Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εγώ πάντως είχα πάρει πακέτο countdown αλλά δεν άλλαξε η ημερομηνία λήξης του υπολοίπου
Η ημερομηνία λήξης αλλάζει αν το πακέτο λήγει αργότερα. Αν το υπόλοιπο λήγει αργότερα, δεν αλλάζει.
Link to comment
Share on other sites

https://www.wind.gr/gr/wind/media/anakoinoseis/anakoinosi/1526318702509/

Ανα 2μηνο το τέλος ανανέωσης του μπόνους...α και διπλασιάζονται τα λεπτα προς q... βέβαια...αφού δεν μας έφταναν τα 1500...

Link to comment
Share on other sites

χαχα,η επόμενη κίνηση η διπλασιασμό του τέλους η κατάργηση της ανανεωσης των 10€

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

MONO ΓIA ΣENA! ΔΩPO 100 ΛEΠTA KAI 20SMS ΠPOΣ OΛOYΣ KAI 2GB ME ΔIAPKEIA 7 HMEPEΣ! ΣTEIΛE 24 ΣTO 12410 ΓIA ENEPΓOΠOIHΣH TOY ΔΩPOY ΣOY MEXPI KAI 7/2!

Νομίζω πρώτη φορά μου ηρθε τζάμπα κάτι εκτος απο το παλιο 32 που σου έδινε δωρεάν προς wind/q για κάτι μήνες...

 

----- προσθήκη μηνύματος 6 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Υποθέτω οτι είναι για όσους το ελαβαν,για να μη λέτε οτι το στέλνετε και δεν δίνει...

Link to comment
Share on other sites

MONO ΓIA ΣENA! ΔΩPO 100 ΛEΠTA KAI 20SMS ΠPOΣ OΛOYΣ KAI 2GB ME ΔIAPKEIA 7 HMEPEΣ! ΣTEIΛE 24 ΣTO 12410 ΓIA ENEPΓOΠOIHΣH TOY ΔΩPOY ΣOY MEXPI KAI 7/2!

Νομίζω πρώτη φορά μου ηρθε τζάμπα κάτι εκτος απο το παλιο 32 που σου έδινε δωρεάν προς wind/q για κάτι μήνες...

 

----- προσθήκη μηνύματος 6 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Υποθέτω οτι είναι για όσους το ελαβαν,για να μη λέτε οτι το στέλνετε και δεν δίνει...

 

Και σε μένα το έδωσε και έψαχνα να δω πόσο κοστίζει.... Μετά κατάλαβα ότι ήταν πραγματικο δωρο

Edited by Vasileios
Link to comment
Share on other sites

ΚΆΘΕ ΔΙΜΗΝΟ το 1,7€.

Φίλε @GREGORYMO, δεν ξέρω αν απάντησες σε μένα. Αν μπορείς να το κάνεις πιο αναλυτικό.

Π.χ. Αν δεν κάνω καμία κίνηση, το υπόλοιπο των 9 ευρώ, χάνεται στις 17/02;;;

Το 1,7ε κάθε δίμηνο τι ακριβώς είναι; Πότε και πως πρέπει να το ενεργοποιήσω;

Link to comment
Share on other sites

Φίλε @GREGORYMO, δεν ξέρω αν απάντησες σε μένα. Αν μπορείς να το κάνεις πιο αναλυτικό.

Π.χ. Αν δεν κάνω καμία κίνηση, το υπόλοιπο των 9 ευρώ, χάνεται στις 17/02;;;

Το 1,7ε κάθε δίμηνο τι ακριβώς είναι; Πότε και πως πρέπει να το ενεργοποιήσω;

 

Φίλε, δεν διάβασα το θέμα σου.

Εγώ, έγραψα για το γνωστό χαράτσι 1,7€ που από 4μηνο γίνεται 2μηνο !!!

Link to comment
Share on other sites

Φίλε, δεν διάβασα το θέμα σου.

Εγώ, έγραψα για το γνωστό χαράτσι 1,7€ που από 4μηνο γίνεται 2μηνο !!!

α....οκ....δεν το κατάλαβα.

Link to comment
Share on other sites

Σωστή η φιλοσοφία και η τακτική που περιγράφεις,

Προσωπικά με τα 12gb του κονέ για ένα χρόνο, με τα 2000 λεπτά προς όλους με 10 ευρώ από voipalot και 150 sms προς όλους με 1,5 ευρώ, είμαι καλυμμένος απόλυτα για οποιαδήποτε ανάγκη επικοινωνίας, με ελάχιστο κόστος. Όσο σκέφτομαι τα 30 ευρώ που έδινα το μήνα σε συμβόλαιο, με πιάνουν τα νεύρα μου. Τι βλακεία!!!!

Αυτή τη στιγμή έχω υπόλοιπο 9 ευρώ που λήγουν στις 17/02. Με ποιο τρόπο νομίζετε ότι μπορώ να πάω πιο πίσω- όσο περισσότερο γίνεται - τη λήξη του υπολοίπου;;

Η μόνη λύση είναι να ενεργοποιήσεις κάποιο πακέτο με πχ 2€, ΕΛΠΙΖΟΝΤΑΣ να μεταφέρει την λήξη του υπολοίπου σου.

Link to comment
Share on other sites

Σωστή η φιλοσοφία και η τακτική που περιγράφεις,

 

Προσωπικά με τα 12gb του κονέ για ένα χρόνο, με τα 2000 λεπτά προς όλους με 10 ευρώ από voipalot και 150 sms προς όλους με 1,5 ευρώ, είμαι καλυμμένος απόλυτα για οποιαδήποτε ανάγκη επικοινωνίας, με ελάχιστο κόστος. Όσο σκέφτομαι τα 30 ευρώ που έδινα το μήνα σε συμβόλαιο, με πιάνουν τα νεύρα μου. Τι βλακεία!!!!

