Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά έφτιαξα ένα group στο φεις για να αντικαταστήσει το παλιό community . Όσοι πιστοί
Φίλε δεν χρειάζεται να δίνουμε τα μυστικά σε όλο τον κόσμο.

Αμάν με αυτό το φεις, καλά είμαστε εδώ. Μην βγάζουμε τα μάτια μας.

Έχει η q δική της ομάδα.

Link to comment
Share on other sites

Φίλε δεν χρειάζεται να δίνουμε τα μυστικά σε όλο τον κόσμο.

Αμάν με αυτό το φεις, καλά είμαστε εδώ. Μην βγάζουμε τα μάτια μας.

Έχει η q δική της ομάδα.

 

Ε καλά δεν θα ανταλλάξουμε και τα μυστικά του κράτους!ετσι κ αλλιώς private είναι το γκρουπ

Link to comment
Share on other sites

Ε καλά δεν θα ανταλλάξουμε και τα μυστικά του κράτους!ετσι κ αλλιώς private είναι το γκρουπ
Δεν ξέρουμε μυστικά του κράτους αλλά δεν είναι φρόνιμο να μπούμε στην χοάνη του φβ.

Φέρε εδώ τους φίλους σου. Εγώ ούτε έχω, ούτε έχω σκοπό να φτιάξω φβ, ούτε θα ήθελα αυτά που γράφω εδώ να αντιγράφονται στο φβ επειδή κάποιοι έχουν εθισμό στο φβ.

Άποψη μου για αυτή την πληγή των κοινωνικών δικτύων.

Edited by pavlitakis1
Link to comment
Share on other sites

Άμα γίνει και ευρέως γνωστό το κονέ και όλα τα καλούδια της q βλέπω να τα κόβουν μετά καλύτερα εδώ πιστεύω και εγώ βαλτε tapatalk άμα θέτε αλλαγές είναι πολύ ωραίο. Φιλικά.
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ δεν είμαι θετικός για συμμετοχή σε ομάδα facebook

Ίσα-ίσα , αν και είμαι πολύ παλιός στο fb, τελευταία το έχω εγκαταλείψει, επειδή έχει αρχίσει να γίνεται τοξικό.

 

Θα ήθελα να δοκιμάσω το takpaltak, αν έχει κάποια χρησιμότητα στη μεταξύ μας επικοινωνία.

 

Υ.Γ. Ελπίζω αύριο να τελειώσει το πρωταπριλιάτικο countdown και να πάρουμε ένα γενναίο πακετάκι με ομιλία προς όλους και sns. Αν κάτσει έτσι θα ανανεώσω με 10 ευρώ ή αν με παίρνει με 6 ευρώ.

Link to comment
Share on other sites

Καθε Πέμπτη Δεν εχει countdown offer;

Γιατί λεει σε 24 μέρες ξανά???

 

Θα δείξει.

Μπορεί να το αφήσουν όλη ημέρα έτσι και αύριο Παρασκευή 09.00 να δώσουν countdown.

Edited by GREGORYMO
Link to comment
Share on other sites

Καθε Πέμπτη Δεν εχει countdown offer;

Γιατί λεει σε 24 μέρες ξανά???

 

Πρωταπριλιά στυλ ; :lol::D Δες και παραπάνω ;)

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει τρόπος να ενεργοποιήσεις κονέ ΠΡΙΝ έρθει ο άλλος στην q; Φυσικά και όχι γιατί χρειάζεται το νέο νούμερο να έχει βάλει κάρτα. Άρα πάντα γίνεται μετά και για αυτό δίνουν 15 μέρες (για την ακρίβεια ούτε καν στο τέλος της 15ης δεν ισχύει όπως τα πακέτα, πρέπει να ολοκληρωθεί πριν τις 15).

 

.

 

Αρα μου λες......οτι μπορω να χρησιμοποιησω και εγω και το νεο ΝΟΥΜΕΡΟ το KONE με την ανανεωση 10 ευρω καρτας απο πλευρας μου και απλη αποστολη του λινκ του KONE!!!! Σας ευχαριστω πολυ για τα σχολια σας!!!1 :D:D:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Μακάρι να είναι για αύριο και όχι για τις 26/4..

 

πρωταπριλιά.

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά τι γίνεται, countdown offer στις 26 Απριλίου

Η αλήθεια είναι, πως όταν είδα το 25 και κάτι μέρες στην εφαρμογή, έκανα πλήθος αρνητικών σκέψεων (σταδιακή κατάργηση των countdown, κλείσιμο της Q, αφού κανείς δεν πρόκειται να αγοράσει 160' προς όλους με 6,9€, ώστε να μπορέσει να συντηρηθεί κτλ). Ούτε που πήγε ο νους μου στην πρωταπριλιά.

