Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τα 6gb έγιναν 3;

 

Έβαλα ενώ έλεγε το countdown 6gb και μου έδωσε μόνο 3gb και τώρα που κάνω ανανέωση το countdown λέει 3gb

Edited by gatekeeper
Link to comment
Share on other sites

Τα 6gb έγιναν 3;

 

Έβαλα ενώ έλεγε το countdown 6gb και μου έδωσε μόνο 3gb και τώρα που κάνω ανανέωση το countdown λέει 3gb

 

Όντως 3 έγιναν μέσα σε λίγη ώρα, πριν καμία ώρα ήταν 6.

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Τα 6gb έγιναν 3;

 

Έβαλα ενώ έλεγε το countdown 6gb και μου έδωσε μόνο 3gb και τώρα που κάνω ανανέωση το countdown λέει 3gb

 

ΝΑΙ.

Στις 09.00 έλεγε 6GB αλλά φαίνεται ισχύε για λίγο.

Link to comment
Share on other sites

ΝΑΙ.

Στις 09.00 έλεγε 6GB αλλά φαίνεται ισχύε για λίγο.

 

Εγώ πάντως όταν το πάτησα έλεγε 6gb αλλά πιστωθηκαν μόνο 3gb. Πασιφανές δικό τους λάθος.

Link to comment
Share on other sites

Λογικά το επόμενο Q countdown offer πότε θα είναι;

Αφου το τρέχον λήγει αυριο απογευμα μάλλον Πέμπτη/Παρασκευή. Και μάλλον θα έχει ομιλία.

 

 

χαχα σας κορόιδεψαν ...δεν πειράζει θα σας περάσει άλλωστε δεν είναι η πρώτη φορά

 

Μάλλον λάθος συννενόηση είχαν στα κεντρικά, δεν έχουν συμφέρον να κοροϊδεύουν τους πελατες.

Link to comment
Share on other sites

Αφου το τρέχον λήγει αυριο απογευμα μάλλον Πέμπτη/Παρασκευή. Και μάλλον θα έχει ομιλία.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Μάλλον λάθος συννενόηση είχαν στα κεντρικά, δεν έχουν συμφέρον να κοροϊδεύουν τους πελατες.

κι σένα θα σου περάσει,σιγά την προσφορά ούτε για μεσενγκερ δεν φτάνουν πλέον,ίσα ίσα να ανοίξεις μια ιστοσελίδα είναι χωρίς εικόνες σε android tv
Link to comment
Share on other sites

Μου τελειώνουν οι παροχές που είχα πάρει, μέσω countdown κυρίως και παράλληλα έχω ελάχιστο υπόλοιπο 0,50 ευρώ.

Η πιο συμφέρουσα ανανέωση είναι η δεκάευρη; Σωστά;;;

Link to comment
Share on other sites

Μέχρι και τα σχόλια στο fb σβήνουν.... Σοβαρή εταιρία.... Αλλά είναι ήδη γνωστά αυτά...
ε καλά τώρα παλιό εγώ του έλεγα παλαιότερα μην τυχόν και το σβήσεις θα φας αναφορά και θα απευθυνθώ και στον συνήγορο του Πολίτη συν δίωξη ηλεκτρονικού εγκλήματος ....χαχα
Link to comment
Share on other sites

Με 10ευρη παιρνεις μπόνους ανανέωσης. Με 6ευρη όχι.

Aκριβώς. Συν του ότι θα έχει κάπου 9€ μαζί με τα 0.50€ και θεωρητικά πάντα με την επέκταση υπολοίπου σε συνδυασμό με countdown των 3€ μπορεί να βγάλει ένα 3μηνο χωρις να χρειαστεί να ξαναβάλει κάρτα και να έχει λειτουργικό νούμερο

Link to comment
Share on other sites

κι σένα θα σου περάσει,σιγά την προσφορά ούτε για μεσενγκερ δεν φτάνουν πλέον,ίσα ίσα να ανοίξεις μια ιστοσελίδα είναι χωρίς εικόνες σε android tv
Άραξε λίγο ρε συ. Για κάποιους είναι κομπλέ (για μενα οχι πλεον) :P

 

