επειδή δεν ξέρουν από πακέτα.

Μόνο στην Ελλάδα υπάρχει αυτή η απάτη όπως στα 5ψηφία.

Και είναι πολλά τα θύματα.

Για να μην αγοράζετε πακέτα, που δεν χρειάζονται, κατεβάστε την εφαρμογή dosms και φτιάξτε λογαριασμό στο http://dosms.eu ώστε να έχετε φτηνά μυνήματα χωρίς εκβιασμούς από τις εταιρείες για ΣΜΣ εκτός πακέτων.

Και φέρτε και τους φίλους σας στην Q που έχετε και τεχνική υποστήριξη εδώ μέσα στο νήμα.:lol:18fe5c4a5d91d66cbfb43c2a49fab04e.jpg

 

 

Ναι τους έπιασε ο πόνος αν σου λήξει εσένα το υπόλοιπο... Απλά το κάνουν δύο εβδομάδες πριν λήξει (ενώ θα μπορούσαν ας πούμε να έβαζαν το μήνυμα 2 μέρες πριν λήξει) για να σου σπάσουν τα νεύρα και να υποχρεωθεις να βάλεις νωρίτερα. Αν ενδιφεροντουσαν τόσο πολύ για το συνδρομητή θα είχαν από default όταν αγοράζει καποιος νέο αριθμό απενεργοποιημενη την υπηρεσία εισερχομένων και εξερχομένων πενταψηφιων SMS και ΑΝ ήθελε ο συνδρομητής να την ενεργοποιουσε μόνος του. Επίσης θα είχαν καταργήσει το daily Internet και όταν τελείωναν τα mb του εκάστοτε πακέτου δεν θα σε χρεώναν με το daily Internet και επίσης αν δεν είχες πακέτο data δε θα χρειαζόταν να αλλάξεις τις ρυθμίσεις ίντερνετ για να μη σε χρεώνει με το έτσι θέλω για mb...

 

NA ΠΩ ΚΑΙ ΑΛΛΑ Ή ΦΤΑΝΕΙ;;

 

Αφού δεν έχεις Q τι σε ενδιαφέρει για εμάς που έχουμε?

Με τόσο φτηνά πακέτα και δωρεάν ίντερνετ, ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ να χρεωθείς ημερήσιο εκτός αν το κάνεις επίτηδες για να βρεις λόγο για διαμαρτυρία με 1,2€ κόστος.

Ε δεν ενδιαφέρεται η εταιρεία για τους haters. Το έχει ξεπεράσει και ασχολείται με τους φανς σαν εμάς.

Σου έρχεται μήνυμα ότι έχουν μείνει 50μβ μόνο. Αν ούτε αυτό φτάνει, τι να πω.

Υπάρχει θέμα σοβαρά.:lol:

Όσο για τα 5ψηφία όλοι συμμετείχαν στην απάτη αυτή μέχρι που κόπηκε από νόμο.

Όσο για το ΣΜΣ έρχεται μια φορά μόνο όταν πάει να λήξει το υπόλοιπο, όχι κάθε μέρα Και το σκεπτικό είναι να ενημερωθείς έγκαιρα γιατί μπορεί να είσαι εξωτερικό ή να μην ανοίγεις το τηλέφωνο σου κάθε μέρα.

Είπαμε hater αλλά όχι τόσο χωρίς λόγο.:lol::lol:

Φτάνει όχι άλλο κάρβουνο.

Edited by pavlitakis1
Link to comment
Share on other sites

Pavlitakis μερικοί σερφαρουν μονο με Wi-Fi, γιατί να υποχρεούνται να έχουν αγορασμένο πακέτο ίντερνετ; Γιατί η Q δεν το κάνει όπως κάνουν οι άλλες 2 εταιρίες να κόβεται το ίντερνετ και να σου έρχεται σμσ ότι πρέπει να βάλεις πακέτο;
Link to comment
Share on other sites

Έχεις κάνει την ίδια ερώτηση και στα νήματα των άλλων εταιρειών? Η μόνο εδώ?

Τουλάχιστον η q χρεώνει ανά δευτερόλεπτο ενώ η πράσινη ανά λεπτό που σημαίνει 0,74€ κατευθείαν για 4 δευτερόλεπτα ομιλία αν υπάρχει ανάγκη.

