Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ναι. (10χαρακτηρες)

Ναι ρε παιδιά λεει κανε login και πάρε 5 γιγα αλλα εννοείται για τους νέους συνδρομητές που το ενεργοποιούν για πρώτη φορά. Εμείς που το έχουμε ήδη ενεργοποιημενο, και login να κάνουμε, το σύστημα θα δει οτι δεν το ενεργοποιούμε για πρωτη φορά!!!

Ειπαμε τόσο καφενεία πια δεν είναι!!!

Link to comment
Share on other sites

Ναι ρε παιδιά λεει κανε login και πάρε 5 γιγα αλλα εννοείται για τους νέους συνδρομητές που το ενεργοποιούν για πρώτη φορά. Εμείς που το έχουμε ήδη ενεργοποιημενο, και login να κάνουμε, το σύστημα θα δει οτι δεν το ενεργοποιούμε για πρωτη φορά!!!

Ειπαμε τόσο καφενεία πια δεν είναι!!!

δεν πάμε καλά για την Q μιλαμε εδώ η έχεις μπερδέψει τα νήματα LoL

αφού το λέει καθαρά ότι κατεβάζοντας το app θα χρειαστεί να ξανά κάνουμε login και θα πάρουμε τα γκιγκα

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έκανα αναβάθμιση της εφαρμογής, έκανα ξανά λογκίν, τελευταία ανανέωση χρόνου ομιλίας 09/07 αλλά δεν πήρα 5 γκίγκα δώρο. Μήπως τελικά είναι για νέους συνδρομητές αλλά δεν το αναφέρει στο λινκ?
Link to comment
Share on other sites

Τι υποτίθεται άλλαξαν στην εφαρμογή; διαπίστωσε κανείς τίποτα;

 

Sent from my STK-LX1 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εγώ είχα βάλει κάρτα 6€ πριν 1,5 βδομάδα, και η μόνη παροχή που είχα ήταν τα 120' λόγω σταθερού που πάνε σε αυτό το νούμερο. Από απροσεξία μου μου έφαγε και 1,20 για ημερήσιο internet (ήμουν σπίτι και έκλεισα το ρούτερ στιγμιαία, και ήταν σε συσκευή που δεν είχα αλλάξει το apn για να μην τρώει...), άρα σίγουρα δεν είχα καθόλου Mbytes. Έκανα σήμερα σε μια συσκευή αναβάθμιση της εφαρμογής και συνδέθηκε με τον τρόπο που μου υπέδειξε (one time password, όχι με όνομα χρήστη). Μπαίνω μετά και βλέπω πως έχω 1GB, και εκτός τα 120' που είχα ήδη, άλλα 200΄ προς όλους. Τα 200' και το 1GB λήγουν 15/8. Τι να πω, λογικά αυτό ήταν το δώρο...
Link to comment
Share on other sites

Εμένα πήγε να συνδεθεί και έβγαλε μήνυμα πως δεν γίνεται και πρέπει να κάνω log in από την αρχή.
Link to comment
Share on other sites

δηλ τζίφος για άλλη μια φορά

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Όπως είπες για την q μιλάμε αλλά μόνο όταν είναι να σου κλέψει τίποτα χρήματα από το υπόλοιπο και όχι για να σου δώσει χάχαχα...

Link to comment
Share on other sites

Όπως είπες για την q μιλάμε αλλά μόνο όταν είναι να σου κλέψει τίποτα χρήματα από το υπόλοιπο και όχι για να σου δώσει χάχαχα...
επαγγελματίες χαχα

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εγώ είχα βάλει κάρτα 6€ πριν 1,5 βδομάδα, και η μόνη παροχή που είχα ήταν τα 120' λόγω σταθερού που πάνε σε αυτό το νούμερο. Από απροσεξία μου μου έφαγε και 1,20 για ημερήσιο internet (ήμουν σπίτι και έκλεισα το ρούτερ στιγμιαία, και ήταν σε συσκευή που δεν είχα αλλάξει το apn για να μην τρώει...), άρα σίγουρα δεν είχα καθόλου Mbytes. Έκανα σήμερα σε μια συσκευή αναβάθμιση της εφαρμογής και συνδέθηκε με τον τρόπο που μου υπέδειξε (one time password, όχι με όνομα χρήστη). Μπαίνω μετά και βλέπω πως έχω 1GB, και εκτός τα 120' που είχα ήδη, άλλα 200΄ προς όλους. Τα 200' και το 1GB λήγουν 15/8. Τι να πω, λογικά αυτό ήταν το δώρο...

 

μου θυμιζει γνωστο πακέτο του 12410. Μήπως σου λείπουν 3€?

Link to comment
Share on other sites

παίδες το δώρο ήταν 5gb για 7 μέρες

έκανα μόνος μου αποσύνδεση και επανασύνδεση και κατάφερα τουλάχιστον να με συνδέσουν με Κάιρο

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

Πως γίνεται να φτιάξεις user name password για login για να μη σου λέει συνέχεια να κάνεις login με το τηλέφωνο και μετά sms?
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Το "δώρο" που λέτε αφορά στους συνδρομητές που κάνουν εκ νέου register στο app προφανώς, όχι login.

Το update δεν νομίζω πως έχει "εικαστικές" αλλαγές, μάλλον αφορα σε συστημικές αλλαγές.

 

Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk

Google Pixel 5
Link to comment
Share on other sites

Για δειτε λιγο τα υπόλοιπα σας. Εχετε 5 γιγα για 7 μέρες?

 

----- προσθήκη μηνύματος 103 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

akalos εσυ δεν θα πάρεις μάλλον :p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...