Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ναι, αλλά χωρίς δέσμευση και χωρίς πάγιο. Μπορείς να κάνεις ένα για το καλοκαίρι, να πληρώσεις όσα πακέτα πάρεις, και μετά το κόβεις.

 

Sent from my Galaxy S10e

Link to comment
Share on other sites

επίσης γιατί δεν μπορώ αν θέλω να το πάρω ον λαιν? η σιμ δουλεύει σε κινητό η θέλει μηχανάκι γενικά μπερδευομαι έτσι όπως είναι στο σάιτ

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς και online και σε κατάστημα. Δουλεύει και σε συσκευή mifi/4G router και σε κινητό.

Περισσότερα εδώ : http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=334762

 

Sent from my Galaxy S10e

Link to comment
Share on other sites

Για να δούμε αν το κατάλαβα καλά το κονε

Κερδίσαμε 12 Γίγα

Αν για κάποιο λόγο έστω ένας από τους δύο να μηδενίσει το λογαριασμό του τα υπόλοιπα από τα 12GB χάνονται και για τους 2 ακόμα και αν βάλει λεφτά στο μέλλον (δεν εμφανίζονται ξανά εννοω)?

ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΚΑΡΒΟΥΝΟ
Link to comment
Share on other sites

αν εσυ δεν βαλεις καρτα για 2 μηνες,ή αν μηδενίσει το υπόλοιπό σου λόγω χρήσης όλου του υπολοίπου,χάνεις τα γιγα και δεν εμφανίζονται πάλι,σύμφωνα με τους όρους χρήσης. Δεν φαίνεται πουθενά εξάρτηση με το τι κάνει ο άλλος.
Link to comment
Share on other sites

Νέο countdown με 200' προς όλους και 400 ΜΒ για 30 μέρες με 3€. Η προσφορά μπορεί να ενεργοποιηθεί μέχρι την Τετάρτη το απόγευμα.

Συσκευή: Realme 8 5G 4/64 GB

Carriers: 🟢 Cosmote - 🔴 Nova

Link to comment
Share on other sites

Για πες τους λόγους? Ότι θες κάνεις από περιέργεια ρωτάω

Ναι φυσικά, κανένα προβλημα στο να πω.

Το έχω σαν δεύτερο αριθμό. Πλέον μόνο για δωρεαν αποστολή χρημάτων μέσω του (iris) ibank pay.

Να συνεχίσω να τον συντηρώ Μονο για αυτόν τον λόγο δε το θεωρώ σωστό. Πλήρως κοστοβορο.

Και αντε πες αγοράζω πακετα δεδομένων που με ενδιαφέρουν.... Όπως και κάνω. Όμως πάνε τζάμπα τα χρήματα, καθώς ενώ έχω φουλ σήμα, ΔΕΝ λειτουργεί Τίποτα στο ίντερνετ.

Έτσι θα "φάω" τα 15€ υπολοιπο και σε λίγο καιρό θα κάνω φορητότητα (μάλλον βονταφον καθώς ήδη έχω what's up σαν κύριο αριθμό) ή θα καταργήσω το νούμερο τελείως.

Αυτά.

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους.

Δύο ερωτήματα εχω:

Αυτή τη στιγμή έχω data από q kone τα οποία λήγουν το Δεκέμβριο. Αν αγοράσω από το countdown πακέτο με data τα οποία έχουν ισχύ για ένα μήνα ποια data θα καταναλώνει πρώτα; Αυτά που λήγουν το Δεκέμβριο ή αύρα που θα λήγουν σε ένα μήνα;

Επίσης αν ξεχάσω να κάνω τη δίμηνη ανανέωση του καρτοκινητου, μου μηδενιζουν ότι υπόλοιπο έχω σε χρήματα αλλά και πακέτα χρόνου ομιλίας και data. Αν κατόπιν βάλω τα χρήματα της δίμηνη ανανέωσης τι γίνεται με το υπόλοιπο μου και τα πακέτα που έχω; Επιστρέφονται κανονικά ή όχι;;

Ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα, σμρ το πρωι και ενω ειχα σκοπο να ανανεωσω τις επομενες 2-3 μερες γτ ειχαν μεινει στο λογαριασμο 0,10 και 600 mb data και λιγο χρονος ομιλιας, ειδα προς ευχαριστη εκπληξη, να μπηκαν στον λογαριασμο περιπου 4500mb data και 4500 λεπτα ομιλιας προς ολους και ολα αυτα με διαρκεια ενος μηνα :blink::blink:

Στην αρχη νομιζα οτι κατι θα εγινε λαθος στη εφαρμογη αλλα βλεπω οτι ισχυουν κανονικα, τωρα πως που ποτε γιατι δεν εχω ιδεα, ουτε μου ηρθε και καποιο sms ή ειδοποιηση οτι πηρα καποιο δωρο!!

 

Το γραφω περισσοτερο απο απορια αν εχει συμβει και σε καποιον αλλον!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους.

 

Δύο ερωτήματα εχω:

 

Αυτή τη στιγμή έχω data από q kone τα οποία λήγουν το Δεκέμβριο. Αν αγοράσω από το countdown πακέτο με data τα οποία έχουν ισχύ για ένα μήνα ποια data θα καταναλώνει πρώτα; Αυτά που λήγουν το Δεκέμβριο ή αύρα που θα λήγουν σε ένα μήνα;

 

Επίσης αν ξεχάσω να κάνω τη δίμηνη ανανέωση του καρτοκινητου, μου μηδενιζουν ότι υπόλοιπο έχω σε χρήματα αλλά και πακέτα χρόνου ομιλίας και data. Αν κατόπιν βάλω τα χρήματα της δίμηνη ανανέωσης τι γίνεται με το υπόλοιπο μου και τα πακέτα που έχω; Επιστρέφονται κανονικά ή όχι;;

 

Ευχαριστω.

 

1.από το πακέτο του countdown

2.οχι

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δε βγήκε, απλά το λέω ότι εμείς είμαστε παλιοί και δε το πήραμε και μία καινούργια σιμ που το πήρε

H Q απάντησε ότι είναι μόνο για νέους, αλλά δε το λέει στο σιτε, τα 5 γιγα για 7 μέρες

 

Γιατί δε το λέει στο σαιτ, δε μας είπε

ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΚΑΡΒΟΥΝΟ
Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω τι ακριβως παιχτηκε.Εμενα παντως μου τα ειχε δωσει την επομενη μερα απο την αναβαθμιση...τωρα αν σας απαντησαν οτι ειναι μονο για νεους κανουν λαθος,αλλα και οι ιδιοι μαλλον δεν ξερουν με τι κριτηριο δωθηκε και που...
Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω τι ακριβως παιχτηκε.Εμενα παντως μου τα ειχε δωσει την επομενη μερα απο την αναβαθμιση...τωρα αν σας απαντησαν οτι ειναι μονο για νεους κανουν λαθος,αλλα και οι ιδιοι μαλλον δεν ξερουν με τι κριτηριο δωθηκε και που...
Κλασική telestet δεν ξέρουν τι τους γίνεται γιατί γίνεται και το πότε γίνεται

 

Δεν αλλάζει χρόνια αυτή η κολόνια

http://s33.postimg.org/4rv5rf5in/IMG_20160603_140152.jpg

https://telegram.org

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα, σμρ το πρωι και ενω ειχα σκοπο να ανανεωσω τις επομενες 2-3 μερες γτ ειχαν μεινει στο λογαριασμο 0,10 και 600 mb data και λιγο χρονος ομιλιας, ειδα προς ευχαριστη εκπληξη, να μπηκαν στον λογαριασμο περιπου 4500mb data και 4500 λεπτα ομιλιας προς ολους και ολα αυτα με διαρκεια ενος μηνα :blink::blink:

Στην αρχη νομιζα οτι κατι θα εγινε λαθος στη εφαρμογη αλλα βλεπω οτι ισχυουν κανονικα, τωρα πως που ποτε γιατι δεν εχω ιδεα, ουτε μου ηρθε και καποιο sms ή ειδοποιηση οτι πηρα καποιο δωρο!!

 

Το γραφω περισσοτερο απο απορια αν εχει συμβει και σε καποιον αλλον!

