Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ε μα ναι!

 

Θυμάμαι όταν άρχισα να χρησιμοποιώ q, είχα κάθε μήνα δωρεάν κάποια λεπτά προς q και κάποια mb.

Όλα τζάμπα, χωρίς ανανεώσεις κλπ

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Γιατί να πάρω αυτό

300 λεπτά με 4€ για λίγες ώρες...
όταν μπορώ να πάρω αυτό

400Λ ΠPOΣ OΛOYΣ & 1GB ΓIA 30 MEPEΣ MONO ME 5€! ΣTEIΛE 47 ΣTO 12410 H ENEPΓOΠOIHΣE TO ΣTO MYQ https://tinyurl.com/ybgojyqq EΩΣ KAI 9/9! ΓIA NA MHN ΛAMBANEIΣ ΠPOΣΦOPEΣ MΠEΣ EΔΩ bit.ly/WIND-de

Μπορεί καποιος να μου πει τους αριθμους της επομενης κληρωσης του τζόκερ;
Link to comment
Share on other sites

Σύμφωνοι αλλά το δεύτερο που λες δεν το έχουν όλοι.

 

Γιατί να πάρω αυτό όταν μπορώ να πάρω αυτό

400Λ ΠPOΣ OΛOYΣ & 1GB ΓIA 30 MEPEΣ MONO ME 5€! ΣTEIΛE 47 ΣTO 12410 H ENEPΓOΠOIHΣE TO ΣTO MYQ https://tinyurl.com/ybgojyqq EΩΣ KAI 9/9!

 

Επίσης το δεύτερο μου φαίνεται έχει ελάχιστη χρέωση τρίλεπτου, οπότε βγάζει λιγότερες κλήσεις στο σύνολο, αν ενδιαφερόμαστε για μικρές σύντομες κλήσεις.

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Τελείωσε η προσφορά;

Δεν την βλέπω.

 

Αν μιλάς για το countdown, μέχρι τις 17:00 είναι.

 

----- προσθήκη μηνύματος 112 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Έχουν αρχίσει και τα τσιμπάνε λιγάκι ή ιδέα μου; Κάποτε θυμάμαι countdown με 2ε...

 

Προσφορά με 2€ έχουμε καιρό να δούμε, αλλά συγκριτικά τα countdown παραμένουν δελεαστικά.

Link to comment
Share on other sites

Τα τελευταία 3 χρονια εχω 4g, με καμμία χρέωση. Πάντα κλειστή περιαγωγή δεδομένων και πάντα ενεργή σιμ 2 (άλλης εταιρίας) για δεδομένα.

ΥΓ: απλά ήρθε η σειρα μου να κλέψουν...

Κι εμένα το ίδιο ακριβώς. Με κλειστή περιαγωγή, κλειστά δεδομένα και ενεργή sim2 (της wind) για δεδομένα. Με έκλεψαν πρώτη φορά αρχές Μαίου και πάλι αρχές Αυγούστου. Και τις δύο φορές επέμεινα και μου τα επέστρεψαν, αλλά ποντάρουν στο οτι λίγοι θα το πάρουν χαμπάρι, κι ακόμα λιγότεροι θα τα διεκδικήσουν (ειδικά με τις τριήμερες καθυστερήσεις των απαντήσεων στο facebook, αφού αν τηλεφωνήσεις στο 13800 πάλι χρεώνεσαι). Τώρα έσβησα και το apn, να δω πως θα πάει...

Η μόνη λύση για να μη χρεώνεστε είναι να ζητήσετε από τη Wind να απενεργοποιήσει γενικά τα δεδομένα στον αριθμό σας. Αυτό μπορεί να γίνει με μια δωρεάν κλήση στο 13700. .

Μ' αρέσει αυτή η λύση, κυρίως γιατί θα τους σπάμε τα @@ :shoot: Βέβαια αν το κάνουμε όλοι, θα περάσουν την υπηρεσία στο 13800 με χρέωση!

Link to comment
Share on other sites

Μ' αρέσει αυτή η λύση, κυρίως γιατί θα τους σπάμε τα @@ :shoot: Βέβαια αν το κάνουμε όλοι, θα περάσουν την υπηρεσία στο 13800 με χρέωση!

 

Χαχα, μπαα, δε θα ιδρώσει το αυτάκι τους, άλλωστε δε νομίζω να βρεθούν πολλοί που θα μπουν στη διαδικασία να παίρνουν τηλέφωνα για ενεργοποίηση/απενεργοποίηση δεδομένων, ειδικά όταν σε παραπέμπουν από τον έναν στον άλλον, σε βάζουν σε αναμονή, σου ζητούν στοιχεία ταυτότητας και αφμ... Τρέχα γύρευε!