Αυτό και αν είναι απάτη για τους άλλους.

Είναι γνωστή η τιμολόγηση στην Ελλάδα εκτός πακέτων από όλους τους παρόχους.

Έχω αρκετούς στην πράσινη που βάζουν 5 κάρτες τον μήνα για λίγα λεπτά ομιλίας επειδή δεν ξέρουν από πακέτα.

Μόνο στην Ελλάδα υπάρχει αυτή η απάτη όπως στα 5ψηφία.

Και είναι πολλά τα θύματα.

Για να μην αγοράζετε πακέτα, που δεν χρειάζονται, κατεβάστε την εφαρμογή dosms και φτιάξτε λογαριασμό στο http://dosms.eu ώστε να έχετε φτηνά μυνήματα χωρίς εκβιασμούς από τις εταιρείες για ΣΜΣ εκτός πακέτων.

Και φέρτε και τους φίλους σας στην Q που έχετε και τεχνική υποστήριξη εδώ μέσα στο νήμα.:lol:18fe5c4a5d91d66cbfb43c2a49fab04e.jpg

 

 

 

 

Αφού δεν έχεις Q τι σε ενδιαφέρει για εμάς που έχουμε?

Με τόσο φτηνά πακέτα και δωρεάν ίντερνετ, ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ να χρεωθείς ημερήσιο εκτός αν το κάνεις επίτηδες για να βρεις λόγο για διαμαρτυρία με 1,2€ κόστος.

Ε δεν ενδιαφέρεται η εταιρεία για τους haters. Το έχει ξεπεράσει και ασχολείται με τους φανς σαν εμάς.

Σου έρχεται μήνυμα ότι έχουν μείνει 50μβ μόνο. Αν ούτε αυτό φτάνει, τι να πω.

Υπάρχει θέμα σοβαρά.:lol:

Όσο για τα 5ψηφία όλοι συμμετείχαν στην απάτη αυτή μέχρι που κόπηκε από νόμο.

Όσο για το ΣΜΣ έρχεται μια φορά μόνο όταν πάει να λήξει το υπόλοιπο, όχι κάθε μέρα Και το σκεπτικό είναι να ενημερωθείς έγκαιρα γιατί μπορεί να είσαι εξωτερικό ή να μην ανοίγεις το τηλέφωνο σου κάθε μέρα.

Είπαμε hater αλλά όχι τόσο χωρίς λόγο.:lol::lol:

Φτάνει όχι άλλο κάρβουνο.

Ορισμένοι εδώ περα από εξυπνάδες άλλο τίποτα.

Σε πληροφορώ ότι είμαι στη q τα τελευταία 15 χρόνια, αυτό δε σημαίνει ότι δεν πρέπει να είμαι συνειδητοποιημενος καταναλωτής και να κάνω παρατηρήσεις όταν κάτι είναι ΑΠΑΤΕΩΝΙΑ επιμένω. Έχω καταγγείλει την q πάνω από πέντε φορές στην ΕΕΤΤ για την πρακτική της που έκανε παλιότερα με δήθεν δώρα πακέτα που σου έδινε και σου αφαιρούσε με το έτσι θέλω λεφτά από το υπόλοιπο που ειχες και αφού απειλήθηκε και με αγωγή αποζημίωσης στο τέλος την έκοψε αυτή τη τακτική.

Μάθετε ορισμένοι επιτέλους να είσαστε σκεπτόμενοι και ενεργοί καταναλωτές

Edited by Vasileios
Προσωπικός χαρακτηρισμός.
Link to comment
Share on other sites

Pavlitakis μερικοί σερφαρουν μονο με Wi-Fi, γιατί να υποχρεούνται να έχουν αγορασμένο πακέτο ίντερνετ; Γιατί η Q δεν το κάνει όπως κάνουν οι άλλες 2 εταιρίες να κόβεται το ίντερνετ και να σου έρχεται σμσ ότι πρέπει να βάλεις πακέτο;
Τι σε νοιάζει φίλε μου αφού δεν χρησιμοποιείς Q? Ας πάρει ένα τηλέφωνο να κλείσει τα δεδομένα του να μην έχει πρόβλημα αφού δεν τα χρησιμοποιεί ή να τα κλείσει από την συσκευή του.

