Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Οταν βλεπουν οτι αγοραζεις κάθε μήνα προσωπικες προσφορές (κουτακια στο αππ) ανεβάζουν τις τιμές. Σε εμένα αυτο συμβαίνει και από εκεί που κάθε μηνα ειχα κουτακι με 3€, τωρα το φτηνότερο ομιλιας ειναι 6€. Εντωμεταξυ βλέπουν οτι δεν κανω χρηση ίντερνετ και μου δινουν κουτακι 1€ για 3GB
Link to comment
Share on other sites

Εγώ όταν αγοράζω από τα κουτάκια, συνήθως τον άλλο μήνα μου έρχονται ακριβότερα.

 

Αν αγορασεις απο sms δεν εξαφανίζονται τα κουτακια,και (μαλλον) δεν λογαριάζει ότι το πηρες απο τα κουτακια. Πρέπει να λειτουργούν ανεξάρτητα.

 

----- προσθήκη μηνύματος 78 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Οταν βλεπουν οτι αγοραζεις κάθε μήνα προσωπικες προσφορές (κουτακια στο αππ) ανεβάζουν τις τιμές. Σε εμένα αυτο συμβαίνει και από εκεί που κάθε μηνα ειχα κουτακι με 3€, τωρα το φτηνότερο ομιλιας ειναι 6€. Εντωμεταξυ βλέπουν οτι δεν κανω χρηση ίντερνετ και μου δινουν κουτακι 1€ για 3GB

 

Αν βάλεις το τελευταίο πες μας αν επεκτείνεται η ημερομηνία λήξης υπολοίπου

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Είσαι στην μαύρη λίστα γιατί γκρινιάζεις συνεχώς. :lol: Εχω συνέχεια αυτό. Σπάνια το αγοράζω γιατί έχει καουντντάουν 2€ /3γβ

Παρεμπιπτόντως εσύ που τα σημειώνεις πότε ήρθε τελευταία φορά και πότε πιθανότατα αναμένουμε να ξαναεμφανιστεί?

Link to comment
Share on other sites

μετά από ένα χρόνο και ...η προσφορά με τα sms είναι ακόμα συνεχώς όπως επίσης και τα 15 Γκιγκα και 20 Γκιγκα με 12€ η δέκα αντίστοιχα,σιγά τα ωα

και sms να έρθει οι ίδιες ακριβώς είναι

παλιάτζουρες

χθεσινό

 

15GB ΓIA 30 HMEPEΣ MONO ME 10,40€! ΣTEIΛE 150 ΣTO 12410 H ENEPΓOΠOIHΣE TO ΣTO MYQ https://tinyurl.com/ybgojyqq EΩΣ KAI 9/3! ΓIA NA MHN ΛAMBANEIΣ ΠPOΣΦOPEΣ MΠEΣ EΔΩ bit.ly/WIND-epikoinonia

Link to comment
Share on other sites

 

Παρεμπιπτόντως εσύ που τα σημειώνεις πότε ήρθε τελευταία φορά και πότε πιθανότατα αναμένουμε να ξαναεμφανιστεί?

 

2€/3 Γκίγκα 16-22 του μήνα περίπου, σύμφωνα με τα στατιστικά των 3 τελευταίων μηνών. Αλλά θέλει προσοχή γιατί είναι μόνο μία μέρα.

Προηγούμενο 18.

Δευτέρα μπορεί να κάτσει 3€/120' (60%) ή 3€/3γβ (40%)

ΚΙΝΟ έχει καταντήσει.:lol:

Link to comment
Share on other sites

παιδια το εχω γυρισει σε Q και ειμια παρα πολυ ευχαριστημενος το κινητο και το δικο μου και ολης της οικογενειας μου .....Δικων μου!

 

Εχετε να μου προτεινετε κατι ....και για σταθερο...τηλεφωνο δεδομενου οτι το χρησιμοποιω μονο για ιντερνετε και δεν με ενδιαφερει καν..... να εχω σταθερη τηλεφωνια αλλα μονο ιντερνετ στο σπιτι....κατι παραπλησιο με Q ή αλλη εταιρεια???

Link to comment
Share on other sites

παιδια το εχω γυρισει σε Q και ειμια παρα πολυ ευχαριστημενος το κινητο και το δικο μου και ολης της οικογενειας μου .....Δικων μου!

 

 

 

Εχετε να μου προτεινετε κατι ....και για σταθερο...τηλεφωνο δεδομενου οτι το χρησιμοποιω μονο για ιντερνετε και δεν με ενδιαφερει καν..... να εχω σταθερη τηλεφωνια αλλα μονο ιντερνετ στο σπιτι....κατι παραπλησιο με Q ή αλλη εταιρεια???

Πιστεύω να μην ξέχασες το κονέ.

Σταθερό ίντερνετ ρίξε μια ματιά εδώ.

https://skytelecom.gr/homeairfiber24-internet/

Link to comment
Share on other sites

Πιστεύω να μην ξέχασες το κονέ.

