Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Για δειτε λιγο τα υπόλοιπα σας. Εχετε 5 γιγα για 7 μέρες?

 

----- προσθήκη μηνύματος 103 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

akalos εσυ δεν θα πάρεις μάλλον :p

 

Τα 5 γίγα τα έδωσε σε έναν από τους 8 αριθμούς που έχω περασμένους στην εφαρμογή (σε αυτόν με τον οποίο άνοιξε). Login ΔΕΝ χρειάστηκε σε κανένα.

http://www.ibizaclub.gr/lottaria.gr/marras//titans/caliber002.jpg

Ευτυχώς που ξέχασα να μεγαλώσω...

Link to comment
Share on other sites

Πήρα 5 γιγα, και διαπίστωσα ότι μου φάγανε τα δεκα ευρώ της ενεργοποίησης. Σαν αρχαριο με κορόιδεψαν. Βάλανε στο παιδί πακέτο ρολλοβερ
ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΚΑΡΒΟΥΝΟ
Link to comment
Share on other sites

Για δειτε λιγο τα υπόλοιπα σας. Εχετε 5 γιγα για 7 μέρες?

 

----- προσθήκη μηνύματος 103 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

akalos εσυ δεν θα πάρεις μάλλον :p

και γω τους βαρέθηκα η αλήθεια

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Στο site παντως εγω δε μπορω να κανω Login απο εχθες με κανενα λογαριασμο, ολο κατι παει στραβα λεει :p

 

Οσο για τα 5GB επισης δε μπηκαν σε κανενα λογαριασμο οταν εκανα login (αν και σε κανεναν η εφαρμογη δε ζητησε να βαλω παλι τα στοιχεια).

Motorola Moto G

Nexus S, SlimJB 2.0, Beladus 7.1

Link to comment
Share on other sites

παιδάκια πεντάχρονα είναι από την κορυφή μέχρι τον τελευταίο εκεί μεσα, τους έχω βαρεθεί ειλικρινά ,απορώ μαζί μου

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τα καουνταουν κρατάνε τους πελατες νομίζω. Εγώ τουλάχιστον για αυτόν τον λόγο δεν πεταω το νούμερο.
και αυτά τα βαρέθηκα,η αλήθεια είναι ότι έχουν βάλει κάπου μια κεραία που έχω καλό σήμα μέσα στο σπίτι οι άλλες δύο και ειδικά η πράσινη ούτε 2g βγάζει πολλές φορές,4g ούτε κατά διάνοια,είναι τοπικό θέμα,100 μέτρα από δω χτυπάει 250αρια

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

Τώρα που είπες για κεραία, μάλλον κάτι έφτιαξαν στην περιοχή μου και πλέον πιάνω 4G κανονικά. Είχα πρόβλημα εδώ και κανά χρόνο.
Link to comment
Share on other sites

Πάμε πάλι, τα 5 GB τα περνούν οι ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΙ χρήστες, όχι όσοι απλώς κάνουν login.

 

Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk

άντε να το ξανά πάμε άλλη μια φορά τότε τι μου το έβγαλε στις ειδοποιήσεις?

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πάμε πάλι, τα 5 GB τα περνούν οι ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΙ χρήστες, όχι όσοι απλώς κάνουν login.

 

Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk

 

Εγώ γιατί τα πήρα,είμαι 8 χρόνια. Και δεν χρειάστηκε να κάνω ούτε logout ούτε τίποτα. Χτες αναβάθμισα την εφαρμογή, σήμερα μου ήρθανε

Edited by kmpatra
Link to comment
Share on other sites

Πήρα 5 γιγα, και διαπίστωσα ότι μου φάγανε τα δεκα ευρώ της ενεργοποίησης. Σαν αρχαριο με κορόιδεψαν. Βάλανε στο παιδί πακέτο ρολλοβερ
Από φίλο πιο πάνω.

 

1. Εάν το πακετο ενεργοποιήθηκε μετά απο ανανέωση χρόνου ομιλιας, σίγουρα εχει ενεργοποιηθεί η αυτόματη ενεργοποίηση του πακέτου. Για να την απενεργοποιήσεις, στελνεις ΝΟ στο 12000.

 

2. Θα καλεσεις στην εξυπηρέτηση της Wind (στο 13700 καλεις χωρίς χρέωση) και θα ζητήσεις να ακυρωθεί η ενεργοποίηση του πακέτου. Δηλαδή, θα επιστρέψει στην καρτα η αξια που αφαιρέθηκε και θα εξαφανιστούν οι παροχές του πακέτου. Σιγουρέψου οτι ο υπάλληλος θα αποστείλει αίτημα, ώστε να σου έρθει με μηνυμα κωδικος αιτήματος. Καλου-κακου σημείωσε και το ονοματεπώνυμο του υπαλλήλου.

Link to comment
Share on other sites

Στο site παντως εγω δε μπορω να κανω Login απο εχθες με κανενα λογαριασμο, ολο κατι παει στραβα λεει :p

 

Οσο για τα 5GB επισης δε μπηκαν σε κανενα λογαριασμο οταν εκανα login (αν και σε κανεναν η εφαρμογη δε ζητησε να βαλω παλι τα στοιχεια).