Έτσι και αλλιώς η κιού δεν είναι για απεριόριστα.

Αυτοί οι μερικοί είναι σε άλλες εταιρίες.

Δε θα τσακωνόμαστε εδώ για αυτούς τους μερικούς.

Επίσης σου έρχεται ΣΜΣ ότι έχουν μείνει 50μβ. Οπότε δεν υπάρχει πρόβλημα.

 

 

Ορισμένοι εδώ περα από εξυπνάδες άλλο τίποτα.

Σε πληροφορώ ότι είμαι στη q τα τελευταία 15 χρόνια, αυτό δε σημαίνει ότι δεν πρέπει να είμαι συνειδητοποιημενος καταναλωτής και να κάνω παρατηρήσεις όταν κάτι είναι ΑΠΑΤΕΩΝΙΑ επιμένω. Έχω καταγγείλει την q πάνω από πέντε φορές στην ΕΕΤΤ για την πρακτική της που έκανε παλιότερα με δήθεν δώρα πακέτα που σου έδινε και σου αφαιρούσε με το έτσι θέλω λεφτά από το υπόλοιπο που ειχες και αφού απειλήθηκε και με αγωγή αποζημίωσης στο τέλος την έκοψε αυτή τη τακτική.

Μάθετε ορισμένοι επιτέλους να είσαστε σκεπτόμενοι και ενεργοί καταναλωτές

 

Σε ευχαριστούμε για την προσπάθεια που έκανες να διορθώσεις την κιού άλλα είμαστε εκτός θέματος σε σχέση με αυτό που ξεκίνησες.

Κι εγώ έχω κάνει αναφορές και καταγγελίες αλλά αυτό δεν έχει σχέση με το μήνυμα ενημέρωσης για τη λήξη του υπολοίπου ή το ημερήσιο ίντερνετ.

Αν χρεώσουν ημερήσιο ίντερνετ και μετά αγοράσεις πακέτο (και το ζητήσεις) σου επιστρέφουν τα χρήματα.

Θεωρώ περισσότερο σημαντικό να έχεις έστω λίγα δεδομένα γιατί μπορεί να υπάρξει πραγματική ανάγκη παρά να στο κόβει εάν σου τελειώσουν, αφού σε έχει ενημερώσει ότι πλησιάζει το τέλος.

Προφανώς είσαι στην Q αναγκαστικά, γιατί μάλλον δεν έχεις σήμα από άλλες εταιρίες, που δεν είναι απατεώνες.

Εγώ μία χαρά σκεπτόμενος και ενεργός καταναλωτής είμαι γι αυτό έχω τηλεφωνία με 2€ τον μήνα.

Edited by pavlitakis1
Link to comment
Share on other sites

Ρε παίδες την πάτησα γμτ...

Περίμενα να αλλάξει η μέρα για να της βάλω μία εξάευρη και στh συνέχεια να αγοράσω τa 60+60sms με 1,5 ευρώ που χρειαζόταν και θα ήταν εν ισχύ μέχρι 07/04.

Και τώρα χάθηκε και η 6ευρη και η προσφορά σε sms.

 

Υ.Γ Κάποιο μπλοκάρισμα μάλλον υπήρχε στην εφαρμογή, γιατί μόλις εμφανίσθηκε η προσφορά με τα sms, αλλά όχι η 6ευρη.

Edited by Green_Dragon
Link to comment
Share on other sites

@pavlitakis: Το να λες "τι σε νοιάζει αφού δεν χρησιμοποιείς κιου" δεν είναι απάντηση. Χρησιμοποιώ κιου για ομιλία.

 

Και στο ετος 2021 δεν γίνεται να πρέπει κάθε φορά να παίρνεις τηλ να σου κλείσουν το ίντερνετ και μετά να πρέπει να τους ξαναπάρεις τηλ να σου ανοίξουν το ίντερνετ.

 

Έπρεπε να έχει την υπηρεσία των άλλων 2 εταιριών που σου κλείνει αυτόματα το ίντερνετ όταν δεν έχεις δεδομένα και σου ανοίγει αυτόματα όταν έχεις πακέτο δεδομένων.

