Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εγώ πάντως έχω ξεχάσει τι θα πει 4G στη γειτονιά μου και σε παραδίπλα κεντρικές οδούς (Δήμος Αθηναίων). Απαράδεκτο εν έτει 2020.
Link to comment
Share on other sites

Έχει πρόβλημα το τηλέφωνο σου.

Προφανώς έχει μπάντες για άλλες χώρες ή η κεραία έχει ξεκολλήσει.

Ειδικά στην Αθήνα δεν υπάρχουν σημεία χωρίς 4G, αλλά ακόμα και αν συμβαίνει γιατί κάποιοι κάτοικοι κατέβασαν κάποια κεραία, το 3G σε μερικά ποστς πιο πάνω που έχω ανεβάσει σκρινσοτς, έχει υψηλή ταχύτητα και δεν έγινε και τίποτα.

Μία χαρά επικοινωνία έχεις με τα μισά λεφτά από τον ανταγωνισμό.

Μην σε πιάνει απελπισία από την προπαγάνδα.

Εγώ που έχω όλες τις συχνότητες και βόλτε, μόνο 3G δουλεύω για να μου κρατάει μπαταρία τρεις μέρες και δεν έχω δει πρόβλημα ούτε στο ραδιοφωνο.

 

 

 

 

 

Δεν πειράζει, αρκεί να έχουμεοικονομική τηλεφωνία.

Εάν έρθουν θα ανεβάσει η κιου τις τιμές όπως η άλλη που δίνει μερικά γβ τζάμπα και καταρρέει το δίκτυο.

 

Εμείς οι χαζοί πάντως έχουμε το σταθεροτερο δίκτυο σε εθνικό επίπεδο και αυτοί που κάνουν πλάκα, απλώς δεν έχουν Q και λένε κάτι να δικαιολογήσουν τον εαυτό τους που πληρώνουν πολλά.:lol:

Όλοι φίλοι είμαστε και κανένας δεν παίρνει ποσοστά από τις εταιρείες.

Κανένα πρόβλημα με το τηλέφωνο. Έχω και άλλη εταιρία και πιάνει 4G μια χαρά. Αφού μίλησα με την εξυπηρέτηση και μου είπαν ότι όντως υπάρχει πρόβλημα. Παλαιότερα έπιανε, έχει κάνα 8μηνο που έχει πρόβλημα η περιοχή. Edited by WPerty
Link to comment
Share on other sites

Εννοείται ότι δεν πληρώνω κάθε μήνα, αλλά κάθε 11μηνο, να υπάρχει ο αριθμός ο οποίος είναι πιο παλιός από την ηλικία σου millenial... Περιμένω να δω εαν ο νέος ιδιοκτήτης επενδύσει στην κάλυψη. Εγώ λέω ότι δεν έχω κάλυψη για κλήσεις ομιλίας και εσύ μου επιτιθεσαι. Να το κοιτάξεις... Μόνο εσύ δημιουργείς προβλήματα σε όλο το φόρουμ...
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα επειδή έχασα σήμερα το COUNTDOWN 150 λεπτά προς όλους με 3 €, κάθε Τρίτη βγάζει την προσφορά ή και Πέμπτη; Ευχαριστώ

τελικα Πεμπτη αυτη τη φορα.

Link to comment
Share on other sites

μου ηρθε αυτο:

 

ΠPOΣOXH: ΣE 15 MEPEΣ ΛHΓEI H ΔIAPKEIA IΣXYOΣ TOY KAPTOKINHTOY ΣAΣ KAI ΘA ΔIAΓPAΦEI TO ΔIAΘEΣIMO YΠOΛOIΠO ΣAΣ ΣE EYPΩ, ΛEΠTA, SMS KAI MB. ANANEΩΣTE AMEΣA TO XPONO OMIΛIAΣ ΣAΣ, ΓIA NA MH XAΣETE TO YΠOΛOIΠO KAI TIΣ ΠPOΣΦOPEΣ ΣAΣ AΛΛA KAI ΓIA NA ΠAPATEINETE TH ΔIAPKEIA IΣXYOΣ TOY KAPTOKINHTOY ΣAΣ.

Ειχα παρει πακετο countdown που ληγει 19/4

Τι σημαινει αυτο οτι πρεπει να βαζεις ενα ποσο καθε 2 μηνες ?

Link to comment
Share on other sites

μου ηρθε αυτο:

 

ΠPOΣOXH: ΣE 15 MEPEΣ ΛHΓEI H ΔIAPKEIA IΣXYOΣ TOY KAPTOKINHTOY ΣAΣ KAI ΘA ΔIAΓPAΦEI TO ΔIAΘEΣIMO YΠOΛOIΠO ΣAΣ ΣE EYPΩ, ΛEΠTA, SMS KAI MB. ANANEΩΣTE AMEΣA TO XPONO OMIΛIAΣ ΣAΣ, ΓIA NA MH XAΣETE TO YΠOΛOIΠO KAI TIΣ ΠPOΣΦOPEΣ ΣAΣ AΛΛA KAI ΓIA NA ΠAPATEINETE TH ΔIAPKEIA IΣXYOΣ TOY KAPTOKINHTOY ΣAΣ.