Σταθερό ίντερνετ ρίξε μια ματιά εδώ.

https://skytelecom.gr/homeairfiber24-internet/

 

 

q kone εχω ενεργοποιησει οχι μια αλλα 2 φορες στον ιδιο αριθμο και δε ξερω αν μπορω και τριτη/

 

οσον αφορα το λινκ που με παρεπεμεψες σε ευχαριστω αλλα ψαχνω κατι πιο ανταγωνιστικο ........παραπλησιο με τα προγραμματα στην κινητη τηλεφωνια της Q ;);););)

Link to comment
Share on other sites

Σε περίπτωση που κάποιος ξεχάσει να μπει στην εφαρμογή, να ενημερώσω ότι και πάλι το countdown είναι βασικά χρόνος ομιλίας (200+200+400 MB) με 4€ και 6ευρη ανανέωση, μέχρι μεθαύριο το απόγευμα.
Link to comment
Share on other sites

Πηγα να κάνω ανανεωση και δεν λειτουργει ουτε η εφαρμογη ουτε το site

 

EDIT: οκ, λειτουργει

Edited by coulis

Χρηματοοικονομικός Σύμβουλος

Link to comment
Share on other sites

q kone εχω ενεργοποιησει οχι μια αλλα 2 φορες στον ιδιο αριθμο και δε ξερω αν μπορω και τριτη/

 

 

 

οσον αφορα το λινκ που με παρεπεμεψες σε ευχαριστω αλλα ψαχνω κατι πιο ανταγωνιστικο ........παραπλησιο με τα προγραμματα στην κινητη τηλεφωνια της Q ;);););)

Εννοείς ότι το ενεργοποίησες 2 φορές σε νέο αριθμό ή έδωσες 2 φορές πρόσκληση, όπου εκεί δεν υπάρχει περιορισμός?

Αν είναι το πρώτο είναι είδηση.

Εκτός αν εννοείς ότι πήρες μία και έδωσες μία πρόσκληση μετά από ένα μήνα.

Link to comment
Share on other sites

Κάθε διαφορετικό link κονε που πατάει ένα νέο νούμερο δίνει και σε αυτό και στον άλλο τα 12, επιβεβαιωμένο από καιρό. Καλό θα είναι να μην γίνει κατάχρηση πάντως.
Link to comment
Share on other sites

Μπορεις να δώσεις χρήματα από το υπόλοιπο σου σε άλλο αριθμό Q?
Όχι............

Μπορείς όμως να αγοράζεις πακέτα για επέκταση λήξης υπολοίπου χωρίς ανανέωση.

Link to comment
Share on other sites

απλά έχω μαζέψει πολλά λεφτά

θα το κάνω το καλοκαίρι μόλις βγούμε από το σπίτι

ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΚΑΡΒΟΥΝΟ
Link to comment
Share on other sites

Τότε συντηρείς το υπόλοιπο με 6ευρες κάθε 2 μήνες και τέλη Απριλίου που θα ανοίξουν τα παντα (η TUI ήδη δέχεται κρατήσεις για τα μέσα Μαΐου) θα τα χρησιμοποιήσεις όπως έγραψαν πιο πανω.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα. Εχω μία σχετικά παλια sim και λέω να την αλλαξω με νέα 4G. Υπάρχει κάποια χρεωση εαν κάνω αιτημα μεσω του σαιτ και οχι να μεταβω σε καταστημα της wind;

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα. Εχω μία σχετικά παλια sim και λέω να την αλλαξω με νέα 4G. Υπάρχει κάποια χρεωση εαν κάνω αιτημα μεσω του σαιτ και οχι να μεταβω σε καταστημα της wind;
Αν είναι σε αχρηστία, πάρε καινούργια να πάρεις και το κονέ.

Αν είναι σε λειτουργία σε κάποιο παλιό τηλέφωνο και έχεις λίγες επαφές πάλι πάρε καινούργια για τον ίδιο λόγο, που είναι σίγουρα τζάμπα.

Για αλλαγή ανάλογα με το κατάστημα θα πληρώσεις 5 € μάλλον.

Για ονλαιν δεν ξέρω.

Link to comment
Share on other sites

online δεν γινεται εκτος κι αν εχουν βρει τροπο λόγω της κατάστασης. Πρεπει να γινει πιστοποίηση στοιχείων,αυτοπροσώπως σε κατάστημα.Αν δεν εχει γίνει οποιαδήποτε αλλαγή στο παρελθόν,είναι μεγάλες οι πιθανότητες να βγάλει το σύστημα δωρεάν αντικατάσταση.Αλλιώς 5 ευρώ. Πες τους κιόλας οτι η αντικατάσταση σε 4g είναι δωρεάν σύμφωνα με το site,αλλά εξαρτάται και που θα πέσεις...
Link to comment
Share on other sites

Το κονέ δίνεται σε νέους συνδρομητές, όχι σε νέες κάρτες sim ή νέα νούμερα από υπάρχοντες συνδρομητές.

 

Πριν τουλάχιστον πενταετία σε κάποια καταστήματα παίζανε τη γνωστή ιστορία "έχουμε ξεμείνει από δωρεάν κάρτες" και θέλανε να πληρώσεις χ ευρώ για τις "άλλες". Με πίεση την έπαιρνες τσάμπα.

 

Αν δεν το βρεις στο site, στείλε ένα μήνυμα στην εξυπηρέτηση να ρωτήσεις αν ισχύει η δωρεάν αντικατάσταση τουλάχιστον να μην χαλαστείς χωρίς λόγο στο κατάστημα.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σας.Ναι τους εστειλα μήνυμα για αντικατασταση κτλ. Για να δουμε...

 

----- προσθήκη μηνύματος 14 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

H απάντησή τους: «Η δωρεάν αντικατάσταση λόγω παλαιότητας είναι εφικτή αποκλειστικά μέσω καταστήματος. Εναλλακτικά μπορούμε να σας αποστείλουμε την κάρτα που επιθυμείτε με κόστος 5 ευρώ, το οποίο εξοφλείται ως αντικαταβολή στο courier.» Τι κάνω;

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

αυτο που σε βολευει περισσοτερο.Τα καταστήματα ανοιχτά είναι
Link to comment
Share on other sites

αυτο που σε βολευει περισσοτερο.Τα καταστήματα ανοιχτά είναι

Θα πάω καποια στιγμη στη Χώρα...τι να κάνω,αφου δε δινουν δωρεαν μεσα απο το site

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...