Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εννοείται ότι σε συμφέρει γιατί αυτή η χρήση κοστίζει 4€ με countdown όπως το τελευταίο.

Αυτό δεν ειναι στάνταρ οτι θα παρουσιάζεται συνέχεια ως προσφορά.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό δεν ειναι στάνταρ οτι θα παρουσιάζεται συνέχεια ως προσφορά.

 

Λάθος, είναι προσφορά με κυκλική εμφάνιση για 8 μήνες που την χρησιμοποιώ.

Και τα άλλα μέλη της οικογένειας που ήταν πριν από μένα χρησιμοποιούμε μόνο αυτές τις προσφορές πλέον.

Καμμιά φορά καθυστερεί 1 ημέρα ή έρχεται 1-2 ημέρες πιο νωρίς, αλλά δεν είναι πρόβλημα μπροστά στα 24€ που πλήρωνα συμβόλαιο για τα ίδια. :lol:

Τώρα μέσα από την εφαρμογή αγοράζω για όλη την οικογένεια, ανάλογα με την χρήση του καθενός από εμάς, τα κατάλληλα πακέτα.

Γι αυτό μπήκα και εδώ για ενημέρωση.

Link to comment
Share on other sites

:lol: και έλεγα πότε θα γράψει κάποιος ότι ποιον θυμίζει με αυτόν τον τρόπο γραφής :lol:
Link to comment
Share on other sites

Λάθος, είναι προσφορά με κυκλική εμφάνιση για 8 μήνες που την χρησιμοποιώ.

Και τα άλλα μέλη της οικογένειας που ήταν πριν από μένα χρησιμοποιούμε μόνο αυτές τις προσφορές πλέον.

Καμμιά φορά καθυστερεί 1 ημέρα ή έρχεται 1-2 ημέρες πιο νωρίς, αλλά δεν είναι πρόβλημα μπροστά στα 24€ που πλήρωνα συμβόλαιο για τα ίδια. :lol:

Τώρα μέσα από την εφαρμογή αγοράζω για όλη την οικογένεια, ανάλογα με την χρήση του καθενός από εμάς, τα κατάλληλα πακέτα.

Γι αυτό μπήκα και εδώ για ενημέρωση.

Σε μένα μια φορά παρουσιάστηκε, το ενεργοποίησα μία φορά και δεν το ξαναείδα...

Link to comment
Share on other sites

Εννοείται ότι σε συμφέρει γιατί αυτή η χρήση κοστίζει 4€ με countdown όπως το τελευταίο πχ. με χρέωση ανά δευτερόλεπτο ενώ το f2f δεν έχει πουθενά χρέωση ανά δευτερόλεπτο νομίζω.

Οπότε θα χρειάζεσαι γύρω στο δεκάρικο, το πολύ, κάθε 2 μήνες, δηλαδή 60 τον χρόνο.

Χωρίς να υπολογίσουμε και το δώρο για την φορητότητα.

 

Δηλαδή ενώ σήμερα δινει 70 ευρώ από αυριο στην Q θα δινει 60

Και αυτό αν του καθετε το countdownτη την ημέρα λήξης του πακέτου για 12 μήνες κάθε φορά ακριβώς.

Όπως λένε και αλλου οι προηγούμενες αποδόσεις δεν εξασφαλίζου τις μελοντικές.

Εγω από F2g με 300 λεπτα δεν θα έφευγα

Edited by Vasileios
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή ενώ σήμερα δινει 70 ευρώ από αυριο στην Q θα δινει 60

Και αυτό αν του καθετε το countdownτη την ημέρα λήξης του πακέτου για 12 μήνες κάθε φορά ακριβώς.

Όπως λένε και αλλου οι προηγούμενες αποδόσεις δεν εξασφαλίζου τις μελοντικές.

Εγω από F2g με 300 λεπτα δεν θα έφευγα

Μάλλον με τους υπολογισμούς που κάνω κι εγώ δεν συμφέρει να φύγω...

Το όφελος θα είναι 10-20€ σε ένα χρόνο και αυτό αν κάτσουν όλα τα countdown!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως με το free to talk υπολογίζω ότι το ελάχιστο είναι 8 δωδεκάρες κάρτες το χρόνο για να δουλέψει, δηλαδή 96 ευρώ. Χρειάζεσαι κάθε τρίμηνο μια κάρτα για να σου φάει το 10ρικο τέλος της δήθεν "για πάντα δωρεάν" υπηρεσίας, τον επόμενο μία για πάρεις τα 300 και τον τρίτο να χρησιμοποιήσεις το υπόλοιπο για να πάρεις πακέτο. Και αυτό αν τα κάνεις όλα τέλεια και δε σου ξεφύγει μια μέρα και σε χρεώσει το χαράτσι του internet ή λήξει γιατί τότε προσθέτεις μια ή παραπάνω κάρτες και χάνεις την σειρά σου.

