Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

μου ειπαν απο cc οτι ειναι προσωρινο συστημικο προβλημα και πρεπει να απεγκατασταθει η εφαρμογη και να ξαναεγκατασταθει. Δεν αλλαξε τιποτα ομως...τα λεπτα του πακετου φαινονται λες και προερχονται απο τα 120' του σταθερου,αναφερονται ως μπονους...οτι να'ναι δηλαδη...αν ισχυει το 1225 καλως,αναρωτιεμαι τι θα λεει ομως η εφαρμογη μετά τις 31...
Link to comment
Share on other sites

Μην ασχολείσαι γιατί απλώς χάνεις την ώρα σου. Ούτε αυτοί ξέρουν, γιατί αν ήξεραν θα το έφτιαχναν.

Από Δευτέρα θα το φτιάξουν. ΣΚ δεν δουλεύει κανένας.

Link to comment
Share on other sites

Βγήκε και ενημέρωση της εφαρμογής myq, δες μήπως το έχουν φτιάξει (εκτός αν έκανες update στην τελευταία και χάλασε από αυτό)...
Link to comment
Share on other sites

Ενεργοποιησα την προσωπικη προσφορά των 3 ευρω με 200' 20 μην και 1 γιγα στο κινητό της μητέρας μου στις 15/1. Παράλληλα είχε και τα 120 λεπτά από το σταθερό τα οποία λήγουν στο τέλος του μήνα. Σήμερα ξαφνικά βλέπω να έχουν εξαφανιστεί τα 200'. Υπάρχουν μόνο υπόλοιπα από τα 120. Δεν θα έπρεπε να τραβάει από τα 120' πρωτα που λήγουν νωρίτερα? Και μετά από τα 200' τα οποία θα ληγανε 14/2? Άσε που έχω την εντύπωση ότι και τα 120 του σταθερού δεν ήταν ανέγγιχτα μέχρι να μπει η προσωπική προσφορά. Τώρα φαίνονται λες και ειχε 120 και άρχισε να τραβάει από κει... Να σημειώσω ότι με την ενεργοποίηση της προσωπικής προσφοράς είχαμε επέκταση του υπολοίπου κατά ενα μήνα.

 

Αφού τα 120 από το σταθερό μπαίνουν την 1η καθε μήνα, πως γίνεται να λήγουν 14/2; Μήπως έχουν μείνει 120 από τα 200;

http://www.ibizaclub.gr/lottaria.gr/marras//titans/caliber002.jpg

Ευτυχώς που ξέχασα να μεγαλώσω...

Link to comment
Share on other sites

Στο παρακάτω μήνυμα αυτο λεω,οτι τελικά ήταν από τα 200'. Η εικόνα μεσα στην εφαρμογή ειναι αντίθετη, φαίνεται σαν να είναι απο τα 120'. Η εκδοση ειναι αυτή που ηρθε οντως προχτες η 5.0.5 αν δεν κανω λαθος. Η ενημέρωση φαίνεται οτι τα έκανε μπαχαλο.
Link to comment
Share on other sites

Στο παρακάτω μήνυμα αυτο λεω,οτι τελικά ήταν από τα 200'. Η εικόνα μεσα στην εφαρμογή ειναι αντίθετη, φαίνεται σαν να είναι απο τα 120'. Η εκδοση ειναι αυτή που ηρθε οντως προχτες η 5.0.5 αν δεν κανω λαθος. Η ενημέρωση φαίνεται οτι τα έκανε μπαχαλο.

 

Τι χάλι είναι αυτό με τη εφαρμογή... Κάθε τρεις και λίγο πρέπει να στέλνεις μήνυμα...

Πως μπορούμε να τους πιέσουμε να το φτιάξουν άραγε;

Link to comment
Share on other sites

Τίμιο καουντάουν

 

IMG-20210126-091103.jpg

 

Καλημέρα. Αυτά τα καουνταουν τα λεπτά προς όλους είναι με ελάχιστη χρέωση το δευτερόλεπτο;

Link to comment
Share on other sites

Ναι, είναι με ελάχιστη χρέωση το δευτερόλεπτο.

Κάπου μάλιστα πρέπει να το γράφει.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Αυτά τα καουνταουν τα λεπτά προς όλους είναι με ελάχιστη χρέωση το δευτερόλεπτο;

 

Ναι, στο site το αναφέρει ξεκάθαρα.

https://www.myq.gr/gr/paketa/countdown/

Tα λεπτά ομιλίας καταναλώνονται ανά δευτερόλεπτο χωρίς ελάχιστη διάρκεια κλήσης.

http://www.ibizaclub.gr/lottaria.gr/marras//titans/caliber002.jpg

Ευτυχώς που ξέχασα να μεγαλώσω...

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για της απάντησης σας. Θέλω να πάρω ένα νέο νούμερα κι για χρήση ίντερνετ εκτός σπιτιού για χρήση voip. Τι με συμβουλεύεται να κάνω ώστε άμα πάρω ένα νέο νούμερο να παίρνω κάθε μήνα όσο ποιο πολύ ίντερνετ μπορω
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για της απάντησης σας. Θέλω να πάρω ένα νέο νούμερα κι για χρήση ίντερνετ εκτός σπιτιού για χρήση voip. Τι με συμβουλεύεται να κάνω ώστε άμα πάρω ένα νέο νούμερο να παίρνω κάθε μήνα όσο ποιο πολύ ίντερνετ μπορω
Θέλεις μόνο ίντερνετ ή και ίντερνετ. Δεν είναι ξεκάθαρο στο σχόλιο σου.