Στάλθηκε από το STK-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά συγνωμη παιδευομαι να ταυτοποιησω την sim 1 ώρα τώρα ηλεκτρονικά τα στέλνω ολα άψογα την μια δεν φαίνεται το ενα περνώ απάντηση μετα απο 5 λεπτα την άλλη το αλλο μου έχουν σπάσει τα νεύρα 5 φορές εχω προσπαθήσει ψυχίατρο θα χρειαστώ τι κανω λάθος, τα βγάζω φωτο τιποτα τα σκαναρω τζάμι τίποτε τι γίνεται δεν ξέρω

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 9 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά συγνωμη παιδευομαι να ταυτοποιησω την sim 1 ώρα τώρα ηλεκτρονικά τα στέλνω ολα άψογα την μια δεν φαίνεται το ενα περνώ απάντηση μετα απο 5 λεπτα την άλλη το αλλο μου έχουν σπάσει τα νεύρα 5 φορές εχω προσπαθήσει ψυχίατρο θα χρειαστώ τι κανω λάθος, τα βγάζω φωτο τιποτα τα σκαναρω τζάμι τίποτε τι γίνεται δεν ξέρω

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 9 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

βγάλε φώτο με καλό φωτισμό άνοιξε την με google photo αποταμιευσε την σαν pdf και στείλε την,αν είναι παραπάνω από μια όχι όλες μαζί μια μια,αν τις στέλνεις από email
Link to comment
Share on other sites

Μίλησα τελικά με την υποστήριξη και έστειλα τις φόρμες online και τα λοιπά να δούμε

Ρε παιδια θα τρελαθώ εκτος και αν είμαι ηλιθιος.

μεσα στον φακελο ειχε ενα χαρτι που λει τι να κανω με την ενεργοποίηση και κατω κατω εχει μια φωτο και λει καρτα 10 ευρω ουτε εχει καρτα ουτε νούμερο 16ψηφιο ουτε ξυνετε και το QR code σε παει στην σελιδα ενεργοποίησης λειπει κάτι?

 

Όταν παρήγγειλα την καρτα online έγραφε Πακέτο σύνδεσης & 10€ χρόνος ομιλίας

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 9 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by leotzian
Link to comment
Share on other sites

πως θα την ενεργοποιήσεις αφού ακόμα δεν είσαι στο δίκτυο της Q,υπομονή 2 3 εργάσιμες ημέρες
Link to comment
Share on other sites

Μήπως γίνεται αυτόματα? Δηλαδή όταν γίνει ενεργοποίηση ίσως να είναι τα 10€ μέσα. Μην αγχώνεσαι.
Ναι αυτό εννοώ μήπως είναι μέσα ρώτησα εσάς μήπως κάποιος είχε παραλάβει κανένα ίδιο πακετάκι.

Μόνο ετσι να γίνει όταν ενεργοποιηθεί να εχει τα χρήματα μεσα αλλιώς η καρτα είναι μόνο φωτο, έτσι που το έγραφε νόμιζα θα εχει και την κλασική καρτα με τον δεξαεψαφηφιο.

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 9 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μην αγχώνεσαι, όλα θα γίνουν.

Προφανώς για λόγους ασφαλείας έχουν αλλάξει τα πρωτόκολλα ταυτοποίησης κλπ και μέχρι να μάθουν θα παρουσιάζονται προβλήματα.

Ίσως κάποιος να ξέρει το νέο σύστημα.

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση : για ήδη συνδρομητή κιου, η επιλογή από το myq app να παραγγείλει και άλλη κάρτα κιου στο όνομα του ξέρουμε εάν ζητούν πάλι στοιχεία να στείλει σκαναρισμενα ή φωτός;
Link to comment
Share on other sites

Αφου το τρέχον λήγει αυριο απογευμα μάλλον Πέμπτη/Παρασκευή. Και μάλλον θα έχει ομιλία.

 

Πέμπτη 25-03

Ευχαριστω για τις απαντησεις

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση : για ήδη συνδρομητή κιου, η επιλογή από το myq app να παραγγείλει και άλλη κάρτα κιου στο όνομα του ξέρουμε εάν ζητούν πάλι στοιχεία να στείλει σκαναρισμενα ή φωτός;

Ναι κανονικά, η επιλογή είναι απλά μια συντόμευση για το site.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...