Link to comment
Share on other sites

@pavlitakis: Το να λες "τι σε νοιάζει αφού δεν χρησιμοποιείς κιου" δεν είναι απάντηση. Χρησιμοποιώ κιου για ομιλία.

 

 

 

Και στο ετος 2021 δεν γίνεται να πρέπει κάθε φορά να παίρνεις τηλ να σου κλείσουν το ίντερνετ και μετά να πρέπει να τους ξαναπάρεις τηλ να σου ανοίξουν το ίντερνετ.

 

 

 

Έπρεπε να έχει την υπηρεσία των άλλων 2 εταιριών που σου κλείνει αυτόματα το ίντερνετ όταν δεν έχεις δεδομένα και σου ανοίγει αυτόματα όταν έχεις πακέτο δεδομένων.

Όχι φίλε μου, το κλείνεις από την συσκευή σου το ίντερνετ.

Άλλωστε δεν υπάρχει πακέτο ομιλίας χωρίς τουλάχιστον 500μβ οπότε δεν θα πληρώσεις ποτέ έξτρα ίντερνετ αφού δεν το χρειάζεσαι.

Γιατί επιμένεις??? και αφού έχεις σε άλλη εταιρεία διαδίκτυο γιατί δεν βάζεις ένα Voip να μην πληρώνεις έξτρα χρήματα στην κιού?

 

 

Ρε παίδες την πάτησα γμτ...

Περίμενα να αλλάξει η μέρα για να της βάλω μία εξάευρη και στh συνέχεια να αγοράσω τa 60+60sms με 1,5 ευρώ που χρειαζόταν και θα ήταν εν ισχύ μέχρι 07/04.

Και τώρα χάθηκε και η 6ευρη και η προσφορά σε sms.

 

Υ.Γ Κάποιο μπλοκάρισμα μάλλον υπήρχε στην εφαρμογή, γιατί μόλις εμφανίσθηκε η προσφορά με τα sms, αλλά όχι η 6ευρη.

 

Ναι όταν δει ότι δεν ενδιαφέρεσαι για μια προσφορά κάνει αλλαγές και σου στέλνει άλλα.

Προσοχη σε αυτά, Έπρεπε να αγοράσεις με 2€ τα 3 Γκίγκα.

Πάει τώρα, βάλε dosms.eu και περίμενε να κάνει ανανέωση στις προσφορές σε μετά τις 7.

Σίγουρα είσαι στον σωστό λογαριασμό και δεν τα έχεις πάρει τα ΣΜΣ?

Υπάρχει και περίπτωση κολλήματος. Μην αγχώνεσαι. η εξάευρη ήταν μόνο μέχρι την λήξη του καουντντάουν.

Edited by pavlitakis1
Link to comment
Share on other sites

Έχουν τύχει και πακέτα καουνταουν μόνο ομιλίας. Το voip δεν το βρίσκω βολικό.

 

----- προσθήκη μηνύματος 111 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Εκτός αυτού, για ποιόν λόγο η κιού δεν τα κάνει αυτόματα και χρεώνει τον κόσμο με ίντερνετ;

Link to comment
Share on other sites

Εκτός αυτού, για ποιόν λόγο η κιού δεν τα κάνει αυτόματα και χρεώνει τον κόσμο με ίντερνετ;

 

Φίλε μου δεν εκπροσωπώ την κιού.

Απλώς θεωρώ ότι αυτό δεν είναι πρόβλημα στην πράξη αφού δεν διαμαρτύρεται κανένας, εκτός από αυτούς που δεν είναι στην Q. Στείλε στην εταιρεία την ερώτηση σου.

Edited by pavlitakis1
Link to comment
Share on other sites

Έτσι δημιουργεί την εντύπωση ότι δεν έχεις χρόνο ομιλίας και κλείνεις, αν το αφήσεις όμως καλεί κανονικά.

Καλό κόλπο για να πιέσει για ανανέωση. Αλλά δεν πιάνουν αυτά τα κόλπα σε εμάς.

