Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Για το 1 γιγα με 8€ για 8 μηνες λεει. Κοιτα τα προηγούμενα ποστ. Το άλλο που λες δεν παίζει.
Link to comment
Share on other sites

"H AΠOKΛEIΣTIKH DATA ΠPOΣΦOPA EINAI HΔH ENEPΓH."

 

Έστειλα σήμερα μνμ και μου ήρθε αυτό. Ξέρει κανείς τί σημαίνει?

Να διευκρινίσω πως δεν έχω λεφτά μέσα για τν αγορά, απλά έστειλα το μνμ να δω αν άνοιξε η προσφορά, τώρα όμως μπερδεύτηκα, χθες αγόρασα ήδη πακέτο δεν θέλω να βάλω πάλι λεφτά και αν δεν μπορώ να πάρω τη πρόσφορα να μείνουν μετά τα λεφτά.

Link to comment
Share on other sites

Είχες ενεργοποιήσει ποτέ στο παρελθόν την ίδια προσφορά; έχει λήξει; σε κάθε περίπτωση πρέπει να ξαναδοκιμάσεις τις επόμενες μέρες.
Link to comment
Share on other sites

Ελπίζω να φτιάξει σιγά σιγά και να την πάρουν όλοι,να είναι δηλαδή κάποιο τεχνικό θέμα.Εγώ τους ρώτησα για το αν έχουν κάποια ενημέρωση για το μέχρι πότε θα είναι ανοιχτή η προσφορά για να πάρω έναν αριθμό και μου βάλανε λινκ στο σαιτ να παραγγείλωonline τον αριθμό..Οτι να ναι,ξαναρώτησα μόνο για την προσφορά και περιμένω.

Δεν ξέρω ποιος είναι εκεί αλλά είναι το λιγότερος ......,κάνει μεγάλη ζημιά στην Q η το κάνει επίτηδες κατόπιν εντολών

Και σε μένα αλλά ντ άλλων για άλλο θέμα

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

"H AΠOKΛEIΣTIKH DATA ΠPOΣΦOPA EINAI HΔH ENEPΓH."

 

Έστειλα σήμερα μνμ και μου ήρθε αυτό. Ξέρει κανείς τί σημαίνει?

Να διευκρινίσω πως δεν έχω λεφτά μέσα για τν αγορά, απλά έστειλα το μνμ να δω αν άνοιξε η προσφορά, τώρα όμως μπερδεύτηκα, χθες αγόρασα ήδη πακέτο δεν θέλω να βάλω πάλι λεφτά και αν δεν μπορώ να πάρω τη πρόσφορα να μείνουν μετά τα λεφτά.

 

Προφανως έχεις παρει παλι την προσφορα πριν απο 8 μηνες και πρεπει να μην εχει ληξει ακομα η τελευταια δοση. Αναγκαστικα περιμενεις να τελειώσει η ισχύς της τελευταίας δόσης ωστε να ξαναδοκιμάσεις.Αλλιώς επειδή παιζει να ειναι συστημικο,δοκιμασε ξανα.

Αν απαντήσει οτι το υπολοιπο δεν επαρκεί τότε αν βάλεις χρήματα άμεσα θα την πάρεις.

Link to comment
Share on other sites

Για το 1 γιγα με 8€ για 8 μηνες λεει. Κοιτα τα προηγούμενα ποστ. Το άλλο που λες δεν παίζει.

 

για πόσο καιρό μπορω να την ενεργοποιήσω? δεν έχω νούμερο q αλλά σκέφτομαι ένα νούμερο που έχει λήξει από την wind free to go να ξανά ενεργοποίησω και να το κάνω q . ! διότι το νούμερο είναι εύκολο.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

9/3/18 είχα ενεργοποιήσει το δικό μου 8μηνο. Άρα λογικά θα ξανάρθει το μήνυμα για νέο 8μηνο γύρω στις 9/11/18, σωστά; Εάν μου έρθει μήνυμα θα σας ενημερωσω.
Link to comment
Share on other sites

για πόσο καιρό μπορω να την ενεργοποιήσω? δεν έχω νούμερο q αλλά σκέφτομαι ένα νούμερο που έχει λήξει από την wind free to go να ξανά ενεργοποίησω και να το κάνω q . ! διότι το νούμερο είναι εύκολο.

 

Δεν υπάρχει απάντηση σε αυτό γιατί μάλλον με δοκιμή το βρήκαν όλοι,δεν ήρθε μήνυμα που να αναφέρει μέχρι πότε μπορεί να ενεργοποιηθεί.

Φυσικά λάβε υπόψη σου οτι για να διατηρείται ενεργή η προσφορά πρέπει να μπαίνουν 5€ online (10€ σε κατάστημα) κατ'ελάχιστο το 2μηνο.

