Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

αν δεν μπορεις ή δεν θες να κάνεις online ανανεωση,δυστυχως δεν μπορεις να παρεις το μπονους με λιγοτερα. Στην online ανανεωση προς το παρον λειτουργουν ολα οπως πριν.
Link to comment
Share on other sites

αν δεν μπορεις ή δεν θες να κάνεις online ανανεωση,δυστυχως δεν μπορεις να παρεις το μπονους με λιγοτερα. Στην online ανανεωση προς το παρον λειτουργουν ολα οπως πριν.

 

 

 

+1

Εχθές έκανα online ανανέωση όλα καλά με τα μπόνους!!!

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yπάρχουν άνθρωποι που καταλαβαίνουν...άνθρωποι που δεν καταλαβαίνουν...άνθρωποι που καταλαβαίνουν ότι δεν κατάλαβαν...και άνθρωποι που δεν θα καταλάβουν ποτέ!!!
Link to comment
Share on other sites

Σε ποιον έλειψαν τα πακέτα του 1 ευρώ!?!?!?!?!?!

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σε ποιον έλειψαν τα πακέτα του 1 ευρώ!?!?!?!?!?!

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δηλαδή; Τι εννοείς;

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Για να ενεργοποιηθεί το 4G πρέπει να αλλάξω την sim στο κινητό μου? Πρέπει δηλαδή να πάω σε ένα κατάστημα και να βάλω καινούρια sim ή με αυτή που έχω απλά τηλεφωνώ στο 13700 και την μετατρέπουν? Γιατί ρώτησα αρκετές φορές σε κατάστημα για κάρτα 4G και μου λένε πως δεν έχουν έρθει ακόμη...Υπάρχει χρέωση για το 13700?
Link to comment
Share on other sites

Σε ποιον έλειψαν τα πακέτα του 1 ευρώ!?!?!?!?!?!

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Μαλλον αναφερεσαι στο ποστ του φιλου παραπάνω που κάποτε ξεκινησε στην q με 3€.

Και εγω επαιρνα ανελλιπως το πακέτο των 300' προς wind με 1€ και εννοείται οτι μου έχει λείψει. Κάτι πηγαν να κάνουν οταν το επανέφεραν στο countdown αλλά δυστυχώς εδώ και πολύ καιρό αγνοείται...

 

----- προσθήκη μηνύματος 7 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Για να ενεργοποιηθεί το 4G πρέπει να αλλάξω την sim στο κινητό μου? Πρέπει δηλαδή να πάω σε ένα κατάστημα και να βάλω καινούρια sim ή με αυτή που έχω απλά τηλεφωνώ στο 13700 και την μετατρέπουν? Γιατί ρώτησα αρκετές φορές σε κατάστημα για κάρτα 4G και μου λένε πως δεν έχουν έρθει ακόμη...Υπάρχει χρέωση για το 13700?

 

Δεν μετατρεπεται απο το τηλέφωνο. Αν δεν ειναι πορτοκαλί η sim τοτε ναι θελει αλλαγη. Δοκίμασε σε άλλο κατάστημα. Αν και με την πορτοκαλί κάρτα δεν έχεις 4g μπορεί να χρειαστεί ενεργοποίηση από το 13700,το οποίο καλείς χωρίς χρέωση.

Link to comment
Share on other sites

Για να ενεργοποιηθεί το 4G πρέπει να αλλάξω την sim στο κινητό μου? Πρέπει δηλαδή να πάω σε ένα κατάστημα και να βάλω καινούρια sim ή με αυτή που έχω απλά τηλεφωνώ στο 13700 και την μετατρέπουν? Γιατί ρώτησα αρκετές φορές σε κατάστημα για κάρτα 4G και μου λένε πως δεν έχουν έρθει ακόμη...Υπάρχει χρέωση για το 13700?
Τι SIM έχεις; Οι άσπρες δεν υποστηρίζουν σύμφωνα με την Wind, αλλά δοκίμασε να καλέσεις το 13700 και να το ενεργοποιήσεις, ποτέ δεν ξέρεις.

 

Sent from my Redmi Note5 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τι SIM έχεις; Οι άσπρες δεν υποστηρίζουν σύμφωνα με την Wind, αλλά δοκίμασε να καλέσεις το 13700 και να το ενεργοποιήσεις, ποτέ δεν ξέρεις.

 

Sent from my Redmi Note5 using Tapatalk

 

Την πορτοκαλί έχω, κομμένη. Από το κινητό ή από το σταθερό στο 13700?