 

Οκ οι ανθρωποι ειναι για πολλες κλωτσιες, ξαφνικα σημερα αποφασισαν να αφαιρεσουν 3GB και 3000 λεπτα και μαζι αλλαξαν και τις ημερομηνιες(data για 10 μερες, ομιλια δεν γραφει καν). Οτι να ναι:X:cry:

Θα τα κανω print screen αν συνεχισουν αυτα και θα τους ετοιμασω ενα ωραιοτατο κραξιμο

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Αλλαξε διάρκετα το bonus των mb στην Q? Εβαλα 10€ σε ένα νούμερο και έδωσε 1gb για 15 ημέρες αντί για 30, ενώ τα 1500 προς Q είναι κανονικά για 30 ημέρες. Επίσης έδωσε άλλο 1gb και 100 προς όλους για 15 ημέρες. Ειναι κάτι καινούριο αυτό ή ετυχε στο συγκεκριμένο νούμερο?
Link to comment
Share on other sites

https://www.myq.gr/gr/online-ananeosi/

Σύμφωνα με αυτό δεν έχει αλλάξει κάτι. Μίλα μαζί τους

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

4 γιγα με 4€ για 7 ωρες ακόμα στο countdown.

Link to comment
Share on other sites

Οκ οι ανθρωποι ειναι για πολλες κλωτσιες, ξαφνικα σημερα αποφασισαν να αφαιρεσουν 3GB και 3000 λεπτα και μαζι αλλαξαν και τις ημερομηνιες(data για 10 μερες, ομιλια δεν γραφει καν). Οτι να ναι:X:cry:

 

Θα τα κανω print screen αν συνεχισουν αυτα και θα τους ετοιμασω ενα ωραιοτατο κραξιμο

έχουν φάει κράξιμο στο Facebook....χρόνια τώρα

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μου αρέσει που παίρνουμε στα σοβαρά την επίσημη σελίδα για την online ανανέωση, που στο πάνω μέρος της λέει 1Gb και 1500 προς q και πιο κάτω ότι το bonus είναι 1gb και 1000'.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Αλλαξε διάρκετα το bonus των mb στην Q? Εβαλα 10€ σε ένα νούμερο και έδωσε 1gb για 15 ημέρες αντί για 30, ενώ τα 1500 προς Q είναι κανονικά για 30 ημέρες. Επίσης έδωσε άλλο 1gb και 100 προς όλους για 15 ημέρες. Ειναι κάτι καινούριο αυτό ή ετυχε στο συγκεκριμένο νούμερο?

 

Κι εγώ έκανα σήμερα ανανέωση 10€ και πήρα κανονικά το 1GB και τα 1500' με διάρκεια 30 μέρες και τα δύο. Στο μήνυμα που σου ήρθε μετά την ανανέωση τι διάρκεια έγραφε για τα bonus; Αν κάτι δεν πάει καλά πάρε τηλέφωνο στο 13700 για παράπονα ή στείλε τους μήνυμα στο Messenger.

Συσκευή: Realme 8 5G 4/64 GB

Carriers: 🟢 Cosmote - 🔴 Nova

Link to comment
Share on other sites

Τελικά να αναφέρω πως διακόπηκε/διαγράφηκε ένα νούμερο Q που είχα στην κατοχή μου μετά απο 12μήνες + 5 μέρες απο τη στιγμή που έληξε το υπόλοιπο που είχα βάλει.

Δηλαδή είχα βάλει 25 Μάη 2019 10€ τα οποία έληξαν στις 25 Ιούλη 2019. Το νούμερο διαγράφηκε στις 25+5 = 30 Ιούλη 2020 (δηλαδη χθές) αφου δεν είχα ανανεώσει το υπόλοιπο.

[ f i l i p p o s ] - [ lokalize.gr ]

Link to comment
Share on other sites

13 μηνες και 5 μερες ηταν,αλλαξε τωρα?

 

----- προσθήκη μηνύματος 100 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

μηπως τωρα απλα εχει μπει η φραγη και περιμενει αλλο ενα μηνα ως την τελικη καταργηση?

Οταν καλεις λεει οτι δεν υπαρχει και η καρτα λεει οτι ειναι ανενεργη?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...