Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

1. Ακριβώς. Ο πατέρας μου το ενεργοποιεί αδιαλείπτως από την 1η ημέρα διάθεσης του προγράμματος κι έχει μαζέψει κοντά στα 1500' ομιλίας + ~7GB δεδομένων.

 

2. Κανονικότατα δίνεται και το μπόνους ανανέωσης και μάλιστα, αυτό είναι που καταναλώνεται πρώτα διότι λήγει νωρίτερα.

Όσο κι αν φαίνεται περίεργο, το Q star έχει διάρκεια.. 32 ημέρες οπότε τα gb του rollover, λήγουν 2 ημέρες μετά το μπόνους ανανέωσης.

Edited by user_one

Αριθμός δωρεάν εξυπηρέτησης Wind: 13700

Καταγγελία σύμβασης κι επιστροφή εναπομείναντος υπολοίπου καρτοκινητού: https://www.eett.gr/opencms/opencms/EETT/Consumer/Electronics/about_Regulation.html

Link to comment
Share on other sites

τετοια γινονταν σιγουρα στους αλλους παροχους,εδω υπαρχει τετοιο προηγουμενο? αν δεν κανω λαθος ειναι οι τελευταιοι που βαλανε αυτοματα πακετα οποτε μαλλον δεν εχουμε δειγμα ακομα...
Link to comment
Share on other sites

Στους άλλους παρόχους εννοείς στο f2g? Γιατί εκεί θυμάμαι να συνέβη κάτι τέτοιο. http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=7961815#post7961815

Στους άλλους παρόχους ναι μεν καταργείται το πακέτο,σε αναγκάζουν να πας στο ακριβότερο αλλά μια χαρά μεταφέρθηκαν τα υπόλοιπα μας..

Και επειδή και η Q είναι wind πρακτικά, άνετα μπορεί να παίξει π@@@α και στους χρήστες του q star όπως έκανε και με αυτούς του f2g

Link to comment
Share on other sites

Eβγαλε σημερα ενα Καουντνταουν 3GB με 3€ για λίγες ωρες

 

Η πλάκα ειναι οτι δεν γινεται να ενεργοποιηθει, ουτε μέσω της εφαρμογής στο κινητο, ούτε απο το πισι,

 

Γενικα εχει ενα θεμα η σελίδα τους, και την ανανέωση που ηθελα με τα χιλια ζορια την έκανα...:mad:

Link to comment
Share on other sites

ούτε από την εφαρμογη ούτε από υπολογιστη μπαίνει...

έχω κανα δυο ωρες που προσπαθω να συνδεθω και με εχει τρελάνει στο "οοοουπς κατι πηγε στραβα..."

Link to comment
Share on other sites

Έτσι όπως το έχουν κάνει πρέπει να αφαιρέσουν αυτό το μήνυμα και μόνο όταν δουλεύει να σου βγάζει μήνυμα "ουυυπς κάτι πήγε σωστά"
Link to comment
Share on other sites

Αυτό ελπίζω κι εγώ.

 

 

 

Αυτό ελπίζω.

 

Σας ευχαριστώ όλους. Θα φανεί στην επόμενη ανανέωση.

 

Σε συνέχεια της "ενεργοποίησης" του μη αυτόματου q star..

 

Έκανα μια δοκιμαστική ανανέωση των €12 και το "μη αυτόματο" πακέτο, ενεργοποιήθηκε κανονικά.

 

Σταθερή αξία η wind....

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Σε συνέχεια της "ενεργοποίησης" του μη αυτόματου q star..

 

Έκανα μια δοκιμαστική ανανέωση των €12 και το "μη αυτόματο" πακέτο, ενεργοποιήθηκε κανονικά.

 

Σταθερή αξία η wind....

τηλέφωνο στο 13800 (0,24Ε η κλήση) ή chat στο fb και θα σου το "φτιάξουν" (αναίρεση ενεργοποίησης) επιστρέφοντας τα χρήματά σου πίσω (και θα αφαιρεθούν τα δωρεάν λεπτά ασφαλώς).

από Ericsson GF 788 ξεκινήσαμε μη σου πω από motorola c520.. By Keysmith
Link to comment
Share on other sites

Χαίρεται. Γνωρίζει κανείς αν είναι διαθέσιμο ακόμη το καλοκαιρινό πακέτο των 15GB με 10,40€? Μέχρι πριν 3 μέρες το έβλεπα στο app. Αν ναι πως το ενεργοποιώ, μιας και στην εφαρμογή δεν το βλέπω.
Link to comment
Share on other sites

Χαίρεται. Γνωρίζει κανείς αν είναι διαθέσιμο ακόμη το καλοκαιρινό πακέτο των 15GB με 10,40€? Μέχρι πριν 3 μέρες το έβλεπα στο app. Αν ναι πως το ενεργοποιώ, μιας και στην εφαρμογή δεν το βλέπω.