Link to comment
Share on other sites

Εδώ κανένας δεν την πάτησε. Την ξέρουμε σαν την τσέπη μας και αυτή ξέρει επίσης τις ομορφιές της.

Αν χαλάσει θα μείνει μόνη της.:lol:

Όσο για τα 160 με 6,90€ πολλοί τα αγοράζουν για να κρατιέται ζωντανή η εταιρεία. Να'ναι καλά οι συνδρομητές αυτοί. Αν σκέφτονταν όλοι όπως εμείς, θα είχαν κλείσει όλες οι εταιρείες.

Edited by pavlitakis1
Link to comment
Share on other sites

120΄ και 100 sms με 3€ για κάτι λιγότερο από 8 ώρες ακόμη.

Για μένα, το ωραιότερο countdown είναι αυτό με 200'+400MB με 3€, ενώ αμέσως μετά έρχεται αυτό με 250'+500MB με 4€. Το σημερινό έχει λίγο κουάξ μέσα του!

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας φίλοι μου!

Μου παραπονιέται η γυναίκα μου, ότι κάθε φορά που επιχειρεί να κάνει μια κλήση ακούει ένα μήνυμα που λέει περίπου: " Το υπόλοιπο του χρόνου ομιλίας είναι πολύ χαμηλό. Ανανεώστε κ.λ.π. ". Δεν την αφήνει να κάνει κλήση. Όταν κλείσει τον dealer και επιχειρήσει δεύτερη φορά, γίνεται η κλήση της κανονικά.

 

Ο χρόνος ομιλίας που έχει είναι 100 λεπτά. Οπότε δεν δικαιολογείται αυτή η υπενθύμιση.

Στο δικό μου Q, δεν έχω ακούσει ποτέ τέτοιο μήνυμα, παρόλο που κατά καιρούς έχω και μικρότερο υπόλοιπο.

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας φίλοι μου!

 

Μου παραπονιέται η γυναίκα μου, ότι κάθε φορά που επιχειρεί να κάνει μια κλήση ακούει ένα μήνυμα που λέει περίπου: " Το υπόλοιπο του χρόνου ομιλίας είναι πολύ χαμηλό. Ανανεώστε κ.λ.π. ". Δεν την αφήνει να κάνει κλήση. Όταν κλείσει τον dealer και επιχειρήσει δεύτερη φορά, γίνεται η κλήση της κανονικά.

 

 

 

Ο χρόνος ομιλίας που έχει είναι 100 λεπτά. Οπότε δεν δικαιολογείται αυτή η υπενθύμιση.

 

Στο δικό μου Q, δεν έχω ακούσει ποτέ τέτοιο μήνυμα, παρόλο που κατά καιρούς έχω και μικρότερο υπόλοιπο.

Όταν έχεις χαμηλό υπόλοιπο το λέει όντως ωστόσο μετά από αυτό το μήνυμα αν έχεις πακέτο συνεχίζει και καλεί κανονικά

 

Στάλθηκε από το Mi A3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας φίλοι μου!

Μου παραπονιέται η γυναίκα μου, ότι κάθε φορά που επιχειρεί να κάνει μια κλήση ακούει ένα μήνυμα που λέει περίπου: " Το υπόλοιπο του χρόνου ομιλίας είναι πολύ χαμηλό. Ανανεώστε κ.λ.π. ". Δεν την αφήνει να κάνει κλήση. Όταν κλείσει τον dealer και επιχειρήσει δεύτερη φορά, γίνεται η κλήση της κανονικά.

 

Ο χρόνος ομιλίας που έχει είναι 100 λεπτά. Οπότε δεν δικαιολογείται αυτή η υπενθύμιση.

Στο δικό μου Q, δεν έχω ακούσει ποτέ τέτοιο μήνυμα, παρόλο που κατά καιρούς έχω και μικρότερο υπόλοιπο.

 

ΑΛΛΟ χαμηλό υπόλοιπο σε € και ΑΛΛΟ χαμηλο υπόλοιπο σε λεπτά ομιλίας.

 

----- προσθήκη μηνύματος 6 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ενώ το app της Q φαίνεται να λειτουργεί κανονικά, το υπόλοιπο δεν ανανεώνεται !

Συμβαίνει αυτό σε άλλον ?

Link to comment
Share on other sites

ΑΛΛΟ χαμηλό υπόλοιπο σε € και ΑΛΛΟ χαμηλο υπόλοιπο σε λεπτά ομιλίας.

 

----- προσθήκη μηνύματος 6 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ενώ το app της Q φαίνεται να λειτουργεί κανονικά, το υπόλοιπο δεν ανανεώνεται !