Link to comment
Share on other sites

Από το κινητό παίρνεις στο 13700. Είναι χωρίς χρέωση για Wind/Q

Συσκευή: Realme 8 5G 4/64 GB

Carriers: 🟢 Cosmote - 🔴 Nova

Link to comment
Share on other sites

Δοκιμασε 8005001380

 

----- προσθήκη μηνύματος 34 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ή στο messenger @qkiniti

Link to comment
Share on other sites

ΥΠ στο 1285. Αναφέρει αναλυτικά τι είναι διαθέσιμο στην περιαγωγή.
Link to comment
Share on other sites

ΥΠ στο 1285. Αναφέρει αναλυτικά τι είναι διαθέσιμο στην περιαγωγή.

Οχι.

Το καλοκαίρι που είχα δοκιμάσει δεν δούλευαν.

 

Για να είσαι σιγουρος στεένα μνμ και στην Q στο F/B

Link to comment
Share on other sites

τα πακέτα countdown ισχύουν σε περιαγωγή;

θα ταξιδέψει συγγενής ευρώπη και έχει κανα δυο ενεργά.

 

ΥΠ στο 1285. Αναφέρει αναλυτικά τι είναι διαθέσιμο στην περιαγωγή.

 

Έχοντας ενεργοποιημένο countdown και στέλνοντας το παραπάνω μήνυμα μου απαντάει ότι έχω τόσα λεπτά και τόσα MB "που μπορούν να καταναλωθούν στην Ελλάδα ή κατά την περιαγωγή στην ΕΕ (από ΕΕ προς ΕΕ) χωρίς επιπλέον χρέωση". Δεν το έχω δοκιμάσει στην πράξη.

Link to comment
Share on other sites

Έχοντας ενεργοποιημένο countdown και στέλνοντας το παραπάνω μήνυμα μου απαντάει ότι έχω τόσα λεπτά και τόσα MB "που μπορούν να καταναλωθούν στην Ελλάδα ή κατά την περιαγωγή στην ΕΕ (από ΕΕ προς ΕΕ) χωρίς επιπλέον χρέωση". Δεν το έχω δοκιμάσει στην πράξη.

 

Όχι όλα τα πακέτα. αυτό που έχει σήμερα για countdown λειτουργεί και στην ευρωπαϊκή ένωση. αν ρωτήσεις στο fb θα σε ενημερώσουν.

Link to comment
Share on other sites

Το πακέτο με τα 140"προς όλους είναι για 25ή 30 μέρες;

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Στοκ,ανημπορος να το ρουταρω
Link to comment
Share on other sites

καλημερα...

Εχω ενα θεμα με το τηλεφωνο απο οταν εβαλα καρτα Q .

Το κινητο μου ειναι το huawei P20 με συμβολαιο cosmote εδω και 6 μηνες.

Απο την προηγουμενη βδομαδα που εβαλα και q οταν παω να κανω κληση απο τις επαφες μου βγαζει προθεμα Ηνωμενο Βασιλειο +44.. και μετα τον αριθμο της επαφης τοσο στα σταθερα οσο και στα κινητα,χωρις να κανω κλησεις στο εξωτερικο και χωρις να εχω αλλαξει καποια ρυθμιση...

Παιρνω τηλ στην q μου λενε ειναι θεμα τηλεφωνου,μιλησα με την εξυπηρετηση πελατων huawei και για την ωρα περιμενω απαντηση.

Καποια βοηθεια για το τι μπορει να συμβαινει...

Ευχαριστω εκ των προτερων

Link to comment
Share on other sites

για θεμα τηλεφωνου φαινεται...για κοιτα στις ρυθμισεις της 2ης sim μην εχει καποιο προεπιλεγμενο προθεμα κλησης και σου το κανει αυτο.
Link to comment
Share on other sites

Δεν βλεπω κατι τετοιο..

Και λογικα θα μου το εκανε συνεχεια αν ηταν επιλεγμενο το προθεμα οποιο τηλεφωνο και να παρω,στη συγκεκριμενη φαση σε αλλα τηλεφωνα, ανεξαρτητος κινητα η σταθερα καλει η με το προθεμα η χωρις ...

Τι να πω ...

Link to comment
Share on other sites

κανε μια ερωτηση στην ενοτητα "Συσκευες",στο αντιστοιχο θεμα του τηλεφωνου μηπως καποιος χρηστης ξερει κατι.Μηπως εχεις επιλεξει την Αγγλια ως χωρα στο τηλεφωνο? Αν και σε τετοια περιπτωση φανταζομαι θα ειχες προβλημα και στην πρωτη καρτα.
Link to comment
Share on other sites

Καμαρώνοντας το 4g+ μπαίνω λίγο στην εφαρμογή και βλέπω ένα ακόμα πρωτότυπο μωβ δωράκι... Χωρίς προηγούμενο SMS.

 

Screenshot_20181009_151140.png

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...