Πρώτα το δώρο που δίνει για ίντερνετ και μετά τα καουντντάουν πακέτα ίντερνετ ή τα νυχτερινά.

Edited by pavlitakis1
Link to comment
Share on other sites

Θέλεις μόνο ίντερνετ ή και ίντερνετ. Δεν είναι ξεκάθαρο στο σχόλιο σου.

Πρώτα το δώρο που δίνει για ίντερνετ και μετά τα καουντντάουν πακέτα ίντερνετ ή τα νυχτερινά.

Γεια σου φιλε μου pavlitaki.

Για ιντερνετ μονο τι προτείνεις;

 

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Θέλεις μόνο ίντερνετ ή και ίντερνετ. Δεν είναι ξεκάθαρο στο σχόλιο σου.

Πρώτα το δώρο που δίνει για ίντερνετ και μετά τα καουντντάουν πακέτα ίντερνετ ή τα νυχτερινά.

 

Γεια σου φίλε pavlitakis. Θα ήθελα λίγο ίντερνετ περίπου 300 με 500mb για χρήση εκτός σπιτιού τον μήνα για χρήση voip μόνο.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου φίλε pavlitakis. Θα ήθελα λίγο ίντερνετ περίπου 300 με 500mb για χρήση εκτός σπιτιού τον μήνα για χρήση voip μόνο.
Γειά σου Κώστα. Με το κονέ μόνο θα έχεις 12 gb για έναν χρόνο (1 τον μήνα) και τα λεφτά μένουν για αγορά ότι θέλεις. τώρα με την επέκταση υπολοίπου λόγω αγοράς πακέτου θα βγαίνεις άνετα με 6 € για τρεις μήνες.

Αλλιώς 6 € το δίμηνο για να φτιάχνεις κάβα για το καλοκαίρι.:lol:

Μετά από ένα χρόνο κάνεις πρόσκληση έναν φίλο για να πάρεις άλλο ένα κονέ, ναμαστε καλά μέχρι τοτε.

Μονόδρομος η κιου.

Γεια σου φιλε μου pavlitaki.

Για ιντερνετ μονο τι προτείνεις;

 

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk

Γεια σου φίλε,"Wifi on the spot" που έχω κι εγώ αν δεν έχεις τεράστιες απαιτήσεις για απεριόριστο για κινητό. 5€/10γβ 10€/40γβ

Cosmote home boost για σταθερό αν έχεις φίλο με σταθερό κοσμοτε.

Οικονομικότερες λύσεις δεν υπάρχουν.

Αν δεν σε ενδιαφέρει η οικονομία, τότε υπάρχουν πολλές λύσεις.

Edited by pavlitakis1
Link to comment
Share on other sites

υποσημειωση,απλα για να μην παρεξηγηθει οπως το εγραψες,με το κονε παιρνεις κατευθείαν 12 γιγα που λήγουν σε 1 χρονο και τα τρως οπως θελεις,δεν εχει περιορισμο 1 γιγα το μηνα.
Link to comment
Share on other sites

υποσημειωση,απλα για να μην παρεξηγηθει οπως το εγραψες,με το κονε παιρνεις κατευθείαν 12 γιγα που λήγουν σε 1 χρονο και τα τρως οπως θελεις,δεν εχει περιορισμο 1 γιγα το μηνα.
Δίκιο έχεις, αλλά επειδή είπε ότι θέλει 500μβ τον μήνα έκανα την διαίρεση για ευκολία.:lol:
Link to comment
Share on other sites

Αν εισαι με username password γινεται. Πατας το κυκλακι αριστερά πανω,σε παει στους υπάρχοντες λογαριασμούς,φερνεις μπροστά αυτον που θες και πατας τις ρυθμίσεις απο κατω. Εχει μολυβακι στον κυκλο και επιλεγεις φωτο.
Link to comment
Share on other sites

μηπως θελει να δωσεις αδεια στην εφαρμογη να διαβαζει τον αποθηκευτικο χωρο.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στην παρέα.

Γρήγορη ερώτηση: Από Wind καρτοκινητό σε Q, πόσο κοστίζει; Μού είπαν στο τηλέφωνο 30 ευρώ και μετά αυτά δεν μένουν. Είναι σχεδόν αποτρεπτικό (!). Εάν είναι έτσι, πάει Vodafone/Cosmote (καρτοκινητό) και μετά από 2 μήνες το γυρνάει Q.

Edited by nickolasemp
Link to comment
Share on other sites

Όχι βέβαια

 

https://www.myq.gr/gr/support/xekinontas-stin-q/pos-mporo-na-gino-q

 

Και από τη μύγα ξύγκι θέλουν να βγάλουν κάποιοι.

 

Λάθος μου. Θα ήθελα από Wind καρτοσύνδεση σε Q. Το link δεν λέει πόσο κάνει.

Από F2G το έμαθα ότι δεν χρεώνεται κάτι.

 

Βρήκα αυτό για την vodafone.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...