Link to comment
Share on other sites

Μια ομαδική καταγγελία θέλουν, αλλά και πάλι με την ΕΕΤΤ που έχουμε δεν θα ιδρώσουν.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A6003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μια ομαδική καταγγελία θέλουν, αλλά και πάλι με την ΕΕΤΤ που έχουμε δεν θα ιδρώσουν.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A6003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Έχω κάνει ήδη (ατομική καταγγελία). Η Wind απαντά ότι αυτή είναι η τιμολογιακή πολιτική όσον αφορά το ίντερνετ, και τα άλλα τα τζιμάνια λένε "Οκ". Ολο αυτο σε διάστημα περίπου 3 μηνών (απαντήσεις, ανταπαντήσεις κ.λπ.). Δεν υπάρχει καμία θεσμική παρέμβαση στην πράξη.

Link to comment
Share on other sites

Εμμέσως αναγκάζει τον πελάτη να έχει ενεργό πακέτο ίντερνετ, ώστε να μη χρεώνεται ημερήσιο ίντερνετ. Όσο ο κόσμος δεν την αφήνει, τόσο θα συνεχίσει να τους χρεώνει.
Link to comment
Share on other sites

Την προηγούμενη εβδομάδα έδιναν 120' και 300 MB με 3 ευρώ πάλι. Ο,τι να ναι...
Link to comment
Share on other sites

Ξανά countdown με 200 λεπτά και 400 MB 3€.

Με άνεση χρόνου.

 

Χρεωση ανά δευτερόλεπτο ή ανά τρίλεπτο;

Μπορεί καποιος να μου πει τους αριθμους της επομενης κληρωσης του τζόκερ;
Link to comment
Share on other sites

Ανα δευτερόλεπτο είναι στα countdown.

 

Αρα ειναι μια πολυ καλη προσφορά

Μπορεί καποιος να μου πει τους αριθμους της επομενης κληρωσης του τζόκερ;
Link to comment
Share on other sites

ξερει κανεις πως μπορω να βγαλω 2η sim με τον ιδιο αριθμο για να την βαλω σε δευτερη συσκευη? Ειτε με επισημο ειτε με ανεπισημο τροπο.

 

Εχω Q καρτα

Link to comment
Share on other sites

Όχι, από τότε που έγινε η Tim wind με τις νέες κάρτες κόψανε την κλωνοποίηση :)
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, μόλις ανανέωσα το πακέτο q star με αυτόματη ανανέωση καταλάθος... γίνεται να απενεργοποιήσω την αυτόματη ανανέωση? Και αν ναι, υπάρχει περίπτωση να μου μηδενίσει τα λεπτά που μου έβαλε για αυτόν τον μήνα?
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα

Όταν με καλούν στο τηλέφωνο και μιλάω λέει σε αυτόν που με καλεί ότι ο συνδρομητής δεν είναι διαθέσιμος.

Πως γινεται να το κάνω λέει ότι το τηλ είναι κατειλημμένο;

Ευχαριστώ

Edited by patrik
Link to comment
Share on other sites

Όχι, από τότε που έγινε η Tim wind με τις νέες κάρτες κόψανε την κλωνοποίηση :)

η σιμ της q ποτέ δεν κλωνοποιούνταν (από όταν ήταν άσπρες ακόμα) ενώ της wind μέχρι που έγιναν 4G (σχετικά πρόσφατα). Βόλευε πάντως :(

από Ericsson GF 788 ξεκινήσαμε μη σου πω από motorola c520.. By Keysmith
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα

Όταν με καλούν στο τηλέφωνο και μιλάω λέει σε αυτόν που με καλεί ότι ο συνδρομητής δεν είναι διαθέσιμος.

Πως γινεται να το κάνω λέει ότι το τηλ είναι κατειλημμένο;

Ευχαριστώ

 

Κι εμενα το ιδιο σε iphone xs max!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, μόλις ανανέωσα το πακέτο q star με αυτόματη ανανέωση καταλάθος... γίνεται να απενεργοποιήσω την αυτόματη ανανέωση? Και αν ναι, υπάρχει περίπτωση να μου μηδενίσει τα λεπτά που μου έβαλε για αυτόν τον μήνα?

 

Καλείς στο 13700 και δίνεις αίτημα να σου επιστραφούν πίσω τα χρήματα και να ακυρώσουν την ενεργοποίηση του πακέτου. Επίσης, μπορείς να ζητήσεις να σου απενεργοποιήσουν την αυτόματη ενεργοποίηση του πακέτου.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...