 

Μάλλον τελείωσε.

 

Έχουμε όμως 200 λεπτά και 400mb με 3€ για 2 μέρες...

Link to comment
Share on other sites

Χαίρεται. Γνωρίζει κανείς αν είναι διαθέσιμο ακόμη το καλοκαιρινό πακέτο των 15GB με 10,40€? Μέχρι πριν 3 μέρες το έβλεπα στο app. Αν ναι πως το ενεργοποιώ, μιας και στην εφαρμογή δεν το βλέπω.

 

Πάει, το καλοκαίρι...

Link to comment
Share on other sites

Χαίρεται. Γνωρίζει κανείς αν είναι διαθέσιμο ακόμη το καλοκαιρινό πακέτο των 15GB με 10,40€? Μέχρι πριν 3 μέρες το έβλεπα στο app. Αν ναι πως το ενεργοποιώ, μιας και στην εφαρμογή δεν το βλέπω.

Σε κάποιους μέχρι και σήμερα υπάρχει ως προσωπική προσφορά. Κοίτα στο δωράκι δεξιά πάνω στην εφαρμογή ή δοκίμασε 150 στο 12410

Link to comment
Share on other sites

Σε κάποιους μέχρι και σήμερα υπάρχει ως προσωπική προσφορά. Κοίτα στο δωράκι δεξιά πάνω στην εφαρμογή ή δοκίμασε 150 στο 12410

 

Μου επιστρέφει "Η προσφορά δεν είναι διαθέσιμη"

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους. Έκανα φορητοτητα εάν αριθμο μου από cosmote σε q η οποία ολοκληρώθηκε την Δευτέρα. Έκτοτε όλα δουλεύουν αλλά δεν έχω 4g. Στο cc μου λένε ότι δεν με βλέπουν σαν πελάτη ακόμα γιατί η καρτέλα μου θα φανεί σε 2-3 εργάσιμες και μετά από αυτό το διάστημα θα μπορώ να καλέσω να Ητησω ενεργοποίηση του 4g. Υπάρχει κάποιος που έχει αντιμετωπίσει τέτοιο θέμα?

 

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποιος που έχει αντιμετωπίσει τέτοιο θέμα?

 

Ναι, υπομονή, αλλά θα γίνει όπως σου είπαν. 3G έχεις τουλάχιστον; ή καθόλου δεδομένα;

Link to comment
Share on other sites

Χαίρεται. Γνωρίζει κανείς αν είναι διαθέσιμο ακόμη το καλοκαιρινό πακέτο των 15GB με 10,40€? Μέχρι πριν 3 μέρες το έβλεπα στο app. Αν ναι πως το ενεργοποιώ, μιας και στην εφαρμογή δεν το βλέπω.
σήμερα λήγει σε μένα

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ναι, υπομονή, αλλά θα γίνει όπως σου είπαν. 3G έχεις τουλάχιστον; ή καθόλου δεδομένα;
Ευτυχώς 3g έχω
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους. Έκανα φορητοτητα εάν αριθμο μου από cosmote σε q η οποία ολοκληρώθηκε την Δευτέρα. Έκτοτε όλα δουλεύουν αλλά δεν έχω 4g. Στο cc μου λένε ότι δεν με βλέπουν σαν πελάτη ακόμα γιατί η καρτέλα μου θα φανεί σε 2-3 εργάσιμες και μετά από αυτό το διάστημα θα μπορώ να καλέσω να Ητησω ενεργοποίηση του 4g. Υπάρχει κάποιος που έχει αντιμετωπίσει τέτοιο θέμα?

 

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

συνέβη και σε γνωστό μου που ήρθε (με on line αίτηση) από vodafone. Δεν είχε 4g ενώ η κάρτα και οι ρυθμίσεις και προφανώς η συσκευή το υποστήριζαν. Το ζήτημα λύθηκε με επικοινωνία με το support. δλδ αυτοί κάτι έκαναν αλλά έπρεπε να τους ενοχλήσει κανα 2 φορές ακόμα και στο chat της q.

 

τελικά όλα καλά.

από Ericsson GF 788 ξεκινήσαμε μη σου πω από motorola c520.. By Keysmith
Link to comment
Share on other sites

Στην Q αμα σου τελειώσει το πακέτο σου (πχ countdown) με τα MBs θα σου χρεώσει ένα ευρώ την ημέρα για το internet?
ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΚΑΡΒΟΥΝΟ
Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλά αναρωτιέμαι... μπαίνουν όλα τα κινητά στο ιντερνετ αμα το έχεις κλειστό?
ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΚΑΡΒΟΥΝΟ
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...