Συμβαίνει αυτό σε άλλον ?

Σε μένα το app λειτουργεί κανονικά και ανανεώνει το υπόλοιπο. Σήμερα έβαλα μια 6ευρη, αγόρασα το countdown και μου πήγε το υπόλοιπο στις 2/06

 

 

ΑΛΛΟ χαμηλό υπόλοιπο σε € και ΑΛΛΟ χαμηλο υπόλοιπο σε λεπτά ομιλίας.

 

----- προσθήκη μηνύματος 6 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ενώ το app της Q φαίνεται να λειτουργεί κανονικά, το υπόλοιπο δεν ανανεώνεται !

Συμβαίνει αυτό σε άλλον ?

Η ηχογραφημένη ειδοποίηση που ανέφερα παραπάνω, αφορά σε χαμηλό υπόλοιπο χρόνου ομιλίας. Παρόλο που έχει ακόμη 100 λεπτά.

Edited by Green_Dragon
Link to comment
Share on other sites

Γειά σας φίλοι μου!

 

Μου παραπονιέται η γυναίκα μου, ότι κάθε φορά που επιχειρεί να κάνει μια κλήση ακούει ένα μήνυμα που λέει περίπου: " Το υπόλοιπο του χρόνου ομιλίας είναι πολύ χαμηλό. Ανανεώστε κ.λ.π. ". Δεν την αφήνει να κάνει κλήση. Όταν κλείσει τον dealer και επιχειρήσει δεύτερη φορά, γίνεται η κλήση της κανονικά.

 

 

 

Ο χρόνος ομιλίας που έχει είναι 100 λεπτά. Οπότε δεν δικαιολογείται αυτή η υπενθύμιση.

 

Στο δικό μου Q, δεν έχω ακούσει ποτέ τέτοιο μήνυμα, παρόλο που κατά καιρούς έχω και μικρότερο υπόλοιπο.

Δεν έχεις καταλάβει καλά. Αυτό το μήνυμα έρχεται μόνο μία φορά την ημέρα, κατά την πρώτη κλήση της ημέρας και προειδοποιεί για χαμηλό υπόλοιπο σε ευρώ (Υπ<1€) όπου το αγνοείς και η κλήση συνεχίζεται κανονικά.

Οτιδήποτε άλλο δεν ισχύει εκτός αν εμφανίστηκε κάποιο bug λόγω αναβάθμισης του συστήματος, που πιστεύω ότι θα εξαφανιστεί σύντομα.

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχεις καταλάβει καλά. Αυτό το μήνυμα έρχεται μόνο μία φορά την ημέρα, κατά την πρώτη κλήση της ημέρας και προειδοποιεί για χαμηλό υπόλοιπο σε ευρώ (Υπ<1€) όπου το αγνοείς και η κλήση συνεχίζεται κανονικά.

Οτιδήποτε άλλο δεν ισχύει εκτός αν εμφανίστηκε κάποιο bug λόγω αναβάθμισης του συστήματος, που πιστεύω ότι θα εξαφανιστεί σύντομα.

Το πιο πιθανό είναι να μη μου έχει μεταφέρει σωστά το μήνυμα που ακούει.

Θα επιχειρήσω να το ακούσω και εγώ για να έχω καλύτερη εικόνα. Εφόσον όμως αφορά χαμηλό υπόλοιπο σε ευρώ και αν το αγνοήσεις η κλήση γίνεται κανονικά, δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Το πιο πιθανό είναι να μη μου έχει μεταφέρει σωστά το μήνυμα που ακούει.

 

Θα επιχειρήσω να το ακούσω και εγώ για να έχω καλύτερη εικόνα. Εφόσον όμως αφορά χαμηλό υπόλοιπο σε ευρώ και αν το αγνοήσεις η κλήση γίνεται κανονικά, δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα.

 

Ναι, συμβαίνει συχνά. Πανικοβάλλεται ο συνδρομητής και κλείνει τη γραμμή και μετά ξαναπροσπαθεί και η κλήση περνάει.

Βγαίνει μόνο στην πρώτη κλήση της ημέρας. Εγώ που έχω πάντα σχεδόν χαμηλό υπόλοιπο το ακούω συχνά.

Λέει "Το διαθέσιμο υπόλοιπο του χρόνου ομιλίας σας είναι πολύ χαμηλό, your account balance is too low".... Έτσι δημιουργεί την εντύπωση ότι δεν έχεις χρόνο ομιλίας και κλείνεις, αν το αφήσεις όμως καλεί κανονικά.

Καλό κόλπο για να πιέσει για ανανέωση. Αλλά δεν πιάνουν αυτά τα κόλπα σε εμάς.

Edited by pavlitakis1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...