Ειχα παρει πακετο countdown που ληγει 19/4

Τι σημαινει αυτο οτι πρεπει να βαζεις ενα ποσο καθε 2 μηνες ?

 

Άρα, το μήνυμα λέει για 22/4, όχι ?

Είναι γνωστό, εδώ και 1 χρόνο αυτό.

Link to comment
Share on other sites

Ειχα παρει πακετο countdown που ληγει 19/4

Τι σημαινει αυτο οτι πρεπει να βαζεις ενα ποσο καθε 2 μηνες ?

 

Αν δε θες να τα χάσεις όλα για όλα, ναι. Αν υπολογίζεις (με ασφάλεια μερικών ημερών νωρίτερα) να ανανεώνεις σε μέρα countdown, αυτό το ελάχιστο ποσό μπορεί να είναι 6€.

 

Έτσι όπως το καταλαβαίνω βέβαια, σε 15 μέρες θα έχει τελειώσει πρώτα το countdown που έχεις ενεργό και μετά το υπόλοιπο...

Edited by tetartos
Link to comment
Share on other sites

Αν δε θες να τα χάσεις όλα για όλα, ναι. Αν υπολογίζεις (με ασφάλεια μερικών ημερών νωρίτερα) να ανανεώνεις σε μέρα countdown, αυτό το ελάχιστο ποσό μπορεί να είναι 6€.

 

Έτσι όπως το καταλαβαίνω βέβαια, σε 15 μέρες θα έχει τελειώσει πρώτα το countdown που έχεις ενεργό και μετά το υπόλοιπο...

 

 

Από εχτές το μεσημέρι τέλος τα 6€ ή κάνω λάθος:

 

Ενώ το πρωί υπήρχε η επιλογη πήγα να βάλω τι μεσημέρι και τα διαθέσιμα ποσά είναι από 10€ και πάνω.

http://www.myphone.gr/forum/image.php?u=11306&type=sigpic&dateline=1348034580
Link to comment
Share on other sites

Από εχτές το μεσημέρι τέλος τα 6€ ή κάνω λάθος:

 

Ενώ το πρωί υπήρχε η επιλογη πήγα να βάλω τι μεσημέρι και τα διαθέσιμα ποσά είναι από 10€ και πάνω.

 

Μάλλον, απόγευμα πηγες γιατί το countdown έληξε στις 17.00 και μαζί η δυνατότητα για ανανέωση με 6€.

Όμως, αύριο Πέμπτη στις 09.00 έχει νέο countdown και μπορείς πάλι με 6€.

Link to comment
Share on other sites

Ομιλία συν sms με 4€.

Με 4€ ναι, ομιλία+SMS χλωμό, χλωμότατο! Ομιλία+λίγα MBs θα είναι. Είτε 250' προς όλους+500MB, είτε 200' προς όλους+200' προς Wind&Q+400MB. Μαντεύω ότι μάλλον θα είναι το πρώτο. Υγ. Αν το πετύχω θα είναι εντελώς τυχαίο, μη με κράξετε ότι δουλεύω στην Wind!

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ σου λέω ότι την Δευτέρα, θα βάλει GB.

 

Έπεσα ΕΞΩ, 3 ημέρες, αλλά η ουσία είναι ότι δεν υπάρχει καμία λογική στα countdown.

Link to comment
Share on other sites

Countdown 3GB με 3€ με ισχύ έως αύριο το απόγευμα. Και φυσικά η δυνατότητα ανανέωσης με 6€ για τον φίλο που αναρωτιόταν παραπάνω αν ισχύει ακόμα ή αν την κατάργησαν.

Συσκευή: Realme 8 5G 4/64 GB

Carriers: 🟢 Cosmote - 🔴 Nova

Link to comment
Share on other sites

τελικά οντως είναι στη κοσμαρα τους ...θέλουν και έσοδα lol

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

 

Δεν είχε νόημα, αλλά ίσως ερευνούν την αγορά. Αφού, τα 15GB ξεκίνησαν 19-03, δεν έχει νόημα τέτοιο countdown έως 18-04. Βέβαια, κάποιοι μπορεί να τα ξόδεψαν.

Link to comment
Share on other sites

Έπεσα ΕΞΩ, 3 ημέρες, αλλά η ουσία είναι ότι δεν υπάρχει καμία λογική στα countdown.