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

9/3/18 είχα ενεργοποιήσει το δικό μου 8μηνο. Άρα λογικά θα ξανάρθει το μήνυμα για νέο 8μηνο γύρω στις 9/11/18, σωστά; Εάν μου έρθει μήνυμα θα σας ενημερωσω.

 

Συνήθως δεν ερχεται. Δοκιμάζεις 8G στο 12000 κι αν στο δινει καλώς.

Link to comment
Share on other sites

Απλά το υπεθεσα γιατι πρεπει να είναι το τρίτο 8μηνο που εχω ενεργοποιήσει και καθε φορα που εληγε μετά απο λιγες ημέρες ερχοταν νεο μηνυμα. Εχω πολλους μηνες να βαλω καρτα (δεν εχω 4g εκεί που το χρειάζομαι), αλλά μου έρχονται ολα τα μηνύματα για προσφορές, όπως κάθε 2 ημέρες το μήνυμα για 1500'+1,5gb με 8,5ε.
Link to comment
Share on other sites

Για όποιον θέλει κι άλλα, έχουμε και έξτρα data με 2€/GB για 30 μέρες. Countdown μέχρι αύριο απόγευμα.

Ποιο βολικό μου φαίνεται αυτό από το 8αρι αν είναι έστω και μια φορά τον μήνα

Link to comment
Share on other sites

Η προσφορά με τα 8Gb δεν παίζει στα F2G;

 

Στο αντίστοιχο τοπικ ( http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=164500&page=2718 ) δε γράφει κανείς τίποτα. Ρώτα τους.

Link to comment
Share on other sites

300Λ ΠPOΣ OΛOYΣ & 1GB ΓIA 15MEPEΣ! BAΛE KAPTA 10€ ΣTIΣ EΠOMENEΣ 2 HMEPEΣ KAI KEPΔIΣE TA! ΓIA NA MHN ΛAMBANEIΣ ΠPOΣΦOPEΣ MΠEΣ EΔΩ bit.ly/WIND-de

 

Έλαβα το παραπάνω μήνυμα. Λογικά αυτά που μου προτείνει είναι έξτρα από αυτά που δίνει στην πρώτη ανανέωση του μήνα με 10€ . Έτσι είναι;

Μπορεί καποιος να μου πει τους αριθμους της επομενης κληρωσης του τζόκερ;
Link to comment
Share on other sites

300Λ ΠPOΣ OΛOYΣ & 1GB ΓIA 15MEPEΣ! BAΛE KAPTA 10€ ΣTIΣ EΠOMENEΣ 2 HMEPEΣ KAI KEPΔIΣE TA! ΓIA NA MHN ΛAMBANEIΣ ΠPOΣΦOPEΣ MΠEΣ EΔΩ bit.ly/WIND-de

 

Έλαβα το παραπάνω μήνυμα. Λογικά αυτά που μου προτείνει είναι έξτρα από αυτά που δίνει στην πρώτη ανανέωση του μήνα με 10€ . Έτσι είναι;

 

Έχω λάβει το μήνυμα, δεν το έχω χρησιμοποιήσει ποτέ όμως. Όπως λες κι εσύ, λογικά είναι έξτρα. Άλλωστε έχουν διαφορετική διάρκεια από το online bonus (15/30 μέρες).

Link to comment
Share on other sites

AΠOKΛEIΣTIKH DATA ΠPOΣΦOPA! MONO ME 8€ EXEIΣ 1GB KAΘE MHNA ΓIA 8 MHNEΣ! ΣTEIΛE TΩPA 8G ΣTO 12000. H ΠPOΣΦOPA IΣXYEI EΩΣ KAI 1/11! ΓIA NA MHN ΛAMBANEIΣ ΠPOΣΦOPEΣ MΠEΣ EΔΩ bit.ly/WIND-de
Link to comment
Share on other sites

AΠOKΛEIΣTIKH DATA ΠPOΣΦOPA! MONO ME 8€ EXEIΣ 1GB KAΘE MHNA ΓIA 8 MHNEΣ! ΣTEIΛE TΩPA 8G ΣTO 12000. H ΠPOΣΦOPA IΣXYEI EΩΣ KAI 1/11! ΓIA NA MHN ΛAMBANEIΣ ΠPOΣΦOPEΣ MΠEΣ EΔΩ bit.ly/WIND-de

πριν απο 5 λεπτα το ελαβα κι εγω κι ετοιμαζομουν να το γραψω εδω

Μπορεί καποιος να μου πει τους αριθμους της επομενης κληρωσης του τζόκερ;
Link to comment
Share on other sites

ακυρο ποστ, είδα οτι μεπρόλαβαν οι παραπάνω

 

Να αναφερω μονο οτι στης κορης μου το περασα χωρις να της ερθει το αντιστοιχο μνμ

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να ενεργοποιηθεί χωρίς SMS? έχω την κάρτα πάνω σε usb 3g stick πάνω σε fritzbox και μου δίνει φωνή και ιντερνετ μόνο.

Δεν υπάρχει δυνατότητα για sms.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...