Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σήμερα μου ήρθε το παρακάτω μήνυμα. Στο πλαίσιο εξυπηρέτησης σας πιστώνουμε 10€ στο υπόλοιπό σας. Ευχαριστούμε. Βλέπω στην εφαρμογή και όντως έχουν πιστωθεί 10€. Έχει συμβεί και σε άλλους;

 

Για ποιο λόγο, έγινε αυτό ?

Link to comment
Share on other sites

Μήπως είχε γίνει κάποιο παράπονο για κάτι στην εξυπηρέτηση?
Link to comment
Share on other sites

Ατομική προσφορά που έστειλαν 500 λεπτά Προς ΌΛΟΥΣ κ 1,5 GB με 7,5€ μπορούν να καταναλωθούν σε κατάσταση roaming στην Γερμανία?
Link to comment
Share on other sites

Μάλιστα! Μας ήρθε κι'αυτό! Αυξήθηκε το προνομιακό πακέτο, από 1500' προς όλους+1,5 GB με 8,57€, σε 1500' προς όλους+2 GB με 10,40€, χωρίς καμία προειδοποίηση. Η διάρκεια προς το παρόν παραμένει 28 ημέρες. Α ρε αθάνατη Windάρα με τις ομορφιές σου! Και ύστερα παραπονιούνται ορισμένοι γιατί είναι τρίτη. Έλα ντε! Γιατί άραγε? Αχ, τι κακός και απαιτητικός που είναι ο κόσμος!
Link to comment
Share on other sites

Ατομική προσφορά που έστειλαν 500 λεπτά Προς ΌΛΟΥΣ κ 1,5 GB με 7,5€ μπορούν να καταναλωθούν σε κατάσταση roaming στην Γερμανία?

 

Φοβάμαι πως όχι. Οι προσφορές του 12410 μιλάνε στους όρους καθαρά για χρήση εντός Ελλάδος.

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα μου ήρθε το παρακάτω μήνυμα. Στο πλαίσιο εξυπηρέτησης σας πιστώνουμε 10€ στο υπόλοιπό σας. Ευχαριστούμε. Βλέπω στην εφαρμογή και όντως έχουν πιστωθεί 10€. Έχει συμβεί και σε άλλους;

 

Δεν γνωρίζω για πιο λόγο έγινε αυτό. Δεν κάλεσα την εξυπηρέτηση για κάποιο παράπονο, και η χρήση που κάνω ειναι 10-15€ τον μηνα.

Link to comment
Share on other sites

Δεν γνωρίζω για ποιο λόγο έγινε αυτό. Δεν κάλεσα την εξυπηρέτηση για κάποιο παράπονο.

 

Μα αυτός είναι ο λόγος. :up:

Link to comment
Share on other sites

Νομιζω οτι το ειχε ανακοινώσει για την αύξηση.

Για το πακέτο αυτό δεν γίνεται ποτέ ανακοίνωση γιατί θεωρείται προσφορά του 12410. Στο f2g επειδή είναι και το φοιτητικό στη μέση ανακοινώνεται.

Link to comment
Share on other sites

Νομιζω οτι το ειχε ανακοινώσει για την αύξηση.

Το είχε ανακοινώσει για το F2G πριν από αρκετό καιρό, όχι όμως για την Q. Στην Q έγινε τώρα η αλλαγή, ίσως και σήμερα.

Link to comment
Share on other sites

Μάλιστα! Μας ήρθε κι'αυτό! Αυξήθηκε το προνομιακό πακέτο, από 1500' προς όλους+1,5 GB με 8,57€, σε 1500' προς όλους+2 GB με 10,40€, χωρίς καμία προειδοποίηση. Η διάρκεια προς το παρόν παραμένει 28 ημέρες. Α ρε αθάνατη Windάρα με τις ομορφιές σου! Και ύστερα παραπονιούνται ορισμένοι γιατί είναι τρίτη. Έλα ντε! Γιατί άραγε? Αχ, τι κακός και απαιτητικός που είναι ο κόσμος!

Εγώ ηρθα στην κιου για αυτή τη προσφορά πριν 3 χρόνια. Ηρθε και σε μένα αυτό το μήνυμα πριν μερικές μέρες και έβαλα τα γέλια! Ευτυχώς εχω βολευτεί με τα countdown.Ο μόνος λόγος που κάθομαι στην κιου είναι τα countdown και η 6ευρη ανανέωση. Όταν τα κόψει και αυτά ή αραιώσει τα countdown έχω φύγει...

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα μου τέλειωσε το πακέτο 8GB/8€/8 μήνες

...και με είχε βολέψει κάργα....

Άντε να δούμε πότε θα ξαναβγεί....

 

(του ήρθε κανενός μήπως σχετική "προσωπική προσφορά"; :rolleyes: )

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα μου τέλειωσε το πακέτο 8GB/8€/8 μήνες

...και με είχε βολέψει κάργα....

Άντε να δούμε πότε θα ξαναβγεί....

 

(του ήρθε κανενός μήπως σχετική "προσωπική προσφορά"; :rolleyes: )

 

Έχει σταματήσει. Μην περιμένεις.

Link to comment
Share on other sites

Ένας λόγος που διέκοψα τον αριθμό μαζί με τις αλλαγές τιμολογιακής πολιτικής ζητώντας τα λεφτά μου πίσω. (Σύμφωνα με δική τους ανακοίνωση).