Ναι, καμία λογική. Πρακτικά άχρηστο το σημερινό countdown, για το 99,999% (αν όχι για όλους) των χρηστών. Μόνο θετικό η δυνατότητα ανανέωσης με 6€ έως αύριο το απόγευμα.

Link to comment
Share on other sites

Ειναι εκτος λειτουργίας η εφαρμογή?

 

Σε μένα δουλεύει.

 

Παιδιά, ηρεμήστε με τη φημολογία των countdown και καταλάβετε ότι φταίει η καραντίνα. Βάλτε Β6 και βγείτε να πάρετε λίγο αέρα. :p

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι άχρηστο το countdown.

Κάποιοι μπορεί να έφαγαν τα 15 gb

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ξέχασα να τα πάρω γιατί είχα και περίσσευαν. Μια χαρά έκατσε το σημερινό countdown. Όταν μιλάμε να μιλάμε για τον εαυτό μας και οχι για το 99,99% των χρηστών...
Link to comment
Share on other sites

Ήρθε αυτό:

 

MEINE AΣΦAΛHΣ ΣTO ΣΠITI KANONTAΣ ANANEΩΣH EΔΩ https://tinyurl.com/vaqf2km K ΠAPE ΔΩPO 500Λ ΠPOΣ OΛOYΣ K 2GB ΓIA 30 HMEPEΣ (AΠO 12€ ANANEΩΣH ΣTIΣ EΠOMENEΣ 2 HMEPEΣ)! ΓIA NA MHN ΛAMBANEIΣ ΠPOΣΦOPEΣ MΠEΣ EΔΩ bit.ly/WIND-epikoinonia

 

Αναφέρθηκε ότι το σε ανάλογες προσφορές, το δώρο δίνεται και με ανανέωση των 10€.

Είναι κανείς που έβαλε 10€ σε αυτήν την προσφορά και πήρε κανονικά τα λεπτά;

Αριθμός δωρεάν εξυπηρέτησης Wind: 13700

Καταγγελία σύμβασης κι επιστροφή εναπομείναντος υπολοίπου καρτοκινητού: https://www.eett.gr/opencms/opencms/EETT/Consumer/Electronics/about_Regulation.html

Link to comment
Share on other sites

Όπως προσωπική - επιλεκτική φαίνεται να είναι, για την ώρα τουλάχιστον, η δίμηνη παράταση λήξης του υπολοίπου, που έχουν αναφέρει κάποιοι.
Link to comment
Share on other sites

Ήρθε αυτό:

 

MEINE AΣΦAΛHΣ ΣTO ΣΠITI KANONTAΣ ANANEΩΣH EΔΩ https://tinyurl.com/vaqf2km K ΠAPE ΔΩPO 500Λ ΠPOΣ OΛOYΣ K 2GB ΓIA 30 HMEPEΣ (AΠO 12€ ANANEΩΣH ΣTIΣ EΠOMENEΣ 2 HMEPEΣ)! ΓIA NA MHN ΛAMBANEIΣ ΠPOΣΦOPEΣ MΠEΣ EΔΩ bit.ly/WIND-epikoinonia

 

Αναφέρθηκε ότι το σε ανάλογες προσφορές, το δώρο δίνεται και με ανανέωση των 10€.

Είναι κανείς που έβαλε 10€ σε αυτήν την προσφορά και πήρε κανονικά τα λεπτά;

Εμένα μου ήρθε τέλος Μαρτίου και έβαλα 10€ και μου την έδωσε κανονικά. Βέβαια είχα να βάλω κάρτα 4 μήνες, οπότε δεν ξέρω αν έπαιξε και αυτό ρόλο. Μην σε πάρω και στον λαιμό μου...

Συσκευή: Realme 8 5G 4/64 GB

Carriers: 🟢 Cosmote - 🔴 Nova

Link to comment
Share on other sites

Ήρθε αυτό:

 

MEINE AΣΦAΛHΣ ΣTO ΣΠITI KANONTAΣ ANANEΩΣH EΔΩ https://tinyurl.com/vaqf2km K ΠAPE ΔΩPO 500Λ ΠPOΣ OΛOYΣ K 2GB ΓIA 30 HMEPEΣ (AΠO 12€ ANANEΩΣH ΣTIΣ EΠOMENEΣ 2 HMEPEΣ)! ΓIA NA MHN ΛAMBANEIΣ ΠPOΣΦOPEΣ MΠEΣ EΔΩ bit.ly/WIND-epikoinonia

 

Αναφέρθηκε ότι το σε ανάλογες προσφορές, το δώρο δίνεται και με ανανέωση των 10€.

Είναι κανείς που έβαλε 10€ σε αυτήν την προσφορά και πήρε κανονικά τα λεπτά;

 

Αν βάλεις 12€, θα σου πάρουν το 1,7€

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...