Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πας στην εφαρμογή, πατάς επάνω στο προφίλ σου, εκεί δεξιά λέει προσθήκη, σύρε το με το δάχτυλο να πας στην προσθήκη όχι απλά να το πατάς.. Για δοκίμασε...
Xiaomi Mi Mix 3
Link to comment
Share on other sites

Ενημερώνω όπως είχα υποσχεθεί

Μετά από τρεις μήνες με μεγάλη ταλαιπωρία και μετά από καταγγελία στην ΕΕΤΤ μου επέστρεψε προχθές η Wind πίσω το υπόλοιπο της κάρτας που είχα ζητήσει λόγω μονομερής τιμολογιακής πολιτικής. Αφορά αριθμό Q

Link to comment
Share on other sites

Ενημερώνω όπως είχα υποσχεθεί

 

Μετά από τρεις μήνες με μεγάλη ταλαιπωρία και μετά από καταγγελία στην ΕΕΤΤ μου επέστρεψε προχθές η Wind πίσω το υπόλοιπο της κάρτας που είχα ζητήσει λόγω μονομερής τιμολογιακής πολιτικής. Αφορά αριθμό Q

Ο αριθμός χάθηκε ή μπορείς να κάνεις φορητότητα?
Link to comment
Share on other sites

Ενημερώνω όπως είχα υποσχεθεί

Μετά από τρεις μήνες με μεγάλη ταλαιπωρία και μετά από καταγγελία στην ΕΕΤΤ μου επέστρεψε προχθές η Wind πίσω το υπόλοιπο της κάρτας που είχα ζητήσει λόγω μονομερής τιμολογιακής πολιτικής. Αφορά αριθμό Q

 

εκανες φορητοτητα ή εχασες το νουμερο?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Δεν το ήθελα το νούμερο και χάθηκε. Το είχα μόνο για data σε μια σχολή που πήγαινα και έπιανε καλά μόνο η Wind. Όταν έκοψαν αυτό το 1G για 1 μήνα με 8 ευρώ για 8 μήνες και ήθελε μετά συνέχεια τάισμα τέλος.
Link to comment
Share on other sites

Έχω την έκδοση 4.1.0.

Βλέπω ότι δεν με αφήνει να κάνω προσθήκη λογαριασμού. Κάνω κάποιο λάθος ?

 

Επιβεβαιώνω και εγω με την έκδοση 4.1.1 εγω διαχειρίζομαι 3 λογαριασμούς και βάζω χρήματα στον κάθε έναν ξεχωριστά.

Έχεις τσεκάρει την έκδοση που έχεις?

1. Nokia 6600, 2. Nokia N96, 3. Nokia E72, 4. iPhone 3GS, 5. iPhone 4, 6. iPhone 4S, 7. galaxy s2, 8. galaxy s3, 9. galaxy s4, Samsung Note 3, Sony Xperia Z5, Xiaomi mi5s
Link to comment
Share on other sites

Τι να το κάνουμε? Ολοι σπίτι είμαστε χα

Οντως. Και τα προηγούμενα άχρηστα βγήκαν που είχα. Και αυτά τα πηρα για να μην μείνω με 0.

Link to comment
Share on other sites

Επιβεβαιώνω και εγω με την έκδοση 4.1.1 εγω διαχειρίζομαι 3 λογαριασμούς και βάζω χρήματα στον κάθε έναν ξεχωριστά.

Έχεις τσεκάρει την έκδοση που έχεις?

Παρομοίως, έκδοση 4.1.1 και διαχειρίζομαι 3 αριθμούς. Οι ρυθμίσεις επικοινωνίας είναι όπως πρέπει και έχουν σταματήσει προσφορές και δώρα από τον Νοέμβριο. Μόνο μια προσφορά ήρθε πριν 15 μέρες στον έναν από τους τρεις αριθμούς.

Link to comment
Share on other sites

δηλ κοιτάζει τι έκδοση έχουμε και μας πλοκαρουν τις προσφορές!γιατί και γω το ίδιο με σένα ειμαι στις προσφορές ....

απλά είναι ότι να ναι όπως όλα στην wind

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

Μάλλον η q βλέπει τι γράφετε εδώ και σας έχει στην μαύρη λίστα.:lol:

 

Πολλοί έχουν πατήσει στο link που έρχεται με τα μηνύματα και κάνουν απεγραφή από τις προσφορές.

Edited by pavlitakis1
Link to comment
Share on other sites

πατωντας το λινκ δεν σε διαγραφει. Σου δινει οδηγιες πως να το ζητησεις,πρεπει ή να πειραξεις την εφαρμογη ή να το ζητησεις επικοινωνοντας μαζι τους. Ανοιξε το λινκ στο pc/λαπτοπ να δεις.
Link to comment
Share on other sites

Παρομοίως, έκδοση 4.1.1 και διαχειρίζομαι 3 αριθμούς. Οι ρυθμίσεις επικοινωνίας είναι όπως πρέπει και έχουν σταματήσει προσφορές και δώρα από τον Νοέμβριο. Μόνο μια προσφορά ήρθε πριν 15 μέρες στον έναν από τους τρεις αριθμούς.

 

Και εμένα, το ίδιο. Από τον ΝΟΕΜΒΡΙΟ.

Link to comment
Share on other sites

Και εμένα, το ίδιο. Από τον ΝΟΕΜΒΡΙΟ.
Έχεις πατήσει στις ρυθμίσεις στην εφαρμογή στον αριθμό πριν κάνεις είσοδο και να ζητήσεις να σου στέλνουνε προσφορές και μηνύματα?
Link to comment
Share on other sites

Έχεις πατήσει στις ρυθμίσεις στην εφαρμογή στον αριθμό πριν κάνεις είσοδο και να ζητήσεις να σου στέλνουνε προσφορές και μηνύματα?

