Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έχετε κάνει μία εξερχόμενη κλήση γα ενεργοποίηση ;
Link to comment
Share on other sites

Απαντώ στον χρήστη gm87 φίλε μου εσένα σε αφήνει να κάνεις ονλαιν ανανέωση εμένα και κάποιους άλλους οχι τι να κάνουμε τώρα να τους παρακαλούμε όχι βέβαια γιαυτό έκανα φορητοτιτα για φρογκ. Υγ. Μήπως ξέρει κάποιος πόσες μέρες χρειάζεται για να γίνει η αλλαγή ς

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έχετε κάνει μία εξερχόμενη κλήση γα ενεργοποίηση ;

 

 

 

Αν εννοεις εμενα, και βέβαια φίλε μου. Τον αριθμό τον λειτουργεί μήνες τώρα αλλα μέχρι στιγμής λ έβαζε κάρτα από κατάστημα.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Link to comment
Share on other sites

Αν εννοεις εμενα, και βέβαια φίλε μου. Τον αριθμό τον λειτουργεί μήνες τώρα αλλα μέχρι στιγμής λ έβαζε κάρτα από κατάστημα.

To θέμα ανανέωσης κάρτας από την εφαρμογή και όχι μόνο είχει κολλήσει άσχημα και σε φίλο μου που είχε έρθει από φορητότητα από wind συμβόλαιο. Χρειάστηκε επικοινωνία με το support της q για να λυθεί το θέμα. μιλησαν αρκετές φορές μέχρι να φτιαχθέι.

από Ericsson GF 788 ξεκινήσαμε μη σου πω από motorola c520.. By Keysmith
Link to comment
Share on other sites

Από τη στιγμή που η σύζυγος μου απέκτησε έναν αριθμό Q δεν μπορούμε ποτε να κάνουμε ανανεωση Online από το App της Q.

Πως μπορούμε να το λύσουμε το συγκεκριμενο πρόβλημα; Ευχαριστω εκ των προτέρων!!

 

Online από το myQ τα ίδια;

https://www.wind.gr/gr/q/my-q-login/

Link to comment
Share on other sites

Online από το myQ τα ίδια;

https://www.wind.gr/gr/q/my-q-login/

 

 

 

Από το Site:

 

95e9c7d6d9be5678c19e9bb95f299205.png

 

Τραγικοί.

Πηρα τηλέφωνο στην εξυπηρέτηση και είπαν θα μας καλέσουν μόλις λάβουν το αιτημα για την υποτιθέμενη βλάβη της ανανέωσης υπόλοιπου.

 

Άντε να δούμε!!

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Link to comment
Share on other sites

Αθάνατη Windάρα, με τα "ωραία" της. Εν έτη 2018, η online ανανέωση για την εταιρεία, έπρεπε να αποτελεί κύρια προτεραιότητα άμεσης εξάλειψης τέτοιων αδιανοητων συστημικών θεμάτων.

 

Κατά τα άλλα απαιτούν (ορθά φυσικά) χρήματα.

Technology, like art, is a soaring exercise of the human imagination.
Link to comment
Share on other sites

Αθάνατη Windάρα, με τα "ωραία" της. Εν έτη 2018, η online ανανέωση για την εταιρεία, έπρεπε να αποτελεί κύρια προτεραιότητα άμεσης εξάλειψης τέτοιων αδιανοητων συστημικών θεμάτων.

 

Κατά τα άλλα απαιτούν (ορθά φυσικά) χρήματα.

Welcome to wind

 

 

Τώρα την πήρατε χαμπάρι... Έχει πολλές φορές θέματα με την online ανανέωση και στην Q και στο f2g γιατί απλά δεν είναι κάνουν σωστά την δουλειά τους.

 

 

Όλα δουλεύουν στην τύχη η από τύχη

 

 

Ρωτήστε και εμάς που είμαστε πολλά χρόνια.

http://s33.postimg.org/4rv5rf5in/IMG_20160603_140152.jpg

https://telegram.org

Link to comment
Share on other sites

ολες εχουν τα θεματα τους.

εχω και τις 3 εταιριες χρονια.

dual κινητο (μπλε και πρασινη) συν mobile broanband(κοκκινη).

και με τα app εχουν θεματα και με δημιουργια λογαριασμου και αλλα.

Alcatel One Touch Easy,Nokia 8210,Sharp GX15/GZ100,Samsung duos gt-b5722,Lumia640,Xiaomi MiA1,Redmi Note 10Pro

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα υπάρχει κάποιο μυστικό πακέτο για δεδομένα αυτή τη στιγμή;

 

Αν πάρω summer data ισχύει στο εξωτερικό ;

Edited by leasedline
εσπρεσοσυζητήσεις www.e-spresso.gr
Link to comment
Share on other sites

Επισήμως στην Ε. Ε. ισχύουν τα 2,6 από τα 10.