Ένα μήνα με ταλαιπωρούν και δεν έχουν επιστρέψει τα χρήματα σπάζοντας μου τα νεύρα. Κάθε φορά που επικοινωνώ άσε που μου λένε άλλα αντί άλλων πρέπει να λέω την ιστορία από την αρχή στον κάθε άσχετο υπάλληλο. Είτε σε κατάστημα, είτε στο 13800 είτε στο messenger. Ο διάλογος τελείωσε και σε λίγες μέρες θα απευθυνθώ στην ΕΕΤΤ.

Link to comment
Share on other sites

Σε ανανέωση 10€ online μόλις τώρα, εκτός απ τα μπόνους 1024ΜΒ και 1000' προς Q, ήρθαν επιπλέον 200ΜΒ και 100' προς όλους με διάρκεια 2 βδομάδες
Link to comment
Share on other sites

Ένας λόγος που διέκοψα τον αριθμό μαζί με τις αλλαγές τιμολογιακής πολιτικής ζητώντας τα λεφτά μου πίσω. (Σύμφωνα με δική τους ανακοίνωση).

Ένα μήνα με ταλαιπωρούν και δεν έχουν επιστρέψει τα χρήματα σπάζοντας μου τα νεύρα. Κάθε φορά που επικοινωνώ άσε που μου λένε άλλα αντί άλλων πρέπει να λέω την ιστορία από την αρχή στον κάθε άσχετο υπάλληλο. Είτε σε κατάστημα, είτε στο 13800 είτε στο messenger. Ο διάλογος τελείωσε και σε λίγες μέρες θα απευθυνθώ στην ΕΕΤΤ.

 

Εχω περασει τα ιδια ακριβως. Να ξερεις οτι η ΕΕΤΤ δε θα βοηθησει σε τίποτα, θα σε παραπεμψει στην εταιρια. Συμβουλή: πάρε στο 13700 (μη χρεωνεσαι κιολας) και ζητα επιμονα να μιλησεις με κάποιον προϊστάμενο γιατι εχει παρατραβηξει χρονικα. Κατα πάσα πιθανότητα θα σου ζητήσουν τηλεφωνο επικοινωνίας ωστε να σε καλέσει ο ιδιος ο προισταμενος. Οταν με το καλο γινει η πρώτη επικοινωνια ειναι θεμα χρονου να λυθει το ζητημα. Οι προισταμενοι γνωριζουν παρα πολυ καλα τι παιζει. Για ο,τι χρειαστεις ξαναγράψε ή στειλε μου πμ.

Link to comment
Share on other sites

Μονο με καταγγελιες στην ΕΕΤΤ θα βγάλεις ακρη με αυτη την εταιρεία. Χωρις καταγγελίες σε έχουν γραμμένο. Παθών και εγώ για την επιστροφή των χρημάτων οι οποιοι μου τα επέστρεψαν μόνο μετα απο 2 καταγγελίες στην ΕΕΤΤ. Χωρίς αυτές με ενέπαιζαν. Γενικα ειναι μην μπλεξεις μαζι τους.
Link to comment
Share on other sites

Σε ανανέωση 10€ online μόλις τώρα, εκτός απ τα μπόνους 1024ΜΒ και 1000' προς Q, ήρθαν επιπλέον 200ΜΒ και 100' προς όλους με διάρκεια 2 βδομάδες

 

Απροειδοποίητα ?

Link to comment
Share on other sites

έχω ένα promo προγραμμα της Q το οποιο στελνω 1500 στο 12410 και ενεργοποιειται καθε 28 μερες .

Βάζω 10 ευρώ και στέλνω μήνυμα για ενεργοποίηση .

Αυτήν την φορά έβαλα 10 ευρώ ,μπήκα στην εφαρμογή και βλέπω υπόλοιπο 8,64 ,στέλνω το μήνυμα 1500 στο 12410 και μου λέει το υπολοιοπο δεν αρκεί για την ενεργοποίηση .

Πάντα έτσι το έκανα ,απλά έχω την εντύπωση πως τις προηγούμενες φορές υπήρχε ένα υπόλοιπο 2 λεπτών μέσα ,ενώ τώρα είχε 1 λεπτό.

Αν έχει κανείς άλλος το ίδιο πρόγραμμα θα ήθελα την γνώμη του .

Μήπως θέλει 8,65 για ενεργοποίηση?

Μήπως πλέον θέλει περισσότερα χρήματα και αν βάλω αλλά 10 ευρώ θα μείνουν πχ τα 8,64 μέσα για την επόμενη ανανέωση ?

Ευχαριστώ :)

Link to comment
Share on other sites

Αυξήθηκε το προνομιακό πακέτο, από 1500' προς όλους+1,5 GB με 8,57€, σε 1500' προς όλους+2 GB με 10,40€, χωρίς καμία προειδοποίηση.

Έχει γραφτεί και στη προηγούμενη σελίδα

Link to comment
Share on other sites

Αυξήθηκε το προνομιακό πακέτο, από 1500' προς όλους+1,5 GB με 8,57€, σε 1500' προς όλους+2 GB με 10,40€, χωρίς καμία προειδοποίηση.

Έχει γραφτεί και στη προηγούμενη σελίδα

σε ευχαριστώ πολύ :)

Να σε ρωτήσω κατι τελευταιο δηλαδή για να μείνει μέσα ποσό 10,40 τι ποσό πρέπει να βάζω μέσα (online καταθεση )?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...