 

Αυτή τη στιγμή έχω υπόλοιπο 9 ευρώ που λήγουν στις 17/02. Με ποιο τρόπο νομίζετε ότι μπορώ να πάω πιο πίσω- όσο περισσότερο γίνεται - τη λήξη του υπολοίπου;;

Βάζεις ένα πακέτο καουντντάουν ή προσφοράς λίγο πριν την λήξη και ανανεώνεται η λήξη μέχρι την λήξη του πακέτου. Οπότε διαλέγεις ομιλία ή ίντερνετ.

Σε λίγο θα καταλάβεις και την φιλοσοφία εμφάνισης των πακέτων, ώστε να αγοράζεις κάτι συμφέρον.

Για μυνήματα χρησιμοποιούμε το dosms.eu με την δική του εφαρμογή που δεν έχει ημερομηνία λήξης. 1€ 20ΣΜΣ για περιστασιακή χρήση ή το voip με greeklish.:lol:

Αν δεν κάνεις ανανέωση ή δεν βάλεις πακέτο χάνονται.

Edited by pavlitakis1
Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου έστειλαν αυτό

 

MONO ΓIA ΣENA! 150 ΛEΠTA ΠPOΣ OΛOYΣ KAI 500MB ΓIA 15 HMEPEΣ MONO ME 2€! ΣTEIΛE 91 ΣTO 12410 MEXPI KAI 7/2 ΓIA NA ENEPΓOΠOIHΣEIΣ TH MONAΔIKH ΠPOΣΦPOPA! ΓIA NA MHN ΛAMBANEIΣ ΠPOΣΦOPEΣ MΠEΣ EΔΩ bit.ly/WIND-epikoinonia

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 9 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πρακτικά αυτές οι προσφορές είναι άχρηστες για τον πολύ κόσμο.

Μόνο αν πας ένα ταξίδι κάπου ή κάτι έκτακτο ίσως χρειαστεί, αλλά για καθημερινή χρήση όλοι έχουν κάνει το κουμάντο τους.

Link to comment
Share on other sites

Στην q χρησιμότατες είναι αν παίζεις μόνο με τα countdown, καθώς μπορεί να τύχει να μην έρθει το countdown που υπολόγιζες την τρέχουσα εβδομάδα
Link to comment
Share on other sites

Στην q χρησιμότατες είναι αν παίζεις μόνο με τα countdown, καθώς μπορεί να τύχει να μην έρθει το countdown που υπολόγιζες την τρέχουσα εβδομάδα
Υπάρχει εναλλακτική (voip) αλλά όντως δυνητικά μπορούν να χρειαστούν κάπου και να μετατοπιστεί το πρόβλημα για λίγες μέρες, γιατί μόλις την αγοράσεις δεν γίνεται να την ξαναγορασεις με την λήξη.

Γενικά εγώ δεν αγοράζω πακέτα 2 εβδομάδων.

Τα βρίσκω ασύμφορα.

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς το voip δεν είναι σταθερός τρόπος επικοινωνίας. Υπάρχουν πολλά σημεία όπου δεν υπάρχει διαθέσιμη κάλυψη ιντερνετ, ενώ στα ίδια σημεία υπάρχει αρκετή κάλυψη απλής κλήσης.
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς το voip δεν είναι σταθερός τρόπος επικοινωνίας. Υπάρχουν πολλά σημεία όπου δεν υπάρχει διαθέσιμη κάλυψη ιντερνετ, ενώ στα ίδια σημεία υπάρχει αρκετή κάλυψη απλής κλήσης.
Σταθερότατος τρόπος επικοινωνίας είναι.

Από την στιγμή που έχεις έστω 2G για κάλυψη απλής κλήσης δουλεύει άψογα, στα λίγα σημεία που θα υπάρξει κάτι τέτοιο.

Ρίξε μια ματιά στο αντίστοιχο νήμα να μην βγαίνουμε εκτός θέματος.

Link to comment
Share on other sites

Σταθερότατος τρόπος επικοινωνίας είναι.

Από την στιγμή που έχεις έστω 2G για κάλυψη απλής κλήσης δουλεύει άψογα, στα λίγα σημεία που θα υπάρξει κάτι τέτοιο.

Ρίξε μια ματιά στο αντίστοιχο νήμα να μην βγαίνουμε εκτός θέματος.

 

Δεν πρέπει να έχει και ο ΑΠΟΔΕΚΤΗΣ internet ?

Link to comment
Share on other sites

Δεν πρέπει να έχει και ο ΑΠΟΔΕΚΤΗΣ internet ?
Όχι βέβαια. Μόνο ο καλών πρέπει να έχει έστω και 2G να ξεκινήσει σύνδεση. Ρίξε μια ματιά στο νήμα να μην βγαίνουμε εκτός θέματος εδώ.
Link to comment
Share on other sites

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=8133523#post8133523

 

Στάλθηκε από το LEX820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

150' & 500 mb μέχρι αύριο το απόγευμα στο countdown. Με 3€.

 

3,03€ οπολοιπο και ετοιμαζόμουν να ανανεώσω αύριο που λήγει το πακέτο μου! Ούτε παραγγελία να το είχα το τριευρω countdown με ομιλία και ντατα, συνήθως είναι τετραευρα. Τώρα, βγάζω άλλο ένα μήνα! :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...