 

Κι εγώ το ίδιο πρόβλημα αντιμετωπίζω. 3 κινητά έχουμε στην Q. Αυτή τη στιγμή δεν μπορώ να κάνω login σε κανένα :wacko:

Αριθμός δωρεάν εξυπηρέτησης Wind: 13700

Καταγγελία σύμβασης κι επιστροφή εναπομείναντος υπολοίπου καρτοκινητού: https://www.eett.gr/opencms/opencms/EETT/Consumer/Electronics/about_Regulation.html

Link to comment
Share on other sites

Έχω μια καρτα Q πολύ παλια, λευκή προφανώς 3g, σε επίσκεψη μου σε κατάστημα μου είπαν 5 ευρώ χρέωση για να την αντικαταστήσει σε 4g. ΔΕΝ δικαιούμαι την πρώτη αλλαγή ΔΩΡΕΑΝ???
Link to comment
Share on other sites

Κανονικά ναι. Αλλά πρέπει να το βγάλει στο σύστημά τους και δεν ξέρω με ποια λογική σε ορισμένες κάρτες δεν δίνει δωρεάν αλλαγή. Μήπως παλιά παράδειγμα ήταν free to go το νούμερό σου? Σε μία τέτοια περίπτωση και εμένα μου αρνήθηκαν την δωρεάν αλλαγή αλλά τελικά στέλνοντας στην εξυπηρέτηση την απόδειξη μου πιστωσαν 5€. Και εκείνοι με ρώτησαν επίσης εάν είναι η πρώτη αλλαγή.
Link to comment
Share on other sites

Τελικά volte έχει η κιου ? Θα βάλουν? Έχω μια φίλη και θα ήθελε να το βάλει....

Κατάφερε κανένας με κιου να έχει volte στο ανάλογο θέμα για το volte διαβάζω διαφορά

 

 

Κάτι σε σχέση με το roaming κάτι με παλιές και νέες sim και άλλα πολλα

Edited by oxxy

http://s33.postimg.org/4rv5rf5in/IMG_20160603_140152.jpg

https://telegram.org

Link to comment
Share on other sites

Τελικά volte έχει η κιου ? Θα βάλουν? Έχω μια φίλη και θα ήθελε να το βάλει....

Κατάφερε κανένας με κιου να έχει volte στο ανάλογο θέμα για το volte διαβάζω διαφορά

 

 

Κάτι σε σχέση με το roaming κάτι με παλιές και νέες sim και άλλα πολλα

 

Τι να σου πω εγώ πήρα τηλέφωνο μου είπαν ενεργοποιήθηκε αλλα τίποτα . Ο διακόπτης στο αιφον είναι σε volte on αλλα όταν πάνω κλήση γυρίζει σε 3g .

Link to comment
Share on other sites

Τι να σου πω εγώ πήρα τηλέφωνο μου είπαν ενεργοποιήθηκε αλλα τίποτα . Ο διακόπτης στο αιφον είναι σε volte on αλλα όταν πάνω κλήση γυρίζει σε 3g .
Ε δεν δουλεύει ξέρεις και ξέρω ότι έπρεπε να μένει σε 4G

 

 

Τι θα κάνουν θα το δώσουν στην κιου? Ποιος να ξέρει άραγε

 

 

Σε F2G δουλεύει μια χαρά ρίξτε ρε παιδιά λίγο κράξιμο μήπως και γίνει τίποτα σε λίγο θα πάρουμε με την. Φίλη μου τηλέφωνο

Edited by oxxy

http://s33.postimg.org/4rv5rf5in/IMG_20160603_140152.jpg

https://telegram.org

Link to comment
Share on other sites

Έχω μια καρτα Q πολύ παλια, λευκή προφανώς 3g, σε επίσκεψη μου σε κατάστημα μου είπαν 5 ευρώ χρέωση για να την αντικαταστήσει σε 4g. ΔΕΝ δικαιούμαι την πρώτη αλλαγή ΔΩΡΕΑΝ???

 

1. Πηγαίνεις σε κατάστημα.

2. Τους δείχνεις το εξης:

sWhPTIh_d.webp?maxwidth=640&shape=thumb&fidelity=medium

Η σελίδα απο οπου έβγαλα το σκρινσοτ είναι: https://www.myq.gr/gr/upostirixi/kalupsi-diktyou/.

3.Απαιτείς ΔΩΡΕΑΝ νεα 4G sim. Δεν είναι δουλειά σου να βρεις πως θα το δεχτεί το σύστημα. Ας πάρουν τηλέφωνο το Ζαρκαλή.

4. Αν σου ζητήσουν παλι ταλιρο, τους λες οτι θα τους δωσεις μονο αν υποσχεθούν να βάλουν στον κ*** τους το χαρτονόμισμα και το χ***** σε κέρματα παρουσία μαρτύρων.

 

Οκ: το 4ο βήμα θα μπορεί να παραλειφθεί. Ίσως υπάρχει και πιο ευγενικός τρόπος να εκφράσεις την αγανάκτηση σου...

Edited by gpapas640
Link to comment
Share on other sites

Ας παρει την απόδειξη χρέωσης και να την στείλει στο e-mail της εταιρίας μαζί με το screenshot σου και να ζητήσει πιστωση του ποσου.
Link to comment
Share on other sites

Συγγνώμη αν έχει ήδη απαντηθεί, την αναβάθμιση της εφαρμογής από πού την κάνουμε; Στο play store δεν μου λέει ότι υπάρχει αναβάθμιση.
Link to comment
Share on other sites

Συγγνώμη αν έχει ήδη απαντηθεί, την αναβάθμιση της εφαρμογής από πού την κάνουμε; Στο play store δεν μου λέει ότι υπάρχει αναβάθμιση.
Μήπως έχεις επιλέξει να κάνει αυτόματα ενημερώσεις στο κινητό σου;

 

Sent from my STK-LX1 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...