 

Τι εννοείς ?

Link to comment
Share on other sites

Τι εννοείς ?
Μπαίνεις στην εφαρμογή και πηγαίνεις στο λογαριασμό που θέλεις να δεις το υπόλοιπο.

Πάνω αριστερά έχει ένα εικονίδιο που μπορείς να αλλάξεις συνδρομητή.

Πατώντας εκεί, σου ανοίγει το μενού του συνδρομητή που είσαι, που στο κάτω μέρος γράφει ρυθμίσεις και πηγαίνεις στις ρυθμίσεις επικοινωνίας.99352f294cf02633eeebba705a5e7a69.jpg

Link to comment
Share on other sites

Μπαίνεις στην εφαρμογή και πηγαίνεις στο λογαριασμό που θέλεις να δεις το υπόλοιπο.

Πάνω αριστερά έχει ένα εικονίδιο που μπορείς να αλλάξεις συνδρομητή.

Πατώντας εκεί, σου ανοίγει το μενού του συνδρομητή που είσαι, που στο κάτω μέρος γράφει ρυθμίσεις και πηγαίνεις στις ρυθμίσεις επικοινωνίας.99352f294cf02633eeebba705a5e7a69.jpg

 

Εκει, ακριβώς πάω, πατάω ΝΑΙ, αλλά δεν μου ενεργοποιεί την αλλαγή.

Link to comment
Share on other sites

Εκει, ακριβώς πάω, πατάω ΝΑΙ, αλλά δεν μου ενεργοποιεί την αλλαγή.

 

μου το εκανε και μενα σε νεα συνδεση εβγαζε error αλλα εστρωσε μετα απο 2-3 μερες.

θα επρεπε να φαινεται παντως ποια επιλογη εχουμε ενεργοποιημενη να ξερουμε.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Περιμένω την μητέρα μου να ενεργοποιηθεί.ποιος είναι ο καλύτερος τρόπος να ελεγχω εγώ από εδώ τα πάντα να τής κάνω ανανέωση πακέτα κτλ; Να ανοίξω browser να κάνω εγγραφή; γίνεται η πρέπει συνεχώς να παίρνω προσωπικό κωδικό στο κινητό της;

 

Στάλθηκε από το MI 8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μέσω του υπολογιστή μπορείς να έχεις πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες της Q, εκτός από την ενεργοποίηση του app pack, το οποίο ενεργοποιείται μόνο μέσω της εφαρμογής. Διαχειρίζομαι 3 νούμερα Q (γυναίκας, γιου, κόρης) με τον τρόπο αυτό.
Link to comment
Share on other sites

Περιμένω την μητέρα μου να ενεργοποιηθεί.ποιος είναι ο καλύτερος τρόπος να ελεγχω εγώ από εδώ τα πάντα να τής κάνω ανανέωση πακέτα κτλ; Να ανοίξω browser να κάνω εγγραφή; γίνεται η πρέπει συνεχώς να παίρνω προσωπικό κωδικό στο κινητό της;

 

Στάλθηκε από το MI 8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Από browser γίνεται πιο άνετα, είτε από κινητό είτε από υπολογιστή, γιατί η εφαρμογή της q έχει κάποιο μικρό πρόβλημα στην ανανέωση χρόνου τώρα τελευταία.

Το ιδανικό είναι να κάνεις ανανέωση από browser και μετά αγορά πακέτων ή countdown κλπ από την εφαρμογή.

Και μην ξεχάσεις το ετήσιο μπόνους μέσα σε 15 μέρες από την ενεργοποίηση.

Link to comment
Share on other sites

Από firefox, έχει καταφέρει κανείς να κάνει login στο site της Q;

  • Έχω δοκιμάσει να κάνω clean refresh (shift+f5)
  • έχω απενεργοποιήσει την ενσωματωμένη προστασία του firefox (Enhanced tracking protection) για το myq.gr
  • έχω προσθέσει το myq.gr στα trusted sites του ghostery. (οπότε απενεργοποιείται η επέκταση. (Γκριζάρει το εικονίδιο της))

 

Δε βγαίνει το εικονίδιο πάνω δεξιά

Για να καταφέρω να πλοηγηθώ, έχω κάνει bookmark:

  1. Τη σελίδα του login https://www.myq.gr/gr/myq/login/credentials/
  2. Τη σελίδα με του Υπολοίπου https://www.myq.gr/gr/myq/to-upoloipo-mou/

Αριθμός δωρεάν εξυπηρέτησης Wind: 13700

Καταγγελία σύμβασης κι επιστροφή εναπομείναντος υπολοίπου καρτοκινητού: https://www.eett.gr/opencms/opencms/EETT/Consumer/Electronics/about_Regulation.html

Link to comment
Share on other sites

Από firefox, έχει καταφέρει κανείς να κάνει login στο site της Q;

  • Έχω δοκιμάσει να κάνω clean refresh (shift+f5)
  • έχω απενεργοποιήσει την ενσωματωμένη προστασία του firefox (Enhanced tracking protection) για το myq.gr
  • έχω προσθέσει το myq.gr στα trusted sites του ghostery. (οπότε απενεργοποιείται η επέκταση. (Γκριζάρει το εικονίδιο της))

 

Δε βγαίνει το εικονίδιο πάνω δεξιά

Για να καταφέρω να πλοηγηθώ, έχω κάνει bookmark:

  1. Τη σελίδα του login https://www.myq.gr/gr/myq/login/credentials/
  2. Τη σελίδα με του Υπολοίπου https://www.myq.gr/gr/myq/to-upoloipo-mou/

 

Τι έκδοση firefox/λειτουργικό έχεις? Με incognito έχεις θέμα?

Google Pixel 5
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...