 

two messages lateγ

 

Δεν είναι κομπίνες αυτά, είναι σεβασμός στον συνδρομητή για να έχεις πάντα υπόλοιπο για μία κλήση ανάγκης αν δεν έχεις πακέτα.

 

Κοιτάξτε στην αρχή εμείς το βρήκαμε καλό εεε κακό αλλά μετά μας είπαν ότι είναι κακό εεε καλό και έτσι και εμείς είπαμε να κάνουμε καταγγελία να ορίσει η αυτή η ΕΕΤΤ τι είναι αλλά μετά μας είπαν ότι δε γίνεται και αυτοί αλλάξανε και έτσι αλλάξαμε και εμείς και είπαμε κοιτάξετε είναι κακό εεε καλό. Αυτό ακριβώς τίποτε άλλο.

 

(Συγχώραμε που σε πειράζω λίγο ρε pavlitaki αλλά δε το κάνω υποτιμητικά, απλά είχε πλάκα η ξαφνική αλλαγή)

Edited by spiliot
Link to comment
Share on other sites

Ναι τους έπιασε ο πόνος αν σου λήξει εσένα το υπόλοιπο... Απλά το κάνουν δύο εβδομάδες πριν λήξει (ενώ θα μπορούσαν ας πούμε να έβαζαν το μήνυμα 2 μέρες πριν λήξει) για να σου σπάσουν τα νεύρα και να υποχρεωθεις να βάλεις νωρίτερα. Αν ενδιφεροντουσαν τόσο πολύ για το συνδρομητή θα είχαν από default όταν αγοράζει καποιος νέο αριθμό απενεργοποιημενη την υπηρεσία εισερχομένων και εξερχομένων πενταψηφιων SMS και ΑΝ ήθελε ο συνδρομητής να την ενεργοποιουσε μόνος του. Επίσης θα είχαν καταργήσει το daily Internet και όταν τελείωναν τα mb του εκάστοτε πακέτου δεν θα σε χρεώναν με το daily Internet και επίσης αν δεν είχες πακέτο data δε θα χρειαζόταν να αλλάξεις τις ρυθμίσεις ίντερνετ για να μη σε χρεώνει με το έτσι θέλω για mb...

NA ΠΩ ΚΑΙ ΑΛΛΑ Ή ΦΤΑΝΕΙ;;

Έλα ντε! Γιατί το άλλο? Δεν θα έπρεπε να υπάρχει η δυνατότητα online ανανέωσης υπολοίπου από 0,01€, με διάρκεια ισχύος επτά έτη και bonus ανανέωσης 10000' προς όλους (με βήμα χρέωσης ανά 1ns)+10000 SMS προς όλους (με βήμα χρέωσης ανά χαρακτήρα)+100GB (με βήμα χρέωσης ανά 1bit)? Βρε τους απατεώνες, δεν παρέχουν το αυτονόητο!

Link to comment
Share on other sites

two messages lateγ

 

 

 

 

 

 

 

Κοιτάξτε στην αρχή εμείς το βρήκαμε καλό εεε κακό αλλά μετά μας είπαν ότι είναι κακό εεε καλό και έτσι και εμείς είπαμε να κάνουμε καταγγελία να ορίσει η αυτή η ΕΕΤΤ τι είναι αλλά μετά μας είπαν ότι δε γίνεται και αυτοί αλλάξανε και έτσι αλλάξαμε και εμείς και είπαμε κοιτάξετε είναι κακό εεε καλό. Αυτό ακριβώς τίποτε άλλο.

 

 

 

(Συγχώραμε που σε πειράζω λίγο ρε pavlitaki αλλά δε το κάνω υποτιμητικά, απλά είχε πλάκα η ξαφνική αλλαγή)

Αναφερόμουν στο μήνυμα κατά την πρώτη κλήση της ημέρας. Δεν έγινε κάποια αλλαγή. Είναι ασήμαντο αυτό το μήνυμα για όσους είναι παλιοί.:lol:
Link to comment
Share on other sites

Έχει αλλάξει κάτι στην ανανέωση; (Εκτός από το τέλος καρτ. 12% και το τέλος συναλλαγής 0,30€), γιατί σε ανανέωση 12€, έμειναν 1,30€ λιγότερα.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...