 

και επισήμως και στην πρέξη ισχύουν τα 2,6

 

αν δωσεις 4€ για data ισχύουν τα 450ΜΒ στην περιαγωγη

 

Το πακετακι με τα 1500' και 1,5 GB sta 8,5€ ΔΕΝ ισχύει στην περιαγωγη

 

Τα coundown ΔΕΝ ισχύουν στην περιαγωγη

 

Αυτά :cool:

Link to comment
Share on other sites

και επισήμως και στην πρέξη ισχύουν τα 2,6

 

αν δωσεις 4€ για data ισχύουν τα 450ΜΒ στην περιαγωγη

 

Το πακετακι με τα 1500' και 1,5 GB sta 8,5€ ΔΕΝ ισχύει στην περιαγωγη

 

Τα coundown ΔΕΝ ισχύουν στην περιαγωγη

 

Αυτά :cool:

 

Στα countdown διαβάζω τις διευκρινήσεις η καλώ στο τηλεφωνικό κέντρο αν χρειαστεί να πάω εξωτερικό! τα περισσότεραα countdown ισχύουν κανονικά στο εξωτερικό!

Link to comment
Share on other sites

Στα countdown διαβάζω τις διευκρινήσεις η καλώ στο τηλεφωνικό κέντρο αν χρειαστεί να πάω εξωτερικό! τα περισσότεραα countdown ισχύουν κανονικά στο εξωτερικό!

 

κι εγω έτσι θυμόμουν, αλλά ενω "φόρτωσα" ΜΒ σε 4 αριθμούς δεν δούλευαν στην περιαγωγή

Απο τη σελίδα της Q μου έγραψαν οτι δεν δουλεύουν τα coundown στην περιαγωγή

Link to comment
Share on other sites

Αθάνατη Windάρα, με τα "ωραία" της. Εν έτη 2018, η online ανανέωση για την εταιρεία, έπρεπε να αποτελεί κύρια προτεραιότητα άμεσης εξάλειψης τέτοιων αδιανοητων συστημικών θεμάτων.

 

Κατά τα άλλα απαιτούν (ορθά φυσικά) χρήματα.

Εγω ηθελα να βαλω 5ε σε μενα και 5ε στη γυναικα μου.Θα μου πεις σιγα τα λεφτα.Το θεμα ειναι ομως οτι δεν εβαλα και πηραν τα @@ μου..Ετσι απλά

 

Send By Opto

Εχω κινητο Motorola....αυτο με την κεραια το καπακι και τα πρασινα γραμματα.Ναι αυτο που ζυγιζει 24Κg

Σταθερο FTTH 200Mbps

Link to comment
Share on other sites

Ένα άλλο, εντελώς κουλό, του οποίου τη σκοπιμότητα αδυνατώ να καταλάβω, είναι το εξής: Το πακέτο no borders χρησιμοποιείται κανονικά και κατά την περιαγωγή στην ΕΕ, αλλά το ακριβότερο supreme, που θεωρητικά είναι ο αντικαταστάτης του no borders, όχι. Ειλικρινά, αδυνατώ να αποκρυπτογραφήσω το συλλογισμό εκείνου που το σκέφτηκε. Η πιο λογική εξήγηση που μπορώ να δώσω, είναι ότι το συγκεκριμένο στέλεχος της εταιρείας, είχε πιει μπόλικες καράφες ούζο, όταν δυατύπωνε τους όρους χρήσης του συγκεκριμένου πακέτου, το οποίο (κατά τα άλλα) θεωρώ πάρα πολύ καλό, με μοναδική (αλλά ιδιαίτερα σημαντική για εμένα) εξαίρεση, τον παραπάνω γελοίο περιορισμό που προανέφερα.
Link to comment
Share on other sites

Με κανενα πακετο δεν ανανεωνονται τα mb ΕΚΤΟΣ απο το πακέτο supreme και σε αυτο με ενεργοποιηση του ιδιου πακετου (κοστος 8€).
Link to comment
Share on other sites

έχει έρθει σε κανέναν μήνυμα για 8GB με 8€ για 8 μήνες, ή είναι πολύ νωρίς ακόμα?
Link to comment
Share on other sites

Για το πακέτο δεδομένων 1000mb με 4ευρώ εφόσον δεν καταναλωθεί και γίνει ανανέωση πριν την ημερομηνία λήξης τα mb μεταφέρονται στον επόμενο μήνα;
Link to comment
Share on other sites

Οκ ευχαριστώ και κάτι ακόμα για να μετατρέψω f2go σε q ποια διαδικασία πρέπει να ακολούθησω;Υπάρχει καποια χρέωση για την μετατροπή;
Link to comment
Share on other sites

Οκ ευχαριστώ και κάτι ακόμα για να μετατρέψω f2go σε q ποια διαδικασία πρέπει να ακολούθησω;Υπάρχει καποια χρέωση για την μετατροπή;
Πρέπει να πας σε κατάστημα. Το έκανα εγώ την περασμένη βδομάδα και μου ζήτησαν 5€ για την κάρτα sim.

 

Sent from my SM-G930F

Link to comment
Share on other sites

3€ Combo Countdown 120' προς όλους 300 MB

Δεν παει καλά το πραγμα. Λιγο μετά τις 9 οταν πρωτοβγηκε,είχε την προηγούμενη προσφορά (200' & 400 mb). Καποια στιγμή το άλλαξαν. Και αν θυμάμαι καλά εχει ξαναγίνει.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...