 

Αυτό είχα σε f2g και γύρισα τα περισσότερα νούμερα σε q. Ακόμα και αν δεν το φτάνεις μέχρι το αμήν για την πλήρη οικονομία αλλά απλά βάζεις 6ρες και countdown βλέπω 20-30% οικονομία.

 

70-80 ευρώ δε νομίζω ότι βγαίνει στο f2g με κανένα συνδιασμό εκτός αν περνάς τουλάχιστον 2-3 μήνες το χρόνο χωρίς πακέτα ομιλίας. Νομίζω αν τα βάλεις κάτω συμφέρει η μετάβαση.

Link to comment
Share on other sites

Μέχρι αύριο στις 5 το απόγευμα, 4GB με 4€ για 30 ημέρες.

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Για έναν περίεργο λόγο, το προνομιακό παραμένει στα 8,5€, αλλά στην περιγραφή του πακέτου, εξακολουθεί να λέει έως 31 Μαΐου. Είτε έχουν ξεχάσει να το αλλάξουν, είτε έχουν σκοπό να μονιμοποιήσουν σιωπηρά την προσφορά, λόγω του ότι ο ανταγωνισμός συνεχίζει να τη δίνει με 8,5€. Θα δούμε.

Link to comment
Share on other sites

Έστειλα 20G στο 12410 (μετά από ενημέρωση φίλου) και μου έδωσαν το δώρο 20GB και 1000' προς όλους για 15 μέρες χωρίς χρέωση.

 

ΣYNEXIZOYME NA #EIMAΣTEMAZI ΣOY ΣE KAΘE EΠOMENH MEPA KAI ΣOY ΠPOΣΦEPOYME ΔΩPEAN 20GB KAI 1000 ΛEΠTA ΠPOΣ OΛOYΣ ME ΔIAPKEIA 15 HMEPEΣ ΓIA XPHΣH ENTOΣ EΛΛAΔOΣ.

 

Δοκιμάστε το και πείτε αν δουλεύει.

 

Αν αργήσει να απαντήσει, το δέχεται.

Αν απαντήσει αμέσως τρώτε χυλόπιτα.

Link to comment
Share on other sites

Έστειλα 20G στο 12410 (μετά από ενημέρωση φίλου) και μου έδωσαν το δώρο 20GB και 1000' προς όλους για 15 μέρες χωρίς χρέωση.

 

ΣYNEXIZOYME NA #EIMAΣTEMAZI ΣOY ΣE KAΘE EΠOMENH MEPA KAI ΣOY ΠPOΣΦEPOYME ΔΩPEAN 20GB KAI 1000 ΛEΠTA ΠPOΣ OΛOYΣ ME ΔIAPKEIA 15 HMEPEΣ ΓIA XPHΣH ENTOΣ EΛΛAΔOΣ.

 

Δοκιμάστε το και πείτε αν δουλεύει.

 

Αν αργήσει να απαντήσει, το δέχεται.

Αν απαντήσει αμέσως τρώτε χυλόπιτα.

 

Γνωρίζουμε μέχρι πότε μπορούμε να το ενεργοποιήσουμε;

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Όχι, ΔEN EIΣAI ΣTO ΣΩΣTO ΠAKETO ΣYNΔEΣHΣ ΓIA NA ΠAPEIΣ THN ΠPOΣΦOPA.

Ακριβώς το ίδιο και σε εμένα. Μήπως είναι για F2G?

Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζουμε μέχρι πότε μπορούμε να το ενεργοποιήσουμε;
Κανονικά έχει λήξει αλλά σε μερικά νούμερα έρχεται, γιατί δεν έχουν ενημερώσει σωστά το σύστημα, μάλλον.

Μερικοί γνωστοί το έχουν πάρει.

 

ΥΓ

Πρώτα το έδωσε και μετά έστειλε την προσφορά.6df865d7507a703d70851a44c5715e88.jpg

Edited by dimitroula10
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κανένας άλλος που κατάφερε την προσφορά του pavlit... εεε της κοπελιάς, ή πάλι έχουμε παραπληροφόρηση;
Εγώ τυχαία το άνοιξα το τηλέφωνο γιατί το είχα καταχωρήσει σε εφαρμογή Τράπεζας και ήθελα να λάβω sms και μου ήρθε αυτή η προσφορά. Έστειλα και τα έδωσε...

 

03d366744b4038b52185948b7b5c3dab.jpg

 

Sent from my XT1580

Link to comment
Share on other sites

Εγώ τυχαία το άνοιξα το τηλέφωνο γιατί το είχα καταχωρήσει σε εφαρμογή Τράπεζας και ήθελα να λάβω sms και μου ήρθε αυτή η προσφορά. Έστειλα και τα έδωσε...

 

Αποκλείεται. Πάρ' το πίσω. Θα φας ban και είναι κρίμα.

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Οντως τα δίνει αλλά από ότι φαίνεται όχι σε όλους..

 

Σε όλους έλαβαν την προσφορά όπως συμβαίνει κάθε φορά ...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...